Zamlklé těhotenství, povedlo se vám potom otěhotnět?

dadaanela
23. srp 2012

Ahoj holky,byla jsem podle menzes 10+5 zacala jsem krvacet,doktor mi sdelil ze plod v deloze jiz neni a ze musim na revizi delohy kterou jsem podstoupila v utery,je mi hrozne porad si kladu otazky proc prave my,mate nektera stejnou zkusenost a povedlo se vam potom otehotnet?

kaculik007
23. lis 2018

@dekubo Nejsi sama ač ti to třeba připadá toho chlapa to taky trápí. Já jsem si to celé prošla sama. Ano holky tu na koníku ale jinak to věděl jen partner. Rodiče ani okolí nic neví. A až teď zpětně vidím že ho to vzalo taky.

Máš tu nás 💗 a my jsme tu pro tebe. Jsou to těžké chvíle. A k tomu běhání se klidně vrať. Nastartuje tě to.

Co se týče v práci. Nevím jaké to u vás je nebo není, ale věřím že to zvládneš. Jen ty dlouhé směny :( já chodím na 12h směny a to je záhul. Nedokážu si představit 24h.

Hlavně myslet pozitivně. Já jsem se v tom topila až moc dlouho. Není to dobře...

halikanda
24. lis 2018

@dekubo netrapte se tim. Ja mela zamlkle tehotenstvi pred tremi lety, reapektive ted nekdy bych slavila 3 roky sveho prvniho miminka. Cekala jsem na nej skoro rok. Take mi rostlo brisko, mela jsem priznaky. Kdyz jsem zacala ve 12tt spinit, jela jsem do nemocnice kde mi rekli, ze miminko minimalne 3 tydny jiz nezije a ja musim rano nastoupit do nemocnice na revizi. Byla to nejhorsi noc a den meho zivota. Ja v tom sama ale byla. Partner me nechal cely den v nemocnici samotnou, doma sice zustal 3 dny, ale pod natlakem me maminky. Ihned jsem se vratila do prace, abych se v tom nemohla topit. S partnerem jsme se brzy rozesli. On nechapal mou bolest. Na doporuceni mudr sme jeli na dovolenou, kterou mi znechutil a jeste za penize, ktere dostal od mych rodicu a rekl, ze dostal premie. Takze jsem byla na dovolene jako bolestne, kde jsem se trapila a sotva sme tam prijeli chtela jsem domu. Pomuze jen cas a nemyslet na tu bolest. Nyni mam krasnou 3 mesicni dceru s jinym muzem, a s klidnym srdcem mohu rict, ze nelituji niceho.
Budte stastna, ze mate muze, ktery vas podrzi, praci kam se muzete vratit a teste se na dalsi miminko. A pokud vam ma rada pomuze, tak nekoukejte a neposlouchejte ostatni, zda je brzy nebo pozde se vratit do prace nebo se snazit o miminko. Ridte se svym telem 😉.