Zemřelo mi dítě

miliharmi
24. bře 2008

Stalo se vám to také? Máte někdy pocit, že to zvládáte a jindy se pod tou bolestí hroutíte? Zkusme si spolu psát, nejlépe rozumí ten, kdo to sám zažil.

Jmenuji se Milena, před rokem mi zemřela dvouletá holčička na herpetickou encefalitidu. Občas se potřebuji z toho vypsat, stále to hodně bolí.

ewkaewka
20. kvě 2010

ona este aj na pokeci trpi touto chorobou, ved si pozrite profil saska_20 a koment od holcicka12.3 tie iste nicky 😠 😠 😠

frisbee
20. kvě 2010

Dievčatá,chcem vám vyjadriť podporu,dotyčnú osobu v iných témach nepochopím,ale vo vašej mi príde veľmi necitlivá,až krutá ☹ ,držím vám všetkým palce,aby ste v živote prežili už iba krásne a šťastné udalosti 😉

radusv
20. kvě 2010

Je to šílený a zrovna do tohoto tématu se to vůbec ale vůbec nehodí, už jsem slyšela o spoustě ženských nebo dokonce chlapů co se na MK vydávali za někoho úplně jiného, ale tady mě to prostě nenapadlo - sem se chodím uklidnit, poplakat, utěšit a povzbudit nové andělské maminky atd. a ne aby jsem ještě pátrala komu věřit a co je pravda a co lež 😔

i kdyby byla nemocná, jak je možný, že si pamatuje co kde napíše a za koho se vydává, když je v tolika tématech?

Ani snaž se být kvůli Lukáškovi v klidu, tohle nám za nervy a slzy nestojí....

lekno
20. kvě 2010

tú sasku_20 si tiež pamätám.... 🙄

cocoska
20. kvě 2010

myslim, ze se nejaka k--va nudila. sedi na prdeli a vymysli si. ach jo.

juliap
20. kvě 2010

bambulky, sice sem neprispievam, ale citali sme si o tej nemenovanej ... je to fakt neskutocne, ako niekto takto moze vyuzit doveru ludi a popisat nieco take a este ked sa to tyka smrti, morbidne, hnuuus, ta osoba si zasluzi fakt len opovrhnutie ... my aprilovky 2010 ju jednoznacne zavrhujeme, nech sa kdesi skvari, za to co popisala, ako moze napisat o smrti dietata, ved to by malo byt trestne ...

inac drzim vam vsetkym palceky, co mate anjelickov, davaju iste na vas pozor a v zivote uz sa vam stanu len dobre veci 🙂

anta
20. kvě 2010

To jste mě teda vystrašily, doufám, že mého Honzíka nenajdu někde na vývěsce coby oběť dopravní nehody či jiné hrůzy, není opravdu nic horšího než když matka pochová vlastní děťátko, neumím si tu bolest představit, setkala jsem se taky se smrtí a vím, že to není nic příjemného, ale jak píši, nebylo to dítě, byl to dospělý člověk, ale i tak mi to dalo psychicky dost zabrat ☹ Proto nechápu, jak si někdo může dovolit dělat si vlastně legraci nad bolestí maminek, kterým se tohle stalo, je to hyenismus a nechutnost! Oné pisatelce bych přála, aby se jí to vrátilo stejným dílem jako se ona trefuje do vašeho nejbolestivějšího místa, nechci být nijak hnusná, ale na hrubý pytel hrubá záplata.
Takže "milá pisatelko", laskavě si své zvrhlé choutky nech pro sebe a pokud máš takovou touhu zraňovat lidi, doporučuji psychiatra a sem mezi normální a slušné lidi vůbec nechoď, neuchytíš se 😠

mihouk
20. kvě 2010

Je to velmi smutne, ze skutocne maminky, ktore si presli peklom na zemi, prichadzaju sem sa vypisat, pre podporu, pochopenie, radu a dokaz, ze najdej tu je.. stracaju v MK doveru a boja sa zneuzitia, kvoli chorej, nezrelej osobe.
Najviac ma mrzi, ze neuvidim Aninho Lukaska, ako rastie a robi radost, Bronine babulko a vela dalsich...
Prajem vsetkym maminkam uz len dobro a posielame pusinky vsetkym anjelikom, tym v nebicku aj tym na zemi.

lenka3007
20. kvě 2010

ahojte.... Čítala som si ten príbeh od tej podvodníčky a je zarážajúce že ešte stále sa jej dostanete do albumu, že ju ešte nikto nezablokoval... je to morbídne a nechutné, nechápem ako taky ludia možu kludne spávať a že sa nebojí že sa jej to raz vypomstí, lebo každý normálny človek by vymenil svoj vlastný život len aby zachránil dieťaťko a nie si takto bezcitne vymýšlať...ale myslím že ona má z toho teraz velkú show, lebo myslím že to v hlave nemá celkom zrovnané...

zabavka
20. kvě 2010

ahojte...dnes som tu prvý krát, prečítala som si príbeh zakladatelky tejto témy a stále na jej dcérku musím myslieť, na tie slová malinkej, ked bola už v nemocnici... 😢 baby je to len den a neviem sa sústrediť na nič, pozerám na moju malú a ked si predstavím, čo všetko sa jej može stať a čo by som robila bez nej, tak stále revem ☹ neviem čo mám robiť, je mi z toho strašne, chcem na ten príbeh zabudnúť, lebo mi je malinkej strašne lúto, ako sa trápila ☹ čo mám robiť, prosím poradte, chcem zabudnúť ☹ ??

pink_lady
20. kvě 2010

uf uf toto som v soku teda, tu ...lujziaztko som citala, sice sa mi zdali dve veci hned podozrive (ze bola znasilnena v 15 a ze chodili sme si po dovolenkach, uzivali si, nejak mi to bolo podozrive) ale povedala som si ze tak toto by si asi nikto nevymyslel...Este som kolko krat cestou v aute na nu myslela ze davaj si pozor vies co sa stalo tej babe z konika,....ze druhy ti moze zabit dieta...no, som v soku teda riadnom ... 😠

dada78
20. kvě 2010

som maximálne znechutená 😠 ja som si veru poplakala nad fotkami tej malej, že taký krásny anjelik !

anta, pripájam sa k Tvojmu komentáru a dodávam iba AMEN - staň sa!
iwusska, ďakujem za upozornenie, rovno mením nastavenie a upozorním aj baby z termínu, myslím,že týmto riadne poškodila Modrého koníka

ináč pamätáte si, inneska mala podobný problém s chorou ženskou, dohovie,či to tiež nebola táto 😠 ako sa môže niekto na smrti dieťaťa baviť, však to je max nepochopiteľné !!! na psychiatriu s ňou !

lena13
20. kvě 2010

Ja js si taky zmenila fotoblok 😔

me ji tak bylo lito te holcicky a te holky taky co vsechno musela vytrpet.............obycejna ku.va,doufam,ze pan buh bude spravedlivy 😠

miliharmi
autor
20. kvě 2010

Zabavka, nejspíš si ještě mladá a to, co zažíváš, je první šok ze setkání s utrpením a bolestí, nějakým způsobem se skoro každý dřív nebo později musí konfrontovat s něčím podobným. Buď vděčná, že je to jen takto zprostředkovaně, že to nemusíš zažívat na vlastní kůži. Možná už zítra ti bude lépe, až opadne ten první šok. Jinak děkuji, že je ti mojí Milenky líto, bylo to opravdu moc těžké, ale mojí holčičce je nyní už dobře, lépe než komukoliv tady z nás. Moje bolest zůstává, ale také už po těch letech otupěla a není tak ostrá, ale nejspíš už mohu říct, že ta bolest skrytá v srdci zůstane do konce mého života, nikdy na svojí holčičku nemůžu zapomenout.

Dado, 🙂 díky za vyjádřenou pochvalu, já jsem si založením diskuse řešila svou vlastní potřebu a očividně stejnou potřebu měly a mají mnohé maminky andílků a jsem ráda, že tahle diskuse pomáhá dál, i když já už sem tolik nechodím. 😉

Add ta žena, co si vymýšlela. Já už jsem z netu zvyklá na mnohé, už jsem se setkala s něčím velmi podobným na Rodině, mě už tyto podle mě psychicky postižené osoby nerozhodí, spíš je mi jich líto, nemají ani potuchy, s jak nezměrnou bolestí si zahrávají, kdo působí zlo, nejvíc nakonec ublíží sám sobě.

labutka
20. kvě 2010

babulky, chcem vam len vyjadrit podporu... do nasej temy pisala mmyska, ale ze niekto napise vymysleny pribeh sem...
drzte sa.

siwama
20. kvě 2010

😕 😕 😕 no je vlůbec tohle možné????
Neví, co to je. jinak nevín, fakt nevím, co k tomu napsat.

andykca
20. kvě 2010

Ahojte babenky....prepacte, viem ze sa vam sem votrelo par bab tak ako teraz ja....ale neda mi to, lebo k nam (Januar/Leden 2010) pisala tato baba pod 3 nickmi (v kazdom jednom jej umrelo babatko, dvojicky a mala aj po 5deti, a pod.)....a co som si pozerala vacsinu jej nickov tak prispievali prave sem....

chcem vas upozornit, ze tie nicky stale pribudaju.........(my sme si koli nej otvorili sukromnu temu)...

baby drzte sa 😉

bronia13
21. kvě 2010

mihouk - preco by si nevidela ako deturence rastu?

inac keby aj admin zablokoval urcitu IP aresu tak existuju take mini programiky co ti napriklad urobia tvoju IP adresu neviditelnu a daju tam IP povedzme z inej krajiny takze ta osoba sa moze stale prihlasovat.

no teraz si na to lujzatko spominam, mne bolo dost divne ze ma 20 rokov a chodi si tak po svete ako keby mala 35 a zabehnutu firmu, ze sa ide vydavat a take blbosti tu pisala pametate sa a ze ze je tehotna alebo sa snazia otehotniet nie?

az mi je zle, a mne jej bolo tak luto ale si spominam ze mi nieco na tom jej pribehu nesedelo.....

happy8051
21. kvě 2010

ahojte babulky... teda to je sila, co urobila lujzatko.... asi nebude celkom ok... a ako ste na to vlastne prisli???

gogoska123
21. kvě 2010

je to fakt hnus, co si ta Lujzatko dovolila. Taky si na ní vzpomínám, ještě jsem si o ní řikala, jak strašný to muselo být, že má dítě ze znásilnění a že jí ještě umřelo...Bože můj, jak tohle někdo může udělat? A zrovna v takovém tématu? Myslím, že musí být fakt psychicky vážně nemocná, normální ženská tohle neudělá....

juliagregor
21. kvě 2010

gogoska bola to 15 ročná soplanda, ktorá sa doma nudila, ale ja neverím, že bola sama, muselo byť ich viac a skladám klobúk pred @bejbypd , že ju odhalila...

denisocka
21. kvě 2010

aj my sme mali dotyčnu v teme ako juliq101 aj jankaat .... a vo vedlajšej zas anaridu a ine 😖 , my si už ideme robiť sukromnu temu,ale ktivie či sa takým chorým hlavam da vobec zabraniť sa votrieť . ale som rada že sa ta osoba odhalila

a žienky,držte sa

bronia13
21. kvě 2010

fakt tiez som zvedava ako sa na nu prislo ci zez IP adresu ci ako? hm?????

baradisk
21. kvě 2010

ahoj holky omlouvam se ze vam sem zas lezu ale co to je za kravu co si dokazala vymyslet takovou tragedii,jakto ze jeji albus se da otevrit???co delaj admini????a nam vymazou foto ktery se nehodej do temat a ji tu kravu zasranou prolhanou nechaj bejt??????????ja bych ji urvala hlavu svine a pokud to ty kravo ctes tak ti preju v zivote jen to nejhorsi.

baradisk
21. kvě 2010

omlouvam se vam za ty slova ale muselo to ven

juliagregor
21. kvě 2010

bronia https://www.modrykonik.sk/forum/tema/schizofren...
tam to kočky vysvetľujú 😉

pekný deň prajem

srdcko81
21. kvě 2010

baradisk-nerozculuj sa-zbytocne-vies ono je vsetko ako bumerang a vsetko zle sa rado vtacia-a ked bude mat ta dorycná nejaký problem bud otehotniet alebo nieco ine-tak si spomenie co robila 😠

Prepácte ze aj ja som sa votrela-ale tiez som si citala Vase prispevky a strasne Vam držím palceky a obdivujem Vas aké ste silné zeny.Ja babatko este nemam-ale ja by som sa zosypala keby sa mi nieco take stalo.A preto máte moj obdiv.A nech Vase dalsie deticky su zdrave a robia Vám radost.

A baby ja si prave myslím-ze táto soplana má skor vyssie IQ a je nadpriemerna a oreto sa prave nudi písat kdesy na pokeci s rovesníkmi ale radsej sa votrie medzi dospelých s tazkým osudom.Len jedno mi nejde do hlavy ako sa niekto moze zahravat so smrtou?A este k tomu babatka?Ved to musí byt harpia.

iwusska
21. kvě 2010

ahojte...vidim ze sa tej....podarilo spravit poriadny rozruch na ktorom sa teraz urcite zabava....ja by som ju zavrela na psychiatriu, lebo inde ani nepatri....a mne sa moc nechce verit, ze je to len 15 rocna soplana, lebo ma vyjadrovanie zrelej zeny / alebo muza? / a bezchybny pravopis....

selina.liana
21. kvě 2010

Ahojte môžem sa kvám pridať aj mne zomrelo dieťa dcérka mala 12 dni. tu je moje dievčatko ak cchete prečítajte si. http://anjeliky.sk/yasemin_caroline.htm

daluri
21. kvě 2010

Holky od včerejška sleduji, co se tady na MK rozpoutalo..koukám na odkazy, co dáváte...a je zajimavé, že už jsou uzamknuté..navíc, jak některé píšete, že jak je to možné, že její albumy jsou stále k nahlédnutí a u ostatních se mažou fotky...tak mě napadlo, jestli třeba nemá něco společného s adminy...už bych se ani tomu nedivila.. ikdyž mi nad jejím jednáním rozum stojí...
Dojde to tak daleko, že si všichni uzavřou soukromou skupinu a lidi se budou bát kohokoliv nového pustit a to je škoda, to pak MK ztrácí svůj prvotní smysl..