Zamlklé těhotenství, potrat - pojďte si popovídat

vikakey
30. led 2014

Ahoj, snazila jsem se zapadnout do rozjete diskuze, ale jaksi to nevyslo, tak to zkousim znova.

Takze abych to trochu popsala, prvni snazeni zaclo v lete 07, za pul roku jsem hledela na prvni //, no vydrzelo to jen do 9 tt, vacek byl stale prazdny a ja sla v breznu tehoz roku na kyret, do pul roku se povedlo zase a v kvetnu 09 se narodil nas prvni syn.
Rok na to jsme se chteli pokusit o druhe, klaplo to hned 1. mesic, ale bylo to biochemicke a v 5tt to odeslo s MS, hned v srpnu se ale zadarilo a nas druhy kluk se narodil taky v kvetnu - roku 2011.
Tim bylo planovani ukonceno, ja sice dalsi ditko chtela, manzel uz ne - co se ale nestalo, v lete 13 jsem neplanovane otehotnela, bohuzel stejne neplanovane v zari musela na zakrok, protoze se v 10tt zjistilo, ze prckovi prestalo bit srdicko. Neni to ani 5 mesicu a ja tento potrat furt nemuzu "zkousnout", beru ho nejhur ze vsech, asi proto, ze ten tvorecek tam byl (to pri prvnim ZT nebylo), ale hlavne proto, ze nemam na co cekat, na co se tesit, protoze dalsi snazeni u nas nebude ☹

Kdo je tu po potratu, at cerstve nebo uz delsi dobu a chtel by popovidat? At uz se snazit zacne nebo ne, to je uplne jedno 😉

silvik77
11. čer 2014

@zuhra Ahoj, poslali nás na genetiku, manžel dával sperma, já jsem posílala 21.den cyklu krev, pak ještě 3.den cyklu. Na IUI můžeme přijet kdykoliv 12.den cyklu a pak se uvidí co dál, podle výsledků a pokud IUI nedopadne...a co ty?

zuhra
11. čer 2014

@silvik77 já nic,držíme sestinedeli😀no a hlavně mi konci pracovní smlouva a nic se nerysuje,tak nervoznim😒beru listovku a občas piju kontryhel,bohužel jsem se zase rozkourila😒 moc vám držím palce,pis 😀

vikakey
autor
16. říj 2014

Ahoj, nakukuju po hodne dlouhe dobe, vidim, ze nic nevidim 😀 jak to vypada devcata, doufam, ze vetsina uz se "kouli".

U nas sem tam dojde na tema tretatko, ovsem nevypada to, ze by na to nekdy doslo .... nekdy vidim, ze si to chlap nechava projit hlavou, za par dni je zas drasticky proti .... no nespecham na to, klidne si jeste 3 roky pockam.

Moc rada bych za rok napsala, ze manzel zmenil nazor, ale uz tomu sama prestavam verit ☹

ajkan
25. lis 2015

@vikakey Ahoj, kde nic tu nic 🙂
U nás stále nic (revize květen 2014), od srpna docházím do CARu, tak snad pomůžou ☹
On si to manžel třeba rozmyslí. Z jakého důvodu je proti?