Zamlklé těhotenství, povedlo se vám potom otěhotnět?

dadaanela
23. srp 2012

Ahoj holky,byla jsem podle menzes 10+5 zacala jsem krvacet,doktor mi sdelil ze plod v deloze jiz neni a ze musim na revizi delohy kterou jsem podstoupila v utery,je mi hrozne porad si kladu otazky proc prave my,mate nektera stejnou zkusenost a povedlo se vam potom otehotnet?

zazrakysedeji
29. srp 2016

Moc vsem dekuju,vyrazila jsem s Lencou na dlouhy vylet a tak se unavila a vycistila hlavu,ze mi je uz dobre.jak jsem psala uz driv,nema smysl truchlit nad necim,co nemuzeme ovlivnit.ovlivnit muzem pozitivni mysleni a naladu😉je to na prd,ale jsou horsi veci.bude lip a prdolka to jisti😊na revizi jdu st nebo ct.tak budu prat dr.sikovnou ruku,at mi deloha jeste funguje...

vjercik
29. srp 2016

@zazrakysedeji to me mrzi. Ja to mela stejne, prsa rostly, bylo mi spatne a stejne bylo po vsem. Po revizi uz bude dobre🙂 drzim pesti do dalsiho snazeni...

vjercik
29. srp 2016

@bibianne drz se, utece to rychle a zacnete znova🙂

zazrakysedeji
29. srp 2016

@vjercik no prave,ze se citim porad tehotne.no nic,naplanovala jsem na zari prodlouzeny vikend na sumave.manzel si muze vzit volno a koncem zari vyrazime na sumavu,ted dva vikendy nemuzem,ale pobyt na horak mi vzdy vyfoukne z hlavy chmury a jede se dal.na zahrade na chate je plno prace,dozrava ovoce,zitra pecu povidla.prace na vzduchu je pro me nejlepsi lek.moc ti dekuju a verim,ze se nam vsem tady do konce roku zadari

vjercik
30. srp 2016

@zazrakysedeji taky makám na zahradě a je mi fajn.zrovna dělat skalku.venku plno Prace takže je zábava🙂

kulka102
30. srp 2016

Ahoj já jsem o své první těhotenství přišla v 12.tt přestalo být srdíčko. Doktoři tenkrát říkali, že budu mít problémy znovu otěhotnět. Naštěstí jsem potkala super gynekologa ten mě napsal rehabilitace a začala jsem cvičit Mojžíšovou. Do 5 měsíců jsem byla znovu těhotná. Teď si užívám 3 těhotenství. Tak hlavně klid a věřte sami sobě. Tělo mělo určitě důvod proč to teď nevyšlo.

tynka_
30. srp 2016

tak já dnes byla u doktora, dělal mi vyšetření, protože jsem mu říkala, že od potratu před menstruací celkem dlouho špiním a slabě krvácím (teď třeba 10. den), vše asi ok a až to dostanu, mám přijít na odběry na hormony...tušíte, co to obnáší a co vlastně bude zjišťovat?? díky ;)

manulenka
30. srp 2016

@cibka Ahojky, jak se máš a jak dopadli výsledky spermiek? 😉

cibka
30. srp 2016

@manulenka Ahojky vysledky jsou dobre vse OK 🙂 zitra jdu k Dr spolupracuji s apolinarem tak se dohodneme co dal tak jsem zvedava a co ty jak se mas

manulenka
1. zář 2016

@cibka Tak to je super zpráva 🙂 Já jsem poslala na 2 centra do Olomouce dotaz, jestli dělají tu fragmentaci a zatím bez odpovědi 😒 Já pořád čekám na tu první porevizní, ale myslím, že minulé pondělí byla ovu, tak to snad bude brzy :D Jinak krevní testy OK, ještě půjdu na trombofilní mutace. Na jednu stranu jsem ráda, že je to dobrý, ale zase jsem si říkala, že kdyby mi něco našli, tak bych věděla důvod 😝 Co u Apolináře?

bibianne
1. zář 2016

@manulenka muzu se zeptat,jak na sobe muzu poznat ovulaci bez testu?

manulenka
1. zář 2016

@bibianne ja to treba poznam tak ze zacnu mit silnejsi vytok, je takový jako bilek, říká se mu taky "zivotadarny" ten pomaha spermiim přežít a dostat se kam maji. Pak me picha aktivni vajecnik a me teda dost silne. To se myslim vytlacuje folikul a az praskne tak bolest ustoupi a v tu chvíli je vajicko pripravene k oplodneni. 🙂

bibianne
1. zář 2016

@manulenka wau 🙂 dekuju moc, nijak jsem to zatim nesledovala,protoze hned po vysazeni HA jsem otehotnela...ted po revizi se budu sledovat,jsem sice teprve tyden po,ale kdo je pripraven,..😀 doufám,ze to na sobe taky poznam

manulenka
1. zář 2016

@bibianne nemas zac 🙂 jinak po revizi se doporucuje pit kontryhelovy caj a ja beru vitaminy Fertiprona. Snad se brzy srovnas 🙂 je na prd, ze vetsinou se nezjisti proc se to stalo ☹

cibka
1. zář 2016

@manulenka no oni uz moc nevi co dal ... Kazdopadne tam me zatim neposlal jeste jsme dostali doporučení na imunologii páru pak mam odběry na hormonální profil stihnou žlázu folikumetrologii nebo jak se to jmenuje a pak další odběry tak uvidime. Jinak mi take rekl ze to vypadá ze mam ovulacni hlen ale ja to věděla 🙂 mam ovulku az kolem 21 - 23 dne

simi1510
1. zář 2016

Ahoj holky, když jste prožili zamlklé těhotenství, kdy vám od něj začal případně slábnout těhotenský test, pokud jste ho zkoušely?

emisekkk
1. zář 2016

@simi1510 jatehu test nezkousela. mela jsem furt tehu priznaky,takme ani nenapadlo ho delat. V 8 tt tlouklo srdicko a v 10 tt sezjistilo,ze je problem...

marlah
Autor odpověď smazal
Zobraz
ivatko0406
2. zář 2016

@simi1510 taky jsem nezkousela. Stale jsem blila a mela nevolnosti, v 9tt vse ok a ve 13 tt konec. Nebyl duvod delat test

lenusaak
2. zář 2016

@simi1510 taky jsem netestovala, ale hcg po potratu v tobě může být klidně jesě 3týdny..

simi1510
2. zář 2016

Ja prave od zacatku nemam nevolnosti... Jen jsem cítila bricho, prsa a zada...

manulenka
2. zář 2016

Holky, taky vás vždycky rozesmutní pohled na těhulky? ☹

ivatko0406
2. zář 2016

Jak dlouho vas po revizi bolelo bricho holky? Jsem paty den a jeste to poboliva. Nijak extremne. Asi jako silna ms.

ivatko0406
2. zář 2016

@manulenka taky a jeste vic pohled na miminka!

emisekkk
2. zář 2016

@manulenka
@ivatko0406 tak, tak obojí....

vjercik
2. zář 2016

@ivatko0406 me bolelo jen ten den a to chvili... krvacela jsem par dni a pak asi jeste 2tydny spinila. Druhy den jsem ani nevedela ze nejaka revize byla... citila jsem se v poho

vjercik
2. zář 2016

Ja zvracla jeste den pred tim nez jsem zjistila,ze uz mimcu nebije srdicko...spatne mi bylo az do revize, pak uz to bylo v poho... ted se citim fajn, ale porad je to ve me, uz bych byla na zacatku 5mesice... zrovna koncim sestinedeli a budeme se snazit🙂

cibka
2. zář 2016

@manulenka jj a u nas je to sama tehule

simi1510
2. zář 2016

V pondělí jsem objednaná k jinému doktorovi, tak uvidíme, co tam řeknou... Jinak holky, opravdu se člověk případně té revize nemusí bát?

vjercik
2. zář 2016

@simi1510 nee neboj se, ja se bala jako cert, uz jen proto ze jsem v nemocnici nikdy nespala a rikali mi ze mozna budu, bo byla revize v 11t, nakonec jsem sla po 3h domu a ani jsem nevedela ze jsem na necem byla
Byli moc sikovni a hodni a moc se snazili... urcite to bude dodry a neboj se...