Zemřelo mi dítě

miliharmi
24. bře 2008

Stalo se vám to také? Máte někdy pocit, že to zvládáte a jindy se pod tou bolestí hroutíte? Zkusme si spolu psát, nejlépe rozumí ten, kdo to sám zažil.

Jmenuji se Milena, před rokem mi zemřela dvouletá holčička na herpetickou encefalitidu. Občas se potřebuji z toho vypsat, stále to hodně bolí.

pentagras
12. kvě 2012

@ined77 děkuju, budu tu sílu potřebovat, dnešek byl hodně špatný ☹

tutitu
12. kvě 2012

@irsina83 aj ja som prišla o dieťatko, zomrelo mi v brušku, sú to tri týždne, čo sa to stalo. Verím, že je v nebíčku a dáva pozor na svojho bratčeka. Verím, že sa raz stretneme a ja ho zoberiem do náručia...
Tú knižku si určite prečítam.

liave
13. kvě 2012

Mamicka draha ja tuzim sa dotknut dnes tvojho srdca...ja pohladit chcem tvoje srdce bolave...mamicka to nic ze mas dieta v nebi ,len oci mas slzave...mamicka,tvoju lasku citim v hrudi,ja viem ze ty si skutocna,ja viem mamicka ze by si chcela vsetky deti v naruci mat ,ale ty si statocna...kym ine dietky prikrivaju nezne ruky mami,mna hladi laska tvoja i ked nie som s vami...vzdy ked nazriem cez nebeske okienko chcem kricat aby ma poculi,chcem kricat len aby ma videli,lebo i ty si hodna tohto mena,ucty ..lebo i ty si bola obdarena,laskou a nehou a menom tvojim...mama lubim ta a posielam ti svoje anjelske objatie <3 aby si vedela ze nie si nikdy sama!

gabtcha
13. kvě 2012

Mile maminky, preji nam vsem v tento den matek, by nam nasi andilci neprestavali davat najevo, ze jsou s nami a kdyz je nam po nich smutno, by nas necim milym potesili...

ursul
13. kvě 2012

Zajtra je najhorši den mojho života,den ked si mi odišiel laska,uplynulo vela rokov,bolest je stale velka..chcem ta vidiet,chcem ta mat pri sebe,nechcem žit bez teba,ale musim...strašne mi chybaš a čast mojho srdca odišla stebou navždy.milujem ta trpim aj ked neverim v boha,ale verim,že budeme spolu a potom už navždy.. milujem ta ,tvoja maminka.........velakrat pozeram hore či neuvidim tvoju tvaričku,ale nevidim nič iba tmu ☹ ☹ ☹

tutitu
13. kvě 2012

@veruska007 ahoj veruska. Dnes som sa o tom bavila s kňazom. Tvoje dieťatko nečaká, Tvoje dieťatko je v nebi. Spolu s mojím. Mne zomrelo pred tromi týždňami v brušku. Keby sa narodilo, dala by som ho pokrstiť. Túžila som po tom, je to KRST TÚŽBY. Ďieťatko je pokrstené, mám hore anjelika. A verím, že aj Ty........

atiatko
13. kvě 2012

@ursul nepoznám Ťa, ale ..... neskutočne smutné písmenká ... slzy mi padajú a mrazí celé telo .... veľa, veľa síl prajem ....

ursul
13. kvě 2012

@atiatko dakujem ti,nemam komu povedat svoje pocity a vlastne asi by som to nedokazala povedat iba napisat som to schopna...si mila ,važim si tvoju učast...

svetllana
13. kvě 2012

@ursul Velmi placem....:'(:'(:'( Budem s Tebou cely zajtrajsok! V mysli urcite...:-*

ursul
13. kvě 2012

@svetllana dakujem ti Andrejka si zlata,že ma chapeš.....si mila ☹ 🤐

atiatko
13. kvě 2012

@ursul je veľa druhov bolesti a smútku, a nie každý človek sa vie z toho vyrozprávať .... ja sama viem, že mne pomáhajú napísané písmenká vyskladané do slov ..... niekedy človek nedokáže už viac plakať, ale úľavou ... hm, aké zvláštne slovo ... sú mu napísané pocity .... zajtrajší deň bude pre Teba určite nesmierne ťažký ... ale prijmi odo mňa veľa síl ...

miliharmi
autor
14. kvě 2012

@ursul Pro Dominička do nebe, snad se tam má tak krásně, ale myslím, že spíš ještě lépe, jak si to ani nikdo z lidí neumí představit.

ursul
14. kvě 2012

@miliharmi dakujem Mili,chcela by som verit...

miliharmi
autor
14. kvě 2012

@ursul Chtěla jsem k tomu nahrát obrázek, ale nějak mi to nechce MK nahrát, škoda.

miliharmi
autor
14. kvě 2012

Ani na druhý pokus se mi to nepodařilo.

ursul
14. kvě 2012

@miliharmi ake zvlaštne 😖 znama chodi k anjelom,a pytala sa na mn bolo to polroka dozadu asi tak a povedali jej že som ho nepustila celu tu dobu nam kam ma ist,vieš ja neverim v boha, ale dala som omšu vtedy urobit a vraj už je spokojny, mysliš,že to existuje?

gabtcha
14. kvě 2012

@ursul myslim dnes na tebe a preji, aby se ta tma, o ktere pises promenila ve svetylko nadeje...

veruska007
14. kvě 2012

@tutitu Díky moc, že ses zeptala. A díky, žes mi to napsala. Jsem moc ráda. No, mně se jednou zdálo o tom, že jsem se s Jakoubkem v nebi setkala... snila jsem o tom, že až budeme po smrti, bude zase miminkem a my si vynahradíme všechen čas, který nám tady na zemi nebyl dopřán. A pak se mi v noci zdálo, že jsem zemřela a šla po cestě a na té cestě na mě čekali lidé, kteří dávno zemřeli. A potom přišel mladý muž, že je můj Jakoubek... a že po smrti to bude úplně jiné, než jak si to teď představuju...no, zvláštní sen.

ursul
14. kvě 2012

@gabtcha dakujem,si zlatičko 🤐

zoja
15. kvě 2012

Dnes mame poslednu rozlucku s nasou Veronikou, o pol piatej rano mi prisla sms, ze o dostupnosti jej telefonu uz informacia nebude poskytnuta. Uz to nie je len docasne, ale skutocne... Neviem si ani len predstavit co nas dnes caka, ako to zvladneme, neviem najst slova ako to vyjadrit, co citim lebo stale necitim nic, stale cakam , ze uz to pride, ale stale sa mi to zda malo... bolo to moje dieta, milujem ju a tak preco take prazdno?????

sue
15. kvě 2012

@zoja 😔 viem,že dcérkino objatie nenahradí už nič 😔 ale posielam aspoň na diaľku, silné vrúcne objatie 😔 😔 😔

vavrenka
15. kvě 2012

@zoja v myslienkach som dnesny den s tebou.... 😔

ursul
15. kvě 2012

@katuscakzms Sofinke pusinky do nebička k meninkam aj všetkym ostatnym...

katuscakzms
15. kvě 2012

@ursul dakujem Silvinka,z celeho srdca.....som sa dnes velmi rozcitlivela a pripomenula si mnohe..stale to nieje lahke a bojujem s tym ako sa len da ....pozdravujem vsetky maminky a aj vsetkych nasich anjelikov

miky
17. kvě 2012

@liave až tu u toho brečím.....tak moc mě mrzí, že mi Baruška nikdy neřekla mámo.....

miky
17. kvě 2012

@ursul @zoja posílám Vám na dálku obětí, také jste měly v posledních dnech zlé časy, moc na vás myslím

ursul
17. kvě 2012

@miliharmi dakujeem Ti strašne krasne...si užasna ani nevieš čo to pre mna znamena..je to zvratene ale ,,tešim sa,, 😵 😵 😵

ursul
17. kvě 2012

@miky dakujem si zlatičko.... 😔

miky
17. kvě 2012

@ursul já v boha také nevěřím, ale moc si přeju věřit v to, že s Baruškou budeme zase jednou spolu, že si jí budu moct zase pochovat, pomazlit se s ní. Byli jsme u jednoho léčitele - nebyl to tedy přímo léčitel, ale nevím jak to jinak popsat a ten nám řekl, že Barunka se nám do dvou let vrátí a bude zdravé miminko. Prý si v tomhle životě musela s Michalem (mým manželem a tedy jejím tatínkem) vyřídit něco co měli nevyřešeného z minulých životů....No a když byla Barunka ještě na ARU, tak švagrová navštívila jednu paní, která se také zabývá podobnými věcmi a ta se napojila na Barunky dušičku a vyprávěli si spolu a Barunka jí prý říkala, že nechápe proč jsme všichni smutní, že ona věděla, že na tomhle světě bude jenom takhle krátce a že ví, že jí čeká něco krásného. Moc si přeju, aby jí opravdu bylo krásně a jednou se nám zase vrátila. Být maminkou bylo to nejkrásnější co mě v životě potkalo a moc bych si přála tenhle krásný pocit zažít znovu

ursul
17. kvě 2012

@miky
presne to čo pišeš ta znama tvrdi,možno niečo take je..neviem ale ked napišeš že čakate a bude to tak vychadzat tak asi tomu začnem verit,že niečo asi niekde je... 🤐