Zamlklé těhotenství, povedlo se vám potom otěhotnět?

dadaanela
23. srp 2012

Ahoj holky,byla jsem podle menzes 10+5 zacala jsem krvacet,doktor mi sdelil ze plod v deloze jiz neni a ze musim na revizi delohy kterou jsem podstoupila v utery,je mi hrozne porad si kladu otazky proc prave my,mate nektera stejnou zkusenost a povedlo se vam potom otehotnet?

cibka
1. srp 2016

@manulenka jedeme tam zitra stojí to 1500 a dělají to v Praze na karline najdeš to na netu Immunia Praha Karlin Thamova ulice

cibka
1. srp 2016

@manulenka jo a po 20 srpnu uz budeme vedet vysledky dělají to každé utery rano staci tam zavolat a objednat dělají tam i imunologicke vyšetření krve ale na to potřebuješ doporučení od Dr na tohle nepotřebujes nic 🙂

manulenka
4. srp 2016

@cibka Ahojky, tak co v Immunia? Dozvedeli jste se něco zajimaveho? My máme Prahu trochu z ruky, tak budu spis hledat v Brně, olomouci nebo Pardubkach. Akorat nevim podle ceho vybrat, aby z nas nechtěli tahat jenom peníze, jak pry byva zvykem ☹ ja mela vcera zase depkovy den "co kdyz nikdy nebudu mit dite" ☹ Ach ty hormony :-P

koada
4. srp 2016

Ahoj holky, nečtu celou diskuzi, ale bohužel se musím přidat. Včera jsem podstoupila revizi ve 12tt, byly tam dvojvaječné dvojčátka. Jedno se nechytlo vůbec a druhý umřelo v 9tt. Dneska mě pustili, břicho mě bolí, skoro nekrvácím. Psychicky jsem na tom hůř. Naštěstí mě drží 2 letá dcera. Jen doufám, že se vše bude hojit dobře a brzy nám dovolí snažení, příští rok v dubnu mi končí RD, tak bych to ráda stihla, ale uvidíme.

vjercik
4. srp 2016

@koada jejda, tak to me moc mrzi...to jsou rany dve... me ceka zitra kontrola po 2tydnech, docela to uteklo... jsem bez obtizi, tak snad to bude dobry...obcas mirne zaspinim...po revizi jsem krvacela dost, ale jen ten den, pak uz jen mirne spineni... bricho me nebolelo vubec, jen jsem mirne citila jak se stahuje deloha... drz se, je to tezke a vim jak se citis... ale vydrz a povede se zase🙂

koada
4. srp 2016

@vjercik děkuju, já jdu teda na ko až po 6nedělí, břicho mě bolí, snad zo brzy přejde

cibka
5. srp 2016

@manulenka Ahojky ted čekáme na vysledek bylo to tam jak na běžícím pasu 🙂 vysledek by mel byt nejak po 20 tak uvidime. A tvoje Dr ti nedala nejake doporučení kam jit? Platí se asi všude ale je fakt ze někde zkouší od zacatku co by bylo vhodne a někde chtějí hned hafo peněz . Vím ze je to težké ale věř ze se jednou Dockas !

vjercik
5. srp 2016

@koada prejde... drzum pesti...na ko s chodi 2-3tydny po revizi. Zjisti zda je vse ok...

manulenka
5. srp 2016

@cibka To trvá docela dlouho, ty výsledky, že? A čekali jste dlouho i na objednání? Já jdu k doktorovi ve čtvrtek, tak se poptám. A ty máš nějaký vyšetření za sebou?

@koada ahoj, mrzí mě, že se ti stalo to co nám :( Já jsem dnes týden od revize, břicho už nebolí občas trošku zašpiním. Psychicky je to horší, pořád se mi honí hlavou jak ležím na utz a doktor říká, že to není v pořádku, jak ležím v nemocnici na revizi, jak by mi už rostlo bříško, je to strašný! ☹ prý je normální, že se to stane a šance na opakování je tak 20%, bohužel já jsem spadla do těch 20% a stalo se mi to 2x po sobě a ještě nemám žádné děti.. tak se drž, bude líp 😉

cibka
5. srp 2016

Ja sla take na kontrolu cca po 2,5 tydne

cibka
5. srp 2016

@manulenka toto bylo bez objednání dělají to každé utery jinak mam za sebou za posledních cca 8 let laparku testy na genetiku 3 IVF krev na imunologii

cibka
5. srp 2016

@manulenka toto bylo bez objednání dělají to každé utery jinak mam za sebou za posledních cca 8 let laparku testy na genetiku 3 IVF krev na imunologii

koada
5. srp 2016

@manulenka to mě mrzí, my se ještě pokusíme, ale pokud by to nedopadlo tak bych zůstala u jednoho prcka

vjercik
5. srp 2016

Ahojki holky, tak jsem byla dnes na kontrole a zda se byt vse ok, čipek v poho, děloha cesta, prý mi udělali pěkně ten zákrok. Jen mám sraženinku ze ktere budu ještě krvácet klidne ještě 14 dni. Jinak si me ještě objednala na kontrolu na 23.8. Nakonec jsem se ptala kdy se teda můžeme zase snažit a řekla pul roku az rok, to jsem málem padla na zadek. Ale rekla ať to po 3 měsících uplne vypustim a necháme tomu volny průběh. Tak snad me ne odstřeli když tam na pochoduju třeba za 2 měsíce tehotna🙂 čekat určíte 3mesice nechci....

manulenka
5. srp 2016

@vjercik tak to je super, ze se zakrok povedl a hezky se regenerujes 🙂 nechapu proc ti rekli cekat pul roku az rok, mají k tomu nejaky specialni duvod? Byl to prvni nezdar, tak bych nechala tak 2ms a sup na to 😉 kolik ti je let?

koada
5. srp 2016

@vjercik půl roku až rok? My plánujem počkat na ms, budu hlídat ovu a po druhé to zkusíme

vjercik
5. srp 2016

@manulenka no ja taky nechápu proc tak dlouho, řekla že jsem mlada... ale ja si teda na dite mlada nepřijdu.... je mi 29, počkám ještě další ms a půjdu do toho .... podle me řekla ideální čas na regeneraci těla, pak řekla ať to po 3 měsících neresime a klidne se pokoušíme... Mé se ted povedlo otěhotnět hned první měsíc, tak snad to půjde i ted a bude to už v poho...

vjercik
5. srp 2016

@koada ano to řekla, ale po další ms na to vlitneme, fyzicky se cítím dobře...

koada
6. srp 2016

@vjercik držím palce

vjercik
6. srp 2016

@koada Děkuji

fisalu
7. srp 2016

@vjercik Ahoj, přijdeš mi že si podobným případ jako já :D taky se nám to povedlo hned první měsíc a také revize ok ale zůstala mi tam sraženina 🙂 Já teda šla na kontrolu 14 dní po revizi , tam to doktorka zjistila dala mi anb.+ nějaký kapičky, a za 14 dní další kontrola, tam už to bylo ok 🙂 Jen mi teda doktroka neřekla čekat pul roku až rok, ale řekl aže aspoň 3-4 měsíce. Tak tfuj tfuj ať máme brzo nový // 🙂

fisalu
7. srp 2016

Ahoj Holky, tak já budu ve středu 6 týdnů po revizi a tím pádem mi končí šestinedělí hurá :D .... jinak po kontrole u mudr před 14ti dny, jsem už úplně ok, sraženina pryč vše ok, jen mi pořád říkala že mám zahnutou dělohu, víc mi neřekla ale na netu jsem našla že to není nic divného, tak snad jo. Jo a taky už jsem po prvních porevizních MS, byly silné , mírně bolestivé ale byly jen 4 dny , takže celkem super.Taky musím říct že s přítelem jsme byly vzorní a první sblížení si dali až včera :D ... jo a rozhodně nechceme čekat dlouho, doktorka mi řekla min 3-4 měsíce, my by jsme to chtěli zkusit hned po prrvní normální MS 🙂 tak uvídíme. Všem tfuj tfuj pro nové // 🙂

lydiee
7. srp 2016

@koada Ahoj, já jsem čekala dvojčátka, ale jedno s krvácením a křečema odešlo v 5. týdnu. Byla jsem z toho moc špatná, ale když se ukázalo, že to druhé je v pořádku, byla jsem šťastná. Všechno bylo dobré, ale občas jsem zakrvácela světlou krví a měla trochu křeče v podbřišku, nicméně miminku krásně ťukalo srdíčko, na fotce už to byl takový mini človíček, nádherný, můj 😵 . A při kontrole v 9.-10. týdnu srdíčko neťukalo. Byla jsem na dně, na dně všech svých sil fyzickch i psychických....První těhotenství po několika neúspěšných IVF v mých 42 letech...Pořád to bolí, ale už méně, ale není den, kdy bych si nevzpomněla, hlavně na to druhé miminko, pořád si představuju, co by bylo, kdyby....

alishaa
7. srp 2016

@lydiee to me moc mrzi ☹ ☹ taky obcas přemýšlím, v jakem uz bych byla týdnu a uz by bylo malinko brisko ☹ ale uz jsem na tom psychicky trochu lip, než těsně po revizi.. Take mam za sebou několik neúspěšných pokusu IVF a kdyz se konečně zadarilo, bylo to úžasný stesti.. Musíme věřit, ze se zase zadari! 😉 my tedy jen pres IVF, ale snad se dočkáme..

lydiee
7. srp 2016

@alishaa Děkuju, každá podpora mě dodneška moc potěší 🙂. Ikdyž moc nikdo z mého okolí nevěděl, že jsem byla tehdy těhotná, tak pro ty, kteří to věděli, je to už dávno uzavřené, prostě stalo se to v dubnu (ta revize)...tak to už je dávno, život jde dál, užívá se života, řeší se jiné události...ale pro mě to není tak jednoduché... 😔. Ale své okolí chápu-kdo neprožil, nemůže pochopit... To byl nejkrásnější pocit v mém životě, když jsem viděla to moje miminko na UZ...byl to pro mě nejkrásnější dar od života, zázrak, který se už nikdy nemusí opakovat (po tom všem, co jsme si doma vloni prožili-staraly jsme se s mamkou přes půl roku doma o babičku ležáka po těžké cévní mozkové příhodě a o taťku, který byl v komatu, v bezvědomí a na přístrojích, oba nám umřeli doma v náručí, 3 dny po sobě)....a je těžké se s tím smířit, že už děťátko není...achjo. Ale ano, bolí to méně, ale zapomenout, to nejde. A ten čas tak strašně rychle běží....Strašně moc si přeju, ať mám miminko, taky nemám jinou šanci, než přes IVF. Věřím tomu, že si to štěštíčko i ke mně ještě najde cestu a i k tobě alishaa 🙂 a i ke všem, pro které by to jejich miminko byl největší zázrak a dar života

vjercik
7. srp 2016

@fisalu takk to jsme fakt na tom stejne🙂 taky mam tu srazeninku a za 14dni ko. Nic mi teda na to nedala. Ant ibiotika jsem dostala pri zakroku... tak snad to bude v poho. My se po daldi ms pokusime,teda pokud bude srazenina ok, cekat nebudeme... hidne stesti, jsi napred🙂

vjercik
7. srp 2016

@lydiee tak to si mela hodne ran najednou, bude lip, uvidis🙂 drz se

cibka
7. srp 2016

@lydiee moc držím pěsti at to ted klapne ja mam za sebou 2 IVF bez úspěchu pak jsem dvakrát prirozene otěhotněla po 2,5 letech a jednou byl z toho spontánní a ted Zamlkle tehu jeste tyden presne tedy v patek a mam za sebou sestinedeli ...

koada
7. srp 2016

@lydiee to je mi moc líto, já mám doma 2 letou holčičku, s otěhotněním u ní i teď jsem neměla problémy, tak snad to vyjde. Držím palce ať se zadaří i u vás!

fisalu
7. srp 2016

@vjercik Já po zákroku právě nic, problém žádný nebyl a cítila jsem se ok. I podle zprávy z nemocnice vše ok 🙂 Když jsem pak viděla na utz při ko ty černý kruhy tak jsem se zděsila že tam něco zůstalo :D naštěstí to byla jen ta sraženina .. No hele ty kapičky bylo něco co mi v lékarně museli namíchat a mudr mi říkala že je to narozpuštění té sraženiny, každopádně jsem přitom už nekrvácela ale asi po týdnu braní jsem měla celkem brutus bolesti, jeden den mi to šlo až do zad a nemohla jsem pomalu chodit. Pak už to bylo ok a kontrola taky 🙂 .... No uvidíš při další ko, ale myslím že už to bude dobré 🙂 Já jsem teď po porevizní MS, další přijde na konci měsíce a pak to chceme zkusit znova tak jako vy 🙂