Zamlklé těhotenství, povedlo se vám potom otěhotnět?

dadaanela
23. srp 2012

Ahoj holky,byla jsem podle menzes 10+5 zacala jsem krvacet,doktor mi sdelil ze plod v deloze jiz neni a ze musim na revizi delohy kterou jsem podstoupila v utery,je mi hrozne porad si kladu otazky proc prave my,mate nektera stejnou zkusenost a povedlo se vam potom otehotnet?

25jajinka
5. črc 2016

@prostejina ahoj rozhodně bych se obrátila na gynekologa a sním se domluvila. Jestli se nějak neotvíráš, nebo nejsou nějaké problémy apod. Já bych měla asi strach, ale je to i tím, že u nás se zatím nezadařilo, člověk nikdy neví jak to bude až to přijde 😉

brunokri
5. črc 2016

@prostejina sexu bych se nebála v létě jsem taky prodělala ZP a teď už jsem 33tt.

stastnamama28
7. črc 2016

Ahoj, pročítám si tu příspěvky a narazila na tvůj. Zamlkle těhotenství je neprijemna a smutna věc, ale k životu to patří a pokud bylo miminko nemocne, tak je to lepší. Já osobne potratila 3x, ne nijak za sebou. Vždy když jsme plánovali miminko, tak se to napoprvé nepovedlo a pak ano. Ted jsem už po sedme těhotna (3x abortus, 3x porod) a ted čekáme dvojčátka. Akorát ty už byli s pomocí CARu. Je mi 36 a manželovi 43. Máme tři dcery 11, 10, 5. 🙂

cibka
7. črc 2016

@stastnamama28 tak urcite je lepší aby to odešlo takhle nez aby to bylo nejak postižené. Kazdopadne se to snáší jinak pokud uz doma nejake ty deticky mas nez kdyz nemáš ..
Treba každému neni souzeno uvidime kolik toho jeďte uneseme

lajla
7. črc 2016

@prostejina pokud není těhotenství rizikové, tak můžete sexovat jak často chcete😉 minulá neúspěšná tehu na to nemají vliv...jen podle čínské medicíny by se mělo sexovat jen v druhém trimestru😉
Já prodělala revizi třikrát...a další tehu probíhala ok,i s tím sexikem😂

verum83
7. črc 2016

Ahoj holky, já jsem dnes 22 dní po revizi. Jedenáctý den mi začalo být zle, jako bych měla dostat MS, k čemuž taky došlo, ale né tak docela, byla jakási jednodenní 😖 a pak asi týden špinění. Tak nevím co to mělo znamenat. Jinak jsme se s manželem před pár dny pokusili o první sex po tom všem. Vše ok, až na ten závěr, prostě si nedal pozor. Před tím jsme se bavili a říkám mu, že už bychom to mohli zkusit, ale že to nebude o výrobě miminka, ale pro potěšení 😀 Blbě mě pochopil, myslel si, že může, jen že to není technicky možný, abych otěhotněla. S chlapem se musí asi narovinu 😀 No nic, doufám, že z toho nic nebude, dovedu si představit mojí dr., přetrhla by mě asi jak hada 😀

kikisa3
8. črc 2016

Ahoj, mám otázku, v březnu jsem v 12+5 prodělala zamlklý potrat, na revizi jsem byla 2x kvůli komplikacím. Nyní mám za sebou tři menstruace, gynekolog mi řekl, že jsem na 100% zahojená, ale momentálně mám časté bolesti dělohy a vaječniků a můj pot strašně smrdí, test jsem si dělala těhotná nejsem. Máte někdo podobné zkušebosti? Je možné, že se moje tělo čistí? Děkuju

marlah
Autor odpověď smazal
Zobraz
evaburesova20
8. črc 2016

Ahojky chci se zeptat jak dloho po revizi zamklem potratu zustat doma,neni mi dobře porad unavena a psychika v haji.

kolibricek36
8. črc 2016

@evaburesova20 no je to individuálni - já třeba byla těch 6 týdnů - prostě jsem byla "v háji" psychicky - doktor mě nechal....

evaburesova20
8. črc 2016

@kolibricek36 Dekuji za odpove,ja jsem prave taky uplne mimo

kolibricek36
8. črc 2016

@evaburesova20 záleží na doktorovi - jak dlouho nechá na neschopence
já byla v lednu - doted mi nedělá dobře pohled na těhotnou - hm psychika je prevít ...
tak at se brzo vzpamatuješ .... 🙂

evaburesova20
8. črc 2016

@kolibricek36 dekuji

kolibricek36
8. črc 2016

@verum83 jsou ženy, které nedodržely ani to šestinedělí a nikdo jim hlavu neutrhl - nebo ...
jinak u mě ani po 7 cyklech se nezadařilo po revizi - a to si nedáváme pozor vůbec - a taky já nikdy HA nebrala - a kde nic tu nic- už jsem z toho kapku rozhozená ....

kolibricek36
8. črc 2016

@marlah mě říkal dr. že MS přijde do 6 týdnů od revize - no přišla na den přesně 6 týdnů - akorát byla jaksi jiná než jsem znala do revize...
jinka každá jsme jiná, jinak reaguje naše tělo .... prostě počkej, uvidíš ..... pokud tě nic nebolí tak počkej do těch 42 dnů až pak bych plašila ....

suzzikk
8. črc 2016

Ahoj holky,jsem 3 dny po revizi po zamlklem těhu v 9tt :(. Chci se zeptat zda je normální bolest břicha jako při MS a stejně tak i krvácení? Do dneška jsem měla klid

kolibricek36
8. črc 2016

@suzzikk no já krvácela - břicho mě bolelo taky, možná u tebe dozněly otupovací léky - což je u každá ženy jiné ...
jinak pokud by to krvácení bylo velké a taky bolest - ihned i doktorovi - tebe nepoučili když tě propouštěli?
no, sice já byla mimo, ale manžel si to poučení poslechl taky ...

marlah
Autor odpověď smazal
Zobraz
cibka
8. črc 2016

Ja si taky koupila Kontryhelovy čaj. Piju ho poprve jak dlouho ho pijete? Diky

emisekkk
8. črc 2016

@suzzikk ja to mela taky tak, po 3 dnech zacalo krvaceni a tvalo 3 tydny. Dr. se na mne podilava UTZ a rikala,ze se jeste cistim a ze do sily MS,je to v pohode. pak to preslo. Ale pokud by se ti to nezdalo,radeji jed do spitalu na UTZ.

kolibricek36
8. črc 2016

@emisekkk já ti měla to samé - akorát slabé, ale i tak mi to nedalo když jsem krvácela 10 den jít na gyndu co se děje .... jelikož dříve jsem měla problém s hemoglobinem, tak abych něco nespackala

verum83
9. črc 2016

@kolibricek36 Já bych sice strašně chtěla, ale nerada bych něco uspěchala. Vím, že to na to asi nemá vliv, kdybych otěhotněla brzy ale kdyby to bylo další zamlklé těhu... dávala bych si za vinu, že jsem měla být trpělivější. Už teď jsem to těžce nesla, protože jsme se s manželem jednou dost pohádali, když jsem ještě těhotná byla. Že jsme to prostě pokazili a v tom psychickém náporu při hádce a následně po tom, že to prostě miminku ublížilo. Já vím, asi blbost, doktorka mi říkala, že na vině bude pravděpodobně nějaká vývojová vada. Ale jsem stejně toho názoru, že psychika je mrcha. To tě chápu, 7 cyklů je v po téhle zkušenosti hodně na to, aby to nelezlo na mozek. My se snažili před tím skoro rok, ale brala jsem to v klidu. Teď po revizi je pro mě představa roku noční můra. Musíme doufat 😕

verum83
9. črc 2016

@evaburesova20 Já si dala za cíl, že budu statečná. V pondělí jsem se dozvěděla, že v pátek jdu na revizi - to byl nejhorší den z toho všeho kolotoče kolem. Z nemocnice jsem tak tak došla do auta a tam mi začaly týct slzy proudem. Nebyla jsem schopná ani zavolat manželovi, nemohla jsem ze sebe vypravit slovo. Ten den jsem se ale odhodlala a šla do práce, první dvě hodiny - katastrofa. Věděla to jen šéfová, před ostatníma jsem dělala, že jsem v pohodě. Dnes zpětně už bych to neudělala, zalezla bych doma do postele a vybrečela bych se. Do čtvrtka jsem pak do práce chodila, v pátek volno - to jsem šla na revizi a pak jsem byla doma ještě víkend + pondělí a úterý. Mě tohle volno stačilo, ale já jsem prostě taková, že se ze všeho rychle otřepu, každý to má jinak. Celých 6 týdnů bych doma asi být nechtěla, radši jsem šla mezi lidi, přijít na jiné myšlenky a tak. Občas teda mívám lítostivé stavy, počítám, v kolikátém týdnu bych byla kdyby..... Držím pěsti, ať ti je brzy lépe 🙂

cibka
9. črc 2016

@verum83 ja byla taky v patek a mam to stejne jako ty taky si říkám kdyby se to nestalo uz bych byla tak a tak..

lydiee
9. črc 2016

@verum83 Já jsem byla na revizi 13.dubna a skoro každý den počítám, kolik bych už byla, že už by se mimi hýbalo, jaké bych asi měla břicho....co by bylo, kdyby....?!?!? 😔

lajla
9. črc 2016

@cibka kontryhel se má pít od ms po ovu, pak prestat... některé zdroje uvádějí že i během druhé části cyklu, a i po celé tehu... takže asi nic není špatně😉 kontryhel je součástí tehu a koju čajů, já piju malinovou směs dědka korenare😂

marlah
Autor odpověď smazal
Zobraz
marlah
Autor odpověď smazal
Zobraz
marki00
11. črc 2016

Ahoj holky, jsem tu zas. Byla jsem tu v breznu a ted bohuzel taky. Mam zamlkle asi v 6. tydnu, myslite, ze je lepsi pockat, nebo jit na kyretaz? Hcg mam kolem 400, asi 6 dni stejna hodnota. Na revizi se mi nechce, kdyz jsem v breznu mela porod a revizi.

marlah
Autor odpověď smazal
Zobraz