Zamlklé těhotenství v 5. tt - kdy jste znovu otěhotněly?

janik1979
7. únor 2014

Minulý měsíc jsem měla zamlklé těhotenství v 5 tt a vše odešlo samo bez revize. Doktor mě říkal, že se můžem hned snažit znovu. Povedlo se některé z vás otěhotnět hned další měsíc a vše bylo v pořádku? Děkuji za reakce

xsharkax
7. únor 2014

Já jsem při stejném problému bohužel na revizi musela a doporučili mi čtyřměsíční pauzu. Jelikož jsem ale před tím nemohla otěhotnět, říkala jsem si, že přirozeně opět otěhotním jen těžko a ochranu jsme nebrali moc vážně. Revize byla v dubnu 2013 a přirozeně jsem otěhotněla v červnu 2013 🙂. Ted jsem v devátém měsíci a zatím vše bez problémů. Držím palce....

janik1979
autor
7. únor 2014

@xsharkax děkuji, tak to je dobrá zpráva a přeji jen vše nej 🙂

cell
7. únor 2014

u nás zamlklý potrat v září s revizí, doporučili počkat 3 měsíce, ale otěhotněla jsem po druhé MS poměrně nečekaně 😵 držím palce!!!

janik1979
autor
7. únor 2014

@cell děkuji. Hned po víkendu čekám ovulaci, tedy pokud proběhne stejně jako měsíce před tím, tak to zkusíme a doufám, že se zadaří 🙂

cell
7. únor 2014

@janik1979 : já bych do toho šla. Jinak doporučuji ovulační testy z lékárny Dr. Max - je jich tam 7 tuším za 79,- a mně to sedlo přesně 🙂

janik1979
autor
7. únor 2014

@cell moc děkuji. Ovulační testy jsem nikdy nepoužívala, tak nějak na sobě ovulaci poznám, ale asi o víkendu dojdu koupit, ať mám jistotu. Ještě musím někde vyčíst, jak se s nima zachází a kdy přesně dělat 😀

loafeer
7. únor 2014

Ahoj, tak ja jsem dopadla jak ty...Dr. mi doporučila počkat tři měs....Ale já si řekla, že max jeden cyklus, když nebyla revize, tak na co....No a teď jsem měla ovu jak hrom, tak jsme to 1x s manželem prubli...Nevím zatím, jak se zadařilo nebo nezadařilo, spíš nečekám nic, ale pokud se cítíš v pohodě....:o)

janik1979
autor
7. únor 2014

@loafeer Já se cítím dobře, tak to chci zkusit hned a uvidíme, zda to klapne. Ovulaci na sobě vždy poznám, tak doufám, že proběhne tento měsíc jak má a zadaří se. 😉

cell
7. únor 2014

@janik1979 : já taky poznala, ale dle těch testů se to drobet lišilo. Použití je jednoduché, je to stejně jako u těhotenských, akorát se to nedělá z ranní moči, ale spíš odpoledne zhruba ve stejný čas

melinkaproch
7. únor 2014

v lednu SP, bez revize - únor pauza z vlastního rozhodnutí, březen to nevyšlo a v dubnu už jsem byla opět těhotná - v prosinci na "konec světa" se nám narodil klouček a už je mu skoro 14 měsíců 🙂 🙂 🙂 Přeji ať to brzy vyjde 😉

loafeer
7. únor 2014

@janik1979 já váhala, chěla jsem alespoň měsíc, když dr doporučila tři, pak jsme to jeden den nechali, nechť se děje vůle boží a ted mě mrzí, že jsme nemakali víc, ale co už:o)

janik1979
autor
7. únor 2014

@cell o víkendu si je zajedu do maxe koupit, ať mám ovulku potvrzenou a snad se zdaří hned tento měsíc 🙂

janik1979
autor
7. únor 2014

@melinkaproch moc děkuji. Doufám, že se zadaří co nejdříve. Já doma už dva kloučky mám a tak bych si moc přála holčičku, ale když to bude další kluk, tak nevadí, alespoň líp zapadne mezi ty auta 🙂 a budu mít doma svoji vlastní partu chlapů 😀

janik1979
autor
7. únor 2014

@loafeer Když byla ta ovulka jak hrom, tak to třeba stačilo a už je zaděláno 🙂 Tohle byl můj první samovolný potrat, nikdy jsem si nepřipouštěla, že by se mě něco takového mohlo stát. Mám zakloněnou dělohu, tak než nám Dr. doporučil oplodňovací polohu, tak trvalo asi tři měsíce, než jsem otěhotněla s prvním synem a po radě od Dr. to bylo hned, druhý syn byl hned napoprvé a oba jsem dost dlouho přenášela, tak jsem si říkala, že jsem takový držák a třetí bude hned ☹ A ono ouha ☹ Vždy jsem věděla, že chci tři děti a je mě jedno, že si každý okolo klepe na hlavu, že jsme blázni. Prostě to tak cítím a vím, že ještě nejsme komplet. Vzhledem k věku už dlouho čekat nechci a tato událost mě přesvědčila o tom, že čekat už nemám, že fakt nemládnu ☹

cell
7. únor 2014

@janik1979 : bože, co je to "oplodňovací poloha"??? 😕 😀

janik1979
autor
7. únor 2014

@cell Já mám zakloněnou dělohu, tak mě Dr. doporučit pro oplodňovací sex polohu zezadu 😀 Po sexu musím ležet na břiše alespoň 20 minut, aby spermie měli snažší cestu 😀

cell
7. únor 2014

@janik1979 : díky za poučení. Hodně štěstí!!!

dvojstesti
7. únor 2014

já po revizi, která byla v září otěhotněla hned po druhé ms( se svolením lékaře.....prvně mi říkal alespoň tři měsíce nic....pak prohlídka po šestinedělí...ta nedopadla valně...né zcela vyčištěná děloha...tak ještě kontrola po 2.ms a tam už mi řekl, že můžeme jít na to 🙂 ....teď jsem 13+0 a čekáme dvojčátka 🙂 držím palce všem co si právě prochází období po revizi...vím, že to byl mazec ...nečekáné......

loafeer
7. únor 2014

@janik1979 NO já měla první těhu taky celkem hned a v pohodě a toto jsem od začátku špinila, ležela týden v nemocnic- pro podezření na mimoděložní, pak mě pouštěli s tím, že to bude ok a den na to jsem jela na pohotovost, HCG dolů a bylo....ale jsem ráda, že to bylo aspoň bez revize....A hrozně mě vytáčí řeči typu: vždyť už jedno dítě máš, popř. od mých kamarádek snažilek: buď ráda, že máš doma aspoň jedno...na zabití....To nad tebou mávnou rukou nejspíš úplně, viď....a je to jedno, kolik dětí máš, když toužíš po dalším....

janik1979
autor
7. únor 2014

@loafeer Nikomu jsem neřekla, že jsem těhu, jen moje mamka to věděla a první její slova byla: " vy jste blázni, no ale když to chcete". Já jsem taky ze tří dětí a vím, že je super mít víc než jednoho sourozence 🙂 No a když jsem začala špinit a následně krvácet, tak už jsem věděla, že je to špatné a i mamce to bylo líto, že to nedopadlo, tak vím, že to třetí vnouče vezme super 🙂 Mé kamarádky vědí, že chcem tři děti, říkám to už od prvního těhotenství a tak to berou. Ale když přeci jenom příjde řeč na třetí dítko a kdy si ho tedy už pořídíme, že už máme čas, tak pak vidím a cítím, že se nad tím podivují a neberou to, tak jak bych chtěla ☹

loafeer
7. únor 2014

@janik1979 jako ja to treba nechapu, co je na trech detech spatneho....proc se tou vsichni divi?

janik1979
autor
7. únor 2014

@loafeer já to taky nechápu, proč to každý řeší ☹ Mě zemřel brácha před šesti lety a nebýt ze tří dětí, tak už nemám žádného sourozence a tak jsem ráda, že se naši pro tři děti rozhodli........

loafeer
7. únor 2014

@janik1979 ježiš, tak to je hrozné :o( to mě mrzí....:o(.....jako mít tři děti je fajn, já je vždycky chtěla, ale teď kvůli věku a nepříznivé rodinné anamnéze chcu ještě aspoň to druhé

lukolik
8. únor 2014

Já jsem potratila loni v květnu, myslím nějaký 4-5tt a vše samo odešlo (bez revize) a já to brala jako MS a hned další měsíc jsem otěhotněla a 2. března máme termín 🙂. Ono podle mě záleží jestli je nebo není revize. Revize je určitý zásah do organismu. Jinak to bude taky třetí 🙂. Držím palce, ať se povede co nejdřív.

arwen2010
8. únor 2014

@janik1979 přesně 3. měsíc po revizi...

bielanevesta
19. únor 2014

Malú som mala na prvý šup, narodila sa bez dňa, presne rok po svadbe. Druhé tehu po 9 mesiacoch snaženia až s pomocoou clostilu, bohužiaľ v 6tt SP bez revízie, doporučená 3 mesačná pauza. To bolo v máji 2009 a to druhé mimi ešte ani teraz, po 5 ročnom snažení nemám 😔 . Bohužiaľ sa po SP pridružili samé zdravotné problémy a všetko sa skomplikovalo. Pred 3 rokmi sme mali podstúpiŤ IUI, mala som peknú úrodičku, ale MM na poslednú chvíľu cúvol a ja mu to doteraz nedokážem odpustiť. Neviem sa proste zmieriť s tým, že by som to druhé nikdy nemala mať a presne ma vytáčajú vety typu: Však už jedno máš...atď. Okrem toho dcéra trpí na vývojovú dysfáziu, ale miluje kolektív, miluje spoločnosť detí, tak mi je tak smutno, keď je takto sama :(

kalutedi
19. únor 2014

Ahoj, naše první snaha taky skončila revizí. Doporučení, počkat tři měsíce, jsem vydržela jen čtyři týdny a snažili jsme se znovu. Revize byla konec května a těhotná jsem byla už v září (a to jsme si tedy dávali čtyři týdny pozor🙂 Držím palce.K

marikaki
25. dub 2014

Ahoj, ja jsem na tom podobne. Cca 5 tt, ani nebylo jeste srdicko. Bez revize ale doktor doporucil dalsi snazeni az za dva mesice ☹ ...ja bych na to nejradsi vlitla hned, ale jsem poseroutka 🙂 ...tak se asi radsi budu drzet lekarskych rad