Zamlklé těhotenství, povedlo se vám potom otěhotnět?

dadaanela
23. srp 2012

Ahoj holky,byla jsem podle menzes 10+5 zacala jsem krvacet,doktor mi sdelil ze plod v deloze jiz neni a ze musim na revizi delohy kterou jsem podstoupila v utery,je mi hrozne porad si kladu otazky proc prave my,mate nektera stejnou zkusenost a povedlo se vam potom otehotnet?

simi1510
2. zář 2016

@mruk jsem objednaná na hrazenou konzultaci k jednomu doktorovi, který má delší praxi. Říkám si, že po těch doktorkách teď... Třeba bude mít větší snahu.

Jako v tom Podolí mě dostal ale ten žurnál. Že vás nechávají vyšetřovat mladým klučinou, který se učí a neví ani, co je typické, co není, co má být, nemá být... Na ultrazvuku jsem viděla, že jakmile s tím hnul jinak, víc přitlačil, tak dutinka se ztrácela....

a jinak ke "své" jsem objednaná až na 15.9. (přijde mi, že si ta doktorka nejspíš tím nebyla až tak jistá, když mě objednala za 14 dní) ... ale nevím no, nějak tu naději v sobě nemohu najít ☹ jsem stále ještě v obrovském šoku...

vjercik
2. zář 2016

@simi1510 nevim co ted myslis ze neucitis... na revizi nic necitis... je to holky blbe, ale stava se to... moje gyn.rikala ze pokud se to stane jeste jednou hned me s pritelem posle na genetiku... ia jen doufam ze jsme si to uz vybrali a bude to v pohode...ja si vuvec nepripoustela ze by se mi neco takoveho mohlo stat a stalo... ted se budu bat strasne... ja byla taky na novorozeneckem a rodilo se jako o zivot...

vjercik
2. zář 2016

@mruk jj radeji vicekrat... me delal utz primar jeste pred zakrokem...bylo to uz krasne mimco 5cm. Ale rikam si radeji si to priroda vyresila sama nez se v 5mesici rozhodovat zda jit na potrat nebo nechat, kdyby bylo neco spatne...ted uz jsem v poho a tesim se na dalsi snazeni.

mruk
2. zář 2016

@vjercik presne to si myslím také, proste to to tak asi melo byt a příroda vi co dela 🙂

mruk
2. zář 2016

@simi1510 No pokud si te pozvala za 14 dni, tak urcite sance je. Urcite budu moc drzet pesti aby to dobře dopadlo.

simi1510
2. zář 2016

@mruk děkuju moc!!!! kéž by...

cibka
3. zář 2016

@mruk ahoj moje Švagrova melo to same dvakrát po druhe dokonce čekala dvojčátka no a te maji prvňáčka 🙂

bibianne
3. zář 2016

@manulenka rozesmutni,obcas uz si pripadam jako blazen,ze je tak sleduju

zazrakysedeji
5. zář 2016

Ve ctvrtek jsem byla na revizi.prvni den krvaceni druhy skoro nic.sobota a nedele nic.Az jsem si rikala,jak to probiha super.Dnes mazec,musela jsem si vzit prasek jak silna ms.Vim,ze to muze trvat i 14dnu.Me jen zarazila ta pauza klidu.Nemam plasit,ze?

lenkab1990
5. zář 2016

Ahojte.som v 16tt a v poradni mi prisli na to ze mam zamlcane tehotenstvo. Dali mi tabletky na vyvolanie potratu.mate s tym skusenosti?boli to a trva tak dlho ako normalny porod?

mruk
5. zář 2016

@zazrakysedeji nemusíš se bat, ja byla taky ve ctvrtek -ve ctvrtek jsem krvacela jako blázen, patek normalne, sobota a pulka neděle skoro nic a pak velke kusy, hodne krve... Jinak ja mám bolesti od patku a chvilemi takove ze nemuzu normalne chodit. Dnes jsem byla v nemocnici, pry je to normalni, i ty bolesti-mam pry hodne pevné delozni hrdlo a toto dela -i ty navaly bolesti i krve. Hlavně nesmíš mit teploty, zimnice, zapachajici vytok -to by znamenalo zanet. Jinak mi bylo řečeno že to máme kazda jinak, jednu to neboli a druha ma bolesti jako blazen.... ja si ted musela vzit i cipek proti bolesti

lenkab1990
5. zář 2016

@mruk ja lezim v nemocnici a vraj budu potom este robit kyretaz.od vcera vecera som nejedla nepila...a ako to zvladas po psychickej stranke?

simi1510
5. zář 2016

Ja jdu na revizi tento ctvrtek ☹

mruk
5. zář 2016

@lenkab1990 tak to me moc mrzi ☹ No snažím ze si to nebrat, snazim se brat to tak jak to je. Letos je to uz muj druhy potrat, v unoru jsem potratila samovolne, ted jsem myslela ze je vse ok a zase nic. Kdyz jsem to v utery zjistila, tak jsem se sesypala. Ted uz si jen pripadam neuplna a mam strach ze mimco mit nebudeme... A jak to zvládas ty?

mruk
5. zář 2016

@simi1510 Simi, neeee ☹ a ja na tebe tak myslela a drzela pesti ☹ hrozne moc me to mrzi ☹((((

lenkab1990
5. zář 2016

@mruk to ma mrzi dvakrat za sebou...musi to byt strasne.a ja...tak od rana som sa naplakala az az...uz nevladzem. Tak som sa tesila na ten ultrazvuk ze ho konecne zas uvidim...a srdiecko uz nebije vraj dva tyzdne. Bojim sa tych bolesti co pridu...ze musim porodit mrtve babo.sak to je strasne.ale musime byt silne a nejak to zvladnut a nestracat nadej.

mruk
5. zář 2016

@lenkab1990 Hrozne mi pomaha manzel, stale mi rika, ze to bude urcite dobre a ze v dnesni době se dočkáme mimca urcite brzo. Tak na to musíme takhle myslet. Hlavne neztracet nadeji, to vytouzene miminko na nas vsechny urcite ceka 🙂

lenkab1990
5. zář 2016

@mruk moj mi zatial velkou oporou nie je akurat co sme si spolu poplakali.ale hadam to coskoro preboli a vsetko bude tak ako hovoris 🙂

mruk
5. zář 2016

@lenkab1990 budu na tebe moc myslet. Hlavne se neboj a když to bude bolet tak je popros o neco proti bolesti. Chapu, ze je to pro vas strasny sok, ale zkuste se od toho odpoutat a myslet na to aby jste byli co nejdriv v poradku jak psychicky tak fyzicky. Taky jsem se upnula na to, abych byla v poradku a mohli jsme jit na vysetreni a zacit se zase snazit....

lenkab1990
5. zář 2016

@mruk dakujem moc pekne

mruk
5. zář 2016

@lenkab1990 Nemas vubec zac 😉

zazrakysedeji
5. zář 2016

@mruk tak moc dekuji,ja byla na revizi v kvetnu a prave,ze to probihalo jinak.Ja se v so dost namohla,mela jsem pak v noci svalovou horecku a pomohlo az se z toho vypotit.v patek jsem vazala kytici 80ruzi ve sklepe pro babicku(pekna fuska) a v so na oslave litala s manzelem na stridacku za malou v podpadcich.sice jsem se pak prezula do pohodlneho,ale nadelalo to takovou paseku...tak jsem si mozna zpusobila i dnesni trable.Dulezite je,ze to u vas jde,urcite je otazka casu,ze se to povede.u nas je ted problem manzelova genetika.Ma chromosomalni translokaci 3,4chromosomu a pravdepodobne vznikne nebalancovane embryo a dojde k zamlklemu tehotenstvi.u nas to 7let neslo kvuli me endometrioze a ted to beru tak,ze je jen otazkou casu,kdy se to povede.Pokud ne,uz prvni je nadplan.byli jste na genetice?

simi1510
5. zář 2016

@mruk dekuju... Ale bohuzel no ☹ snad priste...

beruszka82
5. zář 2016

Holky jdu za Vámi s podporou ...v dubnu jsem prodělá kyretáž dělohy pro zamlklé těhu v 8 tt zhroutil se mi svět...a dnes jsem v 9 týdnu a vypadá to dobře takže hlavy vzhůru a hlavně věřte 😍

zazrakysedeji
5. zář 2016

@beruszka82 vsak to rikam take,je jen otazka casu a nezit tim tolik.ted jsme to neplanovali no a ted planuju minimalne do konce roku pauzu na regeneraci meho organismu.Kdybych mela jit za dva mes.zase pod narkozu,tak me uz klepne😊

mruk
5. zář 2016

@zazrakysedeji Jeste jsme prave nebyli nikde, cca za mesic pujdu na hematologii a pak uvidime... genetiku si asi budeme muset zaplatit, po dvou potratech me tam asi ještě nepošlou, manzel ale rikal ze tam půjdeme at to stoji, co to stoji... ja jen doufam, ze na něco přijdou a ze to půjde resit. Nemame problem s otehotnenim (dvakrat jsme si rekli, ze to zkusime a vzdy napoprve to vyslo) ale bude asi problém s udrzenim...

mruk
5. zář 2016

@beruszka82 děkujeme za mila slova, ktera mi vlevaji nadeji do zil 😉

mruk
5. zář 2016

@simi1510 Drz se, zase bude dobre. Priste to urcite vyjde!

mruk
5. zář 2016

@zazrakysedeji Presne, hlavně neztrácet nadeji, urcite to brzo vyjde. My budeme zkouset asi po druhe, treti MS, po výsledcích z vysetreni 😉

simi1510
5. zář 2016

@mruk dekuju!!! Doufam ze se vse hlavne povede pri tom zakroku