Zažili ste niekto pôrod mrtvého dieťaťa vo 25tt?

avals
27. srp 2012

Ahojte, som v 25tt a pred 2 dňami mi zistili,že mu nebije srdiečko a tak teraz čakám pokiaľ ho porodim.je to neskutočne dlhá doba. Ako dlho po tom ste boli hospitalizovaný?

pajiskazemlyna
27. srp 2012

Ahojky, bohužel jsem si tím neprošla, ale strašně mě to mrzí .. tohle by se nemělo stávat ... ☹ ☹ ☹
Přeji dostatek sil ... ☹ Zvládněte to ..

horakovatereza
27. srp 2012

přidávám se, neumím si to představit a ani nechci domýšlet, co se mohlo stát a naštěstí nestalo. Držte se!

giovannajana
3. říj 2012

Ahoj, ja som pred 7 mesiacmi porodila mŕtve dvojičky v 22. týždni. Je to veľmi ťažké. V nemocnici som potom bola len 1 deň. Pýtala som sa domov ja, lebo som v tom prostredí nedokázala myslieť na nič iné a myslela som si, že doma to bude lepšie. Nebolo. Určite Ti pomôže rozprávať sa o tom (alebo písať si) s niekým, kto zažil to isté. Ten, kto to nezažil Ti ani pri svojej najlepšej vôli pomôcť nedokáže. Prajem Ti, aby si na to v sebe našla obrovské množstvo sily a hlavne na to, čo nastane potom.

iira
3. říj 2012

ahoj me se teda nesalo nic ,ale kamaradka musela porodit dite uz donosene v 9 mesici mrtve,najednou prestala citit pohyby a jela k lekari a bylo pozde,mali umrel...rikala ze ji normalne vyvolali porod,ona porodila klasicky prirozene ,ale bohuzel chlapecek byl mrtvi a uz se nedalo nic delat...sla domu asi za 2 dny ,navstevovala potom odbornika aby ji pomohl...moc me mrzi co se ti stalo...