Zamlklé těhotenství, povedlo se vám potom otěhotnět?

dadaanela
23. srp 2012

Ahoj holky,byla jsem podle menzes 10+5 zacala jsem krvacet,doktor mi sdelil ze plod v deloze jiz neni a ze musim na revizi delohy kterou jsem podstoupila v utery,je mi hrozne porad si kladu otazky proc prave my,mate nektera stejnou zkusenost a povedlo se vam potom otehotnet?

vjercik
14. zář 2016

@verum83 chapu te...ja jsem byla na revizi kinc cervence, hmed po revizi jsem byla fyzicky a psychicky v poho. Do revize blby, nejhorsi bylo ze jsem se taky dozvedela ze kolegyne je taky tehotna a termin ma o 14dni pozdeji nez bych mela ja... to byla a je pro me velka pecka... ale zivot jde dal a preji ji to... my uz se tento mesic pokusili a bud pristi tyden dojde ms a nebo nee🙂 dej se do pohody a mysli na neco jineho a zkousejte kdykoliv kdyz budete s manzelem spolu a vyprdni se na plodne a neplodne dny..drzim pesti...

simi1510
14. zář 2016

@verum83 Ahoj, v první řadě - rozumím ti, i když nejsem na tom tak, že bych si říkala, už je to potřeba. Jen jsem se za tu nějakou dobu naučila, že čím víc se tlačí na pilu, tím spíš to nepůjde. A hlavně, je potřeba, abys byla v klidu a nenervovala se. A ono se to určitě pak podaří, když budeš nejméně čekat 😉 Držím ti moc palce!!!

kekulice
14. zář 2016

Holky klid, čím víc se v tom budete pitvat tím hůř. Moje hned první těhotenství bylo zamlklé a teď mám doma dva sviště. Potrat nebo něco podobného má za sebou každá ženská v mém okolí. Je dokázané, že na každé 3-4 oplodnění připadá jeden potrat, takže se v tom moc nehrabte, najděte se teď něco co vás baví, mozek vypne a pujde to samo....

mruk
15. zář 2016

Tak ono je to potreba zjistit, co je za problém. Když jste potratila jednou a pak to šlo tak o nic nejde, ja potratila 2, (myslom ze jeste jednou v rane fazi tehotenstvi) a opravdu nechci dal a dal zkouset a dal potracet... u nas to asi bez zjisteni příčiny nepujde....

manulenka
15. zář 2016

@verum83 Ahojky, úplně tě chápu. Taky mám okolo samé těhotné a navíc se blíží termín, kdy bych měla rodit s prvním ☹ A snažit se budeme nejdřív v listopadu, takže to je pro mě daleko.. Jinak jsem si nechala namíchat Bachovky, aby mě drželi "pohromadě". Rady tipu, nemysli na to, jsou sice fajn, ale poruč tomu,že? Snad už ti je dnes líp a tohle byla poslední depka 😎

mruk
15. zář 2016

@manulenka Já to mám podobné, na konci října bych měla termín prvního, teď jsem 14 dní po revizi druhého... Pohled na těhotné ve mě vzbuzuje návaly emocí... a snažit se začneme teky nejdřív v listopadu. Teď mě čekají testy (pokud si je u doktora vydupu) a období čekání na výsledku...
Minulý týden jsem se sesypala a říkala si, že to snad nemá cenu ani znovu zkoušet a napadaly mě myšlenky, zda má cenu tady na světě vůbec být... Rady typu: nemysli na to, nebo tak to zkusíme znova, nebo jednou to třeba vyjde mi nepomáhají a spíš mě štvou. Lidi, co tohle říkají si neumí ani představit, jaké to je to zažít 2x, 3x... že to není žádný med už kvůli hormonům... Ale už je mi líp, už nejsem v depresi, jen mi je z toho všeho smutno...

mruk
15. zář 2016

@manulenka Koukám, že jsem odpověděla Tobě, ale mělo to být někomu jinému 😀

zazrakysedeji
23. zář 2016

Jak dlouho jste se cistily po revizi?ja uz jsem skoro 4tyden a obcas zakrvacim..spis jednorazove,ale kazdy den.Jinak mi je dobre,jen se mi to uz zda dlouhe😊na kontrolu jsem se nedostala,az dalsi tyden.jsem hrozna pacientka.na to,ze do 5-6tydnu ma dojit ms,to budu krvacet skoro dva mesice vkuse....uff

lenkab1990
23. zář 2016

@zazrakysedeji tak ja som nekrvacala len take spinenie dva a pol tyzdna a uz len cakat na MS.a na kontrolu urcite chod vi netreba zopakovat cistenie

zazrakysedeji
24. zář 2016

@lenkab1990 byla jsem letos v kvetnu a take jen cca 14dni.ja mela jit tento tyden a zapomnela jsem,ze ten den mame zubare prevenci s dcerkou.je pravda,ze 14dnu jsem mela problemy s mocovym mechyrem po revizi.Chodila jsem casto,jako v 9mesici,hlavne v noci.To se uz upravilo,tak uvidim,co mi rekne.u nasi dr.je objednani narychlo skoro sebevrazda.Nechtela jsem cekat 3hodiny nez dojdu na radu..a v nemocnici jsem to spletla po 3tydnech ja.Myslim,ze dodatecna revize snad ne,po zakroku bylo vse ukazkove,sla jsem ten den domu a zadne silne krvaceni (3vlozky za hodinu...dle dr.)neprobehlo.jen uz je to dlouhe.dekuji za nazor predchozi

simi1510
24. zář 2016

@zazrakysedeji ja krvacela tyden jak kdybych mela ms a pak spinila chvili, vcera jsem byla na kontrole a ze jsem v poradku, ...

mruk
24. zář 2016

Já s přestávkami špinila, krvácela a nekrvácela 11 dní a pak to přestalo... 14dní po revizi jsem byla na kontrole u doktora a vše v pořádku ;)

lenkab1990
24. zář 2016

A kedy ste dostali ms? A na kontrole vam robili aj usg? Ja som bola len na krvne testy na hodnotu hcg

simi1510
24. zář 2016

@lenkab1990 me krev nebral, koukal jen na ultrazvuk. Na ms cekam, dneska je to 16 dni od revize.

zazrakysedeji
24. zář 2016

skoro mesic je asi hodne.V po se objednam a uvidime...jinak je mi fajn.Tak necekam zadnou zradu

stribro4
24. zář 2016

Ja po revizi krvacela jen 2 dny a asi tyden spinila, potom uz nic. Na kontrole jsem byla po 14 dnech od revize a vse bylo v poradku. Ms dorazila presne po 5ti tydnech od revize. Ted uz jsem 2 mesice po revizi a cekam 2MS. Mam povoleno otehotnet nejdriv na zacatku listopadu, tak uvidime.....

lenkab1990
24. zář 2016

Ja mozem o dva mesiace... tak hadam uz vianoce oslavime tehotni

mruk
24. zář 2016

Já na MS taky čekám, jsem od revize 23 dní. Mě o otěhotnění nic neříkali a včera nám to "ujelo", tak se snad MS dočkám, chtěla bych to zkusit poprvé až příští měsíc a hlavně jsem na sobě tento měsíc nepoznala najisto ovulaci - měla jsem ovulační bolesti 2x 😀

mruk
24. zář 2016

Hlavně bych se asi cítila blbě, kdybych otěhotněla první měsíc po revizi 😀

lenkab1990
24. zář 2016

@mruk a to mozeme sa milovat tak skoro? Mne povedal dr ze az po prvej ms...na nete som citala tiez ze tak po mesiaci.aj to s ochranou.

lenkab1990
24. zář 2016

@lenkab1990 aby sa vlastne predislo zapalu maternice...

mruk
24. zář 2016

@lenkab1990 Já četla na netu rozdílné názory, někde psali po měsíci ale někteří lékaři říkají i 14 dní. Mě můj doktor při kontrole řekl, že u mě vše v pořádku, čípek uzavřený a jinak nic, tak jsem se teď po třet týdnech milovali (už se to nedalo vydržet :o)))

lenkab1990
24. zář 2016

@mruk no ved to ze mna dr ani nepozrel len to hcg kontroloval nic ine...ja som 18dni po zaktroku tak teraz neviem.to ti verim ze sa to neda vydrzat 😀 som natom podobne.

mruk
24. zář 2016

@lenkab1990 Mě dělal jen vnitřní ultrazvuk a koukal mi na čípek mikroskopem ;) Ale nic víc mi neříkal, tak jsem si to vyložila po svém 😀

lenkab1990
24. zář 2016

@mruk tak nech sa dari nech ze vsetko v poriadku a rychlo sa podari donosit zdrave babatko

mruk
24. zář 2016

@lenkab1990 Tobě také ;) Já jsem po třech potratech, tak to asi tak brzo nebude :/

lenkab1990
24. zář 2016

@mruk boze to je strasne.ale nesmies stracat nadej.musis verit

mruk
24. zář 2016

@lenkab1990 Beru to v pohodě, neboj ;) Proto se mi už nechce teď moc čekat 😀 Čekám na výsledky hematologického vyšetření, genetiku mám v pořádku a ještě imunologii (na tu jdu na konci října). Manžel je lékař a říkal mi, že to možná byla vždy je náhoda a že se při vyšetření nemusí vůbec přijít na žádný problém, tak se tím moc netrápím a nechávám tomu volný průběh.... třeba se povede ;)

lenkab1990
24. zář 2016

@mruk a to si stale mala zamlknuty potrat? V skorsom stadiu ci neskor? Mala si nejake potiaze ked si bola tehotna?

mruk
24. zář 2016

@lenkab1990 První dva byly spontánní potraty, první byl úplně časný, jen pár dní zpožděná MS, druhý byl spontánní potrat v 7TT a třetí bylo zamlké těhotenství, zjištěné bylo v 8TT... měla jsem vždy mírné pobolívání břicha, nevolnosti, bolestivá prsa... zatím se nezjistil důvod tak uvidíme. Tipovala bych to na nějakou trombofilní mutaci, ale uvidíme (to by se dalo ještě nějak řešit)