Zemřelo mi dítě

miliharmi
24. bře 2008

Stalo se vám to také? Máte někdy pocit, že to zvládáte a jindy se pod tou bolestí hroutíte? Zkusme si spolu psát, nejlépe rozumí ten, kdo to sám zažil.

Jmenuji se Milena, před rokem mi zemřela dvouletá holčička na herpetickou encefalitidu. Občas se potřebuji z toho vypsat, stále to hodně bolí.

claudica
30. zář 2010

@ikunka29 veľmi dobre Ti rozumiem. Prežila som čosi podobné a je to kruté. Môj bývalý nám robil doslova zo života peklo, alkohol, agresivita, skúsila som to s ním x-krát riešiť, nič nepomáhalo. Rozviedli sme sa, lebo som nemohla dopustiť, aby moje deti vyrastali v takejto atmosfére, strachu atď. Päť rokov po rozvode spáchal takú istú samovraždu ako Tvoj manžel, bolo to hrozné pre nás všetkých....Keďže nemal partnerku, pohreb som mu organizovala ja, pomník som dala spraviť ja /predsalen - bol otcom mojich detí/...zhodou okolností veľmi podobný ako si pripojila Ty. No a napriek tomu - všetkému som na príčine ja, celá jeho família ma obviňuje z toho, čo sa stalo. Pritom sa to stalo päť rokov po rozvode. To, ako sme ja a moje deti trpeli, ako ťažko sa nám žilo aj po rozvode a po tejto tragédii, to nikoho nezaujíma. Sme akoby opečiatkovaní, ako nejaké zrudy...
Ja som potom ešte päť ďalších rokov bola sama, teraz mám priateľa, ktorého prijali aj moje deti a vážia si ho a je mi konečne super. Hádam mám na to aj ja právo. A ostatné a ostatní ma vôbec nezaujímajú. Čas veľa vyrieši. Hlavu hore, držím palce.

pepibubu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pepibubu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petreva
30. zář 2010

Dobrý den, nebudu reagaovat na předchozí příspěvky....
Vlastně sem ani nepatřím, ale nevím, kam napsat a nebýt tak sama.....dnes po ránu jsem se dozvěděla otřesnou zprávu....autonehoda. Pane Bože ani nemůžu napsat víc.....snad se nezlobíte....neodešlo dítě, ale dospělý člověk, přesto 😔 😢 😢 😢

radusv
30. zář 2010

jednou za čas mám sílu se sem podívat a většinou to obrečím...

petrevo kdopak zemřel manžel? až budeš mít trochu síly napiš vypovídej se 😔

petreva
30. zář 2010

@radusv je pravda, že jsem si hned představila, jaké by bylo,kdyby tam zůstal manžel...pane Bože, já fakt nemůžu ani psát...nebyl to nikdo příbuzný, pokrevně.... 😔 snad jindy...
Teď si připadám tak trochu trapně,protože se snad ani neumím vcítit, jakou bolest máte vy....tady....

radusv
30. zář 2010

chápu promiň jestli jsme se zeptala takto přímo na manžela...
no i když je to "jen" někdo známý nebo vzdálený příbuzný tak to určitě s lidmi otřese ☹
trapně se určitě cítit nemusíš, udělala si něco co si zrovna tak cítila...
když budeš chtít klidně někdy napiš

danula2
30. zář 2010

nam 29/5/2010 odisiel nas anjelik v 18tt /s mojim terajsim muzom/ a presne mesiac na to zomrel moj exmanzel ☹
bolo to najhorsie obdobie v mojom zivote, citim ze doteraz to nemam v hlave upratane 😒 a stale to riesim
@claudica @ikunka29 ; moj exmanzel mal svoju novu rodinu, male dietatko, novu zenu a hadaj kto je ten najhorsi
jasne ze ja, zomrel kvoli mne, som opluvana, osocovana, kazdy na mna ukazuje len prstom, spravaju sa ku men ako k vrahyne 😢
ludia dokazu byt strasne zli, ale bolest ktoru som citila by som nezelala ani najvacsiemu nepriatelovi

bronia13
30. zář 2010

dnes by mala nasa Emmuska 3 roky, ten cas ale leti....

radusv
30. zář 2010

broni posílám emičce berušce pusinku do nebíčka
jojo ten čas letí šíleně až mě to někdy děsí

bronia13
30. zář 2010

@radusv dakujem, hej ten cas leti!!!

gabtcha
30. zář 2010

@bronia13 Broni, pripojuju se k Radce a posilam Emmicce pusinku do nebicka, i memu Karlikovi, ktery je tam dneska presne pul roku ... cas nekdy leti, prijde mi, ze je to davno...jen skoda, ze ta bolest zustava...

littledevil
30. zář 2010

Zajtra by mal moj synček 5 rokov a 6 mesiacov, narodil sa v 39 tt mrtvý. Neprejde ani den, aby som nanho nemyslela. Silu mi dávajú moji synčekovia, ale Sebastiánko mi velmi chýba.

gabtcha
30. zář 2010

@littledevil U nas teprve pul roku, denne na nej myslim. Je fajn, ze uz mas dalsi dva krasne kluciny, tak at ti delaji samou radost! Sebastianko jiste nad nimi drzi ochranou ruku🙂

petreva
30. zář 2010

Holky, moc objímám vaše andílky....není dost pusinek, které bychom jim poslali....
RADU, nevadí, že jsi zmínila manžela, mě napadl hned, jak mi to bylo sděleno...Miloš byl 30-ti letý kluk, kterého jsem znala od narození, bydleli jsem vedle sebe, hráli si, pak si naši rodiče postavili své baráčky,ale opět jsem se vrátili na jedno patro bytovky a máme své rodiny. Já nějak nemám slov....je to taková tragédie...tak moc to bolí...a vyvstává ta nekompromisní otázka PROČ???!!!

ivet78
30. zář 2010

Ahojte. Som tu nová prispievateľka, a zatial na modrom koníkovi bludim sem a tam ale tieto príbehy sú tak strašne smutné... Pravdepodobne ani jednu z vás nepoznám, ale teda toto som oplakala všetko. Stihla som si prečítať len pár príbehov ale ozaj pred všetkými dole klobúk , čo im detičky odišli do nebíčka. To sa asi ani nedá reagovať na takú velkú stratu a nie je to len o detičkách ale aj o príbuzných a menej príbuzných. Ja ked som bola tehotná druhý krát, tak som na začiatku tehotenstva začala krvácať a o dieťa som prišla. Vtedy nám to narušilo všetky plány a myslela som si že sa v tej chvíli asi zbláznim, ale teda toto čo čítam je fakt sila.....Aj ked je tomu už 11 rokov... Všetkým prajem držte sa babenky - aby ste našli znova zmysel pre radosť ....

ikunka29
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ikunka29
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivet78
30. zář 2010

@miliharmi
Ahoj. Začala som čítať príbehy od začiatku, a tento tvoj... a fakt dole klobúk, aká si silná....Ja ťa asi nepoznám, ale porevala som si pri čítaní tvojho príbehu. Nakukla som aj na fotky , bolo to krásne dievčatko.želám ti vela vela síl do budúcna...

miliharmi
autor
30. zář 2010

@ivet78 🙂 Děkuji za sebe i za Milenku, pro mě byla nejkrásnější, strašně mi chybí.

radusv
1. říj 2010

také posílám pusinky všem andílkům...
já sem opravdu musím chodit jen občas, včera mě to opět dostalo a večer jsem brečela 😔

@petreva tak to je mi líto ☹ to byl určitě pro tebe něco jako brácha... a i on byl něčí syn, vnuk, manžel a tatínek jako každý kdo zemře ☹ a na otázku proč se odpověď nenajde....

všechny se držte

petreva
1. říj 2010

RADU...nechtěla jsem tě rozplakat...posílám pohlazení 😔

radusv
1. říj 2010

@petreva Petro děkuju... nemyslela jsem to jen na tebe, ale celkově.... já mám pocit, že jsem šíleně šťastná a zároveň nešťastná nevím jak jinak bych to měla popsat - ale to bude zase dobrý, to mám asi teď nějaký divný období....

littledevil
1. říj 2010

@gabtcha velmi pekne Ti dakujem. Drž sa.

kahinae
1. říj 2010

Ahoj holky,

10.10. to budou dva roky co do nebíčka odešla moje dceruška :( bylo jí 11měsíců :( Doufám že mě vezmete mezi sebe :( nemám si s kým povídat.. Přitel je v práci a vidíme se třikrát do týdne, sice o tom ví, ale nechci to s ním moc řešit, protože se ho to netýká..

miliharmi
autor
1. říj 2010

@kahinae ahoj, je mi moc líto, že ti umřela dceruška, copak se jí stalo? Určitě si s námi pojď povídat. Divím se, žes nepřišla už dřív, když nemáš s kým si o tom promluvit, je to pak o to horší. Když píšeš, že přítele se to netýká, asi nebyl otce holčičky, takže s tím musíš být hodně sama.

kahinae
1. říj 2010

@miliharmi přítel nebyl otec Anetky! byla jsem na jiném serveru, ale tam už holky otěhotněly a já tam zůstala sama. Sic to taky s přítelem plánujeme, ale až bude byt a až se na to oba budeme cítit.. oboum nám je 21!! ☹ ☹ Bohužel Anetčin otec si z toho nic nedělá a už má tři děti!! ☹ ale já mu to přeju!! Anetka umřela na vadu srdce teda alespon podle doktorů :( žádné příznaky nebyly.. :( stalo se to během pár hodin :( S rodičema tohle řešit nechci, máma je z toho pořád špatná, rodila jsem v 18ti a máma jí brala jako svojí třetí dceru!

petreva
1. říj 2010

@kahinae je mi moc líto, co se stalo... 😢

@radusv asi tě tak trochu chápu, musím říct trochu,protože si to skutečně nedokážu představit...člověk žije, začne cítit i jiné pocity než hořkost a pak ho to asi tak trochu zarazí...ale ano, čeká na vás určitě i jiné city , myšlenky...moc držím palce ať se přemění "snažíme se" v "čekáme"

bronia13
1. říj 2010

@kahinae ahoj, viem ako sa citis, nasa Emmuska mala vcera 3 rocky a stale mi je za nou smutno aj ked uz mam od vtedy 2 dalsie deticky, stale to boli. To Anetke kedy zistili ze ma chore srdiecko? a to nemohli s tym nic robit ako operaciu ci podobne? hm....

kahinae
1. říj 2010

@bronia13 Anetka by 6.11. taky oslavila třetí narozeniny :( zjistili to až při pitvě ☹ ☹ bohužel to šlo rychle :( Já děti zatím nemám žádné, ale plánuju.. uvidíme jak se to všechno vyvrbí.. taky mi andílek chybí ☹ ☹