Zemřelo mi dítě

miliharmi
24. bře 2008

Stalo se vám to také? Máte někdy pocit, že to zvládáte a jindy se pod tou bolestí hroutíte? Zkusme si spolu psát, nejlépe rozumí ten, kdo to sám zažil.

Jmenuji se Milena, před rokem mi zemřela dvouletá holčička na herpetickou encefalitidu. Občas se potřebuji z toho vypsat, stále to hodně bolí.

gogoska123
22. bře 2010

siwama: Blahopřeju, to je skvělá a radostná zpráva 😀

siwama
22. bře 2010

Holky, děkuji moc. No od Filipa, né, ale Danielce asi hráblo. Brala antiko, tak mi přijde, že to snad chtěli.
Měli spoustu času, Danče bude za měsíc teprve 17, ale potrat bych jí nepovolila.
Petrovi je 26,roků, bydlet mají taky kde, tak to budeme muset jen pořešit se školou, aby se Danča doučila.
Ale já mám z toho opravdu radost. Prý když to bude kluk, bude to Jiřík.

aleachim
22. bře 2010

siwana, Danielka se tedy pospíšila, ale má štěstí, že má takovou mamku. Je skvělé, že ji podporuješ, to to určitě zvládnou hravě. Gratuluji. 🙂

siwama
22. bře 2010

Alea díky, to víš, že budu podporovat. I Jiříkovi jsem se snažila dát vše pro dcerku, a teď v tom budu pokračovat!!!!

iwusska
22. bře 2010

ahojte...neprispievam tu moc casto, ale citam vas uz pomerne dlho.....vase osudy nemozu nechat lahostajnym asi nikoho...
siwama tak Danielka sa teda poponahlala, ale zdrave babatko do rodiny je to najvacsie stastie, drzim palce, aby to vsetko dobre dopadlo 😵 😵 😵

siwama
22. bře 2010

Iwus děkuji. 😉

iwusska
22. bře 2010

siwama 😵 uz sa tesim na nove radostne spravy od teba 😵 😵

siwama
22. bře 2010

Moc děkuji. Volala jsem to kamarádce a ta mi říkala, nejlepší náplast na bolest.
Ale tejně se mi stýská po Jiříkovi, strašně moc. Jen je to trošku snasitelnější s radostnou událostí.

atrami
22. bře 2010

ahojte...občas nakuknem. Som rada, že smutné príbehy, vystriedali tie najkrajšie správy. Držím palčeky!
siwama,
teším sa, že budeš zasa babičkou.
😵

sue250
22. bře 2010

ahojte baby aj ja pisem svoju skusenost, ja som potratila dvojicky v 25tt bol to klasicky porod babatka zili trosku kedze som rodila pocula som plac a potom to strasne ticho nechcela som ich vidiet ale na ten plac nezabudnem nikdy neviem kde sa stala chyba ale bola to vina lekarov pretoze 6m sa pohybujete bezne robite vsetko co treba citite sa fajn a potom vas poslu trosku na udrziavanie lebo krcok bol maky dostanete jednu infuziu a do 4h porodite to normalne nie je ja som clovek ktory pocity neda najavo a vsetci ma ohovarali ako to na dedine byva ze co som za cloveka co nevie prejavit lutost a ze to v pohode zvladam, na oko to vyzeralo tak ze som v pohode ale ta ryha co je nadusi a co som sa naplakala ked som bola sama to nikto nevidi nie je dna aby som si nespomenula jedno lutujem ze som si ich nedala pochovat neviem ci by to bolo lepsie ale mam vycitky lekari mi povedali ze do 25tt sa to uvadza ako potrat az v 28tt ide o predcasne narodene deti do pol roka som otehotnela a mam krasnu ninusku ktoru mi zoslali anjelici z neba som im za to vdacna, este mi lekari povedali ze jedno babo bolo chore a keby boli prezili oba 680g boli by problemy z vyvinom mozno teraz to znie hnusne a mozno boh ich vzal lebo si myslel ze to nezvladnem a mozno by som to nezvladla asi vedel co robi keby som mala chlapcov uz by som dalsie babo nemala a teraz mam ninusku ci bude dalsie neviem pretoze mam problem donosti dieta aj mojej mame zomrelo v 6m asi to je geneticky dane , ak boh mi nedopraje dalsie dieta tak som vdacna aj za to jedno co mam. je to moj zivot. ale tu bolest na dusi nezmaze nic a nikto.

gogoska123
22. bře 2010

seu: moc smutný příběh. Je mi líto tvé bolesti. Jsem ráda, že je aspoň zmírněná tvou holčičkou, která ti určitě dělá jen samou radost.

veruleg
22. bře 2010

Sue: taky je mi moc lito co se vam stalo. Vim asi co sis prozila. Byla a porad se i povazuji za maminku dvojcatek ikdyz jednoho andilka mam v nebi. Kamaradka z diskuze o dvojcatek prozila to stejne co Ty. Potrat ve 25tt. Ji nechali deti dodychat v naruci. 😔 😔 Kratce po tom prirozene otehotnela a od minuleho pondeli uz je stastnou maminkou. Nikdy nas to nepreboli, ale drzim pesticky at je alespon krapet lip. Mala Ti pomuze videt svet jinak...veseleji. Ja kdybych nemela Viktorka...tak nevim jak bych to snasela 😔

jen jeste trosku bokem....v kazde zemi to berou jinak. kamaradka tady v Rakousku musela porodit kvuli preklamsii na zacatku 26tt a holky mely kazda cca 500g. Uz 4 mesice jsou v nemocnici ale rostou krasne. Ono asihodne zalezi zda stihnou napichat ty Kor.... na dozravani plic.

je too hrozne.....je mi to tak lito. Opatruj se a zase napis. 🙂

lena13
23. bře 2010

Ani maly Lukasek je nadherny 😵

magimary
23. bře 2010

ani, nádherný Anjelik... 😵 😵 😵
ešte raz úprimne zo srdca blahoželám... 🙂

radusv
23. bře 2010

Ani teda Lukášek je opravdu roztomiloučký, ještě jednou moc gratuluju a přeji Lukáškovi jen samou lásku, štěstí a zdraví 😵

já už bych chtěla taky takové miminko.....

gogoska123
24. bře 2010

ani: Lukášek je skutečně nádherný. Přeju mu hodně štěstí do života! Honzulka s Vámi navždycky zůstane ve Vašich srdíčkách a malého brášku si z nebíčka ohlídá a dá na něj pozor.

aninam
25. bře 2010

Holky moje!!! Precetla jsem si gratulace a uz bulim, to ty hormony. Vcera jsem Lukaskovi nekolikrat rekla Honzulko a manzel me opravil, boze jsou si tak podobni, geny se nezaprou........fotky jsou v albicku....... Ted moc nestiham, to nase stesticko me zamestnava a obrat o 180 stupnu, ted jeste dostat pod kontrolu hormony - brecim a v zapeti se smeji.....

oxan
25. bře 2010

ani gratulujem superrrrrr.....tesim sa s tebou aj kojis?je nadhetny valibuj jeden janko bol ais trochu chudsi vsak.....

takyna
25. bře 2010

Aninam Lukáško je nádherný 😵 😵 😵 všetko dobré 😵 😵 😵 😵

aninam
25. bře 2010

oxan, kojim plne. Je to kouzelnej drobecek.

veruleg
25. bře 2010

aninam : Taky ze srdce gratuluji k narozeni Lukaska. Vypada ze je to poradny kus chlapa 😉 Preji at mas hodne, hodne mlicka a s hormonama se nestresuj, urovna se vsechno samo. To k tomu vsemu patri. Uzivej si materstvi a nenech si to nikym a nicim zkazit. Posilame pusinku malemu 🙂 🙂

permonik7
25. bře 2010

aninam: z hormonů si nic nedělej to prostě k šestinedělí patří😉 Nejlepší náplast na všechnoje kouknout se do postýlky na ten uzlíček štěstí a všechno ( teda skoro) je tatam🙂 Přeji vám oběma hlavně zdravíčko, štěstíčko a spoustu lásky 😵

maznacik007
25. bře 2010

Ani maly je nadherny... 😵

solange
26. bře 2010

Ani aj ja gratulujem ku krasnemu, zdravemu Lukaskovi. Aj ked som sem este nepisala, sledujem tvoj pribeh od zaciatku (zial, je smutnou "kopiu" pribehu mojej kamaratky, ktora sa ale nastastie tiez uz -ako aj ty - tesi zdravemu dietatku).
Prajem vam s Lukaskom len stastne a radostne prezite chvile a hlavne vela zdravia🙂

siwama
26. bře 2010

Ahoj holky, tak Danča je po kontrole u gyn. 19 + 2 tt, a bude to kluk Jiřík.

dada78
26. bře 2010

ani, ešte raz gratulujem, teším sa s Tebou, neboj to bulenie od radosti patrí k materstvu. Mne keď Maťko povedal MAMA, tak som bola ozaj namäkko. Poriadne Lukáška vystískaj, a vybozkávaj aj za nás tetušky, čo sme na neho a Teba mysleli 😉

dada78
26. bře 2010

siwama, nech Vám robí veľkú radosť, vidíš ono akokeby sa tie detičky vracali späť ...

lena13
26. bře 2010

siwana tak to je krasne 😵 jsem stastna za tebe 😵

anta
27. bře 2010

Ani, tak jsem zhlédla tvého malého kočičáka Lukáška, ten je moc pěknej, mám radost 🙂 🙂

siwama
28. bře 2010

Taky mi to tak příjde, jako kdyby se nám Jiřík vracel. Určitě v něm Jiříka uvidím a patřičně ho budu rozmazlovat 😉