Zamlklé těhotenství, povedlo se vám potom otěhotnět?

dadaanela
23. srp 2012

Ahoj holky,byla jsem podle menzes 10+5 zacala jsem krvacet,doktor mi sdelil ze plod v deloze jiz neni a ze musim na revizi delohy kterou jsem podstoupila v utery,je mi hrozne porad si kladu otazky proc prave my,mate nektera stejnou zkusenost a povedlo se vam potom otehotnet?

sedlackovak
27. bře 2017

@ellisabetha pokud si zdravotně v pořádku,je to hodně o psychice,nevěřila jsem tomu ,ale je to tak,já potratila v 7tt v listopadu a furt jsem na to myslela,pořád manžela uháněla,ovulační testy,kalendáře atd,pak jsem se na to vyprdla,vyměnila pozici v práci a teď jsem v 8tt,nevím kolik je ti let,ale pokud do půl roku neotěhotníš,měl by tě lékař vyšetřit,tak mi to alspoň řekl ten můj.

ellisabetha
27. bře 2017

@sedlackovak Vím, že je to o psychice, zkouším na to tolik nemyslet. Vyšetření mám za sebou, naposled byla hysteroskopie a vše je OK .

sedlackovak
27. bře 2017

@ellisabetha neboj dočkáš se

kodyna
27. bře 2017

Ahoj holky,ja mela ZT v lednu. O vikendu mela prijit ms,neprisla a muj duch na testu pomalu sili. Akorat mam strach,aby se to neopakovalo. Byla jsem 13tt4. Boli me docela podbrisek,to jsem predtim nemela. Takze strach mam velkej. Snad jsme si to vsechny uz vybraly a dojedeme to do stastnyho konce❤🙏

kaculik007
27. bře 2017

@kodyna vůbec se neboj, bolest může být z uhnizdovani. 🍀 vše bude OK to si říķej

babeta1
27. bře 2017

@kodyna to bude dobre! Moc drzim palce!!🍀

markyhum
28. bře 2017

Ahojky tak jsem si pročetla docela dost příspěvku a teda musim říct,ze je vas opravdu spousta. Ja jsem byla na kontrole dnes 10tt bohužel miminko bez srdeční akce 😞 moje třetí těhotenství. Mam dva kluky a tak moc jsem se těšila. A dnes takovej šok. Je mi to tak lito. V patek jdu na revizi a az to půjde zkusíme to znova.

simi1510
28. bře 2017

@markyhum to mě moc mrzí ☹ Držím palce, ať se revize povede a jsi v pořádku!

markyhum
28. bře 2017

@simi1510 děkuji

smusmu
16. dub 2017

Ahoj holky,
včera jsem v 8tt 3d přišla o našeho vysněnýho trpaslíčka 😢 zamlklý (spontánní) potrat. Od rána jsem krvácela, hrozný bolesti břicha, v nemocnici už mi jen řekli, že probíhá potrat a dr.doporučil revizi dělohy. Byla jsem na cestě domů do Prahy, takže jsem to na tom "průjezdovém" místě odmítla, chtěla jsem být doma a hlavně s mým mužem, takže jsem dostala injekci na vypuzovaní materiálu z dělohy a zprávu s doporučením na hospitalizaci a revizi dělohy. Pak večer u Apolináře dr. vyhodnotil situaci tak, že to není akutní stav, sice tam nějaký malý zbytky zůstaly, ale nutně by do toho nešťoural... dostala jsem tedy další injekci a kontrolu mám za pár dnů, při zhoršení stavu okamžitě k nim.
Dnes už krvácím jen lehce...ale nevím, jestli jsem neměla trvat na tý revizi DD...???
Povedlo se nám počít okamžitě, na první dobrou, byli jsme neskutečně štastni... 😢 dr.říkal, že by měly proběhnout tak 3 plný cykly (sestra pak povídala, že už klidně po 2) a pak to zkusit zase, že když nám to tak krásně šlo teď, není důvod se bát.
Jaký jste dodržovaly režim (klid, teplo...kdy třeba sex? Až odezní krvácení a bolest?)
Psychicky jsme se s mužem úplně složili, já nepřestala brečet od té chvíle, kdy mi řekli, že jsme přišli o miminko... 😢

babeta1
16. dub 2017

@smusmu Ahoj, je mi moc lito, ze vas toto take potkalo:( Preji hodne sil! Ja mela zamlkle tehotenstvi v 8tt, projevilo se ale az spinenim na konci 11tt, nasledovala druhy den revize, nastesti vse ok. Dodrzela jsem klasicky sestinedeli jak se doporucuje, tj bez sexu, zvedani tezkych veci atd aby se telo dalo dohromady. Znovu otehotnet nam bylo doporuceno po trech cyklech a to vice lekari.. Nam se ale bohuzel nedari pocit prirozene, i toto tehotenstvi bylo az po roce a pomoci IUI. Nechala jsem si pak jeste pro klid udelat geneticke testy takze ted teprve po cca 5 mesicich od revize zkousime druhy pokus. Kdyz vam to slo prirozene a hned tak neni ceho se bat, urcite se znovu zadari, jen na to netlacit. Mozna to vyzni divne, ale ted se vyplacte a pak to zkus hodit za hlavu, proste to tak melo byt a stava se to casto.. Hlavne hlava se musi uklidnit a ono to pak pujde, ten prvni tyden je nejhorsi a pak uz ti to ani neprijde, musis si nejak zamestnat myslenky.. Ja chodila pak normalne do prace a nebyl cas dumat, stejne clovek nic nevykouma :( Drzim moc palce 🍀

sedlackovak
16. dub 2017

@smusmu ahoj já potratila samovolně v 7tt přesně 6.11 2016 první ms mi došla za necelé 4 týdny,to jsem měla celou dobu sexuální absenci a to i rači doporučuji,po provizorní Ms jsem už sex měla.Moc jsem to hrotila,každý druhý den sex,furt testy,i ovuační,manžel z toho byl úplně na nervy a teď už vím,že je to zbytečné,proběhly mi pak dvě další Ms a třetí už nedošla,jelikož jsem tomu nechala volný průběh.Proto doporučím nechat tomu volný průběh a netrápit se tak,já se z toho psychicky dostala dobře,podpořila mě rodina a jsem znovu šťastná,vůbec se nezaobírám,že jsem těhotná a možná je to i lepší,než se furt strachovat .Přeji ti,abys za pár měsícu byla šťastná tak jako mi.

lavendis
18. dub 2017

Ahoj holky. Včera mi v 10+5tt zjistili na pohotovosti po lehkém špinění zamklé těhotenství. Dneska mi to potvrdila i moje ošetřující lékařka. Miminko se přestalo vyvíjet 9+5tt. Je to hrozný šok. Asi rok jsme nechávali všemu volný průběh a když se konečně zadařilo... Ještě velká shoda náhod, že se mi to stalo na 5denní zahraniční dovolené, kam jsme s manželem odjeli. Celou dobu jsme se tam radovali, že už jsme ve třech, měla jsem těhotenské příznaky a přitom jsem už nosila mrtvé miminko. Přestalo mu tlouct srdíčko přímo s příjezdem tam. Pozítří mě čeká revize. Včera jsem celý den probrečela, dneska už je to lepší. Naštěstí jsme o těhu řekli asi jen 4 nejbližším kamarádům a tak nemusíme nikde nic vysvětlovat. Vaše příběhy mi hodně pomáhají a dodávají naději. Říká se, že po potratu je tělo připraveno a nastartováno na další těhu rychle, uvidíme... Hlavně, aby zákrok proběhl bez komplikací mola jsem nastartovat další životní etapu. Věřím, že má všechno nějaký smysl...ale přijímá se to těžko🙂

sedlackovak
18. dub 2017

@lavendis ahoj lavendis,moc mě mrzí co se ti stalo,ale věř že miminko si k tobě cestu najde,řekni si,že to tak mělo být,tělo ví co dělá,třeba to mohlo být nemocné,nebo postižené,já potratila v listopadu 2016 v 7tt počkala jsem 6 nedělí a pak se snažili znovu,teď jsem 10+4tt a věřím,že bude vše o.k tobě držím pěstičky a určitě letos se vytouženého miminka dočkáš,revize nebolí,co sem četla,oni to dělají pod narkózou,pak tě ten den pustí domů do domácí péče.

smusmu
22. dub 2017

@babeta1
ahoj, moc ti dekuju za podporu, moc mi tva slova pomohla ❤
Uz se z toho pomaličku dostáváme, ale stačí málo a zas krize...
Ja bohuzel do prace nechodim, prisla jsem o ni zacatkem brezna a novou zacinam az 1.cervna, takze se s tim myslenkove musim prat jinak..
jeste jednou diky!!!! 😘

smusmu
22. dub 2017

@lavendis
Ahoj...moc me mrzi, co se ti stalo...dnes je to presne tyden, kdy jsme prisli o nase vytouzeny miminko v 8tt 3d...navic sobota je nas vyrocni den...byl to presne takovy sok, jak pises...doted jsme se z toho nedostali a ja stejne brecim kazdou chvili a moje nejmilovanejsi bytost ma takovej smutek v ocich, ze mi to trha zbytky srdce...😢
Staci, kdyz se podivam ven na odkvetly pampelisky, ktery byly krasne zluty, kdyz mi je muj muz natrhal jeste kdyz s nami byl nas chlapecek (my proste vime, ze to byl ON). Ted jsou odkvetly...zrovna dneska jsem mui rikala - podivej, kdyz jsi mi je trhal, byly nadherne zivy a ted umrely stejne, jako nase miminko... 😢
Na uterni kontrole u Apolinare jsme si s dr. opet potvrdili, ze revize asi nebude skutecne nutna (jsem i radsi, telo si poradi nejlepe samo, prestoze potrat byl neuplny). Na UZV oba vajecniky jak vino, tak aspon to me potesilo.
Taky mi hodne pomaha cist si pribehy ostatnich a vedet, ze v tom trapeni nejsme osamoceni. Mluvit o tom, sdilet to utrpeni... A ruzna duchovni videa...
Nam se zadarilo okamzite, v unoru pri MS jsme si rekli, ze vlastne nemame na co cekat (chteli jsme spolu mimi od 1. tydne seznameni) a nechame tomu volny prubeh a zadarilo se okamzite - proto rikal doktor, ze se nemusime bat.
Moc na vas myslim, at jste silni...nam se to zatim moc nedari, muj muz zacal z ty tragedie zase vic kourit, no a ja s nim... :-/ radost z toho nemame, ale nervy zatim pracuji -
pozdeji zase prestaneme. No a trochu chlastame...a ja se zatim bez Xanaxu neobejdu.
Neskutecne to boli, je to nejhorsi vec, co nas kdy potkala (a stmelila, i kdyz uz predtim jsme byli jako jedna bytost), i kdyz vime, ze to melo svuj duvod a za par tydnu by nas cekala na vysetreni treba jeste horsi vec - rozhodovani, jestli si nechat postizeny mimi nebo jit na potrat (pricinou tehle spontannicch abortů byvaji totiz casto chromozomalni abnormality...)
Bohuzel jsme v tom nadseni tu radostnou zpravu rekli hodne lidem... priste si to nechame pro sebe do min. 2.TM

¨¨

smusmu
22. dub 2017

@sedlackovak
Moc dekuji! Mam radost, ze se vam zadarilo. 😘 verim, ze u nas to bude podobne...

sedlackovak
22. dub 2017

@smusmu bude,vím že to bolí,nejhorší je psychika,stou se musíš vypořádat jako první a pak tomu nech volný průběh. Já to moc řešila, furt nějaký testy,měření, manžel byl už jako robot,sex byl na leknutí prstů a to je největší blbost.A jak jsem se na to vyprdla přestala vše řešit bylo to tam.Věřím že i tobě se brzo poštěstí a nebude trvat dlouho kdy sem šoupneš test a budete šťastní.

kaculik007
22. dub 2017

@smusmu Je to všechno hodně bolestivé. Já byla na revizi v říjnu 2016 a teď když jsem dostala svojí už 7 MS mě to znova dostalo a úplně jsem se složila. Musíš si najít nějakou zábavu mysli. Já jsem si teď objednala knížku Čekali jsme miminko a ještě další dvě, kde jsou smutné příběhy ale nakonec jednou i se šťastným koncem. Takže budu číst, ale i jiné knížky. Miluji čtení a nějak jsem teď na to neměla pomyšlení a ani čas.,takže znovu začnu. Jedna paní mi i doporučila si kreslit, ne vymalovavat ale vzít si čistý papír a kreslit. Já to z hlavy nikdy nedostanu, ale aspoň trošku to vytěsnit a nemyslet na to špatné ale snažit se být optimistická a veselá. Všechno pak půjde líp.

babeta1
23. dub 2017

@smusmu Jsem rada, ze je ti lepe! Neboj, za par tydnu Ti bude pripadat, ze se to nikdy nestalo! Jen se tomu clovek nesmi poddat, bohuzel. Ja pak taky zacala zase kourit🙂 A s tou praci..no je to skoda, ale zase zacne uz snad konecne jaro tak se zamestnas nejak jinak a budes se tesit do nove🙂 Utece to a kdyz se vam povedlo hned tak to pujde zase. My cekali rok a i ted to zase slozite resime, mam za sebou inseminaci tak uvidime, jestli to dopadne nebo za mesic znovu..

sunnyk
30. dub 2017
vmonty
30. dub 2017

@sunnyk moc rada bych te aspon trosku povzbudila,jsem po zamlklem tehotenstvi v 8+4 tt v rijnu 2016,po dvou cyklech od revize jsme to zkusili a vyslo to,ale od zacatku nebyli s hopni se dopocitat v kolikatem tydnu jsem,hlavne ze zacatku to taky vubec neodpovidalo,napr. mela jsem byt v 7tt a podle uz to byl teprve 5 tt,tak na tebe budu myslet,aby to byl i tvuj pripad,musime verit.

sunnyk
30. dub 2017

@vmonty no je to peklo. Na me prvni dite jsem cekala 3 roky tak by me vůbec nenapadlo ze bych mohla otehotnet. No a ted tohle. Uvidime v úterý. Ale dr mi v podstate zadne sance nedával a rekl otevrene ze s tim mam pocitat. Jenze kdyz ctu nektere diskuze tak se asi tak jednoduse nedam odbyt. Na druhou stranu jsem se ted s tim těhotenstvím tak zzila ze uz jsem se fakt strasne tesila. Vubec si nedovedu predstavit ze bych znovu cekala dalsi 3 roky coz i k memu veku je dost nelravdepodobne....☹(((

radushka1
30. dub 2017

V klídku, obě děti mám tzv. na druhý pokus, oběma přecházela revize z důvodu zamlklého těhu. Po prvním jsem otěhotněla asi na 2. pokus, 3 měsíce jsem si dala pauzu a při počínání druhátka jsem po revizi otěhotněla nechtěně hned po první MS 🙂 Tělo je napumpované, nastartované na další těhu ... Pevné nervy, všechno jde, hold příroda někdy rozhodně po svém 😉 a než aby rozhodla ke konci těhu, ať si rozhodne na začátku...aspoň tak jsem k tomu vždy přistupovala.

sunnyk
30. dub 2017

@radushka1 ono to zni strasne logicky a rikam si to taky. Lepsi takhle brzy nez byt neco spatne třeba ve 20 tydnu nebo tak. Ale obavam se ze v utery to az tak logicky brat nebudu😐

radushka1
30. dub 2017

@sunnyk nebudeš, je potřeba se z toho vyřvat...Když jsem byla poprvé těhotná, čekala jsem v nemocnici na ultrazvuk, dovezli tam maminku ke konci těhu a toto těhu nedopadlo dobře...tehdy jsem si řekla, přírodo prosím, než abych toto musela zažít, rozhodni na začátku, asi jsem si to přivolala, ale děkuji za to, že mám doma 2 krásné, zdravé děti. Možná je to ode mě sobecké, ale přírodě za to děkuji. Dle mého je nejhorší se upínat na to...též jsem to před prvním těhu dělala... miminko by se narodilo tehdy a tehdy, někdo označuje tzv. tento plod za andílky a slaví výročí... nedělej to, ubíjíš sebe sama a proč... prostě příroda rozhodla, ona už mohla rozhodnout dříve, ale těhu přebila MS... I já jsem revizi prořvala... Ale zbytečně. Budeš mít brzy krásné a zdravé dítko, a jestli budeš v úterý nervózní, brečet, vybreč se z toho, ale neupínej se k tomu... Toť má rada 🙂

sunnyk
30. dub 2017

@radushka1 dekuji za radu☺ ja zadne vyroci ani nic podobného urcite delat nebudu. V tomhle mam.jasno. moje kamaradka prisla o mimi mesic pred porodem a byla ohrozena i ona sama. Opravdu radsi takhle nez pozdeji. Urcite to orvu to je jasne a ze to nebude prijemne je mi jasne taky....nastesti s tou mou cacorkou nemam moc prostoru na cerne myslenky. I kdyz teda musím ruct ze me dneska dostala. Byly jsme v kine na mimi sefa a je to cele o dvou sourozencich a na konci se rozbrecela (breci u vsech pohadek) a ptala se jestli bude mit i ona sourozence. Tak to seflo jak prdel na hrnec a tak rada bych ji rekla ze uz brzo...😐😐😐😐

simi1510
30. dub 2017

Holky, ja v srpnu 2016 zjistila prvni tehu, těšila jsem se, byla jsem rada, taky to trvalo 11 mesicu... a v zari revize, zamlkle tehu. Byla jsem z toho uplne na dne, ale rikala jsem si zaroven, ze lepsi ted nez v pozdějším tydnu a stadiu. Ale i tak... nyni je to 7 mesicu a ja dnes, 9dpo jsem našla dusiky na testu tehotenskem. Do ms mam 2-3 dny, tak uvidime, jak to pujde.

Drzim palce!!!

sedlackovak
1. kvě 2017

@simi1510 držím pěsti,určitě je to tam,paráda,vidíš že si se dočkala <3

simi1510
1. kvě 2017

@sedlackovak snad jo hele, Kez by