Zamlklé těhotenství, povedlo se vám potom otěhotnět?

dadaanela
23. srp 2012

Ahoj holky,byla jsem podle menzes 10+5 zacala jsem krvacet,doktor mi sdelil ze plod v deloze jiz neni a ze musim na revizi delohy kterou jsem podstoupila v utery,je mi hrozne porad si kladu otazky proc prave my,mate nektera stejnou zkusenost a povedlo se vam potom otehotnet?

dafnee1
27. kvě 2015

@ter89
po nezdařeném jsem měla také cystu,ta sama praskla a kontryhel jsem pila také,navíc se ládovala kyselinou listovou,uděláš dobře,když počkáš ještě tu jednu MS,aby jsi si pak nevyčítala,kdyby náhodou..
určitě to bude mít dobrý konec,uvidíš,držím palce a budu sledovat 😉

halikanda
27. kvě 2015

No,tak ulevilo se mi,kdyz nejsem jedina komu zustalo brisko. Cvicit se tedy jeste neodvazim,ale chystam se na to hned po sestinedeli. Nikdy bych neverila,ze i za tak kratickou dobu co jsem byla tehu bych nabrala a zustalo mi to.
Jsem rada,ze i po takove zkusenosti nevesime hlavu a jdeme dal 🙂. Co jsem slysela,tak vetsina komu se neco podobneho stalo minimalne mesic az dva byly zavreny doma a jen plakaly. Ja si toto nedovedu predstavit. Me hodne pomohlo jit hned do prace. Vratit se do zivota jako predtim.
Nemate zkusenosti s darcovstvim krve? Rada bych sla,ale mamka me odrazuje,abych telo nechala odpocinout. Chtela jsem jit az v lete,ale asi to odlozim az za par let.

ter89
27. kvě 2015

@dafnee1 já jim furt femibion, ty peníze mě nezabijou. Ježíš já jsem tak zvědavá, co bude zítra u dr., fakt bych strašně chtěla, aby ta cysta byla pryč... 🙂

ter89
27. kvě 2015

@halikanda no jš měla břicho vždycky trochu 🙂 a každé jaro jsem začala cvičit a v létě skončila 😀 letos jsem si řekla jsem těhotná, kašlu na to. Jenže odvěký těhotná nejsem a břicho mám šílený. Zkusila jsem po 5 týdnech od revize 2x cvičit a hned mě to bolelo a pak jsem i spinila. A potřebuju to břicho trochu zlepšit do dovolené 😀 a to je už na konci června, takže nevím jak to udělám. Ale pokud bude zítra vše ok, tak zkusím zase.

Já teda šla 2 dny po revizi do práce, doma bych se asi zbláznila. Aké sedím v kanclu, takže nic namahaveho. Někdo doma prostě musí být a pak je to i horší na psychiku

halikanda
28. kvě 2015

@ter89 jsem na tom stejne,v nedeli jsem byla na revizi a ve stredu uz v praci. Sice se mama s pritelem mohly zblaznit,ale vyhadala jsem si to a nemuzu rict,ze bych udelala spatne. Take sedim v kanclu,takze uz jen proto jsem se vratila. Navic u me v praci jeste nikdo nevedel ze jsem otehotnela,a rikat sem jim to ani nechtela. A prinest neschopenku z gyndy by asi napadne nebylo 🙂.
S tim cvicenim,to jeste po peti tydnech bolelo? Tak to do dovolene nemam sanci schodit ani kilo :-\. Me sestinedeli konci az koncem cervna,a pak bych jeste maloucko pockala,abych telu nedala zabrat. Ale v lete uz se to bude tezko schazovat :-\. Nu coz,letos hold budu v plavkach jen u nasich na zahrade 🙂

verunka_korunka
28. kvě 2015

@halikanda standardně se jde jeden den na revizi a druhý do práce 🙂 takže buď v klidu. Já bohužel měla komplikace musela na druhou revizi a zůstala na neschopence měsíc. Tím pádem všichni z účtárny a vedení věděli co se děje i když jsem nechtěla aby to věděli. Pak jsme měli na 3 MS utrum a třetí snažení se zdařilo. Takže revize září, otěhotnění březen... Přesně za pul roku 🙂 tak držím palce ať vám to taky vyjde relativně brzy 🙂

ter89
28. kvě 2015

@halikanda U mě v práci to věděli, i šéf. Máme velmi dobré vztahy, spíš přátelské. Já to hlavně i tenkrát musela říct kvůli pracovní cestě. Příště pokud to nebude nutné, tak to budu co nejdéle tajit....

Tak každá jsme jiná, třeba tebe by to nebolelo 🙂

lulu_8
28. kvě 2015

@halikanda nevim jak v CR, ale ve Finsku se krev smi darovat nejdric az po 6 mesocich od potratu/porodu. ..

halikanda
28. kvě 2015

@verunka_korunka tak urcite se chodi brzy do prace,me to bohuzel zjistily az po trech tydnech. Az kdyz jsem zacala krvacet a nebylo ki zrovna nejlip. A dnes bych byla take ve 14tt,termin jsem mela mit na muj svatek v listopadu. Moc ti to preju 🙂. Uvidime zda se brzy zadari. Muj problem je,ze na to moc myslim a nejspis se na to upinam. Ted je to sice dobra vec,ovsem nevim jak to bude az prijde den kdy se zacnem snazit. Myslela jsi,ze se to urcite povede,nebo jsi proste sla dal s tim,ze bud a nebo?
Ter89 u nas bohuzel takova nalada nepanuje. Spatny kolektiv,jeden hazi spinu na druheho a snazi se zavdecit reditelovi,ktery ma v hlave.....nebudu sprosta 🙂. Navic me tu jedna pani potapi,a zjisteni ze jsem v tom,by byla naprosta nabidka k tomu aby me zas v necem potopila. Pro priste vim,ze ani rodina nebude vedet nic dokud nebudu relativne mit vyhrano. Vim ze vyhrano neni dokud nedrzime miminko v naruci,ale ty nejnestastnejsi tri mesice o tom nebude vedet nikdo.

halikanda
28. kvě 2015

@lulu_8 ty jsi z finska 🙂? Ja nevim jak je to tady,ale na jednu stranu bych sla,preci jen by mi zjistily jestli je vse ok,na druhou stranu telo dostalo zabrat dost a mela bych mu zase ublizit... tak nevim :-\

linee
28. kvě 2015

@halikanda tim si musí projit kazda z nas. Ale pokud ti mohu poradit, davej si pozor, aby si tomu smutku az prilis nepropadla. Nepomuze to ani tobe, ani okoli a ani dalsimu otehotneni. Urcite se to povede, jen si nestanovuj cas, do kdy. Proste vis, ze se to povede a tes se z každého splynuti s manželem, protoze z toho něco muze vzniknout. Ale snaz se na to neupínat. Zpusob ale musíš najit asi sama. Opravdu hodne pomaha zacit se věnovat nejakemu konicku, sportovat a tak. Drzim palce!

dafnee1
28. kvě 2015

já šla do práce až za měsíc,pracuji se starými lidmi85+a přišlo mi to nespravedlivé,moje miminko nežije a oni jo..ale je to i fyzicky makačka,takže jsem šla do práce vlastně jen na chvíli a pak zase na PN kvůli dalšímu těhu
krev bych ted rozhodně nedávala,lepší je dát si vlastní tělo do kupy

merilinka
28. kvě 2015

Ahojky,já měla bohužel 3 zamklé těhotenství( 14tt,9tt a teď naposledy v létě 11 tt).Poprvé jsem čekala poctivě půl roku,jak řekl lékař,vždy jsem musela na revize.Stejně jsem otěhotněla po roce a znovu to dopadlo špatně a pak dlouhé 3 roky nic,nakonce se děti povedly z IUI napoprové a jsou 3 roky od sebe. Teď v létě 2014 opět zklamání,otěhotění přirozeně,ale bohužel... naštvala jsem se,řekla,že to tak už nenechám a nečekla jsem pomalu ani šestinedělí, i s ohledem na věk 33 let ,chtěla jsem mít poslední miminko do 35 let. A zadařilo se,sice se trošku dr chytal za hlavu,ale za 6 týdnů se nám císařem narodí holčička a je dle všch vyšetření úplně zdravoučká 😵 😵 😵 ,Takže hezké konce existují 😵 .

dafnee1
28. kvě 2015

@merilinka
3zamlklé..to je na palici,to bych nedala.
hlavně že bude happy and,já si jdu pro chlapečka císařem v pondělí 🙂

merilinka
28. kvě 2015

@dafnee1 Super,držím palce!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

halikanda
28. kvě 2015

@merilinka no teda klobouk dolu. To bych asi jezvladla a rovnou by me z gyndy presunuly na psychiatrii. Ale taky znam pani,ktera ma za sebou ctyri potraty(netusim jestli potraty nebo revize) a ted je po pate tehotna a je otevrena. Lekari to zjistily pozde a tak bojuje v nemocnici o kazdy den. Ale zatim to vypada ze prcka se podari udrzet pri zivote.
Linee zatim nejak extra smutku nepropadam. Spise se snazim divat do budoucna a tesit se,az budu mit za sebou dlouhych sest nedel a alespon se opet sblizit s pritelem v postylce. Mam pocit jak kdybychok byly rozdeleny na nekonecnou dobu. Jak kdyby sme byly pratele a zily vedle sebe. Nastesti zacneme planovat svatbu,teda aspon doufam,vzhledem k tomu ze jsme oba rozhodnuti aby se miminko narodilo do rodiny,tak neni na co cekat. Jen je otazka kdy 😀
Tak tedy krev se odklada na neurcito 🙂. Urcite mate pravdu 🙂

merilinka
28. kvě 2015

@halikanda Všechno bude dobrý,každý miminko má svůj čas a s dnešní medicinou je veliká šance donosit a porodit zdravoučké miminečko 😵 Držím palce!

ter89
28. kvě 2015

No teda 3x zamklé to je strašný. Opravdu klobouk dolů! A přeji hoooodně štěstí 🙂

Mě šestinedělí končí v pondělí, dnes poslední kontrola 🙂 Už teda spolu spíme, repsektive jsme spolu spali 3x s ochranou. Mývám ještě bolesti, tak to nechci moc pokoušet. Ale ty 4 týdny bez sexu (ještě před revizí) byly fakt znát, prostě sex je vztahu důležitý. Neříkám, že jsme byli na rozchod, to ne vůbec, ale bylo to znát, že nám to chybí, že je atmosféra trochu napjatější....

verunka_korunka
28. kvě 2015

@halikanda no tak to jsme měli dost nastejno. Vývoj zastaven 9+2, přišlo se na to po týdnu a nez jsem obehat všechna předoperační vyšetření, tak jsem mohla na revizi skoro po dalším týdnu.
A jak se ptáš jak jsem to brala... Na jednu stranu mi to bylo strašně líto, mezi zjištěním a revizí se sestrenici narodila dcera, další 2 kamarádky oznámily těhotenství a já z toho byla dost na dně. Na druhou stranu jsem si říkala, šlo to, půjde to zas a třeba příště líp. Přeci jen to zastavení melo asi nějaký smysl. Třeba by bylo postižené.
No a pak jsem se zklidnovala, ale čekání na 3MS bylo děsné. Po druhé jsem už začínala zase šílená, že je to za tak dlouho... Takže jsem ráda, že jsme se rozhodli pro měsíční vánoční dovolenou, takže jsem začala řešit to a byla jsem šťastná, že nebudeme s rodinou a nikdo se nebude ptát na děti. No a na dovči přišla třetí MS a začalo snažení... Měřila jsem teplotu a používala ovulační mikroskop, to sledování mě spíš uklidňuje 🙂
A potom nastal znovu strach. Špinění, čekala jsem na utz, jestli je bublinka v děloze, pak na srdíčko a nejhorší bylo čekání na utz po 9+2 to byl opravdu stres. Pak jsem si koupila angelsound a poslouchám tak 2-3x týdne a uklidňuje mě to. Ale pořád se bojím, ale s tím nic neudělám 😉 ale věřím, že to tentokrát vyjde. I prvotrimestralni testy vyšly skvěle, tak snad to bude ok.

dafnee1
28. kvě 2015

angelsound skvělá věc,když člověk prožije něco takového,také mě mnohokrát uklidnil

lucinka58
28. kvě 2015

@verunka_korunka Naprosto tě chápu, já taky byla mrtvá strachy. Poprvé přestalo bít srdíčko v 9 tt a tak jsem se modlila aby se začalo vyvíjet, potom aby bylo srdíčko a když jsem si oddechla v 9 tt, že už kritickou část mám za sebou, tak jsem v 11 tt začala špinit a znova mě popadla panika. Naštěstí to bylo v pořádku a malej je velkej bojovník. Je teda pravda, že jsem od toho 11 tt doma na neschopence. Taky jsem si koupila angelsounds s tím, že jak začnu cítít pohyby, tak budu klidnější a nebudu ho potřebovat 🙂 A abych pravdu řekla, tak jsem za něj ráda i teď ke konci těhotenství kdy miminko už hodně v bříšku spinká a některý den má prostě ospalejší 🙂 To si ho potom hezky přeměřím dopplerem a jsem hned klidnější 🙂

verunka_korunka
28. kvě 2015

@lucinka58 naštěstí špinění tentokrát bylo jen ze začátku 5-6tt a potom v době MS 8tt a od té doby nic. Jsem za to moc ráda, jinak bych byla strašně nervózní. A do práce chodím. Stejně jen sedím u kompu 😉

dafnee1
28. kvě 2015

@ter89
jak jsi dopadla?

lucinka58
28. kvě 2015

@ter89 Jéééé, tak s tím sexem jsi mě docela pobavila. Ano, souhlasím je to důležité pro vztah, ale na tom fakt všechno nestojí. Protože kdyby to tak bylo, tak jsme právě s manželem v rozvodovém řízení 😀 Máme ho zakázaný od 11 tt a teď se už těším až porodím budu po šestinedělí 🙂)))

ter89
28. kvě 2015

Tak jsem tady 😀 a mám strašnou radost. Vše v naprostém pořádku a cysta je dokonce pryč 😀 říkala jsem, že jsem trochu špinila a mám při námaze bolesti, tak prý mám počkat ještě 2 ms a pak zkoušet (minule říkala jen 1 ). Další ms mám mít v půlce června, na tu chci stejnak počkat a pak se uvidí jak se budu cítit, budu se řídit podle sebe. Cvičit můžu, pokud nebudu trpět bolestí, tak jsem si hend dala do těla u xboxu 😀 takže mám fakt dnes radost jako. Ještě jsem stihla návštěvu sestřenky a hodinový telefonát s nej kámoškou 😀 a rozhodla jsem se, že dnes si užiju sex bez kondomu 😀 ovulace by měla být až příští týden, takže si to chci prostě užít 😀 teď si jí chci hlídat, jen pro zajímavost, chci vědět jak to mám a nemám (ale dřív jsem to poznala), až se budeme snažit, tak si rozhodně nechci dělat ovu testy, abych z toho nějak nezblbla 😀

halikanda
28. kvě 2015

Teda holky, vy mě překvapujete.
ter89 možná jsem citlivka, ale takhle brzy spolu spát? Užily jste si to vůbec? Mě to přijde hrozně brzy...Každopádně gratuluji k uzdravení, že cysta odešla.
Verunka korunka, já ani nevím přesně kdy nám přestalo bít srdíčko, dr. mi řekla, že plod měří 2 cm a připadá to na 9 tt. Já si myslela že jsem ve 12tt. Takže to bylo celkem velké překvapení. Ale je to skutečnost, kterou jsem vzala ve skutečnost a chci jít dál. Nejhorší je čekání. A já nejsem trpělivá 😀
Jinak souhlasím s lucinka58, sex je sice důležitý, ale ne na rozvod. Já po celou dobu těhu jsem na sex neměla ani chuť ani pomyšlení, takže asi za dva měsíce co jsem to věděla sme s přítelem sexu moc nedaly(2x), a teď vlastně nesmíme, takže byť mi to chybí, tak nevěším hlavu. Prostě čekám až bude ta pravá chvíle si to všechno vynahradit a dokázat si zase to, že se máme rádi. To je právě to, proč sme spolu a snažíme se o malé, ne?
Jen taková hloupá otázka, co je "angelsound"...? Nechci vypadat blbě, ale fakt netuším co to je ☹

ter89
28. kvě 2015

@halikanda no od revize jsme spolu spali s ochranou už 3x a vše naprosto v pořádku, pocity také ok. To jak jsem psala, že je sex důležitý jsem nemyslela, že na něm stavíme vztah. Jsme spolu 10 let a o sexu to opravdu není. Jen prostě je důležitý 😀 po dobu tehu jsme spolu spali hodně málo a pak ta revize, takže tak 🙂 No doufám, že už bude vše jen lepší.

lulu_8
28. kvě 2015

@halikanda jj bydlim tu uz par let 🙂 prijde mi logicke, ze kdyz telo dostalo takhle zabrat, tak by se nejakou dobu krev davat nemela, no. Ja jsem vyrizena i z toho, ze mi parkrat v laborce naberou krev. Ja teda neskoncila oficialne se zamlklym, ale s mimodeloznim tehotenstvim, takze jeste vetsi radost 😒 Dneska mi pichli injekci, cekam za den dva tri bolesti a budu doufat, ze mi hCG klesne a nebudu muset na operaci. No a az pak zas otehotnim, tak do prvniho ultrazvuku nejspis umru strachy 😖

No a ta abstinence, to je des, jak vydrzim 4 a vic tydnu, to nevim 😀

dafnee1
29. kvě 2015

@ter89
Super..ted uz pujde všechno jak po másle.uvidįš

halikanda
29. kvě 2015

@ter89 tak to te obdivuji,ja mam z toho strach ☹. Nevim proc,ale nekde v dusi je. I kdyz se tesim az cekaci doba bude za nami,bojim se jake to bude :-\.
Lulu8teda,predpokladam ze sis tam nasla manzela 🙂. Drzim palecky,aby ti vse dopadlo dobre a povedlo se ti otehotnet znovu a uz tak jak mas 😉. S krvi mas pravdu,vyprdnu se na to. Budu odpocivat a doufat,ze tak dalsimu mimi udelam nejlepsi podminky pro preziti a nejdrive uchyceni 🙂