Zamlklé těhotenství, povedlo se vám potom otěhotnět?

dadaanela
23. srp 2012

Ahoj holky,byla jsem podle menzes 10+5 zacala jsem krvacet,doktor mi sdelil ze plod v deloze jiz neni a ze musim na revizi delohy kterou jsem podstoupila v utery,je mi hrozne porad si kladu otazky proc prave my,mate nektera stejnou zkusenost a povedlo se vam potom otehotnet?

25jajinka
28. čer 2016

Ahojky tak ja mam asi už po.včera jsem krvácela a dnes jen špinění je to možný takhle málo..

kotys
28. čer 2016

@25jajinka Ahoj asi je to možný já stále čekám doktor řekl že pokud to nepřijde tak 8.7.2013 už něco píchne je to divný dnes mně chytli vaječníky křeče pak nic pak zase děloha píchání já už bych to chtěla mít za sebou MS, vždy než mně to přišlo bolely mně prsa tak týden před tím ted stále nic....uvidím dnes 34 od revize

fisalu
29. čer 2016

Ahoj holky tak jsem po revizi. Zatím se cítím. Na všechny strany dobře. Ted už jen počkat na ty mesicky a hurá do nový ho pokusu.

marlah
Autor odpověď smazal
Zobraz
lentixx
29. čer 2016

@25jajinka Je 🙂 A k tomu špinění ... já špiním už od 6.6. a podle Dr. je to ok, tělo se prostě hojí a asi se prošpiním až do další MS 🙂

fisalu
29. čer 2016

@marlah ahoj, no nejdřív jsem zacala krvácet a čekala jsem zda to odejde samo že by to bylo prijatelnější, ale pondělí jsem byla na utz a byl pryč jen plod ale plodový vak (9mm) tam byl celý. takže jsem dneska byla na revizi. Hrozně jsem se bála. ale jsem ráda že už to mám za sebou. ajak to půjde zkusíme to znova, třeba se zavede a budeme mít pro rodiče dárek pod stromeček :D

25jajinka
29. čer 2016

@fisalu ahojky taky bych ráda aby zo u nas dopadlo ☺ my měli termín na vánoce..tak mam z toho ted depky .oba jsme smutni ze budeme na vánoce zase samy tak by teď test byl vítaný.

marlah
Autor odpověď smazal
Zobraz
fisalu
29. čer 2016

@25jajinka Ahoj bylo vy to fain viď 🙂 My měli termín v v lednu a hned začátek unora, vycházelo to tak že jeden termín byl na mamky narozeniny a druhej na babičky narozeniny. Ale byly jsme tak na začátku že to věděla jen moje mamka. Ale taky jsme se těšily na Vánoce že tu budu sedět jako kulička :D a že příští rok už by tu bylo pořádně veselo. ale neboj obou se nám to povede 🙂 vy už můžete začít? my můžeme nejdřív v záři.

25jajinka
29. čer 2016

@fisalu jj bylo by to fajn.jakto ze az v záři?ja potratila doma na vyskrab me poslaly preventivne.ted dva dny taková mala ms . Doktor říkal ze jsem v pořádku.doporučoval jen 3mesice z psych. Duvodu . Ja moc čekat nechci.přítel to nechává na mě jak se budu cítit. Takže ted čekám na ovu testy a jdem na to. Ale mam strach to jo.bojím se ze to zas nedopadne dobře.

fisalu
29. čer 2016

@25jajinka Mě říkala sestra u mojí gyn.doktorky že se všeobecně se říká šestinedělí + 3-6 měsíců (menstruací) .Ale že vědí že to ty ženský nevydrží takže doporučují aspon šestinedělí a jednu normální menstruaci. pak už je to na ženský jak se cítí psychicky a fyzicky. Takže šestinedělí skončí v pulce srpna a pak než přijde další menstruace, proto počítám tak v září 🙂 ... ale jsem jak ty taky mam strach že se to bude opakovat. :(

25jajinka
29. čer 2016

@fisalu člověk bude mít strach dlouho snad ta podpora mužského bude dostačující.jak se připravuješ?ja se snažím odbourat strach že na to připravím tělo . Na pohyb a zdravou stravu jsem se ani nepotřebovala zaměřit, spíš zvolnit a pečovat . Nechávám si zpravit zuby 😁 korunky no žádná sranda s penizkama.masáže a tak. Daly jsme do kupy pojistky a ono se vždy někde něco najde tak snad to k něčemu bude .

fisalu
29. čer 2016

@25jajinka Já když jsem se to dozvěděla že to je pryč a že musím na revizi tak jsem to hodně obrečela, pak to začalo odcházet samo tak jsme se trošku uklidnila, až včera a dnes ráno jsem stresovala protže se mi nechtělo do nemocnice. Jenže když jsem se probrala a psala mamce že jsem ok tak mi napsala že Ségru přijaly na VŠ na veterinu takže jsem zase brečela :D ale radostí jsme na ní pyšná :D no a jinak abych se z toho dostala uplně tak jsem začala už před zákrokem řešit práci a hledám jinou, no a objednala jsem si nějaký věci na šperky a chci dělat šperky a do toho maluju svoje milovaný omalovánky 🙂 no a jako trešinku na dort předěláváme komplet kuchyni 🙂

fisalu
29. čer 2016

@25jajinka nooo a on ten čas uteče a bude září 🙂 mám nakoupeno plno vitamínu ted beru na stálo listovku, vitamín E a vitamín C a pak přesídlím zase na Femibion kterej jsem si koupila a vybrala jen 5 tabletek :(

kotys
30. čer 2016

Ahoj holky tak já 36 den po revizi a stále nic....termín jsem měla taky na silvestra...tak doufám že než budou vánoce budeme opět v očekávání je to tak dlouhý čekat na MS..

25jajinka
30. čer 2016

@kotys Ahojky tak snad brzo dojde já být tebou tak už tam v pondělí letím.

marlah
Autor odpověď smazal
Zobraz
lentixx
30. čer 2016

@kotys To máš ještě dobrý 🙂 já čekala přesně 54 dnů od revize na první MS a ještě k tomu přišla jen díky vyvolávačce, kterou mi doktor aplikoval. Děloha se hojí pomalu, ale jinak je vše prý ok - podle mě ne, když se to takhle táhne.
Revize byla 11.4., vyvolávačka 26.5. a první MS 5.6. Teď doufám, že přijde SAMA !!!!!!! 😠 Zatím tomu ale nic nenasvědčuje 🙄

kotys
30. čer 2016

Ahoj holky doktor řekl že pokud nepřijdedo 8 .7. že dá vyvolávačku já jsem to dostávala normálně tak 33 nebo 34 denbyla jsem za ním ve středu a vše ok. Je teda pravda že jsme celibát nedrželi 😝 ale ultrazvuk v pohodě....uvidím 😉

purplekitten
30. čer 2016

Ahoj holky, mně menstruace dorazila až 62 dnů po revizi. Bylo to dlouhé čekání...pan doktor mi poradil ať si koupím inofolic nebo nosifol, že to docela pomáhá. Jinak jsme byli domluvení, že za 14 dnů si dojdu pro vyvolávačku. A s inofolicem asi po 10 dnech menstruace dorazila sama ;).

25jajinka
30. čer 2016

Ahojky holky dneska jsem byla na ko u doktorky mam hypovitaminózu zítra na krev testy nedopadly dobře,tělo si nebere vitaminy a jestli testy dopadnou špatně dávají se žílou a to by znamenalo zákaz mimi,pry to mohl byt jeden z duvodu potratu, mam z toho akorát depky

kotys
30. čer 2016

@25jajinka Ahoj co to prosímtě je???

fisalu
30. čer 2016

@25jajinka aHOJ, no taky jsem se chtěla zeptat co to je... z ní to šíleně :(

emisekkk
30. čer 2016

@25jajinka hlavne,ze zjistili,ze je problem a daji te do poradku

25jajinka
30. čer 2016

Holky to je porucha,tělo si nebere vitaminy.ja mela lehkou formu a gyndar to věděl podle dr proto byl potrat,zítra jdu na krev pokud budou spatne výsledky tak se chodi na kapačky jinak je to dopování vitaminu.chybi mi hlavně vit B coz ukazuje na poruchu žaludku

fisalu
30. čer 2016

@25jajinka aaaha, tak hlavně aby to vyřešily a mohla si mít brzo mimčo. Já mam zase leidenskou mutaci a taky mě pro jistotu poslali na kontrolní odběry a konzultaci ale na tu jdu až v září.

kotys
1. črc 2016

Holky to jsou názvy vůbec netuším o co jde... 😀 no a já stále nic 37 den....jediný co tak po ránu se mne vrací žaludeční štávy nezvracím jen jako bych celou noc vyžrala lednici.... 😉

cibka
1. črc 2016

Ahoj holky musim sem taky napsat dnes bych mela byt cca 9tt ale dle utz to je tak 7 to je vidět jen gestacni Vacek ale je prázdný hcg se zvedá strašně pomalu uz mam za sebou 3 IVF 1 sp a ted tohle tak nevim zda čekat nebo to ukončit Dr to moc nevidí žádné problemy nemam Vacek je dnes 9mm velký pred týdnem byl 5 mm ale jde od patku do ut se zvedlo jen o 400 co vy na to?

kotys
1. črc 2016

@cibka ahoj já bych ještě počkala ....uvidíš třeba to vyjde a vylítne to hcg...

maris
1. črc 2016

@cibka nevěš ještě hlavu. Já měla taky jen prázdný gestační váček. Mudr moc optimistický nebyl. A za 6 dnů tam byl prcek i se srdíčkem ;). Záleží hlavně na délce cyklu. Držím pěsti!