Zamlklé těhotenství, povedlo se vám potom otěhotnět?

dadaanela
23. srp 2012

Ahoj holky,byla jsem podle menzes 10+5 zacala jsem krvacet,doktor mi sdelil ze plod v deloze jiz neni a ze musim na revizi delohy kterou jsem podstoupila v utery,je mi hrozne porad si kladu otazky proc prave my,mate nektera stejnou zkusenost a povedlo se vam potom otehotnet?

cibka
19. črc 2016

@janaspo Ahojky tak jsem se k Dr dnes ani nedostala zůstala jsem u sestry ktera mi řekla ze vysledky z histologie jsou zvláštní obaly jsou prázdné a ze se boji aby náhodou někde neco nezůstalo takze mi vzali krev a mam prijit ve ČT pokud hcg klesne tak to bude dobry pokud ne tak někde neco je takze o moc moudřejší nejsem a zase cekam

janaspo
19. črc 2016

@cibka To me mrzi. Ale ja verim ze to bude v poradku. Ja podstoupila druhou revizi kvuli silenym bolestem. Takze pokud nemas bolesti bude to dobre.

cibka
19. črc 2016

@janaspo no hlavne aby to nebylo jako mimodelozni to prave sestra rikala

janaspo
20. črc 2016

@cibka A víš hodnotu HCG? Řekli ti to ?

cibka
20. črc 2016

@janaspo pred revizi to bylo necelých 3900

janaspo
20. črc 2016

@cibka Tak uvidíš. Mě Dr. vysvětlovala, že aby se jednalo o mimoděložní museli by pak být hodnoty opravdu vysoké ... já po dvou revizích(dva týdny po) měla něco kolem 40 ...

fisalu
20. črc 2016

Ahoj holky , u nás taky nemůže být nic bez problémů, dnes jsem tři týdny po revizi, ale v pátek jsem byla na kontrole, podle doktorky tak žádný rezidua (jak tomu říkala) nejsou, ale zůstala mi ta krev, takže jsem vyfásla nějaký spešl hnusný kapky a antibiotika, a přístí týden opět na kontrolu :(

cibka
20. črc 2016

@janaspo me řekla ze bych ho ted mela mit cca kolem 400 pokud bude vysoké nebo naopak jeste stoupat ze je neco spatne snad to bude oki

cibka
20. črc 2016

@fisalu aha a čím je to způsobeno ? A kdy ti dovolila se zacit snažit? Az to bude na nule vid

fisalu
20. črc 2016

@cibka zatím mi doktorka neřekla vůbec nic jen tohle potom co mi udělala utz. za týden jdu znova na kontrolu a pak se uvidí.

janaspo
20. črc 2016

@cibka Budu moc moc držet pěsti ... já zase začala dnes mírně krvácet ... už jsem z toho totálně zmatená ... noo uvidíme v úterý. Snad budu moudřejší a hlavně mít naději, že brzo bude zase vše v pořádku, alespoň fyzicky

cibka
20. črc 2016

@janaspo musime to zvládnout drz se

cibka
21. črc 2016

@janaspo je to dobry hcg 7,7 tAkze skoro 0

janaspo
21. črc 2016

@cibka Super 🙂. To jsem ráda 🙂

marlah
21. črc 2016

Holky čekám po první ms po revizi každým dnem ovu. Koupila jsem ovu testy a budu testovat. Pokoušíme se hned znovu o mimi. Jak jste na tom vy? Je někdo stejně jako já?

cibka
22. črc 2016

@marlah ja cekam na první ms vcera Dr rekl ze to vidí tak na polovinu srpna ale jeste nam dal doporučení aby sel manžel na vyšetření DNA spermiogramu tak ze by bylo lepší počkat az budou vysledky aby se to náhodou neopakovalo kdyz to půjde dobre tak koncem srpna budou vysledky držím palce

marlah
Autor odpověď smazal
Zobraz
cibka
22. črc 2016

@marlah mam za sebou 3 neúspěšne IVF poté 2x těhotenství sponntane ze toho jednou spontánní potrat a jednou zamlkly tehu tak z tohoto duvodu deti nemáme bude mi 36 a ono uz nevi čím to je

marlah
Autor odpověď smazal
Zobraz
cibka
22. črc 2016

@marlah diky kez by dnes uz vím ze ani // neni jeste výhra

marlah
Autor odpověď smazal
Zobraz
verum83
23. črc 2016

@marlah Já byla na revizi v půlce června, takže nějaké dva týdny po tobě, kdy se chcete začít snažit? 😎 Budete čekat 3 měsíce? Manžel už by nejradši hned, tak jsem v pokušení 😀 Na kontrolu mám po revizi přijít až skončí MS, takže příští týden. tak jsem zvědavá, co doktorka řekne.

veraskvorova
23. črc 2016

Ahojte já jsme byla na revizi v únoru a čekali jsem asi jeden měsíc protože jsem pořád trochu krvacela tak nestracejte naději a držím palecky nám se to povedlo v dubnu a zatím vše ok 😊

verum83
23. črc 2016

@marlah Promiň, pročítala jsem to od starších příspěvků a koukám, že jsi tu už psala, že se budete snažit hned 🙂 Jen mě překvapuje, že většina z vás tu byla na kontrole dřív. Já byla dát mé doktorce propouštěcí zprávu po revizi a tam mi řekli, ať se objednám až po MS. Budu tam volat na objednání v pondělí, tak se modlím, aby neměla dovolenou, protože bych chtěla znát názor mé doktorky dřív, než přijde ovulace. Čekat se mi ale nechce, stejně nevěřím tomu, že to klapne hned. I když samozřejmě doufám 😅 U nás v práci jako na potvoru (i když jim to přeju) dvě těhotné, tak je to mírně na palici.

marlah
Autor odpověď smazal
Zobraz
cibka
23. črc 2016

@verum83 ahoj u nas v praci asi 5 tehuli a další kdo hlásí ze se jim narodilo Mimco a někdo čeka je to hodne težké přijde mi jako by se s tim roztrhal pytel 🙂 tak snad se taky dočkáme

verum83
24. črc 2016

@marlah No pokud moje doktorka nebude mít dovolenou, tak by mohlo objednání kolem ovulace klapnout. Já neberu nic, v nemocnici jsem se ptala, tam mi řekli, že není nic potřeba a když jsem byla sestře dát propouštěcí zprávu, tak jsem neměla šanci s doktorkou promluvit, zas byla plná čekárna. Až když jsem to tu pročítala, tak jsem začala být nervózní, že každý tu po revizi bere nějaké vitamíny apod. Před třemi dny jsem začala pít Inofolic, jako před otěhotněním (tenkrát na radu mé dr.). Jinak mě je 33, tohle bylo první těhu a takhle to dopadlo... Ozvu se, jak jsem dopadla na kontrole 🙂 Taky se měj hezky!

verum83
24. črc 2016

@cibka No ani mi nemluv. A ty řeči všech - "a kdypak vy, rok po svatbě, věk už na to dávno máte..." To mě přivádí k šílenství 😠 A občas řeči chlapů na mého manžela, že jestli neví, jak se to dělá, tak zaskočí za něj. Nechápu to, jak někdo může být tak... radši nic, musela bych být sprostá 😀

cibka
25. črc 2016

@verum83 to mas pravdu a nema smysl někomu neco vysvětlovat ..

alishaa
26. črc 2016

Ahoj holky, tak se k vam take pridavam ☹ po čtyřech letech snažení a po 2.IVF a jednoho biochemickeho teh. jsem konečně na testu viděla krásné dve čárky, bohuzel ale v 9tt jsme musela minuly čtvrtek na revizi..byl tam hematom, ale prý se s určitostí nedá rict, zda se přestalo mimi vyvíjet kvůli tomu.. Revize proběhla v pořádku, ale o víkendu jsem mela velké bolesti, vcera jsem dostala atb a infuzi, prý je to zánět dělohy..jako by k tomu všemu toho nebylo málo.. ☹ ja bych šla nejraději do dalšího pokusu hned, ale i vzhledem k tomu zánětu budeme muset počkat.. Dr říkal, ze to vidí tak na záři-říjen...Ach jo, na duši bolí víc, než ta fyzická bolest, člověk by to i vydržel, kdyby věděl, ze se aspoň jednou dočká.. Snad ano.. Vsem držím moc palce! 😉