Zaniklé těhotenství. Jak se pozná?

rrk
13. lis 2007

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat jak se pozná zamlklé těhotenství? Jsou u toho bolesti břicha a krvácení, nebo nejsou žádný příznaky a pozná se to až z ultrazvuku že neni vidět srdíčko. Děkuji

makinkar
29. lis 2007

Budeme Ti moc drzet palecky Anti a myslet na Tebe....! Hlavne dej vedet co a jak at jsme v obraze... 😉 mas pravdu, den ode dne je kazdy jiny a uplne chapu, ze to na Tebe obcas padne, ale to k tomu patri a zas bude lip a vse dobre dopadne, uvidis.... 🙂

leonunuska
29. lis 2007

Lucianas mě nikdo neříkal, že máme čekat atd. někde jsem slyšela, že se má počkat, jiní říkali, že je nejlepší se snažit hned dokud je děloha zvětšená. Já vysadila antikoncepci v prosinci, 6.4. jsem našla // proužky. Bohužel jsem chvíly na to o děťátko přišla. Nastydla jsem a hodně pracovala, prostě moje tělo poznalo, že je to špatné ( to je příroda ). Opravdu se vyplácí, když už se o miminko snaží být v klidu a v pohodě. No a snažili jsme se hned dál a štěstí se dostavilo 13.8. 🙂 🙂 🙂

makinkar
29. lis 2007

Tak to moc gratulujem leonuska.....uplne s tebou souhlasim a drzim plaecky, at je vse tak jak ma byt..... 🙂

anta
29. lis 2007

No k dr. jdu příští úterý, rozhodně vás zpravím o tom, co se děje, o to vás nepřipravím, to se nebojte. 😉 Je fakt, že s tou psychikou občas člověk asi bojovat musí. V životě bych neřekla, že jsem takhle citlivá, ale moc moc díky za podporu, člověku je hned líp, když ví, že na to není sám, já vám všem taky držím palečky, ať máte klídek 🙂 🙂

lucianas
29. lis 2007

Taky moc gratuluji Leonunuska a držím pěstičky , aby vše bylo v pořádku a jak má být. Koukla jsem do tvýho alba, hezké bříško. Měla bych taky zhruba takový, TP jsem měla mít 15.4.2008. Ale co, budu tě následovat později. 😉

lucianas
29. lis 2007

Anta, držím všechny palečky, aby vše bylo i u tebe v pořádku. Těšíme se na pozitivní zprávy.

renatak
30. lis 2007

Ahoj děvčata. Poraďte mi prosím. Jsem v 5tt. Od úterka trošku hnědě špiním. Včera na UZ byl už malý flíček v děloze a dok. mi dala 2x denně Utrogestan. Mám pocit, že jsem potom začala špinit víc. V příbalovém létáku píší, že je to jeden z nejčastejnších vedlejších účinků. Já jsem myslela, že mi to potom přejde, tak nevím. Jak dlouho to u vás /kterým se to stalo/ trvalo od špinění k definitivnímu konci. Mě včera trošku u lékaře uklidnilo, že přestože od úterka špiním, vše se dál vyvíjí jak má. Mám strach...

anta
30. lis 2007

Určitě dám vědět, nebojte. To bych vám neudělala, aby jste nic nevěděly. 😉 😉

makinkar
30. lis 2007

Ahoj Renatak, ja zazila neco podobneho....v 5tt jsem zacala spinit, p. doktro mi dal utrogestan, nechal me pro jistotu doma na nechopenc v klidu, za tyden na kontrolu, vse bylo v poradku a vse se vyvijelo tak jak mam, spinenni pomalu ustavalo a v 8tt prestalo busit srdicko.....Ale jestli muzu poradit z vlastni zkusenosti, NIC neni horsiho enz mit strach, takze honem pryc od strachu a k rijemneho poyitivnimu mysleni Kupredu!!! 🙂 🙂 Uvidis, pokud si to budes prat taks e to urcite splni.....Drzim palecky

lucianas
30. lis 2007

ahojky,
Renatak: držím všechny palečky, aby bylo vše v pořádku!!!! Hlavně se pokus se nestrachovat, jak píše Makinkar. To by nebylo to pravé.

holubice.petra
30. lis 2007

Ahojky makinko na tu genetiku mě doktorka poslala hned po prvním potratu jelikož říkala že si chce být ve všem jistá když už jsme se snažili o miminko dva roky a nakonec se nám to povedlo až po inseminaci....taky mě poslala na infekční ambulanci kdd mě vzali třináct ampulí krve, pět moči,a dělali mi i výtěry z nosu,krku a konečníku....dělají mi testy snad na všechno tak jsem zvědavá pro výsledky mám jít za tři neděle...jsem ráda že mě takhle proklepnou protože přirozeně asi opravdu miminko nepočneme...bude to zase koloběh na dlouhou trať,ale stojí to za to....ovšem kdybych měla o miminko zase přijít tak se snad zblázním...nikomu to nepřeju...zatím ahojky

lucianas
30. lis 2007

Ahoj Peti,
držím pěstičky, aby ti výsledky dopadly dobře a mohli jste jít na další pokus!!

amartina
3. pro 2007

Ahoj holky, prosím poraďte mi: přestala jsem mít veškeré těhotenské příznaky, a včera jsem si zkusila udělat těhotenský test (jen tak ze zvědavosti) a dost mě šokovalo, že testovací čárka byla velice slabá, myslíte, že může pokles hormonů naznačovat, že by se plod přestal vyvíjet? Příští středu jdu do poradny, přemýšlím, jestli nemám jít už dříve, ale nechce se mi plašit. Třeba to nic neznamená, ale nemám už žádné příznaky, je sice pravda, že se mi dnes ráno zvedl žaludek při pohledu do ledničky, tak jako vždy, ale nevím.
Prosím poraďte
Děkuju moc Martina

lucianas
3. pro 2007

Ahoj holky,
Amartina - být tebou, tak bych si raději zašla, nebo alespoň zavolala doktorce/doktorovi na gynekologii. Příznaky mohly ustat, většinou po prvním trimestru ustávají. Ale pro klid bych nečekala až na tu středu.
Držím palečky, aby bylo vše v pořádku!!! Dej pak vědět!!!

lucianas
3. pro 2007

A co MS či špinění? To by mohlo být příznakem zaniklého těhotenství.

leonunuska
3. pro 2007

Holky moc děkuju a držím Vám všem pěsti 🙂 🙂 🙂

amartina
4. pro 2007

Ahojda holky,
tak k doktoru jdu zítra.
Lucinas vůbec nešpiním, prostě nic, a myslím, že je vše v pořádku a já jen plaším - už mi bylo zase po ránu dvakrát špatně 😀 No ale pro klid duše si tam zajdu hned zítra ráno.
Pak se ozvu.
Držte palečky.
Ahojda

fredanek
11. pro 2007

Ahoj Anta tak jak to dopadlo.Doufám , že je vše v pořádku.Držím palečky 😉 Ted mám zase strach z porodu ach jo 😒

mery.luu
11. pro 2007

Ahojky všem,
chtěla jsem se zeptat vás, které jste prošly zaniklým těhu - jak to všechno probíhalo a jak to skončilo?? Já jsem v 7tt a dr. pořád nevidí ani na vnitřním UZ srdíčko....Za týden mám jít na kontrolu, tak jsem jak na vážkách... Díky za jakékoli reakce.

mabe
11. pro 2007

AHoj mery.luu, ja jsem mela zanikle tehu v dubnu 8tt. Srdicko busilo o sto sest 8tt na kontrole. A najednou za par dni nic. Prislo se u me na to 10tt, jakmile jsem zacla krvacet. Okamzite jsem zasla na pohotovost a tam zjistili, ze se plod nevyviji od 8tt. Myslim si, ze se nemusis nejak plasit. Jeste nedelej zadne zavery. U me na zacatku rekla doktorka, ze to nevypada, tak jak ma. A za tyden uz bylo vse OK. Az na ten konec. ☹

Pak jsem mela problemy s cyklem. A ted snad telo pracuje tak jak ma. Takze se zaciname snazit. Uvidime.

Drzim palecky. 😉

mery.luu
13. pro 2007

Ahoj mabe,
děkuji ti za příspěvek a moooooc držím palečky, aby se vám mimi brzy povedlo 😀

amartina
17. pro 2007

Ahoj holky,
nevíte, do jakého týdne je pravděpodobnost zániku těhotenství? Já jsem byla na UTZ v začínajícím 11tt a chtěla bych už být klidná, že problém by nastal pouze v případě, kdy bych začla krvácet. Nechce se mi věřit, že se fakt nic nepozná, když se plod přestane vyvíjet...
Díky Martina

ninule
17. pro 2007

MArti, no, ja to vubec nepoznala, telo vubec nezareagovalo, cili zadne krvaceni,zadny krece, zadny naznaky... proste nic!!!!!!Nektere holky zacnou krvacet, jine holt ne ☹ -a stat se to muze myslim i pozdeji...Sama jsemjak na trni, mam za sebou dva zamlkle plody..Nezbyva nam nez doufat, ze se nam to vyhne!!!!!!!!!!!!!!!!!!RAdej uz to pust z hlavy a uzivej si (ja vim, lehce s eto rekne, ale stejne to neovlivnime), tehulko!!!! 😉

amartina
17. pro 2007

Nimule a v jakém jsi byla týdnu ?

ninule
17. pro 2007

V 10 tt v obou pripadech, ale kamosku potkalo znam bohuzel holciny, ktere to postihlo mnohem pozdeji...RAdeji na to MArti nemysli, pac pak by ses musela stresovat cely tehu a to miminku urcite nepomuze!!!!!!!!!!!!!!!!

ninule
18. pro 2007

jeee, to jem vcera napsala blbost 😉 , snad to pochopis MArti 😉

amartina
18. pro 2007

Juju, pochopila. Já se uklidňuji tím, že je mi poránu špatně - takže mimi je určitě v pořádku 🙂
Víš, co mi ještě nejde do hlavy ? Když někdo napíše, že těhu zaniklo v 6tt, ale přišlo se na to třeba až ve 10-12tt, to jako nebyly ty holky na kontrole? Já chodím každé tři týdny a když jsem minule viděla srdíčko, je pro mě podstatné, že žije,.....

pavlina05
18. pro 2007

amartino, já také chodila na kontroly pravidelně.Byla jsem v 8tt a na dalš kontrolu jsem měla přijít za 3 týdny pro průkazku. A dva dny před návštěvou dr. jsem začala děsně krvácet. A už byl konec. U mě se prý jednalo o samovolný potrat. Ale kdo ví, jestli se mimi nepřestalo vyýjet? ☹

Holky, raději sem ani nechoďte§ Buďte rády, že je vám špatně a nestresujte se okolím!!!

amartina
18. pro 2007

Máš pravdu Pavlí, ale víš jak, člověk má prostě strach.
Trochu, ale opravdu jen trochu mě uklidňuje fakt, že beru 3xdenně Duphaston.

pavlina05
18. pro 2007

amarti, bude to ok. Vždyť ti je špatně, tak se neboj!!! Mě při prvním těhu nebylo nic..... 😒