Zaniklé těhotenství. Jak se pozná?

rrk
13. lis 2007

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat jak se pozná zamlklé těhotenství? Jsou u toho bolesti břicha a krvácení, nebo nejsou žádný příznaky a pozná se to až z ultrazvuku že neni vidět srdíčko. Děkuji

makinkar
19. lis 2007

Co to znamena ta revize? promin za tak hloupou otazku.....byla jsem tehotna poprve.... ☹

lucianas
19. lis 2007

Ahoj Makinkar, doktorka mi ani na výběr moc nedala. Říkala, takže vám předepíši HA. Vyzkoušíme zatím balení na jeden měsíc a pak uvidíme. Počítá totiž s tím, že budu čekat šest měsíců, co mi řekla. Ale já poslechnu doktora z nemocnice - ten řekl tři měsíce. Pak jsem se ptala jiné doktorky, a ta že není problém po třech. Takže si asi nechám napsat ještě na dva měsíce a pak hurá na to (vlastně už by stačilo jen na měsíc). 😉 Jinak doufám, že MS nebudu mít nějak zmatkově. Vždy jsem ji měla v pohodě a pravidelně.
Máš pravdu, je to opravdu sviňárna. Ale zase si říkám, asi se to mělo stát ..... asi bylo něco špatně.
Zákrok jsem prodělala letos 11.října, přišli mi na to až na UTZ ve 12tt a to se prý přestalo vyvíjet už v 6tt. Ale příznaky jsem žádné neměla. Tak nevím.

lucianas
19. lis 2007

Ahoj Pavli,
to jsi neměla strach tak brzy po revizi to zkoušet, že to třeba může opět špatně dopadnout? Ale jinak ti to moc a moc přeji,jako všem nám tady. Už abychom měly ty // !!!!!!!

lucianas
19. lis 2007

... revize - zákrok v nemocnici, pročištění děložní dutiny

Jinak ten UTZ ve 12tt byl můj první. Před tím jsem na žádném nebyla.

Všem těhulkám držím pěstičky, aby jim vše dopadlo dobře!!!!!!

makinkar
20. lis 2007

revize - ajoooo jsem blba... 😀

Lucinas : nooo, ja jdu dneska na tydenni kontrolu po zakroku, ale uz predtim mi doktor rikal,ze 3 mesice staci...takze ja si myslim a doufam,z e mi zadnou HA davat nebude a snad dostanu menstruaci v poradku... a po novem roce huraaa na to.....nooo tak v breznu nejdriv... ☹ ☹ Dobre holky, chapu moznost znovu otehotneni, rizika s tim spojena atd....a co sex? Za jak dlouho po revizi?
Je mi to moc lito Lucinas ve 12tt, ale verim ze tam co nevidet najdes // a bude vse tak jak ma byt.... 🙂 🙂

Drzim vam vsem tehu palecky a doufam,ze zas brzy i my ostatni budeme mezi tehu... 🙂 🙂

lucianas
20. lis 2007

Ahoj Makinkar,
doufám, že ti kontrola dopadne v pořádku. Mě dopadla kontrola v pořádku, pak jsem ale dostala zánět a antibiotika. Ty mi hned zabrali a teď už je to v pořádku. Tak si říkám, že taky po novém roce hurááá na to. 😉
Jinak po revizi mě řekli, že mám dodržet šest týdnů abstinence, což s manžou dodržujeme (ale už se nám blíží konec, už jen 3 dny 😵 😵 😵 ). Takže bych to viděla na těch šest týdnů.
Jinak díky, taky doufám, že už velmi brzo objevím na testíku // a vše vyjde, tak jak má. Moc si s manžou mimčo přejeme!

makinkar
20. lis 2007

Ahojky Lucinas, tak to je super!!! Aspon neco prijemneho po te revizi, nze? hihihih
Mas pravdu take radeji vydrzime to sestinedeli i ty 3 mesice pauzu nez abychom neco zanedbaly ci byly nejake dlasi komolikace ci o mimi znova prisli.... 🙂 🙂

A to se hned budete pokouset o mimi? To jeste asi ne, ne? pro jistotu, aby bylo vse v poradku,,,, 😝

Drzim Ti moc palecky a urcite brzy uvidis //..... 😎 😀 😝

nemo1985
20. lis 2007

Ahojky holky, já o mimi přišla v 8tt(zamlklý potrat), přestalo jít srdíčko. Začalaj sem špinit a byla 3dny v nemocnici, vše bylo ok i před odjezdem domů. Ale za 2dny jsem začala doma krvácet, tak hned zpět, vzali mě na utz a doktor mi řekl, že plůdek odumřel. první měsíc byl pro nás hrozný, na sál mě vzali 20.8.07 a 29.9.07 jsme měli hned svatbu. Už jsem v pořádku. Doktor říkal, že za 3měsíce můžeme to zkusit znovu. beru kys.listovou a vitamín B6 1x denně. Takže s manželem přemýšlíme, zda to zkusit v půlce prosinci, tedy po 3 a půl měsíci. Mimčo si moc přejeme 🙂

pavlina05
20. lis 2007

lucianas strach jsem ani neměla. Dr. mi říkal počkat 3 cykly, sestra v nemocnici ať na to skočíme hned po první MS. Já počkala na tu první a pak jsme tomu nechali volný průběh. Pokud se tělo po revizi srovná, tak se opl. vajíčko uchytí. A ono se uchytilo. Znám spousty holek, které otěhotněly hned po první Ms.
Samozřejmě ještě vyhráno nemám!!! Dnes jsem v 11 tt.

makinkar
20. lis 2007

Budeme Ti moc drzet palecky Pavlinko, aby vse bylo tak jak ma, mimi bylo v poho a ty stastna maminka.... 🙂 🙂

pavlina05
20. lis 2007

makinkar jste zlatý!!! Díky! A já budu zase držet pěstičky Vám a plivat na vás těhu bacily! 😀

fredanek
20. lis 2007

Ahoj Makinkar,já jsem horm ant. nebrala po zákroku,doktor mi ji doporučoval,ale řekla jsem mu , že nechci ,že to vyřešíme jinak.Chtěla jsem být prostě čistá ,bez chemie až na to zase hupsnem.Fakt se ti vyplatí vést menstruační kalendář.Vedla jsem si ho hned jak jsem to dostala po druhé po tom zákroku,abych veděla že je všechno v pořádku.JInak když jsem koncem dubna otěhotněla za týden jsem začla zase špinit,měla strach ,že už je to zase pryč,naštěstí srdíčko stále bilo.Byl to jenom hematom.Takže klidový režim.Tak ti budu držet palečky at ti to vyjde hned na poprvé to by jsi měla termín podobný jako já 🙂 🙂

fredanek
20. lis 2007

Jinak Pavlí taky ti držím moc palečky 🙂

makinkar
20. lis 2007

Ahojky Fredanku,
dekuji moc....ja mela taky hematom, doktor mi ho zjistil nekdy kolem 5tt, ale dal mi na to jen leky a klidovy rezim....ale uz bylo asi pozde ☹ Urcite si kalendarik povedu a budu vzorne poslouchat vsechny rady lekaru.... 😝 😉

lucianas
21. lis 2007

Ahoj holky,
Makinkar - taky se už těším. Ale hned se o mimi snažit nebudeme. Jak jsi psala, nechci to znovu zažít. V poslední době si na to vzpomenu častěji než dřív a je mi z toho dost na nic. Takže raději vydržet a pak huráá na to. Já to vidím tak někdy po novém roce, únor březen. Ještě uvidíme.
Pavlina05 - tak to tě obdivuji. Já ten strach mám, abych se přiznala. Nevím proč, asi není důvod. Ale říkám si, hlavně nic neuspěchat. Moc ti držím palečky, aby jsi nad tím vším vyhrála a za chvíli se radovala z dalších a dalších týdnů a také v létě z mimíska. Nezapomeň nás průběžně informovat a také, až budeš mít fotečky, tak nějaké poslat.
Abych nezapomněla, díky za bacilky!!! 😀 😀 😀

Mějte se a všem hezký den! 😀 😵

makinkar
21. lis 2007

Ahojky holky, tak ja vcera byla po tydnu na kontrole u sveho gyn a jsem uplne prekvapena a v soku, tak se s vama o to musim podelit..... 😉 Rikal,ze je vse v naprostem poradku, deloha krasne cista a vzorna, rikal,z e sexovat muzu uz ted ( ale strasne v klidu a jemne a hlavne hygienicky!!) a za 3 mesice muzuz zpatky se pokouzet o mimi....rikal samzorejme ze i chape a zna spoustu lidi, kteri otehotenly do mesice po zakroku.....takze ja te Pavlinko chapu a drzim moooc placeky!!! Me nebylo nejak psychicky zrovna nejlepe,ale ted kdyz uz muzu aspon trosicku mazlinkovat tak je to lepsi a za 3 mesice huraaa na to!!! Jinak mi muj gyn dela kompletni tesy na uplne vsechno ( genetika atd...) a rikalmze nevidi duvod za 3 mesice znova neotehotnet.....Jupiiiii 🙂 🙂
Lucinas : ja si opravdu myslim,z e co doktor to jiny nazor.....!!! To je opravdu hodne individualni..... 🙂

lucianas
21. lis 2007

Taky to tak vidím. Příští týden jdu taky ke své gyn, tak uvidíme, co mi řekne. A ještě jednou se zeptám i na tu dobu, jak tedy dlouho ...

paolin
21. lis 2007

mne taky jeden doktor rikal pul roku a druhy tri mesice. pak zase nekdo rikal, ze nejlepsi je zacit hned po potratu, ze je deloha "pohnojena". pak si ma clovek vybrat..ale skoro vsem znamym maminkam, co potratily, se za tri mesice podarilo znovu otehotnet.

makinkar
21. lis 2007

Presne tak Paolim, me taky rikal, ze po zakroku je nejvyssi pracvdepodobnost otehotneti a ze sliznice je pry "back to standard" po jedne MS, ale pry je to lepsi minimalne po 3 mesicich! Ten doktor by nemel byt prilis "hrrrr" ale neee zase prehnanen opatrny..... a to same s nama....Neblaznit, ale zas to s tim strachem neprehanet.... 😉 🙂

nemo1985
21. lis 2007

Ahojky holky, mě doktor také řekl počkat 3měsíce, předevčírem to byli 3měsíce po revizi. Tak uvažuje zda to znovu zkusit v půlce prosinci a jít do toho 🙂

lucianas
21. lis 2007

Tak to jdu do toho za ty tři měsíce. Pokud bude gyn nadávat, tak ji vyměním a bude to. Už se trošku i poptávám kolegyň v práci, jak jsou spokojený se svými doktory/-rkami...

makinkar
21. lis 2007

Jojo lucinas.....ja taky vymenila doktorku po cca 8 letech a nic se preci nedeje.... 🙂 Ja si teda na "to" budu muset jeste 3 mesice pockat, ale aspon "neco" tedka.....hihihihi 😀 🙂 😀

lucianas
21. lis 2007

Já měla doktora zhruba taky osm let stejnýho. Pak jsem udělala z důvodu přestěhování změnu. No nevím, zda to byl šťastný krok. Uvidíme, co mi řekne příští týden ....
Snad ti ty tři měsíce rychle utečou a budete se moci taky snažilkovat!!! budu držet palečky, aby ti to vyšlo co nejdříve!!!

makinkar
22. lis 2007

Dekuju Lucinas......ja ti take drzim palecky, aby ti to co nejdrive vyslo a bylo vse v poradku..... 🙂 🙂 Pristi tyden mi dej vedet co a jak Ti dopadlo u doktora, jo? 🙂

lucianas
22. lis 2007

Ahoj Makinkar
taky ti moc děkuji, opravdu to povzbudí!!! A i já tobě držím palečky, aby ti to vyšlo a mohly jsme se radovat společně.
Příští týden dám vědět, co mi řekne gyn tentokrát. Bude to teda až koncem, mám v plánu tam jít ve čtvrtek.

holubice.petra
22. lis 2007

Ahojky holky mému miminku přestalo bít srdíčko v 10tt předevčírem mi dělali revizi....vůbec nekrvácím jen když déle stojím mám docela silné bolesti dnes jsem si musela jít pro kontrolku v práci jsem nemohla vydržet....za jak dlouho jste šly na kontrolu po tomto zákroku...mě vůbec nic nikdo neříkal jsem z toho na dně...taky bych se chtěla snažit o miminko co nejdříve přeji vám mnoho štěstí a díky za radu zatím ahojky

makinkar
22. lis 2007

Ahojky Peto, ja sla na kontrolu za tyden, ale s tim ze jsem byla s doktorem ve spojeni na mobilu ( kdyby cokoliv) 24/denne....ale dikybohu nebylo treba.... Petko,chapu presne jak Ti je a jak se citis, ja z toho nebyla na dne v den zakroku ani po ale az tak 3-4dny po zakroku to na me padlo...pak jsem byla po tydnu na kontrole a pan doktor mi rekl, ze deloha je krasne cista a v poradku a dokonce mi povolil ( po tydnu)!!! v klidku a poklidu sexovat.....tak ted uz je mi o trochu lepe! Verim,ze i tobe bude za chvilku lepeji, ja Ti budu moc drzet palecky a za 3 mesice huraaa na to.... 🙂 !!!

makinkar
22. lis 2007

Ok, super Lucinas! Budu na Tebe myslet a drzet pesticky... 🙂 🙂

lu777
22. lis 2007

holky, já dvakrát potratila (nebylo to zamlklé těhotenství, ale samovolný potrat).. vždycky hned na začátku.. podruhé nám řekli v nemocnici, že čekat 6 měsíců.. to mě ale připadalo strašně dlouho, protože taky už nejsme nejmladší a už jsme se snažili nějaký ten pátek... takže když vyšly všechny testy ok, ms přišla přesně po 4 týdnech a cítila jsem se vcelku ok, tak mě muž ukecal, ať to zkusíme hned... přišlo mi to jako šílenství, ale pak jsem si řekla, že když tělo stejně určitě není připravené, takže se nic nestane, tak co... no a první měsíc a miminko bylo! já si ještě polítala po Moskvě na služebce, měla jsem nějakou pančovanou vodku, letěla jsem letadlem, dostala chřipajznu.. a jak se říká, když se na to nemyslí, tak to jde 😅
pak jsem teda měla problémy v I.trimestru, takže jsem ho v podstatě odležela (ani jsem nečekala na dr. na nějakou neschopenku a dohadovačky v práci, jakmile jsem začala trošinku krvácet, tak jsem si prostě okamžitě lehla, brala byliny a v práci dala výpověď, abych udělala úplně všechno co jsem mohla)........ jinak mně na tu regeneraci hodně pomohla tradiční čínská medicína a cvičení Mojžíšové... fakt jsem se sama divila, jak dobře jsem se tak brzo po tom všem cítila... a asi to i pomohlo rychlému otěhotnění, i dr. to musel chtě nechtě přiznat

moc držím palce! 🙂 🙂

makinkar
23. lis 2007

Jeeee Lu777, to je ale pribeh!!! Hlavne,ze se stastnym koncem a hlavne je na tom pribehu videt, ze vyjimka potvrzuje pravidlo a hlavne to,z e to priroda sama rozhodne kdy a jak a my to proste neovlivnime!! Ona to sama zaridi a kdyz to ma byt tak to ma byt a je uplne jedno jestli 1 nebo 3 mesice po potaru ci 6.... 🙂 😀 kazdopadne MOOOOOOC Gratuluju a drzim palecky, aby vse probihalo i nadale tak jak ma a ty byla stastna maminka...🙂))