Zemřelo mi dítě

miliharmi
24. bře 2008

Stalo se vám to také? Máte někdy pocit, že to zvládáte a jindy se pod tou bolestí hroutíte? Zkusme si spolu psát, nejlépe rozumí ten, kdo to sám zažil.

Jmenuji se Milena, před rokem mi zemřela dvouletá holčička na herpetickou encefalitidu. Občas se potřebuji z toho vypsat, stále to hodně bolí.

iwusska
28. únor 2011

@miliharmi @dada78 Milenke a Romankovi posielam pusinky a objatia do nebicka...a vam anjelskym maminkam vela objati a dusevnej sily, aby ste podla moznosti dokazali vydrzat a prezit ten cas, ked sa znova stratnete 😔 myslim na vas...

janam78
3. bře 2011

@ivkamb dekuji

janam78
3. bře 2011

@bronia13 dekuji,bylo to tezke obdobi ji videt a nemoct pomoct...zivot je uz takovy nekomu proste nalozi vic...

janam78
3. bře 2011

@soporova dekuji

janam78
3. bře 2011

Konecne mam taky chvili cas je to pro nas moc tezke,ja to mam jeste o neco cerstvejsi ale verim ze male misce uz je ted dobre a ze se na me diva a ochranuje nas.mladsi dcerce sem dala jeji nausnicky a taky jak je hrde nosi a kazdemu rika ze jsou jeji sestricky ze je uz andilek a ochranuje ji.

gabtcha
4. bře 2011

@janam78 to je hezke s tema nausnickama a jak je sestricka na svou sestricku hrda!🙂

janam78
5. bře 2011

jo to je.vlastne s ni vyrustala tak ji to ani neprislo ze byla jina....sedela u ni porad

gabtcha
7. bře 2011

Mile maminky a tatinci, chtela bych se s vami podelit o radost🙂 Kamaradce, ktera pred necelym rokem prisla o detatko tesne pred porodem umrela (asi tyden prenasela) se ale dneska narodil krasny kluk jako buk zdravoucky!!! Oba jsou v poradku a prozivaji, hlavne rodice, neuveritelnou radost z tohoto zazraku, radost, kterou vam vsem i sobe preji take!

ciefulik
7. bře 2011

@gabtcha gratulujeme!!! aj mojej známej zomrel chlapček v brušku v 8. mesiaci 😔 a do roka mali prekrásne dvojičky - chlapca a dievčatko!! 😵 😵 😵

gabtcha
7. bře 2011

omlouvam se, doslo k preklepu "tesne pred porodem umrela" - ma tam byt "umrel" - chlapecek zemrel a pote ho musela porodit:( ale nyni ma zdraveho klucinu a jiste si dokazete predstavit jakou nesmirnou radost proziva, bo vi, ze tento zazrak neni tak samozrejmny.
@ciefulik ano, to je asi nejlepsi lek, ihned otehotnet. I ja si to tak malovala, ze preci porod v norme a ihned otehotnime...zatim se nezadarilo, presto doufam, ze dalsi miminko se jednou i k nam ve zdravi dostane. A tak bych chtela pozbudit zaroven i ty maminky a tatinky, kteri cekaji a nedari se, ze i na nas dojde rada🙂 a ze i my se budeme jednou takto radovat jako moje kamaradka dnes..prozatim se muzeme radovat s ni🙂

gwenni
7. bře 2011

@gabtcha to o tej vločke si prenádherne napísala ....už by mohla pristáť v tvojom brušku a zime by ťa zase obdarila svojim zázrakom 🙂

inneska
7. bře 2011

@gabtcha určite každé takéto bábo je zázrak, hlavne pre rodičov 😵 a povzbudenie pre ostatné.. moc im gratulujeme k chlapčekovi 😵 😵

ja sama som otehotnela 6 týždňov po smrti synčeka...a aha ho, už čakáme dalšieho drobca 😀 tak zase bude o kúsok veselšie 🙂 držím palčeky všetkým všetučkým čo túžia mať opäť bábätko, pfuj pfuj posielam trochu dosť tehu poplutia, nech sa to na vás nalepí 😉

gogoska123
8. bře 2011

@gabtcha Jé, tak to mám velikou radost. Snad už svítá na lepší časy a i maminky, co si prožily tu strašnou bolest budou konečně aspoň trohu šťastné!!!!

gabtcha
8. bře 2011

@gwenni o te vlocce, to mi tak napsala moje sousedka a mi se to moc libilo a libi. Ale nenapadlo me to spojeni, ze by mohla pristat v mem brisku a zime by s emi ukazala🙂 to je pekne, diky🙂 tak treba to tak vyjde🙂
@inneska tak to taky gratuluju k tretimu detatku a preji, by vsechno dobre dopadlo!!
@gogoska123 tak tak🙂 jinak te moc zdravim a doufam, ze se mas dobre! A Marecek ti posila vselijake radosti vsedniho dne...🙂

gwenni
8. bře 2011

@gabtcha môj Maxinko sa nám narodil v decembri a ak by som teraz v marci otehotnela, tak by sa nám zase v decembri vrátil ...preto ma to napadlo aj s tebou, lebo si tak krásne všetkým priala aby sa im podarilo znovu otehotnieť tak ty by si to mohla teda teraz v marci začať a my sa k tebe popridávame a budúcu zimu tu bude krásnych vločiek kopu 🙂

gabtcha
8. bře 2011

@gwenni vynasnažíme se 😉 🙂

gogoska123
9. bře 2011

@gabtcha já tě taky zdravím 🙂 No, teď řeším nějaké vztahové problémy, ale mám takový intezivní pocit, že Mareček stojí při mě a dodává mi sílu to vyřešit. Jak se máš ty? Tolik by Ti přála, aby ses už dočkala toho voňavého uzlíčku štěstí...

luznicarka
11. bře 2011

Tak sem Vám tu chtěla vlít trochu pozitiva do srdíček a koukám že někdo dlaší to zvládl za nás 🙂 to je dobře. Vim jak je to těžký před 4 lety sem přišla o dcerku ve 36 tt musela sem jí taky porodit a rok a měsíc na to se nám narodil syn, který tu teď okolo mě jezdí autíčkama a řádí jako tarzan. Ví že má sestřičku andílaka která bydlí v nebíčku a dává na něj pozor a během 14 dní nás čeká radostná událost znovu tentokráte čekáme na narození naší druhé dcery a moc se na ní těšíme. Je těžký přijít o dítě, ale kdybych dnes a denně uvažovala o tom jaký by to bylo kdyby tu Eliška byla jaká by asi byli a co by sme spolu dělali asi bych tu už nebyla a sem nesmírně vděčná že mám manžela který mě v tom těžkém období podržel a teď je synovi skvělým otce a doufám že i dceři bude skvělým otcem a mě stále skvělou oporou. Holky držte se vím je to těžký a další děti Vám vaše andílky nenahradí a díru v srdci po nich nezacelí, ale pomáhají jít dál a to je třeba. 😉 😉

bronia13
14. bře 2011

@gabtcha hladam co si tu napisala o vlocke a neviem to najst, @gwenni pisala ze nieco pekne si tu napisala

lucisa
14. bře 2011

@bronia13, @gabtcha to má v profilu a je to opravdu moc pěkné.......

tatiana1923
14. bře 2011

@gabtcha ... ahoj, neviem ci si ma este pamatas...ale si mi kazala, ze mam ti dat vediet ako som dopadla...no bohuzial nie velmi dobre, malinky zil len 6 dni a potom nam zomrel ☹ je to hrozne, len dufam, ze ked uz nie je medzi nami tak hore v nebicku mu je lepsie

misinn
14. bře 2011

@tatiana1923 to mi je velmi luto ☹ ☹ dufala som ze vsetko dobre dopadne ☹

iwusska
14. bře 2011

@tatiana1923 😢 😢 😢 😢

tatiana1923
14. bře 2011

@misinn no aj ja som verila, ale bohuzial asi to tak malo byt, asi ho panbozko lubil viac...ja neviem som z toho uplne znicena ☹ ☹

misinn
14. bře 2011

@tatiana1923 verim ti, budes mat teraz tazke obdobie 😢 ale casom bude vsetko lepsie

tatiana1923
14. bře 2011

@misinn jaj ani nehovor, je to strasne, ked si teraz predstavim, ze tu mal byt s nami ze som s nim mohla ist von a tak...je mi z toho hrozne, vcera som sa uplne polozila ako som prisla z cintorinu... ☹ ☹ ☹ ja vobec neviem ako dalej

misinn
14. bře 2011

@tatiana1923 poznam tieto stavy a pocity, ale ver mi ze casom bude lepsie, vsetky co sme to sme si tym presli, zvladli sme to, navzdy ta to bude boliet ale naucis sa s tym zit. moj malinky by mal dnes presne rok a pol ☹ je to smutne ale bohuzial, nemal asi v osude dlhy zivot v tomto svete.
vela o tom rozpravaj a plac kolko potrebujes uvidis ze sa ti postupne ulavi. ☹

misinn
14. bře 2011

@tatiana1923 mas aj jeho fotku?

tatiana1923
14. bře 2011

@misinn a ak mozem vediet co sa mu stalo? preco musel aj on zomriet? a ako si to ty zvladala? ... no ja sa snazim, ze nech to ako tak prejde ale este je to zavcasu este to bude boliet asi poriadne dlho....mam aj jeho foto mam ju zatial len v mobile potom ho dam sem drobceka nasho ☹

misinn
14. bře 2011

@tatiana1923 ked chces pozri si moj fotoblog- alebo profil neviem ako to nazvat a tam mam link kde si mozes precitat preco nas malinky zomrel.
tak ja som to zvladala tiez tazko ako kazda jedna z nas, no nie je velmi co poradit. hlavne plakat hovorit o tom vela.
mne velmi pomohli kamaratky ktore stale boli somnou ked som sa citila zle, vzdy ma podrzali ale hlavne moj muz ma velmi podrzal.
neviem uz ani bolo to take strasne obdobie, ale preslo to celkom rychlo.. aj ked aj teraz ma sem tam chyti smutok a poplacem si. ale to je uplne normalne ved som bola jeho maminka a aj vzdy budem...
skus sa hlavne nejako odreagovat, dobre by bolo keby si mohla niekam odcestovat a prist na ine myslienky