Zamlklé těhotenství, povedlo se vám potom otěhotnět?

dadaanela
23. srp 2012

Ahoj holky,byla jsem podle menzes 10+5 zacala jsem krvacet,doktor mi sdelil ze plod v deloze jiz neni a ze musim na revizi delohy kterou jsem podstoupila v utery,je mi hrozne porad si kladu otazky proc prave my,mate nektera stejnou zkusenost a povedlo se vam potom otehotnet?

elaniee
18. kvě 2016

@lachtanice86 @lentixx ja jsem dnes presne 3 tydny po revizi takze take stale cekam 🙂 holky dodrzujete sestinedeli poctive nakonec? 🙂 a snazeni planujete oprabdu az po těch 3 mesicich nebo drive? 🙂

lentixx
18. kvě 2016

@elaniee Co znamená poctivě? 😀 Co se týče hygieny, tak ano ... pouze sprchování. Žádná fyzická námaha, v práci za mě chodily kolegyně po klientech na sociální šetření, ale od zítra už půjdu sama 😉 Co se týče intimností s přítelem, tak před týdnem a půl jsme to prubli s ochranou a dobré 🙂
Snažení plánujeme opravdu až na přelom srpna/září. Ale ani ne tak kvůli doktorům, ale kvůli nám - chceme se znovu na vše připravit a hlavně chceme přes léto najít jiný byt 😅

elaniee
18. kvě 2016

@lentixx to chápu.no, myslela jsem zejmena ty intimnosti.😀 tve "a dobre" je mile 😀 ja to zatim neriskuju radsi. hygienu a fyzickou namahu samozrejme podcive dodrzuju.
Doufam ze si to uz nikde nepsala, ale to bylo tve prvni tehotenstvi?A v kolikatem tydnu si byla?

lentixx
18. kvě 2016

@elaniee Doktor mi říkal, že po dvou týdnech intimnosti být můžou, pokud se na to budu cítit a nebude mi to nepříjemné.
Mě sice vyšly pozitivní testy, dokonce i vajíčko našlo cestu tam kam mělo (NA PRVNÍ POKUS), ale to bylo vše. Prázdný váček, nezačalo nic růst. Na gyn. jsem volala cca v 6 týdnu, řekla co a jak ohledně testů .... a objednali mě až na konec 9.týdne, když nemám problémy, tak je zbytečný mě tam tahat, když v 6 týdnu ještě ani nemusí být srdeční akce. Tak jsem měla radost, že dobře prospívám. No ... takže jsem se to dozvěděla v "9.týdnu" a revizi podstoupila už v "10.týdnu".

elaniee
18. kvě 2016

@lentixx tyyjo, to jsem vubec nevedela...stejne asi zatim pockame. jsme na tom vicemene podobne...vyslo nam to take vesmes napoprve, byl vidět GS i ŽV, nakonec i naznak embryo polu ale to vše. Mela jsem delsi cykly - cca 35 dnu takze asi i pozdejsi ovulaci a tim padem mladsi tehot.ale revize byla podle zpravy v 10 tydnu take ...a jsme i temer stejne vekove 🙂

lentixx
18. kvě 2016

@elaniee Já právě měla cykly vždy pravidelně po 28 dnech. Takže teď jsem rozhozená z těch 37 dní 😠 Bojím se, že je zas něco špatně. Po kyretáži mi píchli očkovací injekci, protože mám RH negativní. Po první kontrole jsem začala krvácet jako když podříznou prase (jsem z vesnice, jiný přirovnání mě nenapadlo 😀 ) a při druhé kontrole mi doktor našel 7mm sraženinu, píchl mi oxitocyn - reakce na něj žádná ani po 24 hodinách 😨 Po telefonátu mi bylo sděleno, že se to buď vstřebá, nebo odejde s menstruací ... takže očekávám, že i teď se dozvím "něco navíc" až tam přijdu příští čtvrtek na poslední kontrolu. 🙄 🙄 🙄
jak probíhají kontroly tobě?

elaniee
18. kvě 2016

@lentixx jsem take z vesnice takze prirovnani je vpohode 😀 snad uz to bude ok;)

sanour86
18. kvě 2016

@lentixx musim se smát.Takze nejsem jediná,která to nevydržela a dodržuje pouze hygienu a sprchu?Ja mam dneska 15 dnu po a uz jsme to zkusili 2x a dobry.Poprve 13ty den.Nejdriv jsme si chtěli jen ,,hrát,, ale nejak to nevyšlo 😊Ale jsme opatrní.Taky se vam kazdy den tak táhne?V praci mi 14 dni uteklo ani nevim jak a ted,kdyz mam nemocenskou,tak se to taaak táhne.Uz ať je tu první MS 😔

elaniee
18. kvě 2016

@sanour86 naprosto. take mam nemocenskou a neskutecne se to vlece. sileny stereotyp. Porad uklizim dokola a hledam si nejake cinnosti.😀 jinak ja sestinedeli zatim dodrzuju poctive ve vsem 🙂

lenusaak
18. kvě 2016

Holky a to opatreni( neberu hygienu, tj.samozřejmost) plati jak u revize tak u samovolneho potratu? Takovy to nezvedat nic tezkyho, sex.....já jak přestanu krvácet, tak první co, tak chcem na to hupsnout. Když máme ted tak ,, pohnoheno" tak to chcem zkouset prirozene, třeba se nám mine druhé IVF 🙂 ale vy asi ten režim máte jinči po te revizi, že?

elaniee
18. kvě 2016

@lenusaak to netusim, ale co jsem cetla tak jde hlavne o infekci a ta muze byt problem i po spontannim ;)

sanour86
18. kvě 2016

@lenusaak mi řekl doktor,ze po revizi by se mělo dodržet sestinedeli a zvýšena hygiena,netahat težké veci,nepremahat se a žádná vana nebo bazén a tak,jen sprcha.Ted jsem se ho po dvou týdnech ptala,jestli uz to můžeme s partnerem zkusit a řekl,ze by me to asi bolelo a asi bych ani neměla chuť.Ale to je hloupost.Chut mam hrozne velkou a hlavne jsem chtěla zjistit,jestli to porad ,,jde,, a je to super.Takove,jako poprvé.Partner je hrozne nervózní a opatrný,aby mi neublížil a to je tak krasne.Je pravda,ze to trochu boli,ale je to dobry.Taky mi doktor rikal,ze se dobre hojim,tak jsem si tady přečetla par diskuzi,kdy to holkam lékař dovolil driv a zkusila to.Jinak mi rikal zkoušet po třech měsících,ale ze se nebude zlobit,kdyz přijdu driv s tím,ze jsem tehotna.Taaakze,zkoušíme po první MS a uvidíme.Telo vi,kdy je připraveno.A vis co?Ja myslim,ze je dost velká šance,ze otěhotnís prirozene a bude to OK.U tebe se na tu zpravicku moc tesim!Jsi takovy bojovník!Moc ti fandím!

sanour86
18. kvě 2016

@elaniee přesně,jde o infekci

janaspo
18. kvě 2016

Holky zdravím já bohužel musela podstoupit dvě revize, takže teď mám 10 dní po druhé ... Ale dle kontroly u dr. "to" vypadá hezky a už mi začal cyklus ve smyslu tvorby vajíček - a prý jich teda je 🙂 ... Jinak mi poradila zkusit vydržet dvě MS ať se to pěkně zahojí a tak ... ale vyloženě mi dřívější snahu nezakázala ... Ale u mě to možná možná ovlivnila ta druhá revize. Všem vám přeji ať se brzy zadaří 🙂

lentixx
19. kvě 2016

@sanour86 Já byla na nemocenské jen 5 dnů po revizi. Chtěla jsem co nejdřív do práce mezi lidi a doktor nebyl proti. Mám úžasné kolegyně, které mi ve všem vyšly vstříc, takže jsem až do včerejška jen seděla 😀
Co se týče sex.abstinence - na poprvé také velmi, velmi patrně, ale nic nebolelo, nebylo to nepříjemné. Tak proč se toho zříkat? 😀 A proto se bojíme infekce, či rychlého otěhotnění - používáme ochranu. Dnes je to 5 týdnů a 3 dny a mrcha pořád nikde 🙄 Prolejvám se kontryhelem každý den, jak mi tu děvčata radila, začala jsem ucucávat červené víno - které mi vůbec nechutná, a na radu doktora femibion. Už jsem z toho nervní 🙄 🙄 🙄 takhle se mi pořád honí v hlavě, jestli je vše ok 🤐

martisek11
19. kvě 2016

já byla na revizi 2.2.2016 a dnes jsem 7+1 tt, takže jsme čekali jen 1 menses, tu bych doporučila radši počklat všem, nebo doktoři mě to nedoporučovali, at se tělo asúpon jednou pročistí a na po 2 už to hned vyšlo, snad bude vše ok, byli jsme na kontrole a bylo už krásně slyšet srdíčko 😉

lentixx
19. kvě 2016

@martisek11 Moc gratuluju! 😉

lachtanice86
19. kvě 2016

@martisek11 jéé tak to gratuluji. a jestli mohu kdy ti první ms přišla?

elaniee
19. kvě 2016

martisek11 gratuluju 🙂

lenusaak
19. kvě 2016

to je krásné takovéhle zprávičky @martisek11 🙂 my máme za měsic odletět na dovču, tak třeba bude už po mé první menstruaci a budou plodně dny ( vubec nevím teda kdy to ted čekat) nevím proč, ale mám pocit, že máme ted šancí, aby se zdařilo přirozeně , než podstupovat celé druhé IVF, tak uvidíme 🙂))

lenusaak
19. kvě 2016

@sanour86 jo u Tebe to byl přece jenom zásah do tělička, tak se nějaké opatření dělat musí. Jinak ja se už teším na nějaké ty intimnosti... někde jsem četla tady nebo jinde, že se ta chut zveda a touha po intimnostech a blízkosti partnera, tak to můžu jen potvrdit. my teda kvůli IVF nemohli dloouho nic, až se červenám 😀 od unora nic...
Věřím, že zvedneme statistiky v úspěšnosti těhulkováni po revizi/ potratu 🙂)))) Moc držím palce, hlavně ať nám menstruace dorazí co nejdřív 🙂

lenusaak
19. kvě 2016

@elaniee jojo, doktorka mi říkala do telefonu, že budu stejne delší dobu ješte krvácet, takže si vážně počkáme do nového ,,čistého" cyklu, ať má tělo prostor se samo dočistit a připravit, nebudeme mu do toho šťourat 😀 🙂

elaniee
20. kvě 2016

@ lenusaak presne, to si napsala hezky 😀 včera jsem nad tím přemýšlela a vidim to asi podobne. A ty intimnosti take, no (cervenajici se smajl) Navíc ted mám nastesti prostor resit jine veci (doladuju svatbu,dovolena...) a moc na to tím pádem nemyslet. A to je dobre.

sanour86
20. kvě 2016

@elaniee Jee, to jsme na tom podobne. A kdy mate termín svatby? my 13.8. 🙂 Taky me to naštěstí ted nejvíc zaměstnává 🙂

elaniee
20. kvě 2016

@sanour86 jeee,my mame od zítrka za 3 tydny 🙂 mame malou svatbu a asi me to jeste uplne nedochazi, protoze jsem podezrele klidna 🙂

lenusaak
20. kvě 2016

@elaniee
@sanour86 jeee nevěsty. To máte super holky, upnete ted pozornost na svatbu. My také nejsme svoji a svatbu sme chteli letos nebo příští rok, nakonec se ztrhla cela pozornost na IVF a svatba se posunulo na poslední metu. Tak mám tef v režii alespoň dovolenou🙂 tak se upnu na to

elaniee
20. kvě 2016

@lenusaak je zajimave jak zivot necekane meni priority...hlavne ze se vsechny mame ted na co tesit. Podle tveho pribehu jsem o 3 mesice starsi nez ty 🙂 a vidim ze si take z Moravy-z Brna 🙂

martisek11
20. kvě 2016

@lachtanice86 děkuju, první už po 25 dnech..já to měla vše ukázkové 😉

sanour86
20. kvě 2016

@elaniee To je dobre,ze jsi klidná 🙂 Ja jsem nervózní uz ted 😀 Taky bych raději malou svatbu,ale přítel ma velkou rodinu,která vše rada slaví a asi bych to pak neměla lehke a navíc nám nakonec chce tchán zaplatit hostinu. Ja jsem stydlivy člověk, nejsem rada středem pozornosti,tak to bude něco na me 😀 Ale musim s tím bojovat!!!Partner je můj opak.Kdyz jsem ho poznala,zpíval v kapele...takže se rad ukazuje 🙂 Musis sem pak dat fotky!Pracuji jako floristka a na vas termín tam mam taky velkou svatbu,takže se moc tesim...to uz budu mít po nemocenské!A snad i po první MS 😀

sanour86
20. kvě 2016

@lenusaak nekdy bych ji taky nejradši posunula!Jsou to nervy jak nic nevychází tak,jak jsem si kdysi vysnila.Ale tesim se.A hlavne budeme konecne manžele.Moc se tesim na společné příjmení 🙂 Je dobre,ze se můžeš upnout na dovolenou.A kam se chystáte?Ja bych rada před svatbou ještě do Chorvatska!More miluji.V minulém životě jsem musela byt nějaký mořský živočich...me z te vody nikdo nikdy nemůže dostat 😂