Zamlklé těhotenství, povedlo se vám potom otěhotnět?

dadaanela
23. srp 2012

Ahoj holky,byla jsem podle menzes 10+5 zacala jsem krvacet,doktor mi sdelil ze plod v deloze jiz neni a ze musim na revizi delohy kterou jsem podstoupila v utery,je mi hrozne porad si kladu otazky proc prave my,mate nektera stejnou zkusenost a povedlo se vam potom otehotnet?

hribek
8. kvě 2015

@linee
@78marcela dekuju holky, jednu urcite pockam, a pak se uvidi jak si to telo rozmysli.... drzim pesti at u vas je vse ok

ter89
8. kvě 2015

Ahoj, já byla vše na.první kontrole po revizi, cca 18.den. celkem striktně mi doktorka řekla 3ms, maximálně 2ms.... jenže všude čtu, že klidně stačí jen 1, tak vůbec nevím.... cítím se v pořádku, vanu mi nedovolila sex úplně nezakázala, ale prý určitě nesmím otěhotnět než dostanu ms, že prý je velká pravděpodobnost, že by se.to opakovala než bude tělo úplně ok. Tak vůbec nevím jak to vykoumam 🙂 1ms počkám, co pak to nevím 🙂

linee
8. kvě 2015

@ter89
@hribek jak uz jsem psala.Nekteri Dr. rikaji i 6ms.Ale zalezi opravdu na tele.Pokud se sliznice dobre nezahoji a otehotnis,hrozi brzky potrat.
Mne take rikali 2-3ms,ale sama jsem citila,ze ok jsem byla az po 5ms
Takze telo si opravdu rekne. Opravdu to nereste. Je to moc smutne,ale priroda to tak zaridila a vedela proc.A take zaridi, aby to vyslo,kdy ma. ci uz po 1.ms nebo po 2.nebo po 6.

ter89
8. kvě 2015

@linee možná to bude znít hloupé, ale jak ted poznám, že tělo je ok? 🙂 když píses, že si to poznala po 5.ms..... piju hned po revizi konryhelovy čaj, tak doufám, že.mi tam s tím vším pomůže 😀 a hlavně mi i chutná a má takový lepší pocit, že se snažím tělu pomoci

linee
8. kvě 2015

@ter89 ja ho take pila,ale nakonec mi zkracoval cykly,tak jsem prestala. Jak jsem to poznala?Mela jsem 5.cyklus pocit,ze probiha tak,jak jsem byla zvykla
Bolestiva ovu, pms, vytoky a tak.

ter89
8. kvě 2015

@linee no když já otěhotněla hned měsíc po vysazení antikoncepce, takže v podstatě ani nevím jak můj cyklus správně funguje a vypadá 😀 brala jsem prášky 10 let. No tak uvidím, jsem zvědavá jak to bude. Hlavně se už nemůžu dočkat až to dostanu, proto i piju ten čaj, aby se mi tam všechno snáz srovnalo, pak ho třeba přestanu pít. Děkuji za rady 🙂

daisyjane
8. kvě 2015

@hribek Ahoj. Nám doktor říkal, že stačí jedna. Ale když jsem byla po 14 dnech od revize na kontrole, tak jsem se ptala, zda jsem v pořádku a on říkal, že ano a že mi nemůže zakázat se snažit hned, že tělo to samo rozhodne, jestli už je připravené. Začla jsem brát Wobenzym a taky kontryhel. Úspěšně jsem otěhotněla až po čtvrté MS. Ťuk ťuk. Zatím jen v počátku, ale hCG vychází už vysoké, tak tomu docela věřím. Jde o konkrétní případy, kdy se nedoporučuje otěhotnění brzy, např. u prodělaného molárního těhotenství. Pokud se třeba revize musela dělat opakovaně, při špatném hojení atd. Takže zeptat se u doktora, jak na tom jsi a pak bez obav. Hodně jsem to tehdy probírala s holkama ve skupince o potratech a hodně jich čekalo tu jednu MS nebo třeba jen doporučených 14 dní bez styku a pak hurá na to. Někomu to vyšlo hned a někomu až za pár měsíců, ale už jinak víceméně všichni těhulí. Tak držím palce, ať ti to brzy také vyjde.

linee
9. kvě 2015

@daisyjane
@ter89 souhlasim s daisjane.Hodne take zavisi, v jakem stadiu dislo k zamlknuti.Opravdu,pokud se telo citi,tak to opet vyjde.A pokud si otehotnela tak brzy po vysazeni HA je velka sance,ze to opet vyjde.Znam hodne holek,co jim to vyslo opet do pul roku.Hodne ale dels i hlaa. At se brzy zadari!

alubif
9. kvě 2015

@im4fun myslím, že kolegu obviňuješ zbytečně, pokud by měl v sobě takovou dávku, která by ohrožovala okolí není možné aby se volně pohyboval mezi lidmi, na to jsou vypracovaná velmi přísná bezpečnostní pravidla. Radiofarmaka pro diagnostiku mají velmi krátký poločas rozpadu a krátký dosah záření, pro radioterapii, kdy jsou pacienti zdojem zážení se používají jen při lébčbě štítné žlázy a ti jsou izolováni na speciálních pokojích se speciálním zařím, takže těžko by ses s ním takle setkala. To už větší dávku zážení chytíš za den z přirozeného zážení.

janulexx1988
9. kvě 2015

@78marcela
Nemas prosim nejaky tip, kdo by mi s tim pomohl v praze? Nebo se mam primo poradit s gynekologem?

78marcela
9. kvě 2015

@janulexx1988 me tehdy clostil dávala rovnou gynekolozka. Určité se porad s ni, mela by byt urcite schopna ti poradit a medikovat.

janulexx1988
9. kvě 2015

Dekuji, dobre, zkusim se zeptat 🙂

im4fun
10. kvě 2015

@alubif to asi špatně vyznělo, já neobviňuju nikoho. Spíš jen to jsou pochyby. On se léčil po rakovině štítné žlázy, a za týden po izolaci šel domů, normálně ho pustili metrem, žádný odvoz, nic. A říkali mu, že by se neměl dostat do styku s dětma a těhotnýma, což nedodržel. Ale spíš to byla shoda náhod...

27tery
16. kvě 2015

Ahoj holky byla jsem v 9tt a cekala jsem dvojcatka nejsriv jsem prisla o jedno znich a vcera bohuzel i o to druhy ☹ dneska jsem doma po revizi ☹ jsem stoho hotova,chteli bychom se z manzelem za cas pokusit znovu ale bojim se ze zase potratim ☹

linee
16. kvě 2015

@27tery moc mne mrzi,co se ti stalo.Chce to cas.Trochu si oddechni,naber silu a pak se budes rozhodovat.Ted je to vse moc cerstve a bolestive.
Pravdepodobnost ale,ze se to bude opakovat je nizka. Strach uz budes mit porad,ale ver,ze touha drzet v naruci vlastni dite bude silnejsi🙂moc drzim palce a hodne sil!!!

27tery
16. kvě 2015

Ja mam doma uz dve deti 🙂 ale chtely jsme jeste jedno ☹

janulexx1988
16. kvě 2015

@27tery neboj, bude vsechno fobry. Ja taky prisla o mimco v 9tt.. Ale kazdy rano se probudim a zopakuji si uzdravis se a pak budes mit taky krasny mimco.. Chce to jen trochu casu a trpelivost.. Rikam si, ze medicina je dnes tak daleko, ze to urcite pujde. Vsechno jde 🙂

27tery
16. kvě 2015

Ja vim a vim ze se stoho musim nejdriv dostat,ale boli to ☹

tasmyska
16. kvě 2015

Ahoj holky, já jsem v srpnu potratila v 10tt:( počkali jsme s manželem 3 měsíce a povedlo se hned při prvním pokusu. Teď jsem ve 21tt. První neúspěch jsem obrečela, protože jsem měla stejný termín jako moje 3 kamarádky. Termín máme 4.10.2015 a už se moc těšíme a jako bonus jsou teď se mnou těhotné mé 2 švagrové:D

janulexx1988
16. kvě 2015

@tasmyska to je skvely, presne tyto zpravy mi dodavaji odvahu a silu, ze to ma vsechno smysl 🙂 a preji strasne moc stesticka !!! Ted uz vse vyjde 🙂

hribek
17. kvě 2015

Holky jsem 11 dni po revizi, je mozny ze sem dostala menzes? mam klasicky priznaky, bolest bricha, krev je nahnedla .. kdybych brala menstr.kalendar, tak ted bych mela mit ovulaci ...sem z toho zmatena ☹

lucinka58
17. kvě 2015

Ahojky, podle mě je to brzo. To spíš bych tipla na nějaký dočišťování. Já teda po revizi měla menses po 28 dnech, jako klasický cyklus.

im4fun
17. kvě 2015

@hribek tezko rict ale me to prijde brzy...jak dlouho jsi krvacela po revizi? Urcite jsi mi to psala ale nepamatuju si to. Nevim ale pokud te boli bricho nejak vic, tak to by byt nemelo...spis to muze byt ovulace ale fakt tezko rict. Tak hlavne at je to oki.

hribek
17. kvě 2015

@lucinka58
@im4fun no po revizi asi 3dny pak dobry. no uvidime asi to sou fakt ocistky jeste, bricho pomalu odezniva ..

janulexx1988
17. kvě 2015

@hribek ja teda byt tebou zajdu k dr... Ja mela teda bolesti, ani jsem nekrvacela, ale 3 dny po revizi jsem sla dr. Kvuli bolestem a poslali me znovu na revizi s kamerou-hysteroskopii, protoze jsem tam mela velky residua, ktery by pry neodesly s MS. A kdyby zustaly, mohla bych mit srusty nebo zanet... Za navstevu doktora nic nedas. Ted jsem 5. den po te 2. revizi a je mi lepe. Bricho boli jen trosku, ne jak predtim. A uz jen trosicku spinim.. V patek jdu na kontrolu k dr., tak uz urcite bude vse ok 🙂

hribek
17. kvě 2015

@janulexx1988 jsem objednana na patek k dr, pokud by me to bolelo vic tak k ni skocim driv. ja jsem po tech 3 dnech az doted nemela problem ani sem nespinila.

zlutakacicka
18. kvě 2015

Ahoj holky tak jen bych vám ráda energii do dalších pokusů, já jsem potratila v 9tt na konci roku a po dvou měsících se povedlo znova a jsem ve 14tt takže to nejrizikovější období mám za sebou.ale také jsem se bála jak blázen,teď se těším jak malá holka a všem vám co jste to prožili přeji ať vám to vyjde
🙂

janulexx1988
18. kvě 2015

@zlutakacicka ... tady ty příběhy se mi nikdy neoposlouchají 🙂

verunka_korunka
18. kvě 2015

@hribek taky mě po revizi nic nebolelo, ale 4. Den to začalo, bolest břicha se stupňovala až jsem se skoro nemohla posadit a sedět. Jít na malou bylo taky utrpení. Řekla jsem to svému lékaři a ten mě ani nepřehlédl. další den jsem jela do Podolí, kde mi tu revizi dělali. Byly tam zbytky. Pichli mi injekci na vyvolání MS ale nepomohlo, tak jsem musela nastoupit na druhou revizi. Pak už to fyzicky bylo ok, psychika se zapojila mnohem později. Nepřispěl k tomu to, že po první revizi řekli počkat na 1 MS, po druhé už to bylo minimálně 3 MS. A všem okolo se rodily děti, nebo byly kamarádky těhotné. No a otěhotnět se povedlo 3. cyklus snažení...

janulexx1988
18. kvě 2015

@verunka_korunka Já to měla stejné .. bolesti začaly 4. den po první revizi a jela jsem do Podolí, kde mě hned poslali na hysteroskopii. Teď jsem cca 6 dní po té druhé revizi a je mi lépe. Občas mě zabolí bříško, ale nic dramatického... Co se týká čekání na 3 MS, tak se s tím nedá nic dělat..Prostě musíme počka..ale věřím, že to pak půjde 🙂