Zamlklé těhotenství, povedlo se vám potom otěhotnět?

dadaanela
23. srp 2012

Ahoj holky,byla jsem podle menzes 10+5 zacala jsem krvacet,doktor mi sdelil ze plod v deloze jiz neni a ze musim na revizi delohy kterou jsem podstoupila v utery,je mi hrozne porad si kladu otazky proc prave my,mate nektera stejnou zkusenost a povedlo se vam potom otehotnet?

marki00
11. črc 2016

@marlah dnes jsem byla na utz a to co bylo videt zretelne minuly tyden, dnes uz neni. Rikala, ze jestli nebude hcg klesat, tak je lepsi revize, ale pokud me nic neboli, tak muzu pockat. Ale nakonec si rikam, ze na tu revizi asi pujdu, protoze pri tom cekani muzu zacit hodne krvacet v praci. Mam proste smulu:-/

fisalu
11. črc 2016

@marki00 ahoj to mě moc mrzí ale asi bych na nic nečekala hCG máš nízké a i jak sama píšeš několik dní stejně což by prý nemělo. Já jsem po revizi 12 dní ale čekala jsem na ni asi měsíc dnes už bych nechtěla tak dlouho čekat. Bylo to nejhorší období co jsem zatím zažila :( osobně jsem měla rozsudek potvrzeny od 4 doktorů. Takže pokud ti to řekne víc doktorů na nic nečekej. Toť můj názor. Držim palce ať ti to dobře dopadne :-*

cibka
11. črc 2016

@marki00 u mě hcg stoupalo ale ne jak by mělo a 3 dr. mi řekli že se to nevyvíjí jak má taky mi řekli že mužu čekat když mi nic není, ale na to abych se trapila delší čas to nemělo smysl takže jsem šla na revizi.myslím že je lepší to mít co nejdříve za sebou.
je fajn že se ti daří takhle rychle otěhotnět ja čekala 2,5 roku. drž se

martisek11
12. črc 2016

holky, nezoufejte, já byla na revizi v únoru, a v dubnu jsem otěhotněla, dnes 16 týden těhu, zatím vše bez problémů, takže nevěšejte hlavu. otěhotníte 😉 některá dřív, některá později..

kolibricek36
12. črc 2016

@cibka no, taky jsem čekala 2,5 roku než jsem otěhotněla, a nakonec to nedopadlo, ted 7 cyklů po revizi a pořád nic - kde nic tu nic ...
ale snad se ti podaří za nějakou dobu najít ty vytoužení // na testu zase a tentokrát to vyjde

marki00
12. črc 2016

Tak revize me nemine, hcg pry mirne stouplo. Tak snad se do budoucna napotreti zadari🙂

cibka
12. črc 2016

@kolibricek36 jo kéž bys měla pravdu. dřív jsem si přála abych to zažila vidět dvě čárky na testu předtím jsem to nikdy nezažila a ted vím že to i tak není vítězství

kolibricek36
12. črc 2016

@cibka hm, to ano, ale já t myslela jinak - najít // a aby to dopadlo bez problému a tys ses těšila z miminka

cibka
12. črc 2016

@kolibricek36 jj ja vím 🙂 jen jsem napsala jak jsem to mela

kolibricek36
12. črc 2016

@cibka no, to znám i já - prostě po testu jsme už se těšili a už vybírali aspon jména - a nic pak z toho ☹ prostě nás ani ve snu nanapadlo, že budu muset na revizi.... byla jsem 10+1 když mi dělali - ale mimi bylo 9+ něco- přestalo bít srdíčko

cibka
12. črc 2016

@kolibricek36 je to hrozny a jeďte kdyz se to opakuje u nas v praci ted sama tehule a nebo rovnou mimca. Je to hodne těžký taky uz jsem koukala na jména řekla jsem si ze to příště nikomu neřeknu az kdyz to bude vidět tak snad se taky dočkáme

cmacuba
13. črc 2016

V pondělí jsme s manželem byli na prvotrimestriálním screeningu, kde nám řekli, že naše miminko zemřelo. Měla jsem být 13+4tt. Tušila jsem, že je něco špatně, spíš jsem se bála genetické vady a miminko to vyřešilo za mě. Přestalo se vyvíjet v 9+2tt. Na Genetice se chovali fakt hodně empaticky a příjemně, ve FN už to bylo jiné kafe. Čekání dvě hodiny mezi těhulema, potom vyšetření, doktor ze mě dělal úplnou krávu a kdyby tam nebyl manžel, určitě by to bylo ještě horší. Domluvila jsem si na ráno revizi, večer jsem jí ale zrušila. Nechci, aby moje dítě někdo vycucnul brčkem z mekáče a hodil do bioodpadu - slova doktora. Chci prožít důstojný odchod svého dítěte doma. Manžel mě naštěstí podporuje.

lenusaak
13. črc 2016

@cmacuba ahojky. Moc mě mrzí, že to dopadlo takhle. Snažím se už trošku téhle diskuzi ,,vyhýbat" nebot to mám už od kvetna za sebou a nějak jsem se s tím už poprala. Ale sem tam sem nakouknu a teď čtu tvůj příspěvek a nedá mi to nezareagovat . Měla jsem to totiž podobně. Nechtěla jsem revizi, chtěla jsem důstojně potrat sama. S odstupem času jsem za tu možnost moc ráda, ale závisí moc na povaze ženy. Pro některé je lepší revize pro některé samovolný potrat a mezi ty se řadím já.
Napsala jsem o tom i článek ( Pokračování naši cesty( necesty) za miminkem) pokud by sis chtěla počíst a vedet co to obnášelo u mě fyzicky, psychicky. Četla jsem hodně článku na internetu a dodávalo mi to odvahu a utvrzovalo v tom, že to tak opravdu chci. Držím moc pěsti ať to zvládnete!!!!

cmacuba
13. črc 2016

@lenusaak Moc ti děkuju za tvůj příspěvek!!! Článek jdu hned přečíst. Už jsem přečetla snad celý google a jsem si jistá v tom, co dělám. Pro mojí psychiku bude důležitý se s ním rozloučit doma, pohřbít ho na zahradě a ne abych celý život přemýšlela nad tím, ve který spalovně proboha skončilo moje dítě ☹ Pokud si to miminko do úterý nerozmyslí, jdu ke své obvodní doktorce, na ultrazvuk pro svůj vlastní klid. Ale jinak budu čekat a pít bylinky a přemlouvat ho, aby už šel, že je čas 😔

marlah
Autor odpověď smazal
Zobraz
cibka
13. črc 2016

@cmacuba preju hodne sily at to zvládneš. Je to strašný co se vse deje ... Nedokážu si to vysvětlit proč se rika ze první trimestr je nejrizikovější kdyz se takovéhle veci dějiny pozdeji zkratka mi to hlava nebere. Drz se

barca1984
15. črc 2016

Ahoj holky ja sem po revizi 14 dni v 8tt. Dělali mi ji na 2 krat vím ze sa to stava ale nastvalo ma to.a kdyz sem se ptala kdo ma operoval tak mi to nechteli povedat,
udajne to meji v archíve od pátku do pondelka ty su rychly. mně to příde že ma operoval najakej studak.Vím aj oni sa to musia naučit ale nevím proc na mně.
Nech sa to ucia na tych ktory o mimi nestoja a platia za potraty.

marlah
Autor odpověď smazal
Zobraz
lentixx
16. črc 2016

@barca1984 ja jsem po revizi dostala do ruky lekarskou zpravu i protokol o prubehu operace - tam byla jmena vsech, kteri byli na sale a jejich pozice. To jsem mela predat svemu gynekologovi.
Urcite mas pravo do tech dokumentu nahlednout... bud u nich, kde te operovali, nebo u sveho gynekologa.

emisekkk
16. črc 2016

@barca1984 já osobně si myslím, že kdo tě operoval - na to máš právo to vědět. Na druhou stranu, vždy je riziko to, že ti v děloze něco zůstane a musí to zrevidovat znovu. Prostě to tak je a i zkušenému operatérovi se to stane. Oni při revizi do dělohy nevidí, jen rozšíří hrdlo tak, aby mohli vložit tenké nástroje a snaží se dutinu vyčistit. Dělají to "po slepu a po sluchu". Je tu mrak holek, které to tak měly na dvakrát. Jsou i horší zdravotní zádrhele. Určitě budeš brzo v pořádku. Moc ti držím palce. A věřím, že tvé rozladění pramení hlavně z nevydařeného těhu, což je pochopitelné.

sanour86
16. črc 2016

@barca1984 Ahoj, mrzi me, ze sis taky musela projít revizi 😔Preji hodne sil. Ja byla na revizi v květnu a taky me operoval nějaký student.Uplne me to vyděsilo, ale naštěstí to dobre dopadlo a neměla jsem pak žádné problémy. Našla jsem si ho pak na Facebooku a ma 26 let.

lenusaak
16. črc 2016

@sanour86 sandři a jak to s Tebou vubec ted vypada? Už se snazite?😊

sanour86
16. črc 2016

@lenusaak My se začali snažit hned po první MS.Mela jsem zpoždění a doktor řekl,ze vidí nějakou dutinku v děloze a ze si mysli,ze to bude ranne těhotenství a po týdnu,kdy jsem to nedostala, jsem tam šla znovu a byla to cysta 😢Takze zase starosti 😢Přítele jsem objednala znovu na spermiogram a uvidíme.Ale mam strach 😔

janaspo
16. črc 2016

@barca1984 Ahoj já taky byla na dvou revizích ... první proběhla 4.5. a druhá 8.5. ... může se to stát, jen mi pak všichni lékaři, kterým jsem se dostala "pod ruky" tvrdili, že ta druhá byla zbytečná, což mě rozladilo, ale bohužel to nevrátím ... Přeji ať je brzo lépe, moc

janaspo
16. črc 2016

Jinak my tomu po první MS nechali tak nějaký volný průběh, a teď se nedostavila druhá MS ... resp. jen jeden den jsem lehce krvácela ... těhotná nejsem. Takže se už děsím co to bude :( ke své lékařce jdu za dva týdny, tak uvidím co mi řekne ... ale mám strach :(

kolibricek36
16. črc 2016

@sanour86 to je mi líto ☹

cibka
16. črc 2016

@janaspo někdy se to stává ze je to po revizi rozházené věř ze to nic nebude ale je to na hlavu clovek se boji pořad

janaspo
16. črc 2016

@cibka dekuji za reakci. Presne jak pises je to na hlavu :(. Prvni MS dosla "tabulkove" po 28 dnech a clovek si tak nejak rikal ze uz bude dobre. A ted tohle :( ....

cibka
17. črc 2016

@janaspo opravdu si nemyslím ze by to bylo neco vážného přece jen to byl zásah do těla a to se s tim musi vypořádat ja jdu v utery na první kontrolu budu 18 dny po revizi tak jsem zvedava co mi řekne

janaspo
17. črc 2016

@cibka Moc držím pěsti ať je vše v pořádku