Zamlklé těhotenství, povedlo se vám potom otěhotnět?

dadaanela
23. srp 2012

Ahoj holky,byla jsem podle menzes 10+5 zacala jsem krvacet,doktor mi sdelil ze plod v deloze jiz neni a ze musim na revizi delohy kterou jsem podstoupila v utery,je mi hrozne porad si kladu otazky proc prave my,mate nektera stejnou zkusenost a povedlo se vam potom otehotnet?

arielka222
30. zář 2016

@simi1510
@manulenka Děkuji holky. Od zítra nasadim kontryhel ať se vyčistím co nejdříve. Musím říct ale ze ačkoliv byli všichni moc míli, doufam ze už to nikdy nebudu muset podstoupit.

marlah
Autor odpověď smazal
Zobraz
marlah
Autor odpověď smazal
Zobraz
arielka222
30. zář 2016

@marlah a pila jsi hned po revizi?

simi1510
30. zář 2016

@arielka222 to se nedivim, rikam si to same!

simi1510
30. zář 2016

@arielka222 ja beru bylinkove kapky, kde je jak kontryhel, tak i šalvěj a dalsi, ktere pomahaji na zavinuti delohy, proti křečím atp... kontryhelovy caj nejsem schopna vypít :-/

bibianne
30. zář 2016

@janea823 presne tak,chtela bych to uz dostat,abych se uklidnila,ze jsem v pořádku a ze jsem zase kousek bliz dalsimu snazeni se..taky pri kazdym zaboleni zkoumam,jestli uuuz...a nic. Doktorka mi dala homeopatika,ze bych to mela do tri dnu dostat a je ctvrty den a nic ☹

bibianne
30. zář 2016

@marlah tak to to mas krásně...rada bych mela taky takovy cyklus..když jsem brala HA,tak jsem to mela po 28dnech,jako hodinky,ale bez prasku ani nevim,jaky mam cyklus..hned po vysazeni jsem totiz otehotnela..

bibianne
30. zář 2016

@ivchez test jsem si delala a je negativni..ikdyz treba testuju brzy...kdovi...tak uz mi zbyva jen cekat.dnes jsem 36den ☹ :'(

bibianne
30. zář 2016

@simi1510
@verum83 holky,nejste v tom samy 😀 ja kdybych chlapovi rekla,ze mam ovulaci-pojd na to vlitnout,tak mi rekne a just ne....takze jsem ho svedla nenapadne pred a po ovulaci ale jak kdybyvpotvora tusil,ze mam ovu a otocil se ke me zadkem a dva dny po taky....😀 ale i tak se zadarili,ikdyz to nakonec nedopadlo dobre...

ivchez
30. zář 2016

@bibianne kdybys byla těhotná tak to by se už vybarvil. Takže asi bych ve středu zavolala doktorovi a nechala si udělat sono jak je na tom sliznice.

bibianne
30. zář 2016

@arielka222 kontryhel jsem pila taky a doporucuje se az tak tyden po zakroku a nepit ho nejak dlouho...ma2xdenne po dobu jefnoho az dvou tydnu...pak uz by to mohlo "uskodit"...pisu to v uvozovkach protoze to je zase jen doporuceni. Ale jako vsechny bylinky se maji obměňovat, na cas prestat pit a pak zase na cas zacit..mne uz to po 14dnech zpusobovalo strevni potize,tak jsem vysadila a ted po dalsich 14 dnech zase zacnu

bibianne
30. zář 2016

@ivchez prave si nrjsem jista,pri prvnim tehu to bylo poznat az po trech tydnech a styk mame teprve tak 14dnu asi...ale asi nic..ted jeste ani nedoufam,chci se zahojit,proto se tak tresu na tu ms. Aale ted vecer se mi zda,ze by to treba snad mohlo prijit uz brzy,kez by 🙂

marlah
Autor odpověď smazal
Zobraz
marlah
Autor odpověď smazal
Zobraz
ivchez
30. zář 2016

@bibianne mi právě taky dlouho nesla a zašla jsem na kontrolu, doktor mi udělal sono a řekl vypadá to dobře do dvou dnu to určité přijde a fakt. Mela jsem strach at nemusím třeba na další revizi.

leenizka
30. zář 2016

Ahoj holky, chtěla bych se k vám přidat. Před 14 dni jsem podstoupila revizi dělohy kvůli zamlknutému těhotenství v 6+1, tělo mi to dalo bohužel najevo až v 8tt. Teď držím šesti neděli. Mate některá zkušenosti kdy MS přijde? A za jak dlouho jste se zase začali snažit?

simi1510
30. zář 2016

@bibianne asi tak prave... mne prijde ze to tusi stejne pak... a i kdyz by meli mit ten smysl pro rozmnozovani, tak v tu chvili prdlajs

simi1510
30. zář 2016

@leenizka moc me to mrzi ☹ je nas tu uz v posledni dobe vazne hodne ☹ Ja mam vcerejskem cely 3 tydny uz za sebou a druha půlka prede mnou

krachken
1. říj 2016

@leenizka Ahojky, mně MS přišla poprvé po 4 týdnech a po druhé už po 3 týdnech. Snažit mi paní doktorka doporučila po 3. MS po revizi a zadařilo se hned. Po druhé revizi se zatím ještě nesnažíme, protože čekáme na výsledky genetických testů. Přeju ať ti to příště už vyjde, držím palce 😉

nikuskaaa05
1. říj 2016

Ahoj ženy, bohužel i já se k vám přidávám. Po několika pozitivních těhotenských testech jsem šla v úterý ke své lékařce, která mi řekla,ze vidí pouze váček a že jsem na samém začátku těhotenství. Moc jsme se s manželem těšili, ale včera jsem začala krvácet, zák jsem raději jela k lékaři, který mi řekl, že v děloze už nic nevidí a že jsem váček vykrvácela. Pondělí jdu zase ke gynekoložce,protoze mi chtěla vzít kontrolní krev na hcg, což je nyní už zbytečné :(. Teď se bojím, aby se tohle nestalo zase příště...

simi1510
1. říj 2016

@nikuskaaa05 bylo to poprve?

nikuskaaa05
1. říj 2016

@simi1510 ano, poprvé a snad i naposledy

bibianne
1. říj 2016

@marlah bud trpeliva,ono to urcite brzy vyjde,uvidíš.🙂 drzim moc pesti 🙂

leenizka
1. říj 2016

@krachken to je hrozne, že se ti to stalo i na podruhé, toho se bojim taky :( ... Naše mámy s tímto žádné problémy neměly a my :( ať žije antikoncepce a moderní svět ...

mruk
1. říj 2016

@leenizka ja uz mam tuto zkusenost po treti, tak uvidím co nám reknou vysledky testu 😉

leenizka
1. říj 2016

@mruk to je šílené :(

bibianne
1. říj 2016

@mruk mne doktorka rekla,ze mi udela testy uz hned ted po prvni revizi,at necekame na dalsi nezdary,ze ji zustal nejaky budget,tak to nebudu muset platit...jen bohuzel musim pockat na ms,ze porad ne a ne prijit

bibianne
1. říj 2016

@simi1510 😀 jj,presne tak 😀

simi1510
1. říj 2016

@nikuskaaa05 říkají, že se to opakovat po sobě nemá... a pokud není žádný problém jiný, tak to příště bude OK. Držím palce!