Zamlklé těhotenství, povedlo se vám potom otěhotnět?

dadaanela
23. srp 2012

Ahoj holky,byla jsem podle menzes 10+5 zacala jsem krvacet,doktor mi sdelil ze plod v deloze jiz neni a ze musim na revizi delohy kterou jsem podstoupila v utery,je mi hrozne porad si kladu otazky proc prave my,mate nektera stejnou zkusenost a povedlo se vam potom otehotnet?

simi1510
27. zář 2016

@verum83 já měla revizi v 8+5, kdy dle ultrazvuku 5. týden, prázdný gestační váček bez embryjka a doktor mi říká tak 3 cykly počkat. Tady jedna gyndařka, že v mém případě by stačily 2 ms

simi1510
27. zář 2016

@verum83 a jinak jj, tvoje gyndařka 🙂 Je super, že ti pomohla, ale v tomto? 😀 Jako kdyby to bylo skoro ke konci, tak bych to chápala, že je to dost velký zásah a šok pro tělo... ale v tom případě myslím stejně, že říkají půl rok - rok. Že pak jde hlavně i o hlavu :-/

simi1510
27. zář 2016

@verum83 já si říkala, že jsem jediná, která má doma takového chlapa 😀 Kolikrát bych chtěla zažít sex během jednoho dne víckrát a mám smůlu 😀 milence si kvůli tomu ale pořizovat nehodlám 😀 A když pominu toto, tak jako nejlepší chlap, kterého jsem mohla chtít, přestože má nějaké své vady 😀

Takže teď až uběhne šestinedělí, tak to bude tak, že budeme muset to zkoušet zda se podaří nebo nepodaří a jak to dopadne pak. Protože na ovulku s ním spoléhat nemohu.

Tak se můžeme aspoň my dvě podporovat 😉

janea823
27. zář 2016

@verum83 tak konečně trošku vysvětlení 🙂 ale čekat rok?!?! Proboha 🙂))

verum83
28. zář 2016

@simi1510 Já budu doufat, že to příští týden aspoň 2x klapne 😀 Snažili jsme se 8 měsíců (ale tím naším stylem - občas 😀 ), pak jsem vypozorovala plodné dny a v tom týdnu se mi ho podařilo udolat 3x a hned jsem otěhotněla. Bohužel zamlké no. Ale aspoň vím, že to jde, to mě uklidňuje. Jinak manžel je taky bezva chlap a neměnila bych. Všude je něco no. Mám ve svém okolí 4 holky, který maj přítele a jsou na tom podobně jako já (jen se teda zatím nesnaží otěhotnět). Tuhle jsme se tak sešly na vínko a přišla na to řeč, tak jsme spekulovali, co se s těma dnešníma chlapama děje 🙄

simi1510
28. zář 2016

@verum83 muj mi rika, ze to nepotřebuje tolik. Ze je se mnou rad jen tak, nebo se pry jen pritulit a nic vic... A ze v tom nemam hledat příčinu na sve strane.... Tak snad to u nas vyjde taky pak... Jen musi ted prijit ms no...

verum83
28. zář 2016

@janea823 Vysvětlení asi logické, ale čekací lhůta nikoli 😀 Byla jsem na kontrole na konci července a to mi pohrozila - a ne že přijdete v září těhotná! To jsem si teda myslela něco o zadku a mlčela jsem. Takže uvidíme, snažíme se teď od září a pokud se to podaří až za několik měsíců (doufám že né), tak paní doktorka bude spokojená, že jsme počkali a že to hned na první pokus dopadlo 😀

lenkab1990
28. zář 2016

Baby a ma niektora z vas zvieratka? Rada starych materi ze pri mackach sa neda otehotniet...a jedna ,,mudra'' mi povedala ze som potratila koli macicke.moze to byt pravda?cital niekto nieco o tom?moj dr mi nic take nepovedal.viem ze jedina hrozba je toxoplazmoza ale tu som vraj prekonala v detstve takze uz ju dostat nemozem.a moja ami von nechodi papa len granulky takze nema sa kde nakazit.

verum83
28. zář 2016

@simi1510 Já si z mého manžela dělám srandu, že se za ten život opotřeboval 😀 V mládí to byl docela "don chuan" (i když se přiznám, že ani já jsem něco za ty roky stihla 😀 ), náš první společný rok to byla smršť a teď na to nostalgicky vzpomínám 😀 Říká mi na to, že už nemá takovou potřebu a jak píšeš ty, jen se třeba přitulit a tak. Někdy mě to mrzí, zas na druhou stranu, mám za sebou 4 vztahy, které vždy pár let trvaly a tak mám s čím srovnávat... jsem ráda, že jsem si pro život vybrala tohoto 🙂

ivchez
28. zář 2016

@simi1510 ahojky já po revizi moc nekrvacela, ale po 14 dnech jsem zacala znovu špinit a vlastně jsem tak občas během toho měsíce špinila vícekrát. Doktor říkal, ze se dočišťuju. Jinak snažení nám dovolil po druhé MS, kdy na sonu bylo vše v pořádku. Otěhotněla jsem po třetí MS.

veraskvorova
28. zář 2016

@lenkab1990ahoj jsou to opravdu jen báňské řeči,máme doma kocoura chodí i ven,jedno zt mám za sebou s doktor mi hned řekl ze to tím na 100% není.Teď jsem 23 tt a vše vporadku.A tu toxoplasmozu máš prý pak už napořád akorát o ní nevíš a neohrožuje tě. Tak si nedělej hlavu a dej jenom na své pocity a tělo 😻👍

lenkab1990
28. zář 2016

@veraskvorova dakujem 🙂 aspon dakto je na mojej strane a dal za pravdu

janea823
28. zář 2016

@verum83 tak u mě nejprve řekla 3 měsíce a pak teda spíš prosebně, že aspoň ty dva. Pak mě poslala na hematologii a říkala, že než budou výsledky, může to být i dva měsíce, takže teď mám na to čas...no na hematologii jdu za tři týdny. Teď čekám na prvni MS a uvidím, jak se pak budu cítit 🙂 každopádně by se na mě asi nedívala hezky, kdybych přinesla výsledky a btw. Jsem těhotná 😀

simi1510
29. zář 2016

@ivchez Já doufám, že se mi pak po naskočení cyklu podaří přesvědčit doktora, aby povolil dříve... I když :-/ Vypadá to, že od půlky října mám novou práci, 3 měsíce zkušebky... tak nevím no ☹ Ale dítě je prostě důležitější než práce... Pracovat budu ještě x let po nich.... A když teď to není tak lehké a bylo zamlklé... tak co třeba za pár let, když budu po třicítce...

simi1510
29. zář 2016

@verum83 Tak to já nemám moc s čím srovnávat 😀 Ale jsem ráda za něj... a snad se nám to podaří znovu 🙂 Držím nám všem palce 🙂

Zítra jde na revizi další holčina po ZT... Jiná byla o tři dny později než já... Je toho moc ☹

simi1510
29. zář 2016

@lenkab1990 já mám doma kočičku a žádný problém. A říká se, že toxoplazmóza vznikne, když přijdeš přímo do kontaktu s tím nakažením atp.... Naše jinak taky nechodí ven 🙂 Tak v klidu... ZT vzniká z jiných příčin - chyba v chromozomech, špatně oplodněné vajíčko, nějaká porucha tam, tělo nebylo připraveno atp.

siiia
29. zář 2016

@lenkab1990 blbost... 🙂 já našla zaběhnutého kocourka v listopadu 2012 a za rok jsem rodila... dceru jsem počala i přes antikoncepci... 🙂 naopak říkám, že mi ji kocourek přivolal 😀

lenkab1990
29. zář 2016

@siiia no moja matka mi aj antikoncepciu vykricala...som ju vysadila v marci a o dva mesiace som bola tehotna.aj ze na dovolenke som bola....no proste je to moja chyba 🙂

siiia
29. zář 2016

@lenkab1990 to mě moc mrzí ☹ antikoncepce si nemyslím, že by ublížila, mě doktor taky ujišťoval, že se nic nestane a to jsem zjistila, že jsem těhu až v 7.tt a celou dobu ji brala do té doby.... a co se kočiček týče... ptala jsem se doktora, kocourka jsem měla doma 3 měsíce, když jsem otěhotněla a bylo mi řečeno, že kdyby tu toxoplazmozu měl, tak už jsem ji prodělala a v době početí už jsem musela být zdravá... dodnes nevím, jestli jo nebo ne, ale nemyslím si.... a ta tvá doktorka ti dělala krevní testy na toxoplazmozu, že ti to tak řekla od plic, že jsi potratila kvůli kočce? to se nepozná totiž jen pohledem z očí do očí a je fakt smutné takhle házet vinu na bezbranné zvíře, které pak může kvůli toho skončit na ulici... také si myslím, že podruhé bys ji nechytila to zaprvé, pro klid duše si nech udělat test z krve, kdybys ji prodělala, tak budeš mít hodně protilátek a za druhé jestli nechodí ven, tak se nakazit nemá ani kde....a tvoje chyb to nebyla už ani náhodou.. takhle přemýšlet nesmíš... někde byla prostě chyba u miminka a příroda to takhle smutně vyřídila sama ☹ ... moc mě to mrzí, ale uvidíš, že se zase zadaří a vše už dopadne dobře 🙂 drž se

lenkab1990
29. zář 2016

@siiia nie nie doktora mam zlateho...ale mamu mam taku ,,mudru'' 🙂 a toxoplazmozu..mi robil testy a vraj som ju mala v detstve.takze tak no. A ja dufam ze chyba na mojej strane nebola, davala som si na seba sakra pozor..a aj ked sme sa vratili z dovci hned na druhy den som bola na kontrole a vsetko bolo ok aj usg ...takze dufam ze druhykrat to bude mat uz stastny koniec

siiia
30. zář 2016

@lenkab1990 nechci říkat takovou tu smutnou blbou větu, co člověk nerad slyší, že se to bohužel někdy stává, ale myslím si hlavně, že člověk musí jít dál a pokud si není vědom nějaké závažné chyby, třeba, že bys dostala silnou ránu do břicha nebo snědla něco z čeho bys měla téměř otravu, tak si to za vinu dávat nemůže... vem si, že já než jsem zjistila, že jsem těhotná v tom 7.tt tak jsem zrovna v té době měla kolotoč oslav od přátel... tolik alkoholu jsem nevypila snad za celý rok a těch cigaret.... doma mám nezbednýho psa a kocoura, s přítelem jsme se rozešli v 5. měsíci těhu, takže stres, spousta řešení, vysvětlování všem atd a malá se udržela a za chvíli bude mít 3 roky... pokud je miminko zdravé, tak se udrží a já věřím, že příště už se tě bude držet zuby nehty, uvidíš 🙂

bibianne
30. zář 2016

Ahoj holky, tak jsem už pátý týden po revizi a pořád MS nepřišla :/ nějak nevím, co si o tom myslet..máme sice přerušovaný sex, ale to není úplně spolehlivá "antikoncepce" :/ máte někdo po revizi a kdy vám dorazila MS???

arielka222
30. zář 2016

Holky tak jsem po revizi po zamklem tehu. Sem ráda že už to mám za sebou. Břicho trosku boli a taky trochu krvácím, snad to brzy přejde a bude fajn. Jen me hrozne boli hlava. A za dva měsíce můžeme začít znovu se snažením 🙂

janea823
30. zář 2016

@bibianne já jsem 4 týdny a taky zatím nic. Když mě zabolí břicho, tak si řeknu: že by..? a zas nic. Doktorka říkala 4-6 týdnu. Pokud ani pak ne, tak mám přijít na kontrolu...

manulenka
30. zář 2016

@janea823 @bibianne Já jsem dostala ms po 38 dnech, před tím jsem mívala cykly delší +/- 32 dní. Takže bych se nebála 🙂

janea823
30. zář 2016

@manulenka já (zatím) nestresuju🙂 ale říkám si, že jak přijde, budu vědět, že jsem ok🙂

ivchez
30. zář 2016

@bibianne neboj nekdy ra prvni prijde později. Ja mam cyklus 28 a pi revizi mi taky prisla nejak az 34 den. A jestli jsi tehotna vyloučíš testikem at se nestresujes.

simi1510
30. zář 2016

@arielka222 tak se drz a at se to zlepsi, vcera uz 3 tydny od revize, a tyden zase uz spinim ☹

simi1510
30. zář 2016

@bibianne mne doktor rikal za 6 tydnu od revize...

manulenka
30. zář 2016

@arielka222 preji brzke zotavení! 🌸