Zemřelo mi dítě

miliharmi
24. bře 2008

Stalo se vám to také? Máte někdy pocit, že to zvládáte a jindy se pod tou bolestí hroutíte? Zkusme si spolu psát, nejlépe rozumí ten, kdo to sám zažil.

Jmenuji se Milena, před rokem mi zemřela dvouletá holčička na herpetickou encefalitidu. Občas se potřebuji z toho vypsat, stále to hodně bolí.

gwenni
19. led 2011

@leopolda zatiaľ nevieme úplne presne vieme len toľko že mal vrodenú vadu na črievkach ale prečo čo to spôsobilo ??? máme budúci týždeň volať a majú nám poslať podrobnú správu že čo to mohlo spôsobiť.

radusv
19. led 2011

@tatiana1923 z celého srdce přeji ať se chlapeček narodí a je v pořádku

@gwenni je mi to moc líto 😔

juriva
19. led 2011

@gwenni ale to kazdej povedia cakat,aspon pol roka .....to mozu povedat...ale rad sa ako sa osobne na to citis.

monnn
19. led 2011

@gwenni je mi to tak líto,ani nevím co napsat-je mi jasné,že slova se těžce hledají přeji Ti at co nejdřív otěhotníš !

kiko2807
20. led 2011

takze pom dlhej dobe sem znovu nakuknem a prinasam nove spravy. Volala som na sud a povedali mi, ze o nas pripad sa zacal zaujimat najvyssi sud a dokonca aj ministerstvo . Tak dufam, ze sa to co najskor vsetko skonci aby si mohla malinka uz oddychnut a takisto aj ja...myslim, ze by bolo uz na case. Moja cokoladovy princeznicka by oslavila 28 marca 2011 - 6 rockov a bola by som velmi velmi stastna keby sa to do vtedy vsetko objasnilo a ludia ktory su vinny za jej smrt by boli riadne potrestany !

mircalla
20. led 2011

@kiko2807 ahoj kiko, sledujem tvoj boj s uradmi, konecne sa to niekam pohlo
@gwenni strasne mi je luto, krasnucky anjelik, aj boze...:(( preco zase taketo veci

ivkamb
25. led 2011

ahojte, mne sa narodil mrtvy chlapcek, zadusil sa pupocnou snurou, je to dva tyzdne, vsetci mi hovoria, ze to bude kazdy den lepsie, ale mne sa to zda kazdym dnom horsie

radusv
25. led 2011

@ivkamb 😔 je mi to opravdu líto - nám se stalo to samé, ale už před více jak rokem 😔
drž se, časem otupíš a naučíš se s tím žít 😔

ivkamb
25. led 2011

@radusv vidim ze uz mas druhe dietatko, aj ja by som uz najradsej znovu otehotnela aby to aspon trosku prebolelo, ale budem sa asi cele tehotenstvo o drobceka hrozne bat

radusv
25. led 2011

@ivkamb nene bohužel to je právě ten andílek co je v nebíčku co mám zapsaný v pase a o druhé mimi jsem přišla v začátku těhu, otěhotněla jsem docela brzy po porodu ani nevím jak a nyní je to rok od revize a zatím stále nic ☹

ivkamb
25. led 2011

@radusv aha tak to mi je velmi luto ☹ , prajem ti aby si este mala vela deticiek

radusv
25. led 2011

@ivkamb život je boj...
děkuji, já tobě totéž a všem maminkám toužícím po miminku....

danula2
25. led 2011

@ivkamb v ktorom tyzdni si rodila?

ivkamb
25. led 2011

@danula2 ahoj rodila som v 38.tt

danula2
25. led 2011

@ivkamb a prosim ta v ktorom meste?

ivkamb
25. led 2011

@danula2 v Partizanskom,ale nebolo to mestom, chlapec bol mrtvy uz ked som prisla dom nemocnice

radusv
25. led 2011

@ivkamb asi si trochu poupravím údaje v pase, protože poslední dobou to každého mate 😒

ivkamb
25. led 2011

@radusv nevadi, ved aj tak je to tvoje dietatko, ja som si tiez synceka zapisala

radusv
25. led 2011

@ivkamb to ano byl a vždycky bude, ale aspoň jsem tam dopsala to slovo v nebíčku, aby to nemátlo...

danula2
25. led 2011

@ivkamb a nebolo ti divne ze necitis kopance? co na poradne? nic nevidel podozrive?

radusv
25. led 2011

@danula2 mě řekl genetik, že udušení pupeční šňůrou nebo zkroucení pupeční šňůry je otázka několika vteřin 😔

gogoska123
26. led 2011

Ahoj všem, je mi moc líto nově přibylých maminek a jejich andílků. Moc na Vás myslím, aby bolest brzo otupěla a vy jste se cítili aspoň trochu lépe.
@tatiana1923 Našeho malého po porodu také operovali a operaci vzládl na jedničku, ty miminka vydrží pomalu víc jak mi. Vůbec nepřemýšlej nad tím, že by to mohlo dopadnou zle. Prostě to dopadne dobře a hotovo!!!!!!! Myslím na Tebe.

gabtcha
26. led 2011

ahojte, i ja vitam nove maminky, ac bych je byla radsi privitala v jine diskuzi:( nez v teto. Vsem preji, by ta bolest tak casto nevyplouvala na povrch a tento rok byl pro vsechny novou nadeji v lepsi zitrek, nejlepe dnesek😉 a na konci roku jsme si mohly rict, ze to byl krasny rok🙂
@tatiana1923 tez na tebe stale myslim, dej vedet, jak jsi dopadla. Drz se! A jak rika Gogoska, i nam operovali Karlika 3.den po narozeni, za dalsi tyden dalsi operace, deti vydrzi opravdu hodne a co jedine jim muzem v te dobe dat je, byt jim na blizku a aby slysely nas hlas, na ktery byly behem tehu zvykli..

ivkamb
26. led 2011

@danula2 no este dva dni pred tym som bola na poradni a vsetko bolo OK, dietatko sa normalne hybalo, doktor mi vravel, ze ked si omota pupocnu snuru okolo hlavicky a zacnu kontrakcie, ta snura sa utahuje tesnejsie a tak sa babatko zadusi, no a na poradne som chodila celych 9 mesiacov pravidelne, vzdy vsetko v pohode, ako povedali lekari, niekedy sa taketo nieco stane a nemoze za to nikto

radusv
26. led 2011

@ivkamb to je jasný takovéhle situaci se zabránit nedá... víš jak dlouho jsem si to vyčítala a dávala za vinu? A paradox ještě ke všemu byl, že náš chlapeček nebyl extra aktivní - celé těhu mě okopával opravdu decentně...

ivkamb
26. led 2011

@radusv u mna to bolo podobne, moj malinky ma mozno kopol dvakrat za cele tehu, on sa iba mrvil, vzdycky som videla zadocek alebo nozicku, rucicku, no bol ku mne velmi milucky a v noci sa nehybal nikdy, este sme sa s priatelom bavili, ze je to riadny spachtos, ked prespi celu noc, zaspaval vecer o deviatej a potom som na druhy den citila pohyby az okolo osmej rano

misinn
26. led 2011

@ivkamb ahoj, a ako si rodila? prirodzene alebo cs?

radusv
26. led 2011

@ivkamb u nás to samé - celou noc mě nechal spát a ke konci už ani tak nekopal jako spíš boulil...
v kolikátém tt jsi byla?

ivkamb
26. led 2011

@misinn rodila som prirodzene asi 4 hodiny

ivkamb
26. led 2011

@radusv bola som v 38.tt a ty?