Zemřelo mi dítě

miliharmi
24. bře 2008

Stalo se vám to také? Máte někdy pocit, že to zvládáte a jindy se pod tou bolestí hroutíte? Zkusme si spolu psát, nejlépe rozumí ten, kdo to sám zažil.

Jmenuji se Milena, před rokem mi zemřela dvouletá holčička na herpetickou encefalitidu. Občas se potřebuji z toho vypsat, stále to hodně bolí.

nellygray
24. črc 2010

@hansed určitě jste si už všechno zlé vybrali - věřím, že na celý život. Strašně moc lidí myslelo na Tebe a teď bude myslet na Adélku, aby všechna vyšetření v pohodě zvládla a aby výsledky byly ty nejlepší možné. Držte se, radujte se z toho nečekaného štěstí. Zázraky se přeci dějí. 🙂

zuzik_p
24. črc 2010

@hansed ja tady bulim jak male dite, to je neco uzasneho, to je proste zazrak. Moc moc Vam preji, abyste si adelku odnesli domu co nejdriv.

hadimrska
24. črc 2010

Hansed malá je nádherná, a přidávám se zázraky se dějí, moc držím palečky ať všechna vyšetření dopadnou dobře. 🙂 Taky brečím, ale proto,že mám velikánskou radost i když se neznáme.

staninka77
24. črc 2010

Holky já tu taky bulím jak malá holka takové problémy z malíma dětima je někdy strašné.
Moc držím palečky aby byla moc zdravá. 😉 a statečná holčička.

crysmile
24. črc 2010

@hansed, gratulujem k malinkej, je nadhernaa.. neviem preco, ja som verila ze sa stane zazrak a budem sa za vas modlit aj nadalej.. nech si ju cim skor mozete odniest domov a nech vysetrenia dopadnu co najlepsie.. drzim palce a tesim sa, velmi velmi 🙂

staninka77
24. črc 2010

@hansed-malá je velká bojovnice a zvládne to a bude naprosto zdravá moc ti to přeji a malé Adélce přeji moc moc zdravíčka at se má krásně na tomhle světě. 😉 🙂 .
Mám tu uplně slzičky jsem za vás moc štastná že to takhle dobře dopadlo.
A neboj je to velkej bojovníček. 😉

smudlinka10
24. črc 2010

@hansed gratulujeme a maličké přejeme všichni moooooooooooc sil do velkého boje 😉

bobocka
24. črc 2010

@hansed ani nevies ako velmi sa s tebou tesim.neprispievam do tejto temy,no tvoj pribeh som zachytila a strasne ma mrzelo ako si sa trapila a vravela som si ake je to nefer.a teraz zrazu citam,ze sa stal maly zazrak a ze adelka je riadna bojovnicka..ja viem,ze ju caka vela vysetreni,no uz ukazala aku velku silu zit ma.teraz potrebuje len aby ste aj vy v jej silu verili.je prekrasna!!!velmi dufam,ze vysetrenia dobre dopadnu.musia!!! 🙂 este raz gratulujem k prekrasnej dcerke 🙂

mihouk
24. črc 2010

@hansed, Hani, Adelka je krasna!!! Gratulujeme aj Tebe aj tainkovi. Adelka je bojovnicka po maminke a my jej zelame iba a len to dobre. Myslime na vas a posielame vsetku pozitivu energiu. Zazraky sa deju, dakujeme 🙂 🙂 🙂 🙂

simcab
24. črc 2010

@hansed, veľmi vám držím palce, aby bola malinká vrámci možností v poriadku a aby ste si ju priniesli domov a robila vám veľa radosti 😵

jaa
24. črc 2010

@hansed
Pokud si přečteš můj příspěvek ohledně chlapečka mé kamarádky,tak tě to jistě moc povzbudí...Zázraky se dějí..!Mozek má ohromnou schopnost nahradit chybějící část na jiném místě ve větší hustotě tkáně a plnit svou funkci na 100%.Ona na tom byla úplně stejně a malý je v pořádku.!
Adélka je krásná a jistě vám bude dělat moc velkou radost..Gratuluji!!!!!!!Věřím,že to vše malá zvládne a vy si ji odnesete domů a budete fungovat,jako normální a moooc štastná rodina..... 🙂Hodně štěstí pro Adélku... 🙂 😵 🙂

Tady je foto chlapečka mé kamarádky ..Je to úplně normální zdravý rošták...

hansed
25. črc 2010

Holky, díky moc, já tomu stále ještě nemůžu uvěřit.... s manželem si držíme ještě maličko "odstup", máme obrovskou radost, ale bojíme se jásat, aby to neskončilo špatně.... ale Adélka už všem ukázala, že je ohromná bojovnice a neskutečně statečná....
@jaa příběh tvé kamarádky mě neskutečně pozitivně nakopává 😉

hanulinecka
25. črc 2010

@hansed moc a moc držíme pěstičky a moc vám fandíme taky posílám jednoho sloníka pro veliký štěstí at se vás chytne a nepustí Hanka

dada78
25. črc 2010

@hansed veľká gratulácia aj od nás s Maťkom, máme obrovskú radosť z malej Adelky - mojej menovkyne 😉 a neboj, zázraky sa ozaj stávajú a verím pevne,že ona bude toho dôkazom 😉

dada78
25. črc 2010

@aninam Luky je podarený, som veľmi rada, že Ti robí veľkú radosť. Máš pravdu,že nikdy nezabudneme na ich súrodencov, ja som včera tak Maťkovi povedala, keby žil Romanko, mohol by Ťa on voziť v tatrovke ...

dada78
25. črc 2010

@miliharmi minulý týždeň som bola s Maťkom 4 dni v nemocnici lebo mal laryngitídu a hoc som kojaca matka, za to že som s ním mohla byť 24hod som si musela platiť 7Euro. kašľať na tie peniaze, len mi príde neskutočne nepochopiteľné, prečo to takto funguje, veď to choré dieťatko potrebuje mamu čo najviac. Asi tí, čo o takých veciach ako je pobyt s matkou v nemocnici, nemajú ani potuchy, ani si nedajú psychológom poradiť .... čo je na škodu.
Ale verím,že aj keď Maminky nemôžu byť s dieťatkom, oni cítia, keď na ne myslia, určite aj Milenka to vedela.

ivee
25. črc 2010

@hansed tvůj příběh jsem tady sledovala a moc vám blahopřeju k nádherné holčičce 😵 Je překrásná a bojovnice to je zcela určitě, takže stejně jako ostatní věřím, že všechno bude v pořádku. Budeme na vás moc myslet 🙂

luznicarka
25. črc 2010

@hansed máš nádhernou holčičku moc moc jí držím palečky aby bylo vše jak má a už brzy mohla užívat všechny ty krásný věcičky co ste pro ní pořídila aty sama si udělala. Je vidět jaká je to obrovská bojovnice moc moc na Vás tři myslím. Už se moc těším na fotečky Adélky z domova 🙂 moc veliká gratulace k Adélce bojovnici držte se holky 🙂 tolik moc Vám to přeju.

radusv
25. črc 2010

Teda nestačím zírat kolik vás sleduje Haničky příběh a myslí na Adélku - je to opravdu krásný když se najde tolik lidí co ze srdce přejí štěstí 🙂

zdenka33
25. črc 2010

@hansed 🙂 🙂 🙂 ...nemůžu ani psát jak jsem štastná za vás 🙂 přeji moooooc zdravíčka Adélce 🙂 🙂 🙂 🙂 At už jste brzo doma a můžete se radovat z vašeho uzlíčka jen a jen vy tři 🙂 🙂

tuliberka
25. črc 2010

@hansed taky jsem si přečetla váš příběh. Zázraky se dějí. Moc držím Adélce pěsti!!! Je to opravdu bojovnice. 🙂 Jen tak dál! 🙂

jandulina
25. črc 2010

Také jsem zachytila Váš příběh, držím Adélce palečky a přeju celé rodině moc štěstí 🙂

luuuu
25. črc 2010

taktiez mi neda nenapisat, Hansed sledovala som tvoj pribeh a dnes rano po precitani tvojich riadkov tu placem ako male dieta, je to uzasne a z celeho srdca prajeme od nas malej vela zdravia do zivota!! 😵 😵 😵

faflina
25. črc 2010

Nejde mi to nenapsat @hansed držte se a věřím s tebou a se všemi tady, že to dobře dopadne, ještě před týdnem by tomuhle nikdo neuvěřil a kdo by doufal byl by blázen naproti tomu co říkali doktoři. Jsem ráda, že není vždy tomu tak když nějakej doktor něco řekne, že to tak prostě musí být. Jsem ráda že Adélka je šikovná a krásná a že bojuje stále o své místo s vámi. Přeju tolik štěstí kolik jste zažili smutku a tolik let zdraví kolik slz. Chci věřit, že zanedlouho pojedete všichni 3 domů jako rodina. A těm co jsi řekla že malá není, by asi měla vysvětlit že bojovala za své místo mezi námi. Přeju vám jen to krásné a věřím s vámi. Doufám, že brzy napíšeš jak se Ádě daří.
Všem ostatním kdo do téhle diskuze patří, přeju aby se jim stesk po svých dětech stal jen zlým snem a budu s vámi věřit v lepší budouctnost, a dále přeji, další, krásné a zdravé děti.

bibione
25. črc 2010

@hansed nemozem nenapisat ake pocity ma ovladli,ked som si precitala,ze malicka je v poriadku 😵 citam tvoj pribeh od zaciatku,plakavala som,ake to musi byt strasne pre vas oboch...boze moj,este nedavno si nevedela ci sa snou rozlucit ci nie 😔 a ha!! ZAZRAK nad ZAZRAKOV!!! Boh vas ma velmi rad 😵

lussy23
25. črc 2010

@hansed - To je úžasná správa, hotový zázrak. prajem, aby Adelka bola s vami čo najdlhšia a bola zdravá. Budem na vás myyslieť. A je to krásne miminko.

hansed
25. črc 2010

@radusv Radu, máš pravdu, tolik lidí, kolik nám přeje zdraví a štěstí pro naši malou, to je úúúžasnééé 😵 všem moc moc děkuju.....
stále se ještě bojím o tom mluvit, abychom to nezakřikli, ale teď už to je prostě jen a jen na ní, jak moc bude bojovat... my jí budeme při těch bojích držet za ručičky a říkat jí, jak moc ji milujeme 😵
všichni v okolí jsou z toho v šoku, ale "příjemném" šoku 🙂

pink_lady
25. črc 2010

@hansed moc moc moc drzim palce 😵

ikarkulka
25. črc 2010

taky sem nepřispívám a vlastně si to tady radši ani nečtu 😔 to až poslední dobou, kvůli haničce.
všechny z termínu jsme to s ní prožívaly den za dnem. a všechny nás každý den překvapovala, jak to snáší, jak se s tím pere. i její manžel.
a o to víc mě těší, kolik lidí se tu najednou našlo, co jim to štěstí přejou.
hani, myslim, že kdybyste už v životě ani nehrábli prstem, tak na sebe můžete být pyšný. už jste toho dokázali víc, než většina lidí. a adélce jen to nejlepší, ona to zvládne 😉

martul
25. črc 2010

Keď toto všetko čítam, tak plačem. Náhodou som v téme hydrocefalus narazila na príbeh Hansed a je dcérky. Ja som proste vedela že to takto dopadne a strašne sa teším. My sme presne toto isté absolvovali s naším 3 dieťaťom - Andrejkom. V 31 týždni na veľkom UZV nám bolo zistené toto isté. Potom nasledovali chvíle plaču, hnevu prečo práve my, potom som to nechávala na osud, Páha Boha.A keď sa narodil /samozrejme celý personál okolo nás čo sa bude diať/ tak vykukla úplne ale úplne normálna hlavička a najsamzdravší chlapček. Pri Sono mozgu len neveriacky krútili hlavami. A nič mu nieje 1 krát sme bola na kontrolnom sone a viac nič. To som napísala na povzbudenie Hansed a stále na Vás úžasné mamičky myslím. Každý deň, aj keď som si len z malilinkatej čsti prežila žiaľ. Držte sa Hansed aj vy všetky.