Zamlklé těhotenství, povedlo se vám potom otěhotnět?

dadaanela
23. srp 2012

Ahoj holky,byla jsem podle menzes 10+5 zacala jsem krvacet,doktor mi sdelil ze plod v deloze jiz neni a ze musim na revizi delohy kterou jsem podstoupila v utery,je mi hrozne porad si kladu otazky proc prave my,mate nektera stejnou zkusenost a povedlo se vam potom otehotnet?

rousse
29. bře 2016

@myskapetra věřím, že po dlouhém snažení a 2 nezdarech bude moje rada spíš provokací, ale prostě na to nemyslet a nehrotit snažení.Mám za sebou zamlklé těhotenství (otěhotněla jsem na úplně první pokus) a pak, když jsme se začali znova snažit a já se stala "profi svědomitou snažilkou" (počítání, měření, sex na povel při plodných dnech a já nevím, co všechno), tak se mi hlava zablokovala a vypěstovala jsem si akorát permanentní příznaky těhotenství na několik měsíců a stovku negativních těhotenstkých testů. Až se mi to v hlavě zlomilo a já se na to fakt vyprdla, tak okamžitě ten měsíc jsem otěhotněla a to bylo naprosté překvapení.

myskapetra
29. bře 2016

@rousse ja na to nejak nemyslim nekoukam na plodne dny ani nemerim teplotu ale je asi fakt ze vnitrne se na to soustredim no musim se asi zamerit na neco jineho moc dekuju

rousse
30. bře 2016

@myskapetra já to měla uplně stejně - po 3 měsících jsem pochopila, kde je zakopaný pes, ale i když jsem nic nepočítala, tak stejně hlavě jsem neporučila.... paradoxně to ve mě zlomila kamarádka docela necitelnou poznámkou (ona si to neuvědomila, ale mě se to dotklo strašně moc - obrečela jsem to) a v ten večer jsem se celkově na snažení vyprdla, zase jsem si zapálila, přestala jsem zobat kyselinu listovou, na 100% jsem se začala soustředit na práci a hle - další měsíc jsem nevycházela z údivu 😎

lucie11111
30. bře 2016

@myskapetra já doporučuju kapky gynex a pít kontryhelový čaj. Po revizi jsem otěhotněla po druhém cyklu.

myskapetra
30. bře 2016

@lucie11111 ja teda ted chci zkusit inofolic kamaradka ho mela a co jsem cetla i diskuze tak pomaha tak uvidime

lachtanice86
27. dub 2016

holky a dámy, děkuji za tyto diskuze, úplně mě naplňují optimizmem, sice jsem jen týden po revizi a čekám na první ms, a snad mě omluvíte, ale já mám takovou chuť na sex s mužem, až to hezký není a i když se budeme snažit, chci si užít ty chvilky s ním. snad vás to nepobouří, ale byla jste nějaká natěšená na to? 🙂

zlutakacicka
27. dub 2016

@lachtanice86 hlavně hlavu vzhůru byla jsem také na revizi po zamlklem tehu a dnes už mám doma krásnou pětiměsíční holčičku a naprosto zdravou 🙂 přeji hodně štěstí

martisek11
27. dub 2016

holky, já byla na revzi 2..2 a čekali jsme 2měsíce, a dnes //. takže hlavu vzhůru, podaří se 😉

janaspo
29. dub 2016

Holky jdu na revizi pristi tyden ... vcera mi Dr. oznamil ze jde o zamlkle tehotenstvi ... od vcerejska brecim, ptam se proc ... je to me prvni tehotenstvi .... hlava si to trosku umi vysvetlit ... ale stejne chvilkami silene brecim ... snad bude dobre :(

lenusaak
29. dub 2016

Ja se dneska dozvedela, ze se mimi prestalo vyvijet..jsem pp IVF.. Prvni nevyšlo to se ani nechytlo a druhe se chytlo..ohromna radost..dnes jsem mela koncit 7.tyden..bohuzel...jeste jdu pristi tyden na ultrazvuk na reprodukcni kliniku, pro pocit ze jsme udelali vse, ale na zazrak spis spolehat nemám...nejspis se do te doby pry rozjede potrat, jinak revize dalsi tyden..tak strasne to bolí..už nemáme zadne zameazene embryjka, takze musim podstoupit znovu cely kolobeh IVF- mesic pichani hormonu, odber...ja se tak radovala, ale bohuzel lepsi se neradovat předčasne 😞

janaspo
29. dub 2016

@lenusaak četla jsem tvůj příběh .... a upřímně mě to moc mrzí :( Já od včera jsem jako ve špatném snu a to jsem si neprodělala to co ty :( Chce to sílu, ale chápu, že je těžké ji pořád někde brát ....

lenusaak
29. dub 2016

@janaspo dekuju moc, taky me to moc mrzi u Tebe..snad se z toho brzy dostaneme. Na to co clovek musi prozit pri IVF je vec na kterou se lehce zapomene, když prijde pozitivní výsledek. Ale toto bolí nas vsechny stejne, bez ohledu na to co si clovek musel predem prozit. Budu drzet palce ať to preboli brzo!

elaniee
29. dub 2016

@lenusaak take jsem nedavno cetla tvuj pribeh a strasne moc me to mrzi. ja jsem cerstve po revizi ikdyz po spontannim tehotenstvi. drz se!

myskapetra
2. kvě 2016

Ahoj holky dekuji za rady chci se zeptam mam spozdeni s ms a chci se zeptat kdyz jste otehotnely mely jste nektera jako by tlak jako pri ms v okoli podbrisku??? Ms jsem mela fakt pravidelne po 28 dnech akorat si to uz nepamatuji jak jsem to mela u tech dvouch tehotenstvi dekuji za odpovedi jinac tehu test jsem si jeste nedelala nechci byt sklamana kdybych nebyla ikdyz nevim krom tehu se mi to nikdy nezpozdilo

lenusaak
2. kvě 2016

@elaniee to me moc mrzí .. jak to zvládáš? já se toho děsím, ale říkám si, at je to už za mnou, a bude to už za mnou... v kolikátem tt ti na to přisli?

myskapetra
2. kvě 2016

@elaniee ja mela spontani a pak zamlkle nejhorsi jsou ty prvni dny ja nemohla videt ani svoje kamardky co maji deti hrozny pocity vyhybala jsem se vsem malym detem a tehotnym a vseho kde bych je mohla potkat ale casem se s tim clovek nejakym zpusobem smiri

elaniee
2. kvě 2016

@lenusakk ja te obdivuju, opravdu. (Jsme zhruba stejne stare a nevim jak bych to zvladala na tvem miste, ale je treba bojovat....) Je smutne utesovat se myslenkou ze jini jsou na tom hur, ale asi je to tak...
No, jak to zvladam? Ortel doktora minule pondeli. revize nastesti hned ve stredu rano, takze nebylo moc casu na slzy a tak. Ve stredu mi zamlkle teh.potvrdili dalsi dva doktori-uvedeno 9 plus 1, ale mela jsem delsi cykly takze tehotenstvi bylo asi mladsi...ale podle vsech lekaru byl rozhodujici malo rostouci gestacni vacek, i kdyz ve stredu pred revizi lekarka asi videla male embryo...to si ale uplne jista nejsem, dalsi doktor pak zamlkle potvrdil. Tak nejak se utesuju tim, ze to vyslo da se rict napoprve, stava se to casto a za par mesicu to snad pujde znovu. A take me hodne podporuje partner a to dela snad nejvic.Co ty?

elaniee
2. kvě 2016

@myskapetra ahojky, drz se. Ten zamlkly si mela uz davno nebo nedavno? Jestli se teda muzu zeptat 🙂 ano, tlk ci bolest v podbrisku jako pri MS muze byt priznak 🙂

janaspo
2. kvě 2016

Holky čeká mě revize ve středu .... a já se šíleně bojím ... na dnešek jsem skoro nespala, pořád jsem měla sny o miminku ... Je to prostě šílené, a já si fakt pořád připadám jako ve špatném snu ze kterého se přeci musím vzbudit ... na jednu stranu se "těším" (nevím jaké slovo použit) až to bude ve středu za mnou, ale na druhou stranu bych to chtěla co nejvíce oddálit ... Navíc mi dnes manžel říkal, že pro něj to definitivně skončí právě v tu středu, že do té doby pořád bude věřit :( co na to říct ... Omlouvám se, ale zase to na mě nějaká padá ... všechny pocity, myšlenky, otázky :(

elaniee
2. kvě 2016

@janaspo vlastne nikdy jsem do podobnych diskuzi neprispivala, ale ted to tak nejak ke me uz patrí. Musím ríct, ze jsem díky teto zkusenosti tak nejak dospela, nevim jak to rict. Kazdopadne mela jsem podobne pocity- Asi jako každá, která toto zazivala. Nastesti jsem sla na revizi brzo a nemela tak moc casu se tim uzirat. Zvladnes to a bude lip, nejsi sama. Muzu se jen zeptat, meli jste uz srdicko?

janaspo
2. kvě 2016

@elaniee Myslím, že neměli ... Ale s jistotou to nevím, já těch informací bohužel moc nedostala ... Resp. na první prohlídce mi Dr. oznámil, že vše je v pořádku a odpovídá tak 5 - 6 týden ... Dostala jsem fotečku ... a za 14 dnů mi řekl, že srdeční akce není ... a že mě posílá do nemocnice, kde mi to potvrdí a domluvím si revizi ...

elaniee
2. kvě 2016

@janaspo tak to jsme na tom vesmes stejne ☹ muzu se zeptat zda se u tebe jednalo o prvni tehotenstvi?

janaspo
2. kvě 2016

@elaniee Ano první ... :(

elaniee
2. kvě 2016

@janaspo take no ☹

lachtanice86
3. kvě 2016

ahoj,
jak se máte? já se dnes objednala na první kontrolu po revizi a jdu příští středu. budu doufat že to bude dobrý a že mi už dovolí alepson nějaký pohyb a třeba tulení.

elaniee
3. kvě 2016

@lachtanice86 ahoj, za jak dlouho po revizi ses mela objednat na kontrolu?

elaniee
5. kvě 2016

Holky tak jaka?

lachtanice86
5. kvě 2016

@elaniee 2-3 týdny po revizi. včera jsem tam volala a jsem objednaná 3 týdny a 3 po revizi

janaspo
5. kvě 2016

Ahoj holky tak to mam za sebou ... dnes rano me pustili domu ... k Dr. mam jit v utery ale jen kvuli tomu ze mi v nemocnici vystavili neschopenku ... ale revizi delal muj gynekolog tak snad mi i neco rekne. Zatim lehce krvacim a trosku me poboliva podbrisek, tak snad je to ok. Jinak se mam za 14 dnu dostavit do nemocnice pro vysledek z histologie. Mela jste to taky takto nejaka?

lachtanice86
13. kvě 2016

takže milé dámy, jak se máte při pátku? ve středu jsem byla na kontrole po 3 týdnech od revize. podle UTZ vše v pořádku, mohu začít svičit, plavat, běhat, koupat se ve vaně, vracet se do života - normálního. už můžu i sexovat s mužem a podle doktora se po první ms můžeme začít snažit. navíc jsem začala jezdit na koni, zítra jedeme na výlet.. nějak je ten svět veselejší