Zamlklé těhotenství, povedlo se vám potom otěhotnět?

dadaanela
23. srp 2012

Ahoj holky,byla jsem podle menzes 10+5 zacala jsem krvacet,doktor mi sdelil ze plod v deloze jiz neni a ze musim na revizi delohy kterou jsem podstoupila v utery,je mi hrozne porad si kladu otazky proc prave my,mate nektera stejnou zkusenost a povedlo se vam potom otehotnet?

lenusaak
13. kvě 2016

Holky tak u me se potvrdil patek 13. jako hororový den. Od 3hod od rana do cca do 11hod probihal potrat. Stahy dělohy- šílené křeče bricha vystrelujici až do zad.. Od asi 4-6do rana krvaceni moc silne. Ted už je jak při klasicke menstruaci, jen břicho jeste furt boli v intervalech. O vikendu mám kontrolu v mým reprodukčním centru a popř.v ponděli revize. Moc bych si přála aby se s tím tělo vypořádalo samo. Myslela jsem si, že se mi tím třeba trochu uleví, ale ted se u me rozjela deprese z pocitu prázdnoty. Už se chci vrátit zpátky do mého jinak šťastného života a být už ,, normální". ... ☹

sanour86
13. kvě 2016

@lachtanice86 Ahojky,úplně me to pobavilo.Ja byla na revizi 3.5. a uz po čtyřech dnech jsem premyslela,zda mužu aspoň masturbovat 😂Takze v tom nejsi sama!Na přítele mam chuť porad!Uz se tesim,az nám to ,,dovolí,, ale sest týdnu??? To je moc!

sanour86
13. kvě 2016

@lenusaak Ani nevis,jak moc me to mrzi.Uplne vim,jak Ti je.Kdyz jsem se probudila po revizi někde na chodbě a prisla se na me podívat sestřička,úplně jsem se rozbrecela.Ne bolesti po operaci,ale bolesti srdce a prave pocitu prázdnoty! Je az neuvěřitelné ,jak moc to boli! Ale asi to tak mělo byt a příroda to tak chtěla! Musime věřit,ze bude brzy lepe a hlavne...ono to vyjde!!!Vim to. Moc na Tebe myslim a posilam veškerou sílu,co ještě mam,ať je Ti brzy lepe! 😚

prostejina
13. kvě 2016

@lenusaak taky jsem mela takový bolesti. Po revizi se mi strašně ulevilo, bolest byla úplně pryč. Já doopravdy potratila noc před výkonem, to už jsem ležela v nemocnici, takže kyretaz byla zbytečná, dělohu jsem už mela vycistenou.

sanour86
13. kvě 2016

@prostejina po jak dlouhé době jsi se snažila znovu o miminko?A za jak dlouho se povedlo? Moc přeji jen to nejlepsi!

kacis86
13. kvě 2016

Ahoj, ja loni v kvetnu prisla v 10tt o mimco, bylo to zamlkle. Nekrvacela jsem a nic me nebolelo, proste se plod prestal vyvijet. Sla jsem na revizi delohy a prosla si sestinedelim. Za 3 mesice jsem byla opet tehotna a vse je v naprostem poradku, za tyden rodim. Mohla jsem normalne pracovat, jsem dost akcni a nebyl to problem. Malej ma tabulkove hodnoty. Nekdy se proste stane, ze si deloha necha i spatne oplozene vajicko, ktere by normalne vyslo menstruaci ven. Ale nemusi to znamenat, ze by dalsi plod mel dopadnout stejne. Drzim palce at se vam vsem podari vse tak jak si prejete 🙂

prostejina
14. kvě 2016

@sanour86 nechala jsem dvě MS - první "ocistnou" - byla dost silná, tak jsem nechala ještě jednu. Třetí už nedorazila.. Pila jsem do toho kontryhel, užívala gynex, brala listovku 🙂 ted čekáme holčičku 🙂 zázraky se ději 🙂 chce to mít trpělivost, a milovat se, když chcete, psychika dělá hodně 🙂

elaniee
14. kvě 2016

@lenusaak achjo, ten pocit známe asi každá co to prožila :-/ ja jsem si rekla, ze bud se v tom budu utápět(coz stejne nicemu nepomuze)nebo se vybrecim a pujdu dal! Vlastne ani nic jineho nezbyva...treba se alesponm obejdes bez revize, drz se!

franka33
14. kvě 2016

Ahoj, jsem tu nová. Tohle úterý, v 8+6 tt mi provedli revizi dělohy, srdce přestalo bít 7+2, nebo alespoň taková byla velikost embrya. Jsem hodně fyzicky vyčerpaná. Točí se mi hlava, podlamují nohy, pořád potřebuju spát, nechápu, jak někdo může záhy potom fungovat. Možná to bude věkem a tím, že má moje děloha už lecco za sebou, nebo jsme jen různé. Jím hořčík, chlorellu a červenou sůl. Jak se dáváte dohromady vy? Btw: strašlivě mi chybí manželova blízkost. Je kolem, ale úplně prahnu po milování, jako kdyby mi umělo zahojit duši. Díky ženy, že tu jste.

puutalo
14. kvě 2016

P 4 měsících snažení jsme v prosinci našla ||. V lednu byla revize (8. tt), teď po 3 cyklech jsme to zkusili a NIC. Jsem psychicky zlomená :(

elaniee
14. kvě 2016

@franka33 ahoj, bylo to tvoje prvni tehotenstvi nebo uz mas deti? ja to nesla celkem"dobre" po fyzicke strance, mi vlastne nic nebylo psychicky to bylo uz horsi no,ale musi se jit dal 🙂

franka33
14. kvě 2016

@elaniee Mám desetiletou dceru, pak dvakrát UPT , to jsem nesla hodně těžce, pokaždé mi trvalo skoro rok, než jsem se vzpamatovala. Teď to vnímám jako že je to dobře, že si příroda vybrala, jsem smutná, prožívám ztrátu, ale ne tragickou. Jen tělesně jsem na totálním dojezdu.

danduskatera
14. kvě 2016

Moc na vás všechny myslím a držím palečky nebojte ono to dobře dopadne a miminka se dočkáte .Vím jak to bolí je to už skoro tři roky co jsem přišla o mimi ještě dnes to bolí a popravdě ještě ted mám schovaný těhotenský test z té doby prostě ho ještě nedokážu zahodit asi jsem divná .U MĚ TO BYLO O TO HORŠÍ ŽE TO BYLO PO 5 letech snažení lítání po doktorech a muj věk 40 .Bylo mi jasné že to je konec no stal se zázrak a přesně v termínu kdy by se naše mimi narodilo jsem otěhotněla náš maličký andílek mi poslal za sebe náhradu a i když to byl velký boj mimi to zvládlo a já se ve 41 letech stala podruhé mámou dodnes tomu nemužu uvěřit pokaždé když se na malého kouknu .Moc moc vám držím pěsti a přeji at se všichni brzi dočkáte a v náručí máte své vysněné miminko.

emisekkk
14. kvě 2016

@franka33 já to mám stejně s tím prahnutím po manželovi, nedokážu to vysvětlit. Já byla na reviti před 10 dny, ještě furt krvácím. Taky zamlklé těhu byla jsem v 10 tt ale mimču přestalo bít srdíčko v 8 tt. Těhu příznaky jsem měla až do revize. Podařilo se nám otěhotnět po roce a půl - před tím jsem taky potratila. Tentokrát jsem byla přesvědčena, že to vyjde a ono tohle. Je mi 43 let...takže blbý.

franka33
14. kvě 2016

@emisekkk to je mi moc líto, ten první potrat bylo taky ZT? Byla jsem ani ne v 9tt, ale už jsem měla bříško, ještě ho trochu mám, těhotenské oblečení a test jsem vyhodila večer před revizí. Šestinedělí bez dítěte je fakt smutný období, říkám si, že ho zkusím využít pro přenastavení některých věcí v životě a taky mám pocit, ze nas ten zážitek s mužem posunul k větší otevřenosti a že se máme o něco víc rádi a to jsem se bála, jak to ustojíme a jestli. Protože někdy je žal obrovský a ten druhý si s ním neví rady a třeba pak utíká, vzdaluje se..

emisekkk
14. kvě 2016

@franka33 ten prvni potrat byl v 7 tt a byl samovolny. #ylo to cele od zacatku spatne,ani srdicko nebylo. Byl to totalni sok. Potratila jsem na prijmove ambulanci ve spitale a pak sla na revizi. Ted to bylo ZT a taky necekane,vse probihalo O.K.vcetne prsou,zvraceni apod. Ja ma taky jeste pekny bricho. Do rifli se nevlezu a jsem nervozni z toho,ze furt jeste krvacim. Psychicky jsem na tom asi lip nez minule...tak nejak smirene. I kdyz jsme meli radost,ze se nam zadarilo a spoustu planu co a jak bude.... Ja mam 3 deti v pohode a ted 2x toto. A tu poslednijsem mela v 39 letech,takze zadna mladice. Jen mam o hodne mladsiho manzela. Uplne me vzalo,jak si psala o tom muzi vedle tebe. Mam to fakt uplne stejne. Minule jsme nedodrzovali zadne sestinedeli a tak,ja po 5-ti dnech nespinilaa byli jsme spolu (s kondomem kvuli infekci) a me to hodne pomohlo ta blizkost. Ted jak krvacim,tak se bojim. No,je to v haji,ale budem bojovat...opatruj se hlavu vzhuru...se urco zadari!

lachtanice86
15. kvě 2016

Zítra to pude 4 týdny po revizi, ms nikde. A přitom už máme povoleno se potom snažit. Nicméně už se z toho co se stalo nehroutim. Stalo se. Bolí to ale vyjde to potom. A beru to jako možnost dělat věci které jsem odkládala.
Tak nám všem přeji sílu a aby se nám zadařilo

lachtanice86
15. kvě 2016

@sanour86 souhlas, nám to ted dovolil po 3 týdnech a něco, no a muž jel jak na potvoru na služebku na týden

franka33
15. kvě 2016

@emisekkk se mnou na revizi byla jedna, co taky potratila na příjmu ten den, byla chudák ve strašnym šoku, vůbec neměla čas to zpracovat. Tohle bylo poprvy, co mi bylo v těhotenství dobře, prsa a břicho byly hned vidět, akorát večer jsem měla zimnice a v práci toho bylo na mne moc, jsem cely den na nohou. I manžel se už vyrovnal s počáteční panikou(pro nej to bylo poprvé) a moc se těšil...
Na vaginální sex nemám odvahu, cítím se poraněná a teda jen špiním, neměla bys někam aspoň zavolat, když jsi neklidná kvůli tomu krvácení? Dneska jsme se mazlili, jak situace dovolila a je mi teda o dost líp.

emisekkk
15. kvě 2016

@franka33 já byla minulý týden na gyndě a dr. řekla, že tomu necháme čas, ale krvácím furt. Za týden mám jít na kontrolu. Jo, nejdřív člověk zpracovává, že je těhu a pak zase, že je to všechno v háji....

franka33
15. kvě 2016

@emisekkk jo, všechno dlouho trvá, než se děloha zavine, než se obnoví sliznice, upraví hormony, teď se mi v hlavě rozjely myšlenky na události prvního těhotenství, měla sem preeklampsii, jestli mám v pořádku jizvu, jestli sem zase neměla spatnou placentu, jak psala Lenusaak: už chci byt zase normální !

emisekkk
15. kvě 2016

@franka33 no je to na palici. Já tentokrát placentu měla úplně v pohodě, krásně prokrvenou funkční. Miminku přestalo bít srdíčko, asi vývojová vada?
Dneska jsem byli s manželem na výletě a bavili jsme se o tom znovu - už to nechce znovu zkoušet. Má strach o mě a nechce po třetí podstupovat ty nervy...

franka33
15. kvě 2016

@emisekkk toho jsem se bála, ze muž řekne, ze už to nechce zažít...třeba to pomůže, přestanete se na to soustředit a časem se zadari, ani nebudete vědět jak, o vikendu jsem potkala známou, po zamlklem těhotenství hned napoprvé úspěšně, teď jde do třetího trimestru, takových příběhů je hodně, možná to teď nevzdávejte, třeba si řekněte půl roku a dost, jestli teda platí, že se po ZT snadno těhotní a snižuje se pravděpodobnost komplikací včetně dalšího ZT...

emisekkk
15. kvě 2016

@franka33 no, mě se to ještě nechce vzdát, tak uvidíme. Já jsem na tom věkově blbě. Zízrak byl, že se nám to povedlo - vlastně až jsem se na to přestali soustředit.
A ty už jsi nějaké potraty nabo ZT před tímto měla? Píšeš, že děloha už něco zažila+věk.

franka33
15. kvě 2016

@emisekkk no a teďka když se vám to povedlo, tak je tělo připravený otěhotnět záhy zase, tím zvedám náladu i sobě, že je to takovej posel dobrých zpráv: jako :pozor matko, budeš chovat, já to ještě nebudu, ale ten co za mnou přichází, ten ti doputuje do náruče. Průkopnicek oznamovatel. Bože to je psycho🙂 mám za sebou císařský řez kvůli preeklampsii, byl to akutní zákrok, pak dvakrát umělé přerušení, tam byly zas dramatický okolnosti, ne patologický těhotenství, ZT mám první, je mi 33

emisekkk
15. kvě 2016

@franka33 tak to jsi napsala moc hezky, se tu u toho culím - krásné!
Taky teda máš něco za sebou! Hele v 33 letech bych byla v klidu...to ještě klapne! A díky ta tvé milé řádky.

lentixx
17. kvě 2016

@lachtanice86 Já mám 5 týdnů a jeden den po revizi a taky nic 😔

lachtanice86
18. kvě 2016

@lentixx to jsme od sebe týden, tak snad brzy dojde. na jiné diskuzi jsem se dočetla že chcete na dovču, kam máte jet?

lentixx
18. kvě 2016

@lachtanice86 Do tyrolských Alp na horské tůry (nenáročné!!!) na čerstvý vzduch. Naordinovali jsme si to s přítelem, jako restart. Proto bych si to ráda odbyla už teď. S bolestí a krvácením by to bylo k vzteku. Teď jsem ti odpovídala u jiného příspěvku 🙂 přesně týden 🙂

lachtanice86
18. kvě 2016

@lentixx tak to bude super, ale chápu, že když nevíš jaká ta první bude, chceš to mít za sebou už ted