Zamlklé těhotenství, povedlo se vám potom otěhotnět?

dadaanela
23. srp 2012

Ahoj holky,byla jsem podle menzes 10+5 zacala jsem krvacet,doktor mi sdelil ze plod v deloze jiz neni a ze musim na revizi delohy kterou jsem podstoupila v utery,je mi hrozne porad si kladu otazky proc prave my,mate nektera stejnou zkusenost a povedlo se vam potom otehotnet?

marlah
Autor odpověď smazal
Zobraz
fisalu
23. čer 2016

@marlah Ahoj, já teda ještě po revizi nejsem, zatím to odchází pořád samo, takže mě čeká po víkendu verdikt zda to je ok nebo budu muset na dodělání, hrozně si přeju aby to by dobré samo od sebe.

verusche
23. čer 2016

Mám za sebou potrat v 15tt po, 6 zamlklých těhu... trvalo to 9 let a jsem 14tt a vše je úplně ok a mimi naprosto zdravé...
Přirozenou cestou.
Nejlepší lék?
Nemyslet na to, užívat si život x věnovat se sobě, partnerovi, přátelům, zkusit nové věci, neřešit ovulace, teploty, menzes, testy, příznaky... příroda ví co dělá, ví kdy a jak 😉 a nakonec 9 let uteklo jako voda a k narozeninám jsem dostala nejlepší dárek, dvě čárky na testu, který byl po 10 denním zpoždění spíš ujištěním, zda jsem ok a těhotná, nebo se něco rozbilo.

marlah
Autor odpověď smazal
Zobraz
verusche
24. čer 2016

@marlah Kamarádka to má stejně.
Vyšší věk, takže IVF a všechny pokusy dopadly špatně.
Nakonec to nechali být, jeli za babkou korenarkou, ona dostala mazání na bříško, bylinkové náplasti, čaj, on čaj a za rok na testu dvě čárky...

jezz13
24. čer 2016

@marlah Ahoj, jsem taky 17 den po revizi a fyzicky je mi fajn. Psychicky jsem se s tím snad už taky celkem srovnala, jen bych nejraději posunula čas a už měla první MS 🙂 Na pondělí jsem objednaná na úvodní lekci cvičení podle Mojžíšové, třeba to taky pomůže (a jak prý říkala - když ne, aspoň budu mít hezčí zadek 🙂). Gynex beru taky, ale přemýšlím, jestli dál pít i kontryhel - někde se doporučuje pít jen v první polovině cyklu. Jak to děláte vy?

ilonka82
24. čer 2016

Holky, já měla zamlklé těhotenství a revizí 12.2.2015, po té jsem na doporučení nasadila Nosifol na 3 měsíce a 2.6. 2015 našla dvě čárky na testu 🙂 no a 3.2.2016 se nám narodila holčička. Takže v podstatě do roku jsem po revizi jsem porodila. Holky hlavně hlavu vzhůru a opravdu se nestresovat a neřešit. Lehko se to říká a hůř dělá, vím. Ale opravdu je to nejlepší lék. Moc vám všem držím palečky 🙂

marlah
Autor odpověď smazal
Zobraz
fisalu
24. čer 2016

Ahoj holky tak já ted byla v nemocnici jsem na pondělí objednána na utz zda odešlo všechno. Akorát ten "muj" milej mladej dokturek si valí sunky v Chorvatsku 😀 tak me.vezme jiný.tak doufám.ze bude vše OK a revize se.mi vyhne. A taky jsem.to hned využila a objednala jsem se na hematologii kvůli leidenovi aby to nemělo souvislost. Ufff ale ze je tam vedro 😁

lydiee
24. čer 2016

@verusche Ahoj, také gratuluji a moc přeji, že si k tobě miminko našlo cestu 🙂 , po tom všem, co jsi prožila. Tak hlavně, ať je vše dobré a jste oba zdraví 🙂 ! Já to mám skoro stejné jako Marlah, mám už 42 let, až jsem konečně poznala toho pana "pravého", měla jsem už tehdy dost let a snažila se TO neřešit, protože jsem věřila, že jsme oba zdraví a v pohodě a že se nám TO určitě povede. Byla jsem v klidu, sex si užívala, chodila v klidu do práce, věnovala se koníčkům, přátelům....až se ve mně něco zlomilo a vrhla jsem se na IVF...které jsem si jako samoplátce hradila už 4x a až naposledy se povedly 2 miminka. Z darovaných embryií už, nakonec jedno ode mě odešlo v 5. týdnu a druhé v 10. týdnu. Takže ono to neplatí pro všechny - neřešit, užívat si, nemyslet, nestresovat...já za pár let budu mít 50 (ikdyž se na to necítím ani nevypadám), nemůžu čekat, čas běží neúprosně...

marlah
Autor odpověď smazal
Zobraz
lydiee
24. čer 2016

@marlah Děkuji moc, každá podpora potěší 🙂 !! U nás je to zase tak, že děti nemám já a on má- a hned tři. Ale už jsou dospělí a on už bude i brzy dědečkem 😀 . Takže popravdě-on už děti nechce, má "své" roky, ,své pohodlí, svůj klídek, finance nicmoc...takže to chci vlastně jen já. A já od té doby, co jsem ty dvě lásečky maličké u sebě měla a milovala je, jak snad nikdy nikoho, a pak o ně přišla, tak vím, že dítě-děti jsou smyslem mého života, že mi na ničem jiném tak moc nezáleží

marlah
Autor odpověď smazal
Zobraz
lydiee
24. čer 2016

Já ti pošlu svůj příběh, jo?....jestli můžu...?? Jsem po revizi v dubnu a o ET přemýšlím....v září??? Já si taky myslím, že on by byl rád🙂 já si to přeju a věřím, že by byl rád 🙂

marlah
Autor odpověď smazal
Zobraz
emisekkk
24. čer 2016

@marlah
@lydiee já mám příběh podobný - s prvním manželem dvě děti, pak přítel o 10 let mladší - já už další děti neplánovala, ale on byl bezdětný, takže jsem mu řekla, že je to na něm. Podařilo se hnedka a máme už skoro5-ti letou dceru a jsme manželé. Rodila jsem skoro v 39 letech. Pak jsem k ní chtěli ještě sourozence, ale v 41 letech jsem potratila v 6 tt a teď v květnu zamlklé těhu v 10 tt. To zamrzelo. Je mi už 43.
Je pravda, že děti jsou smysl života....Já umělko nee kvůli mému onko a hormonům. Je asi pravdou, že prostě jak je člověk starší už to těhotnění tak nejde. to vidím na sobě, do 40 v pohodě a teď problémy.

marlah
Autor odpověď smazal
Zobraz
kotys
24. čer 2016

Ahoj holky tak já podobný zážitek dvě děti už velké přítel žádné zkoušíme tak 3 roky rok na klinice odběry vajíček ale nezadařilo se dvakrát ivf, pak to přišlo samo a zamlklý těhotenství v 7 týdnu, revize 26.5 2016 ted čekám na MS dnes mně teda bralo břicho šílěně tak nevím co to je....čekání na MS je dlouhýý..

25jajinka
25. čer 2016

Ahoj ženský, ty co mají po výškrabu od května už vám přišla MS? Jak na tom jste

emisekkk
25. čer 2016

@25jajinka já byla 4.5. na revizi, první MS přišla po 28 dnech a teď čekám v týdnu další.

kotys
26. čer 2016

@25jajinka ahoj já stále nic revize 26.5.2016 zítra kontrola u doktora co ty? jak dlouho čekáš?

kotys
26. čer 2016

@emisekkk a zkoušíte???

emisekkk
26. čer 2016

@kotys doktorka rekla az po2 MS,ale ja na to kaslu,protoze v mem veku je nadeje na otehotneni uz miziva. Takze se nekontrolujeme a uzivame si

25jajinka
26. čer 2016

@kotys já potrat 27.5. stále čekám, ale dnes mám pěkně silné křeče v břiše tak doufám, že to je to co čekáme.
@emisekkk mě doktor řekl že to jde klidně hned, pokud nechci čekat 3 měsíce co doporučuje kvůli psychické stránce, mám počkat alespoň 1ms

marlah
Autor odpověď smazal
Zobraz
marlah
Autor odpověď smazal
Zobraz
kotys
26. čer 2016

Ahojky mně to zatím nedorazilo jsem zvědavá co doktor zítra a bacha si taky nedáváme mám taky svůj věk/42/ ......držte se

25jajinka
27. čer 2016

@kotys
@marlah
Holky dnes 31.den od potratu a dnes špiním a bolesti jak sviň. Aulin moc nepomáhá.hlavně ze dorazila...

kotys
27. čer 2016

Ahoj holky po kontrole u doktora vše v pořádku , jsem 33 den po revizi a zatím žádný náznaky menzes tak uvidíme.....

kotys
27. čer 2016

@25jajinka to je divný že ani ten aulin nezabírá...tak se drž