Zamlklé těhotenství, povedlo se vám potom otěhotnět?

dadaanela
23. srp 2012

Ahoj holky,byla jsem podle menzes 10+5 zacala jsem krvacet,doktor mi sdelil ze plod v deloze jiz neni a ze musim na revizi delohy kterou jsem podstoupila v utery,je mi hrozne porad si kladu otazky proc prave my,mate nektera stejnou zkusenost a povedlo se vam potom otehotnet?

sedlackovak
1. kvě 2017

@simi1510 určitě jo,jen bych ještě počkala do té Ms a pak dva dny po vynechání si udělala test,já to tak udělala a vyšel mi krásně pozitivní.

sedlackovak
1. kvě 2017

@simi1510 jo a nejlepší moč je ve 4 ráno 😀 ta mě nikdy nezklamala 😀

simi1510
1. kvě 2017

@sedlackovak tak to vstavat nechci 😂

simi1510
1. kvě 2017

@sedlackovak tak ono nejde delat stejne nic jineho nez cekat 😉 stejne jako muze ms prijit nakonec pozdeji....

stribro4
6. kvě 2017

Ahoj holky, jsem po revizi na konci cervence... od te doby nic, byla jsem z toho spatna, nakonec sem si rekla, ze na to prdim, az to bude tak to bude... 🙂 no a zitra uz budu mit tyden zpozdeni a testy pozitivni, tak ted to snad dotahneme az do konce 🙂 dnes jsem 4+6, pristi tyden budu volat doktorce, tak jsem zvedava, zatim si to nijak extra nepripoustim a snazim se nemyslet na to zle... nekde sem dokonce cetla, ze rok 2017 bude uspesny 🙂 tak drzim vsem palce🙂

simi1510
6. kvě 2017

@stribro4 tak gratuluji a drzim palce. Ja jsem dneska 4+2 a jeste jsem nevolala doktorovi....

simi1510
6. kvě 2017

Jinak holky, carky krasne sili, tak snad to klapne tentokrat!

stribro4
6. kvě 2017

Taky gratuluju 🙂 jak rikam, letosni rok by mel byt plodny 🙂😀

stribro4
6. kvě 2017

@simi1510 to je super, ze jsme skoro stejne 🙂, ja mam okolo sebe jen holky co ted rodi nebo uz maji davno po porodu

marki00
6. kvě 2017

Holky, ja jsem tu byla loni dvakrat, v breznu a cervenci a ted jsem ve 12tt a doufam, ze sem v listopadu budu psat jen dobre zpravy🙂 at se vam dari🙂

stribro4
6. kvě 2017

@marki00 tak to je super, drzim palce 🙂

simi1510
6. kvě 2017

@marki00 drzim palce a at je vse stale ok!

simi1510
6. kvě 2017

@stribro4 tak snad budeme obě v pohode a mit prosperujici tehu 🙂

babeta1
6. kvě 2017

@stribro4
@simi1510 ahoj holky, moc gratuluji a drzim palce! 🙏🍀Ja byla na revizi koncem listopadu a dnes jsem 4+4 🙂 Musime verit, ze ta sedmicka nam proste stesti prinese a urcite i ostatnim, co jeste cekaji!🙂

simi1510
6. kvě 2017

@babeta1 jeeeeeeeeee! gratuluji a držím palce! Tak to jsme spolu holky podobně 🙂 Kdy plánuješ doktora?

babeta1
6. kvě 2017

@simi1510 Moc dekuji🙂 Jj jsme dost podobne, po dvou dnech haha🙂 No ja k tomu vsemu jeste chodim do CARu, otehotneni prirozene se nedarilo uz ani predtim, ted i minule to bylo z IUI takze uz jsem objednana na 18.5., ale to cekani je hrozny 😂 Jako krom pozitivnich testu nic moc nepocituji tak snad bude vse ok.. Kdy ty se objednas?🙂

marki00
6. kvě 2017

@stribro4
@simi1510 dekuju🙂 ted uz to musi vyjit🙂

simi1510
6. kvě 2017

@babeta1 chci zkusit volat ve středu doktorovi, bojím se právě myomu, aby nedělal paseku, jak případně roste a tak. Tak uvidíme, co dohodneme s doktorem. Ale raději bych, čím později tím lépe na jednu stranu, aby mě nenervoval... 😀

Jinak jsem vytvořila diskuzní forum - https://www.modrykonik.cz/forum/spolecny-termin-misto/termin-porodu-leden-2018/ Kdybyste se holky chtěly přidat 🙂 Předpokládám, že vám vychází taky leden 😀

Je jedno jak, hlavně ať to je zdravé a prosperující těhu! Držím palce! A máš pravdu, čekání je příšerné. Navíc já si nepřijdu taky (prozatím) nijak těhotně.

stribro4
6. kvě 2017

@simi1510
@babeta1
To je super, gratuluju 🙂
To je fakt dobry, ze jsme vsechny stejne 🙂
Ja si taky tak neprijdu zatim, volat budu hned v utery tak uvidim, kdy me objedna

simi1510
6. kvě 2017

@stribro4 já musím až ve středu, kdy má ordinačku 😀 v úterý a čtvrtky má operace, tak mám smůlu

babeta1
6. kvě 2017

@stribro4
@simi1510 dekuji a drzime si palce🙂 pravdepodobnost, ze se to bude opakovat uz musi byt mala!🙏

simi1510
6. kvě 2017

@babeta1 nesmí být žádná 🙂 Rozhodly jsme to 😀

stribro4
6. kvě 2017

@simi1510
Jo takhle 🙂 musime verit tomu, ze to vsem vyjde!

sedlackovak
7. kvě 2017

Ahoj holky ja samovolně potratila 6.11 2016 a teď jsem 13+2tt a čekáme zdravého chlapečka,taky jsem si říkala že tento rok bude extrémně plodnej všem nám tady držím pěsti ať to dotáhneme do zdárného konce a máme všechny zdravé děti.

kodyna
7. kvě 2017

Ahojky,ja mela ZT v lednu. Ted jsem 10+6. Ono to vyjde vsem. Smulu jsme si uz vybrali. Ted nas ceka jenom to dobry. Verim tomu🙂

sukynecka01
8. kvě 2017

Holky ja 1.6 nasla // v 8tt konec prázdný vacek
14.3.2016 posledni ms 2.12.2016 Emma 38+1 🙂 3490g,
To uz jsem po šesti letech myslela ze půjdu na umělé

kadarka
16. lis 2018

Bez nějakého spěchu a stresu za půl roku bylo zaděláno...Doktor říkal že stačí 3 normální MS a můžem zkoušet🙂

dekubo
22. lis 2018

Dobrý den, je mi velmi smutno, že se připojuji do tohoto vlákna. Byla jsem podle menstruace v 10.tt, když se na kontrole zjistilo, že miminku už netluče srdíčko... podle doktorky už zemřelo minimálně týden zpátky. Vůbec nic jsem nepoznala, měla jsem těhotenské příznaky, rostlo mi bříško... nepočítala jsem s tím, že se to může stát právě mě, hrozně jsem se na miminko těšila. Dostala jsem tabletky, po kterých jsem potratila. Teď vůbec nevím co dál... cítím se hrozně...

Byla bych šťastná kdyby se to povedlo brzo znovu... ale opustila mě veškerá naděje na šťastný konec... asi je to ještě hodně čerstvé...

Máte nějaké typy co pomohlo vám v tak těžkých chvílích?

kaculik007
22. lis 2018

@dekubo Ahoj, zaměstnat mysl. Já začala malovat, háčkovat a další věci. Jezdit na kole. Pořídili jsme si kotě 🙂
Hlavně se tím netrap. Pokud chceš brečet tak breč.

Nevím co pomůže. Nové těhotenství. Čas....

dekubo
23. lis 2018

@kaculik007 Děkuji moc za odpověď... teď se v tom cítím dost sama, sice mám kolem sebe spoustu lidí... i partner je úžasný, hodně se o mě stará, ale musí chodit do práce, takže ty dopoledne když jsem doma sama, tak se v tom hodně topím... občas se ale cítím o trošičku lépe, začínám cítit i nějakou naději, že se to jednou povede....

Strašně se bojím návratu do práce, protože pracuju ve zdravotnictví a máme služby - 24 hodinové směny, tak jsem prakticky od počátku těhotenství přestala sloužit a pro další komplikace jsem pak už musela zůstat doma na nemocenské, no a u nás v ženském kolektivu už je všem samozřejmě jasné proč...

Chtěla bych se zase vrátit k běhání, a zkusím se trochu ponořit do té práce, třeba začít více studovat...