Zamlklé těhotenství, povedlo se vám potom otěhotnět?

dadaanela
23. srp 2012

Ahoj holky,byla jsem podle menzes 10+5 zacala jsem krvacet,doktor mi sdelil ze plod v deloze jiz neni a ze musim na revizi delohy kterou jsem podstoupila v utery,je mi hrozne porad si kladu otazky proc prave my,mate nektera stejnou zkusenost a povedlo se vam potom otehotnet?

ter89
18. kvě 2015

@janulexx1988 Tak mě taky řekli počkat na 3ms, maximálně 2 a už teď vím, že se na to vykašlu a nechám tomu od začátku volný průběh......

im4fun
18. kvě 2015

@janulexx1988 jojo, mě taky hned řekli počkat 3 měsíce...

27tery
18. kvě 2015

Me doktorka rekla ze staci po jedny MS.

zlutakacicka
18. kvě 2015

Mě na Bulovce řekli tři a moje doktorka mi řekla ze po první můžeme pomalu zkoušet a po druhé se to povedlo,prý čím dřív se podaří znovu otěhotnět,tím je nižší riziko potratu. 😎

im4fun
18. kvě 2015

@zlutakacicka ´žejo viď? Já si myslím, že 3 jsou přehnaný. Samozřejmě když doktor potvrdí, že se vše zahojilo🙂 To mi pak přijde nesmysl čekat, pokud je fyzicky vše OK

zlutakacicka
18. kvě 2015

@im4fun mě právě na kontrole po revizi řekla ze je vše ok a ze doufá ze do tří měsíců mě bude mít zpět.takže pokud se cítíte dobře doktorka řekne že je to jak má být a cítíte ze jste znova připravené já bych do toho šla.já jsem poctivá a dodržela jsem šestinedělí takže vše je jak má být

ter89
18. kvě 2015

@im4fun Prostě co doktor, to názor. Ono to i vypadá, že se někdy trochu kryjou, aby si je pak nemohla napadnout, že tě nevarovali. Ale podle mě je úplně jedno jestli se to stane hned při dalším otěhotnění nebo až později... A já osobně - jestli se to má opakovat, tak ať je to v létě a ne na podzim v období depresí.... Stejnak nikde není psáno, že to vyjde na první pokus, takže na to fakt kašlu čekat 2-3 ms. Teď se mi rýsuje první porevizní, přesně 28 dní po revizi 😀 začíná se to pomalu rozjíždět, takže dnes nebo zítra, to čekám v plné síle, uvidím do večera (abych pak věděla jak to počítat a zaznamenat do kalendáře 😀)

zlutakacicka
18. kvě 2015

@ter89 a pak hurá na věc 😀 oni se musí krýt, každé tělo reaguje jinak

halikanda
26. kvě 2015

Ahoj holky, přidávám se k vám. V neděli to byly dva týdny, co jsem byla na revizi. Myslela jsem, že jsem ve 12tt, nebylo v sobotu nejlépe,čím více hodin bylo, tím jsem více krvácela a bolest byla větší, odpoledne u dědy v nemocnici v phe jsem nemohla ani stát bolestí a tak jsem večer odjela do nemocnice u nás. Doktorka mi oznámila, že plod měří pouhé 2 cm, takže takové tři týdny předtím zemřelo, zhruba v 9tt. Ihned ráno jsem nastoupila do nemocnice na revizi. Krvácela jsem tedy dlouho, něco málo přes týden. Teď mám pobolívání dělohy jak se stahuje. V nemocnici mi řekly že mám čekat tři menstruace, můj doktor minimálně 6 měsíců. Ani jednoho nehodlám poslechnout. Po druhé menstruaci se chci začít snažit. Slyšela jsem, že v první měsíce jsou nejúspěšnější co se týče snažení. Ale chci dodržet alespoň šestinedělí a první měsíc. Každopádně bolest je stále u nás, ale naděje a touha po malém drobečkovi větší 🙂. Každý se s tím musí vyrovnat po svém, někdo dlouho pláče, jiný se po chvíli kouká do budoucnosti. Dnes už vím, že nejsem jediná koho potkal takový smutný konec radosti a těšení.

linee
26. kvě 2015

@halikanda bohužel je nas vice. Ja tomu spocatku také neverila, kolik holek to uz zazilo. Moc drzim palce, je videt, ze to beres jako novou sanci a moc drzim palce, at se opet co nejdříve a hlavne zdarne povede 😉

halikanda
26. kvě 2015

@linee neni o lehke,ale je to realita. Chci aby se to priste povedlo. Sice mam spoustu casu,ale to male bych strasne chtela.
A ostatnim cekatelkam a snazilkam bych ke kontryhelu jeste doporucila femigard nebo hynex 😉. Oba napomahaji k uzdraveni a nasledne otehotneni. S pritelem jsme se snazily necely rotj,ale neslo to. Zacala jsem uzivat femigard a behem mesice se povedlo. Ted ho piju take. Pomaha mi to minimalne na psychiku. Mam dobry pocit z toho,ze pro dalsi uspech jsem neco udelala.
Nebo mi doporucite neco jineho?

linee
26. kvě 2015

@halikanda ja pila kontryhel, ale zkracovalo mi to cykly, takze jsem vysadila. A pak brala obyčejnou kyselinu listovou. Snad to stacilo, uvidíme brzy🙂

halikanda
26. kvě 2015

@linee obycejnou listovku beru take. Neprestala jsem ji brat. S tim kontryhelem jeste uvidime,preci jen ho piji asi tyden. Ale ten femigard je celkem zazracna vec. Hodne jsem o nem cetla a i zname mi ho doporucily. Co se tyce gynexu,prijde mi to stejne jako femigard. Mate nejaka zkusenosti s temito leky?
Chtela bych zacit cvicit Mojzisovou,jen nevim kdy by byla nejlepsi doba ☹. Ted mi to prijde strasne brzy,preci jen jsou to dva tydny od zakroku a citim ze nejsem dole ok.

linee
26. kvě 2015

@halikanda ja bych to zase neprehanela. S gynexem zkušenost nemam. Pokud si mimi naslo cestu poprvé, tech faktoru, proc to nevyslo je spousta a z valne vetsiny se jedna o nahodu. Ja mohla cvicit az po 2 mesicich, do te doby jsem porad citila bricho. Kontryhel uvidíš, na každého ma jiny vliv, nekomu sedne, mne urcite také, ale zkracoval cykly. Drzim palce🙂

ter89
26. kvě 2015

@linee jak pises o tom cvičení. Já začala cvičit v neděli, 5 týdnu od revize a hned večer a v pondělí mě bolelo břicho zase. Minule pondělí jsem měla první ms po revizi, vyšlo to krásně po 28 dnech (asi i díky kontryhelu) a dnes jsem začala trošku spinit a bolí mě děloha a levý vaječník. No tak fakt nevím. Dle kalendáře bych měla mít ovulaci až v pondělí, což nemusí sedět, doma se chystám na ovu test. Naštěstí jdu ve čt k dr. Na poslední kontrolua hlavně aby mi řekla, jestli odešla cysta z pravého vaječníků, malinká, úplně běžná záležitost. Jen nevím když jsem to měla tak málo tak jestli odešla. Každopádně kontryhel jsem pila a piju a jsem s ním zatím spokojena.... jen mě štve, že se tělo dává dokupy tak ddlouho a zase mě to bolí...

halikanda
26. kvě 2015

@linee ja nemam bohuzel pravidelnou menstruaci,proto jsem zacala brat femigard,ktery je jak na ukotveni menzesu,tak proti bolesti. To,ze napomaha k otehotneni byl asi az posledni prvek proc jsem po nem sahla. Nechci to prehanet,ale take si nekdy nechci neco vycitat. Pokud poprve napomohl,verim,ze ted by mohl take. A cviceni snad jeste nikomu neublizilo. Nebo myslis,ze prehanim ☹

halikanda
26. kvě 2015

@ter89 to me mrzi. Ja bohuzel(nebo bohudik)zatim s zadnou zkusenosti prispet nemohu,jak rikam jsem teprve dva tydny po revizi. Deloha me stale poboliva,ale verim,spis doufam ze to uz bude posledni bolestna vzpominka. Musime si tim asi bohuzel projit skoro kazda. Neprala bych to nikomu ☹

linee
26. kvě 2015

@ter89 je to vnitrni zraneni, trva to chvili, telo si rekne. Zkus ubrat a postupne. Nekdy je proste 5 tydnu na regeneraci malo. Každý potřebuje jinak dlouhou dobu. Říká se, ze je dobre dodrzet sestinedeli.

@halikanda pokud mas pocit, ze si udelala maximum, tak neprehanis nikdy🙂

ter89
26. kvě 2015

Jj asi bych se měla více šetřit. Tak uvidím co mi řekne dr, aspoň ze mi to vychází dobré s tou kontrolou, jinak bych byla nervózní co se zase děje 🙂

Také bych to nikomu nepřála. Jsem celkem pohodový člověk, ale tohle byl můj nejhorší zážitek v životě, strašná zkušenost. A to si myslím, že už jsme si prošli hodně těžkými chvílemi.... No musíme jít dál a věřit, že se příště zadari a bude vše ok 🙂

halikanda
27. kvě 2015

Dost tu pisete ze jdete na vysetreni pripadne kontrolu,me nikdo nerikal abych jeste prisla :-\. Jen jsem mela jit do dvou tydnu ke svemu doktorovi a ten rekl dobry,prijdte na rocni jako vzdy a nashle :-\. Muzu se zeptat jake kontroly mate?

Linee opravdu nemam pocit prehaneni. Co jsem cetla ruzne diskuze tak jsou i horsi. Myslim,ze jsem takovy stred 🙂
Nevim jak ostatni,nechci nikoho urazit,ale myslim,ze ten kdo sestinedeli nedodrzi si zavaruje. Rikam si,ze nejsem hloupa abych telu dala takhle brzy zabrat. Jak rikam,nechci se nekoho dotknout,ale ja citim ze sestinedeli je k necemu. A dalsi mesic urcite take je dobre pockat.

linee
27. kvě 2015

@halikanda ja mela také jenom kontrolu u dr. po 2 týdnech od zakroku. Na genetiku a jiné vysetreni zasilaji doktori jen v pripade, pokud je něco v rodine nebo doslo ke 2. /3. ZP (SP).

ter89
27. kvě 2015

@halikanda já byla po 14 dnech od zákroku a řekla mi ať přijdu po menstruaci, což bylo minulý týden a jdu ma kontrolu zítra.možná hlavně kvílí ty cyste

halikanda
27. kvě 2015

Uf,tak to jsem rada ze nejsem jedina. Cystu jsem tedy nikdy nemela,a abych rekla pravdu,presne ani nevim co to je. Slysela jsem o tom i ve svem okoli,ale asi tim ze me to nikdy nepotkalo,vice info se mi vyhlo. Drzim pesti aby ti to dobre dopadlo ter89.

ter89
27. kvě 2015

@halikanda tak já se ozvu zítra, jak jsem dopadla 🙂 a děkuju

halikanda
27. kvě 2015

@ter89 neni vubec zac 😉

dafnee1
27. kvě 2015

Držím Vám všem palce,mě řekla dr po třech MS a sestřička po2-3Ms.poslechla jsem sestřičku..povedlo se hned..v pondělí mě čeká plánovaný císař.
moc Vám přeju,aby jste se netrápili dlouho a povedlo se také ,co nejdříve 😲

halikanda
27. kvě 2015

@dafnee1 velka gratulace 🙂. At se narodi male v poradku a ty se rychle zotavujes 😉.
Moc dekuji za tve prani,me nakopava prave to doufani ze snad brzy... a je videt,ze lekari musi opravdu jen doporucovat aby byli kriti. Me znama rekla,ze v prvnich trech mesicich je zenska nejchytlavejsi a nejplodnejsi. Treba na tom neco bude 🙂.

yrsa
27. kvě 2015

Ahoj,já jsem po revizi už 11 měsíců a zatím nic,dlouho (asi 4 mesice) mi trvalo než jsem si to srovnala v hlavě a smířila se s potratem a zhruba od ledna se snažíme znovu,zdravotně jsme OK,takže pokud to do září nedopadne navstivime CAR. I když ted jsem ještě prodělala mobilizaci kostrče, tak věřím ze to zabere. Všem ostatním držímpalce.

dafnee1
27. kvě 2015

@halikanda děkuji
už se moc těšíme.já jsem po revizi byla strašně moc smutná,takže hned po druhé MS jsme se snažili obden,kolem ovu denně,fakt bych Vám to všem přála,to zklamání a pocit nespravedlnosti je obrovský,vím,jak Vám je..
také jsem četla,že po zamlklém těhu je tělo dobře připraveno na další,že není třeba čekat dlouho..blbé na tom bylo jen to,že jsem hned nabrala a nestihla shodit a zase otěhotněla,takže jdu na sál,jako slonice,ale to není podstatné..hlavně,aby mimino bylo ok,třeba to časem sundám 🙂

ter89
27. kvě 2015

@dafnee1 takovéhle příběhy mi vždy dodají optimismus a věřím, že příště už bude vše ok. Také chci počkat ještě jednu menstruaci, abych byla trochu klidnější. Držím palce a na váhu se vykašli 🙂 já jsem po revizi 5 týdnu a břicho mám vyzrany jako bylo byla v 5.mměsíci ale když jsem zkoušela cvičit, tak mě to pak začne bolet, tak si radši počkám na zítra co mi řekne dr....