Zamlklé těhotenství, povedlo se vám potom otěhotnět?

dadaanela
23. srp 2012

Ahoj holky,byla jsem podle menzes 10+5 zacala jsem krvacet,doktor mi sdelil ze plod v deloze jiz neni a ze musim na revizi delohy kterou jsem podstoupila v utery,je mi hrozne porad si kladu otazky proc prave my,mate nektera stejnou zkusenost a povedlo se vam potom otehotnet?

bibianne
5. říj 2016

@simi1510 to špinění je už teda docela dlouho..na to ti doktor řekl co?

25jajinka
5. říj 2016

@bibianne ahojky, vždycky to chodilo nějak pravidelně zkusím ráno ovu test a když do víkendu nic tak si zajdu k dr a uvidíme. Sem celá jak na trní

simi1510
5. říj 2016

@25jajinka ovu mohla byt pozdeji a tim se posunul termin ms, nebo hladina hormonu neklesly jeste tak, aby se spustila ms, cysta,... ja toto mela kolikrat, ze jsem si myslela, ze uz bude mimi, ale za par tydnu prisla ms, nebo o par dni pozdeji... tak vydrz, a většinou se ma k doktorovi jit kdyz je tyden a vic zpozdeni na vyvolani

simi1510
5. říj 2016

@bibianne kdyz jsem byla u doktora, tak jsem v tom čase mela 10 dni klid bez spineni a tak... pak mi prislo, ze se objevilo pred ovulkou nebo tak nejak a jede to dal... a jakmile udelam neco namahavejsiho, tak se zase ukaze. Ted ale začínám nejak cítit ten spodek, tak jak se mozna blizi ms... je to vazne minimalne, většinou to zjistím jen diky toaletaku no

bibianne
5. říj 2016

@simi1510 tak uvidíš, říká se, že se tím tělo dočišťuje, ale asi bych aspoň telefonicky informovala doktora co a jak pro svůj klid. Vždycky si říkám, že radši zavolat a být uklidněná,že volám kvůli kravince, než abych něco zanedbala a mělo to mít nějaké následky..

arielka222
5. říj 2016

@simi1510 tak si zavolej k dr jestli je to normální to spineni..me od pondělí začalo bolet břicho tak jsem včera vyrazila na pohotovost a pry me boli svaly jak se to vrací zpátky..a utz čistý a vse jinak vypadá v pořádku...tak jsem ráda ze jsem tam jela 🙂..Máme počkat na ms a pak máme zelenou ;) jinak ty jsi mela ovulku po revizi? Většinou prý bývá anovulacni cyklus tak nevím jestli ji mam čekat a sledovat a nebo ne..

simi1510
5. říj 2016

@arielka222 Jj mela, a bylo to, kdyz jsem schytala krec

arielka222
5. říj 2016

@simi1510 a za jak dlouho po revizi? Klasicky dva týdny? 🙂no vidíš ale to je dobře znamení, že tělo funguje jak má ;)

simi1510
5. říj 2016

@arielka222 tri tydny jsem čekala na ni 🙂

simi1510
5. říj 2016

@arielka222 jinak ja zkousela gynekologicke poradny, a ze je to v poradku. Ze je to normální a nebo ze to udajne muze byt uz i ms... jen ms neodpovida bt... podle meho je to následek Ovulace a pred ms... nikdy jsem to tedy Predtim nemela.. a navic ted jeste jak se obcas clovek namaha nebo tak... uvidime co z toho bude. Teplotu nemam, bolesti taky ne... nekrvacim... a zkusim pockat co bude ted po 4 týdnech... a nejpozději do 6.tydne se ma dostavit dle lekare ms, a kdyby ne, tak mu zavolam, ze nepřišla... a kdyz prijde driv, ted nejak, pokud tedy vazne to ted neni ms, tak se k nemu mam objednat na pravidelnou prohlidku stejne

arielka222
5. říj 2016

@simi1510 tak to je dobře, že máš vse v pořádku. Já myslím, že to ms ještě není ze teprve dojde...špinit prý můžeš celou dobu..ale uvidíš no..zvláštní jak kazda reaguje úplne jinak po revizi ;) Já mám dneska zase nějak na prd náladu, strasne se mi to střída..ono asi pomůže psychice az se zase objevi //

simi1510
5. říj 2016

@arielka222 já právě náladově jsem ok, až na ten jeden vyšší sešup nějaký ten den po revizi. Jedna holčina, co šla asi po 4 dnech po mně, tak ta má vše v pohodě, žádné špinění ani krvácení.... Je to zvláštní no. Záleží, jak to kdo provede, jestli vezmou víc či méně. Když se ale bere víc než má, je to špatně, když méně, tak tam může být sraženina, nebo to pak takto odchází...

ale zase pokud ten doktor to dělal na soukromé klinice, sám mě kontroloval při vizitě večer, pak vlastně po 15 dnech od zákroku... tak to snad nezanedbá, kór když se mi zdál v pohodě a jiný problém nemám... A hlavně má dost dlouhou praxi a byl jediný, kdo se se mnou bavil o tom v pohodě a dokázal mi zodpovídat i dotazy ač třeba byly blbé...

arielka222
5. říj 2016

@simi1510 neboj urcite vse provedli v pořádku...Však na kontrolách ti taky řekli, že je to vše dobre. Já taky nespinim a nekrvácím myslím ze už ani nebudu dle kontroly včera, ale zase jsem hooodne krvácela hned po revizi a do ted me boli břicho...Každé tělo je jine...a když budeš mit pochybnosti skoc si na kontrolu to by měli už i poznat dle sliznice kdy zhruba dorazi ms ;)

simi1510
5. říj 2016

@arielka222 já si myslím, že příští týden by mohla dorazit, když ovulka byla minulý týden... Zkusila jsem napsat mail na kliniku, kde mám mít svou doktorku, co schválně napíšou. Jelikož mi na mail, že jdu na revizi, napsali, že není třeba tedy kontrola, kterou jsem měla domluvenou a dál mě vidět nechtěli... Ale tam mě štve, že jsem se registrovala k jedné a mezitím tam byla u 2 dalších jiných... Si mě tam přehazují, že až to pak dostanu, tak se dohodnu už na stopro s tím doktorem, co mi dělal ten zákrok. Cítím se tam i lépe... Což je divné 😀 na soukromé gyndě, kde máš mít lepší přístup... a já se cítím blbě a přehazovačně od nich 😀

simi1510
6. říj 2016

@arielka222 tak mi odpověděla z me kliniky, kde jsem registrovaná vedoucí, moje doktorka zase neni?... a je to pry normální a mam se pak dostavit v pulce cyklu na kontrolu sliznice a ze mam cekat min.jednu ms 🙂

arielka222
6. říj 2016

@simi1510 to je dobra zpráva 🙂 to mas ale fakt super kliniku ze ti i po emailu vse vysvětlí. Já jdu na k dr. taky cca v půlce cyklu po první ms...tak uvidíme...ještě si tak ale měsíc počkám ;)

bibianne
6. říj 2016

Holky, vy ktere uz jste si prosly porevizni ms.....mam dotaz 😀...zase...mela jsem prvni dva dny celkem silnejsi krvaceni a dnesni treti den je to uplne slabe krvaceni a ta krev neni vubec "cista"ale spis tmavsi...je to normalni mebo jsem divna a neco neni dobre? :( :(

simi1510
6. říj 2016

@arielka222 platila jsem extra poplatek 2tis...tak aby ne 😀

verum83
8. říj 2016

@bibianne Kdyz ja uz se citim trapne,protoze bude presne vedet,o co mi jde 😀 Uz me ma prokouknutou.Nakonec to dopadlo jednou kolem ovulace,tak ted cekam.Mam ale takovyho tucha,ze z toho nic nebude.Vzdycky po ovu mi vyskoci sem tam nejaky pupinek,jinak mam plet bezproblemovou.Kdyz jsem otehotnela,pupinky nikde.Ted se mi zas jich par objevilo,tak jsem nas**na 😀 Je to sice od ovulky tak 5 dnu,takze jsem mozna blazen,ale proste mi moje intuice rika,ze to nedopadlo.

verum83
8. říj 2016

@bibianne Me 14 dni po revizi nebylo ok,jak kdyz to mam dostat a taky ze jo,ale trvalo to jen dva dny,pak zas nic.Dalsi 2,5 tydne na to jsem dostala MS zas,ta uz trvala klasicky 5 dnu a prisla v terminu jako by nic.Jen bylo jine to,ze prvni dva dny to bylo extra silny.

bibianne
9. říj 2016

@verum83 to uplne chapu 😀 ten muj,kdyz vycejtil,ze ho svadim ucelove,tak just ne tri dny...ale ovu byla jindy takze to vyslo 😀 je pravda,ze pokud se zenska nejakou dobu sleduje,tak pozna,jestli je neco jinak,ale i pres tvoje tuseni bych ti prala pozitivni testik i pres pupinky na pleti...my jeste pockame jednu dalsi ms,at se ujistime,ze je telo pripraveny..ale to cekaniiii aaa 😀 proznam se,i pres vsechny racionalni myslenky doufam,ze prerusovany sex selze 😀 😀 😉

bibianne
9. říj 2016

@verum83 ja jsem to prvni dva dny jako mela silnejsi,ale uplny extrem to taky nebyl..a treti den uz o dost slabsi a ctvrty,pady den uplne slabunky spineni..tak snad to bylo ok,to se tezko porovnava,kdyz to mame kazda uplne jinak 😀

verum83
9. říj 2016

@bibianne My meli prvni sex 14 dni po revizi a drahy si nedal pozor.Myslel si,ze muze,ze to ale technicky nejde 😀 Taky se priznam,ze jsem tajne doufala,ale vzdycky jsem se okrikla ze jsem pitoma.Vycitala bych si,kdyby se neco stalo,bylo to hrozne brzy.Po druhe MS jsme to uz zkusili,kdyz pocitam tuhle,tak druha ovulka bez vysledku.Dnes totiz dalsi,fungl novy pupinek,sviňak 😀

kamcaajirka
13. říj 2016

ahojky, v lednu jsem prodělala zamlklý potrat byla jsem ve dvanáctém týdnu, plod měl velikost osmého týdne, všechny kontroly před zjištěním bez srdeční akce byly v pořádku, občas jsem slabě krvácela, do práce jsem chodila, po revizi dělohy menstruace přišla přesně po 6 týdnech od zákroku a pak už byla úplně pravidelná. Tento měsíc mi přišla přesně na den, ale je mnohem slabší než obvykle a nebolí mě tolik podbřišek, tvá už třetí den a stejně i slabý průjem, trochu mě bolí prsa, což, vždycky s příchodem MS odzvoní. Myslíte, že to může být těhu? Na test se mi zdá ještě brzy, navíc ještě slabě krvácím (1. den růžovoučká tekutina, 2. a dnes 3. den je krapet silnější, ale ne jako vždy), takže bych to nechala až dokrvácím. Prosím, má někdo podobnou zkušenost? Díky

kyra80
16. říj 2016

Ahojky mám dotaz,před 23 dny jsem podstoupila kyretáž dělohy z důvodu ZT v 9 týdnu.Dnes jsem se ráno utřela a krev,je možné,že se jedná o menstruaci?Děkuji

mruk
16. říj 2016

@kyra80 rekla bych ze ne, spis se ještě cisti deloha...

ivchez
16. říj 2016

@kamcaajirka zkus si udělat test. Mi ukázal vzdy těhotenství už dříve. Nekupuj mamatest, ten ukazuje falešné duchy. Zkus si pak zajít na kontrolu po MS. Já totiž mela v červenci sílící duchy, ale dostala jsem chřipku horečky a přišla MS dva dny silná a pak jen spineni a já mela za to, ze to odešlo ven a nešla jsem na kontrolu a příští cyklus otěhotněla a tentokrát s problémy ale stále se držíme.

simi1510
16. říj 2016

@kyra80 Já krvácela po zákroku, pak 10 dní klidu, pak začala špinit a teď pár dní klid. Ve čtvrtek to bude 6 týdnů od zákroku, ms jsem ještě neměla... Špinění je prý normální v tom šestinedělí, jelikož se tělo ještě dočišťuje atp. Na kontrole jsem měla vše ok, zkoušela jsem teď jak ovu test, tak těhotenský - a jsou bílý... Tak uvidíme, kdy ta ms vážně dorazí

kaculik007
16. říj 2016

Přidávám se k vám, 10.10.2016 jsem také prodělala revizi dělohy... bolí to stále dost, ale už se těším až se budeme moci snažit..

simi1510
16. říj 2016

@kaculik007 To mě moc mrzí ☹ Drž se a příště se určitě povede!!!! Věřme tomu tady všechny 😉