Zamlklé těhotenství, povedlo se vám potom otěhotnět?

dadaanela
23. srp 2012

Ahoj holky,byla jsem podle menzes 10+5 zacala jsem krvacet,doktor mi sdelil ze plod v deloze jiz neni a ze musim na revizi delohy kterou jsem podstoupila v utery,je mi hrozne porad si kladu otazky proc prave my,mate nektera stejnou zkusenost a povedlo se vam potom otehotnet?

simi1510
5. zář 2016

Jinak me doktor rikal ze od pondeli v klidu sex, otěhotnění ale za nejake 3 cykly... Ze je mozne otehotnet i mesic od revize ale nedoporucuje to

mruk
5. zář 2016

@simi1510 Urcite se to povede, to bych neměla vubec obavy! Me dokonce pri zakroku uspaval manzel a neustale mi říkal, at se nebojim, ze to bude v poradku a opravdu bylo. Hlavne pak poradne odpocivej at jsi brzo fit.

zazrakysedeji
5. zář 2016

@mruk ja bych napred pred dalsim pokusem zkusila tu genetiku at nejste treba zase zklamani.pak dej vedet😊budu drzet palce at je vse ok

mruk
5. zář 2016

@zazrakysedeji urcite bych ti genetiku chtěla stihnout do "dalšího pokusu". Urcite chci dalsimu potratu predejit, ale jsem s tim tak nějak smirena ze se to prostě muze opet stát. Urcite dam vedet jak to vypadá 😉 diky za pidporu

simi1510
5. zář 2016

@mruk clovek jde na placenou konzultaci a rovnou u nej bude na revizi... Aspon vypadal, ze vi o cem mluví a ze co dela, tak umí... Tak snad jo... A od pondeli mi pry doporučuje sex 😀 tak snad se dam pak dohromady no.... Praci musim najit novou nebo nevim co budu delat, jiny plán nejak nemam ☹

mruk
5. zář 2016

* podporu 😉))

simi1510
5. zář 2016

@mruk a tobe drzim pesti, at mate vysetreni v poradku a vyjde vam to!!!

mruk
5. zář 2016

@simi1510 Dekuju moc, taky ti preji at ti to vyjde jak v praci, tak i s miminkem. Dej pak vedet jak ti je..

zazrakysedeji
5. zář 2016

Nechci byt rasista to ne,ale stejne je v haji,jak vetsina zen je rada,ze donosi zdrave dite, a ze to vubec jde.Pak resi
jedno nebo dve kvuli financim a dalsi cast ceske zenske populace neresi ani problemy s pocetim ani s financemi a ma kupu deti a vsechno uzivi a zdravi bychom jim mohly zavidet.Nekde jsme asi udelali chybu......:Djen rypu pardon asi se to ted nehodi.

simi1510
5. zář 2016

@zazrakysedeji kamkoliv se podivam, tam je tehotna nebo s ditetem... Rikam si, tolik deti, vypada to tak jednoduse, nebo zenske co deti nechteji.... A my? Cim si projdeme? ☹ toto melo byt nase prvni... A misto toho diagnóza zamlkle tehotenstvi a sup revize...

zazrakysedeji
5. zář 2016

@simi1510
Holt realita.Bracha si se svagrovou u obou holek pomalu naadiktovali den jejich narozenin,sup a maji to,jak chteli.Je to nespravedlive,ale nekdy to holt neni tak jednoduche.po revizi bude lip,uvidite,pred zakrokem je toho clovek plny,ale pak budete koukat zase dopredu.Druha svagrova u prvniho take ZT a revize a ma tri krasne deti 10,8,7 a nase bude mit teprve dva.Trosku nam utekly vekem,ale jsme take nakonec stastni.Hlavni je drzet spolu a nedat smutku dlouho zelenou..

mruk
5. zář 2016

Holky tohle si rikam každý den. Víte kolikrát jsem ted videla zeny ve vysokém stupni těhotenství s cigaretou a pivem? A když jsem byla ted na revizi tak se mnou tam byla zenska na potrat, uz několikátý, proste dalsi dite uz nechce.... no hrozny!

zazrakysedeji
5. zář 2016

@simi1510 trvalo mi taky dlouho se stim srovnat.taky mi kdysi vadily miminka do pul roku,nez jsem se stim smirila.Vsechno ma svuj vyvoj a cas a u kazdeho trva jinak dlouho.ja si pak vzdy poplakala jeden den,jeli jsme nekam na dovcu vycistit hlavu a jelo se dal.s nikym jsme nase problemy nerozebirali.je to tak lepsi a na rejpave otazky odpovidali-nekdy to neni tak jednoduche a kazdemu to docvaklo.pak uz se nas nikdo neptal a my meli klid.ZT se stava a nemusite mit zadny problem,nema smysl propadat panice.Hlavu vzhuru a at je zakrok v poradku

zazrakysedeji
5. zář 2016

@mruk brrr odchazela jsem po zakroku domu a pred vchodem z oddeleni nastavajici matka s pupkem jak vysoka,tak siroka.rodit mela co chvili a s cigaretou v hube.ja bych to bila😊

zazrakysedeji
5. zář 2016

Jdu budit tu nasi slecnu.ma nejak dlouho pulnoc.tak dekuji a dejte pak zpravu

simi1510
5. zář 2016

@zazrakysedeji Jj, doktor mi rikal, ze to neovlivní ani tchyne ani bafnuti... A verim tomu, ze to priste vyjde i pres tento nepovedeny zacatek...

A vam vsem drzim pesti taky. A snad se tu i po ctvrtku s vami shledam ... 😉

manulenka
6. zář 2016

@lenkab1990 Ahoj, moc mě mrzi co prožíváš ☹ Snad už máš vše bez komplikací za sebou! Držím pěsti, ať se brzy zotavíš a kdyby ses chtěla vypsat tak jsme tady 😉

manulenka
6. zář 2016

@zazrakysedeji Já znám taky tolik ženských co si těhotenství vůbec nevážili, kouří, chlastají, nehlídají se a pak mají krásný porod i dítě. Je to zvláštní, že to tak je, příjde mi to strašně nefér, ale co je v dnešní době fér, že 😝

beruszka82
6. zář 2016

@manulenka jo tak to je...po zamlklém těhu jsem šla ke kadeřnici ta v 7 měsíci těhu jedno cigaro za druhým, že prý kouří víc jak dřív i v noci že ji to moc chutná...no bylo mi hrozně po revizi vidět takovou nanu která si neváží toho co nosí uvnitř...

bibianne
6. zář 2016

@mruk jak jsi rikala o tom,ze te po dvou potratech jeste neposlou na testovani nebo jen placene...tak jsem vcera byla u sve doktorky a zirala jsem. Jsem 12dnu po revizi a pry jsem zahojena, nic tam nezustalo..pri pooperacnim testovani mi pry nezjistili uadnou pricinu,kterou bychom mohli ovlivnit,ze to musela byt opravdu jen nahoda...ale ze ji zbyl nejaky balicek penez "budget",tak ze pry nebudeme cekat na zadny dalsi neuspech ani dalsi revizi a po prvni MS mi udela vsechny ty testy,ktery se delaji az po trech revizich. Opravdu jsem si nasla skvelou gynekolozku, mam radost 🙂

simi1510
6. zář 2016

@bibianne tak to je jedna opravdová výjimka, si ji važ 🙂

bibianne
6. zář 2016

@simi1510 neboj simi, i my se dockame vytouzeneho miminka,srdicko boli poradale bude lip. Drz se a neboj,zakrok bude brzy za tebou a budete se moct posunout dopredu a az se das dohromady,muzete se snazit brzy znovu. Moc drzim pesti, myslim na tebe a kdyby cokoli, ozvi se..🙂

bibianne
6. zář 2016

@simi1510 vážím si jí moc! 🙂

mruk
7. zář 2016

@bibianne Díky moc za info ;) Tak to máš opravdu skvělou doktorku. Já budu muset trochu na doktora zatlačit, každopádně jsem se včera informovala v Helios klinice v Brně a bylo mi řečeno, že většinu vyšetření platí zdravotní pojišťovna (a že by to uhradila i nám po druhém potratu), ale stejně bych radši měla doporučení. Chci to začít co nejdřív řešit...

lenkab1990
7. zář 2016

@manulenka dakujem velmi pekne.ano mam vsetko za sebou len lekari by mohli byt trosicku ini, kontroloval ma o pol 8 vecer ze som zavreta tak mi dal druhu vyvolavacku a ze mam cakat na pravidelne kontrakcie.mna to bolelo len abo silnejsia menstruacia.tak cakam cakam o 12 som zacala neskutocne krvacat.potopa kazde dve minuty...len co som sa stihla prezliect.sestricka sla za dr a ten mi dal len odkazat ze este som zavreta ze mam cakat na pravidelne bolesti,ani ma neprisiel skontrolovat.a o 5 minut nato som potratila.takze taki su nasi lekari 🙂 potom hned nato kyretaz...to ma uspali a zobudili o tristvrte hodinku...dostala som infuziu proti bolesti aby som sa vyspala a na druhy den domov.len skoda ze uz sama...

bibianne
7. zář 2016

@mruk to je jasny,ze nechces na nic cekat,zkus na nej zatlacit,popripade zjistit,jestli prave ta tvoje pojistovna to hradi. Ja jsem jeste otevrela dvere druhe variante v Brne a to je navsteva homeopatky..me mamce hodne pomohla nejen s vaznymi gyn.p

bibianne
7. zář 2016

...problemy,tak bych rada resila vsechno hned,nez abych cekala na to,co bude

simi1510
7. zář 2016

@bibianne pry hodne pomaha i cinska medicina...

verum83
14. zář 2016

Ahoj holky, dnes mám po revizi snad svou největší depku a to jsem byla v červnu. V práci to nikdo nevěděl, ale každý něco tuší a drby jedou na plno. Jen mě se nikdo na nic nezeptal, nakonec, jsem docela ráda. Ale dnes jsem se dozvěděla, že máme v práci další těhotnou, v pořadí čtvrtá. Všechny holky jsou o několik let mladší, já ve svých kristových létech nejstarší bezdětná. Začali jsme se snažit teď v září, ale manžel musel služebně pryč, takže jsme se stejně netrefili do "šťastných" dnů. No a dnes mě dorazilo, když jsem se dozvěděla, že na začátku srpna musí zas manžel pryč. Přesně, když by to bylo k tomu. Já už to nedávám, bulím celý odpoledne. Po revizi jsem si den, dva pobrečela a pak šel život dál. A já se těšila, že můžeme začít za pár týdnů znovu. A teď tohle. Omlouvám se za ten výraz, ale dnes jsem totálně v hajzlu. Snad bude zítra líp.

verum83
14. zář 2016

Opr. na začátku října