Zamlklé těhotenství, povedlo se vám potom otěhotnět?

dadaanela
23. srp 2012

Ahoj holky,byla jsem podle menzes 10+5 zacala jsem krvacet,doktor mi sdelil ze plod v deloze jiz neni a ze musim na revizi delohy kterou jsem podstoupila v utery,je mi hrozne porad si kladu otazky proc prave my,mate nektera stejnou zkusenost a povedlo se vam potom otehotnet?

kaculik007
16. říj 2016

@simi1510 všem se nám to určitě v brzké době povede.

simi1510
16. říj 2016

@kaculik007 nejhorší je to čekání ☹ říká se, že MS má přijít 4-6. týden po zákroku. Do konce 6. týdne mám už jen 4 dny a na MS to zatím tedy stále nevypadá no.

Ráda bych se do toho snažení už pustila ☹

mruk
16. říj 2016

Holky, já mám po první menstruaci po revizi a dnes evidentně ovuluji, je však zajímavé, že celý život mě při ovulaci bolelo vždy vpravo a dnes opravdu silně vlevo 🙂 Mám chuť dnes na mažela hupsnout až přijede ze služby, ale počkám ještě měsíc (až budou aspoň výsledky hematologie a spermiogramu, fragmentace spermií a snad už bude i imunologie), je to ale peklo tohle čekání... :/

kyra80
16. říj 2016

Ja po zákroku nekrvácela vůbec jen první týden lehce špinila.Ve čtvrtek na kontrole už bylo všechno o.k.A dle dnešního krvácení a pobolívání u levého vaječníku je vše jako u běžné ms.

lenkab1990
16. říj 2016

Ja uz mam konecne po poreviznej MS 🙂 4 dni som krvacala,den nic a na dalsi den zas krvacala.dnes len take spinenie...

bibianne
17. říj 2016

@mruk jsem na tom uplne stejne 😀 chute na to vlitnout jsou silny,jsem taky po jedne ms od zakroku, mam ovu zitra,tak me to porad laka,ale taky cekam na vysledky testu do 31.10.:-( tak at nam to rychle uteceee :-*

kaculik007
17. říj 2016

Koho by to nelákalo 😇 my jsme bez sexu už měsíc a ještě musíme chvíli vydržet a je to těžké 😇

bibianne
17. říj 2016

@simi1510 simi,ja mela ms pouhy dva dny do 6.tydne...neboj,to prijde..mne pomohla homeopatka se svymi prirodnimi leky,jinak bych musela na vyvolani,drzim palce,at se dostavi...pomaha i sex a tepla voda..vana a cerveny svarak nebo pokud nepijes tak kontryhelovy cajik 😉

simi1510
17. říj 2016

@bibianne myslela jsem, ze uz se dostavuje pomalu vcera a dneska nic, ani ten naznak. Sexy byly a nic, horka sprcha taky ne, do toho jsem ted hotova z práce ☹ zkusim nakapat zase směs kapek od fytosu no

bibianne
17. říj 2016

@simi1510 zkus jeste ten svarak..cervene vinko...a taky zkus masaz od pritele tak dole nad zadkem..v bederni casti..to bude i tim stresem..taky to bylo v praci na posr.....a pritel mi rika,zapni autopilota 😀 ono to u nas uplne nejde,ale pokusila jsem se nic neresit a vyslo to...kdyz by nic,tak zajdes na injekci a prijde do tydne nejpozdeji..ale u doktora na kontrole bylo vse ok ne? Tak neboj,ja uz na to taky tak moc myslela a zkoumala porad a diky tomu mi to nechtelo prijit,vyprdni se na to...mne az 3-4dny po tom,co se mi zdalo ze uz se to chysta to opravdu prislo

simi1510
17. říj 2016

@bibianne Jj to bylo, aspon to tak rikal. Na to vyvolávání se mi prave nechce 😀 at kouka prijit sama hezky 😀

Ja prave nejak u te ucetni nemohu vypnout ☹ protoze přijdu pred pul devatou, odcházím po 18h, za cely den jeden banán, jeden donut a k obedu salát s lososem, konec ☹

Nemyslela jsem ze to bude takovy zahul, navic zenska co me mela zaucovat me tam uz 3 dny nechala samotnou, nevim poradne kterou firmu účtují, uz ted jich mam tak deset ☹

Prave ze vcera jsem si rikala, uz to vypada, ze me bolelo bricho, na toaletaku trocha krve jakoby... a dneska nic, cisto, pres noc taky... jak jsem vyblbla za tech necelých 6 tydnu, tak nevyjdu bez vlozky... co kdyby nahodou neco, ze?

bibianne
17. říj 2016

@simi1510 taky jsem na toaletaku mela trosicku,pak druhy den nic,pak zase naznak,dalsi den taky cisto a pak to prislo...to uz budee jojo,ver tomu 🙂 ja zase jsem HR a davame ucetnim nove nastupy zamestnancu vypovedi,delam mzdy s ucetni,takze si dokazu predstavit,jak moc toho mas,ona mi taky vzdycky vypravi :( ale tak doma aspoň hodit vsechno za hlavu...ale neboj,do dvou dnu mrcha prijde jakoby nic 🙂 🙂 🙂

simi1510
17. říj 2016

@bibianne domů přijdu a jsem zralá na to jít spát 😀 A to ještě na chodbu vyhodila sousedka děti, ať si hrají na chodbě florbal 😀

A pak se mám v tomto stavu snažit o mimi? 😀

Hold musím to nějak zvládnout a pak si to dělat dle svého, nejhorší je, že ta bába (74 let) mi to pořádně ani nepředává, nechtěla se učit nové věci a já dělám teď věci zbytečně, jelikož nemám doklady, nevím vlastně ani s kým bych měla komunikovat atp. Snad to za měsíc bude lepší.

A trochu se bojím toho, abych to neschytala nějak silně ☹

Jinak děkuji za podporu! 🙂

kaculik007
17. říj 2016

Holky nebojte ona mrška přijde. Je to taky hodně o stresu, já když měla nervy tak nepřišla. Nemylet na to, já už se těším až přijde u mě. Mám ale ještě před sebou pár týdnů. Ale vám přijde určitě brzo a ani bych se nedivila kdyby jsme si tu za pár týdnů, měsíců psali o tom jak mrška nepřišla a jak už se zase na něco těšíme 🙂

lenule1992
18. říj 2016

Ja byla na revizi po zamlklem tehu 31.3 nemohla jsem se s tim smirit ale proste se to tak melo stat a neco bylo spatne.Bala jsem se,ze nebudu moct otěhotnět,protoze me nevycistili moc dobře.Ale povedlo se a ja zitra budu ve 13tt 🙂 zatím vše v pořádku a v patek jdu na prvotrimestralni screenink

mruk
18. říj 2016

Tak my se s mužem rozhodli, ze tomu nechame volny průběh. Stále jsem na něco čekala a muj muz lékař prohlásil, že pokud je tělo připravené tak se proste povede. Zaroven čekáme na výsledky, ale stejne doufám, ze ty dve ztráty byly jen náhoda 🙂

verum83
18. říj 2016

@kaculik007 To je mi líto ☹ Ale uteče to, ani nebudeš vědět jak a můžete začít znovu 🙂 Taky mi to přišlo jako nepředstavitelně dlouho, dnes už to jsou 4 měsíce, nechápu, jak ten čas rychle letí....

verum83
18. říj 2016

@simi1510 Tak co holka? Čtu tvoje příspěvky a ta potvora tě teda šponuje. Největší paradox je ten, že po revizi se člověk těší jak malý dítě, až MS přijde a pak když začne snažení, tak je každý měsíc nas...ej, že přišla 😀 Tak držím palce 🙂

simi1510
18. říj 2016

@verum83 prosim tebe, každou chvili mam pocit, ze uz, ze uz ze mne neco teče, a ono nic. Tak nevim co to je ☹ dva dny uz jen do konce sestinedeli ....

A dneska uplne totálně na me dolehla ta strašná práce, ze jsem se rozbrecela, jak toho mam za ten tyden co jsem nastoupila dost. Cely den nejim, nestiham ani jit na oběd, jedu skoro 10 hodin ☹ a bába co me ma zaucovat tak me jen sjezdi, ze nemam to vse tak, jak to ona delala atp... a to me tam 3 dny nechala samotnou, a byla tam za tu dobu jen pri mem nástupu a dneska...

stribro4
19. říj 2016

@simi1510 taky jsem mela nekolik dni pocit ze uz to prijde a porad nic, bricho me porad pobolivalo asi 4 dny pred... jeden den uz sem to vecer nevydrzela a u televize jsem si dala na bricho termofor s teplou vodou (termo lahev, nebo vasek se tomu rika) a jakmile se mi to bricho prohralo, tak se mrcha spustila tak, ze jsem to nestihla ani na zachod.... diky tomu termoforu bolest hned ustoupila . Druhy mesic prisla mrcha presne na cas

verum83
20. říj 2016

@simi1510 No jestli to máš takhle náročný teďka, tak bych se vůbec nedivila, že to máš zpozděné tím stresem. Měla bys být víc v klidu ☹ I když chápu, že člověk musí nějak fungovat... Zkoušela jsi volat svému doktorovi? Jen tak pro klid, co ti řekne...

simi1510
20. říj 2016

@verum83 Nn zatim nezkousela. Jde o to, ze ja pred par tydny (nejak po 20.9.) jsem tyden a neco spinila, trochu krvacela, tak jestli se dostavila tehdy? Nekdo rika ze to tak uz bylo, nekdo ze je to brzy...

Jsem navic vedena na jedne klinice, kde se střídají doktorky a moje je tam jen 2 dny v tydny (v teorii moje). A telefon přímo na doktorku nemam. Ale zkusim pripadne napsat e-mail no...

bibianne
21. říj 2016

@simi1510 tak coo,jak to vypada?ta mrcha te pekne napina,co :-\ ja bych rekla,jestli to opravdu neni zpožděny tim stresem z te baby,ktera uz tam davno nema co delat. Nic si z toho nedelej,preda ti to,odejde,ty si to pak nastavis podle sebe a bude klid..zacatky nejsou vubec lehky,ale rikej si nejhur uz bylo,ted se to bude pomalu sunout nahoru...dolu uz to nejde(moje motto pred mesicem 😀 ) a to me sefova neustale prudi ...zjistila jsem,ze je nejspis zavisla na drogach,tak mi ted dava pekne "zabrat"

simi1510
21. říj 2016

@bibianne od vcera prisla, presne na 6.tyden 🙂 jen nestiham tady byt kvuli praci co je pri me nejak zabijacka... jak se v takovém pressu mam pak snazit o mimi?

simi1510
21. říj 2016

@bibianne taky to mas pekny... ☹

Me uz sere druha i ted bába... nic nevysvetli a je to nejhorsi firma co mi muze davat... jinak co jsem se dozvěděla, tak to jsou baby za trest... pry se snazi každého vystvat aby tam mohly zůstat... a kolik lidi uz bylo prede mnou

arielka222
21. říj 2016

@simi1510 jee tak super že už konečně dorazila ;) já mrchu očekávám do tří týdnů. A kdy se vrhnes na snažení ? ;)

simi1510
21. říj 2016

@arielka222 udajne bych se mela hned objednat na preventivku dle lekare co me operoval, dle sve registrované kliniky v pulce cyklu na kontrolu sliznice, jestli se muzeme snazit hned 🙂

Co ty? Jak je? Nemas doufam zadne problemy?

kaculik007
21. říj 2016

Ženy já jdu na kontrolu za 14 dní tak uvidíme co nám pak doktor řekne. Ale byla bych ráda kdyby nám dal zelenou.

simi1510
21. říj 2016

@kaculik007 drzim pesti!

kaculik007
21. říj 2016

@simi1510 Děkuji, já vám taky.