Zemřelo mi dítě

miliharmi
24. bře 2008

Stalo se vám to také? Máte někdy pocit, že to zvládáte a jindy se pod tou bolestí hroutíte? Zkusme si spolu psát, nejlépe rozumí ten, kdo to sám zažil.

Jmenuji se Milena, před rokem mi zemřela dvouletá holčička na herpetickou encefalitidu. Občas se potřebuji z toho vypsat, stále to hodně bolí.

treasurka
8. dub 2019

@yelowangel Nééé, tolik jsme na vás mysleli a říkali si, že to určitě zvládne. To je strašný. Moc mě to mrzí, ani nedokážu napsat jak. Kéž by to nebyla pravda. Doprdele!

neeva
8. dub 2019

@yelowangel Moc me mrzi, co vas potkalo😥Verila jsem, ze to dobre dopadne. Upřímnou soustrast.

queenmk
8. dub 2019

@yelowangel 😢 Takove veci by se nikomu stavat nemely. Ted uz je mu dobre a diva se na vas shora... 🍀

misakri
11. kvě 2019

Dobrý večer, je tato diskuze ještě aktivní?
Sedím na gauči u rodičů,něco běží v televizi a já koukám na hodiny a minutu po minutě si prehravam včerejší večer..
Moje 5 mesicni holčička dostala včera v poledne horečku,přes 40.. myslela jsem,že zoubky,volala jsem i naši Dr,dejte čípek,kdyby to trvalo,v sobotu ráno na pohotovost.. byla komunikativní,i mlíčko si dala,celá hořela,takže jsme se tulily,mazlily,já ji říkala,že ty zubiska jsou mrchy,ale že to přejde..
Po 20hod při papání mlíčka se jí objevil flek na obličeji,takže teda jedeme,bez jsem se oblékla,tak zmizel,ale za 2 minuty začala být apatická,z ničeho nic,jen ležela,hlavu zvrácenou.. řekla jsem,že jedeme,rozepla pyžamko a uviděla ty skvrny,byly všude, bože..
Do 10 min jsme byli v nemocnici,přijali ji na normální pokoj,přišel další Dr,že ihned na jipku a pak už to běželo strašně rychle.. kam všude ji pichali,co dělali,popisovat nebudu - u ničeho ani nepípla,jen ležela a hledala mě očima,držela jsem ji za ruku,říkala jak ji miluju,už mi ani nestiskla prsty,jak to vždycky dělala.. jela pro nás rychla,že snad ve Fakultě na ARO se něco podaří,že to ještě není tak zlé,že se stane zázrak..
Dovolili mi jet s ní,držela jsem ji za ruku,hladila ji,už ani hlavičku ke mě neotocila,jen ocicka,ty její krásné modré oči,které ztmavly,byly skoro černé..
Zemřela ještě v sanitce,i když se hodinu pokoušeli nahodit její srdíčko,moje srdíčko.. nepodařilo se ani jednou..
V nemocnici mi dovolili si ji vzít,obejmout,říct ji,jak moc ji miluju.. byla to nejhorší hodina v mém životě.. moje malá krásná holčička.. trvalo to 3 hod,3 zkurvene hodiny,které mi zničily život.. věřila jsem,bála jsem se, doufala..
Ještě v noci přijeli moji rodiče,rozloučit se s mojí buchtičkou.. táta dostal infarkt,když mě viděl s jeho mrtvou vnučkou v náručí.. já dostala prášky,moc prášku,všichni přáli upřímnou soustrast,ale já nechci soustrast,já chci svoji Katušku....... 😔

clarrinka
11. kvě 2019

@misakri je mi to tak strašně moc líto!! Strašně moc!! 😭 Taky jsem přišla o moji nádhernou 5ti měsíční holčičku. Je to 10 měsíců a chci ji zpět každý den. Člověk se s tím musí jedině smířit. Bude to trvat hodně dlouho. Stůjte při sobě. Posílám moc síly!

sweet81
11. kvě 2019

@misakri je mi to hrozně líto😔 vždy když něco takového čtu, píchá mě u srdce. Posílám moc sil❤️🍀 je to šílený.

lenkazub
11. kvě 2019

Misakri je mi to strašně moc lito. Vím jak ti je, jak ti bude a co si včerejší noc prožívala. Také mi můj syn umřel v náručí. Je to už 9 měsíců a není den abych si na něj nevzpomnela. Drž se!! Myslím na Tebe, na tvoji Katusku...

klik68
11. kvě 2019

@misakri bože muj😭strašně mě to mrzí!!! Brečim tady .. posilám strašně moc obejmutí..

merope
11. kvě 2019

@misakri To je strašný, tohle se nedá ani číst a člověku je blbě. Leží mi tu malé mrně a když si člověk uvědomí, co by se mohlo stát ☹ Drž se.

marketa11112
11. kvě 2019

@misakri boze, tohle se proste nema dit. Brecim tu s vami. Posilam vam moc sil. Co vam rekli,ze se stalo? Takto rychle? To snad ani neni mozne. Kez bych vam mohla nejak pomoci. To je tak tezke.

michalusenka
11. kvě 2019

@misakri to snad neni mozne jak se behem par minut muze otocit zivot naruby!bud silna pro druhe dve deti!

yelowangel
12. kvě 2019

@misakri Hrozně moc mě to mrzí. Sama jsem před měsícem přišla o syna a upřímně je to peklo na zemi. Máš ale ještě další děti pro který musíš žít a fungovat a který ti budou dávat radost. My už nemáme nikoho. Nemám radu jak to zvládnout, tou bolestí si prostě s mužem projít musíte. Držím pěsti ať to zvládnete překonat a jednou se zase nadechnout.

karlajasmine
12. kvě 2019

@misakri bože je mi to tak líto. Meningokok že. Kvůli starším dětem v sobě najdeš silu jít dál.

samcuska
12. kvě 2019

@misakri strasne me to mrzi,paneboze.☹ uprimnou soustrast.☹

ppavlusa
12. kvě 2019

@misakri je mi to tak lito. Drzte se,myslim na vas.

radula88
Autor odpověď smazal
Zobraz
misina01
21. říj 2020

Ahoj všem. Nikdy bych netušila, ze se budu muset přidat do takové skupiny. Ani nevím, jestli je ještě funkční, poslední příspěvky jsou starší. Přišla jsem o syna a vůbec se s tím nemůžu vyrovnat. Mám pocit, ze nemůžu zit dal, ze proste nepřežiju další den ☹ našla bych tady maminku, která tím prosla a dokázala nejak zit dal? Našla ještě někdy radost ze života?

any2any
Autor odpověď smazal
Zobraz
misina01
21. říj 2020

@clarrinka muzu se zeptat, jak jste to zvládli? Přežili? Přišla jsem o syna, bylo mu 5 měsíců. A nezvladam vůbec zit dal..

misina01
21. říj 2020

@any2any bože můj. Kolik malé bylo? Muzu psát zprávu? Nebo mail?

any2any
Autor odpověď smazal
Zobraz
vendes
21. říj 2020

@misina01 Můžete mi napsat SZ, v lednu nám zemřela holčička.

misina01
21. říj 2020

@any2any napsala jsem zprávu

misina01
21. říj 2020

@vendes napsala jsem

lenkazub
21. říj 2020

@misina01 je mi to moc líto. Nám před 2 lety umrelo miminko. 18 krásných dní jsme s naším Ondraskem prožili a pak se mi úplně zhroutil svět. Nikdy se s tím nesmirim. Není den, abych si na něj nevzpomela. Urnicku mám do teď doma.
Je mi to tak líto, že do tyhle skupiny přibyl další člověk. Drž se. Kdyby cokoliv klidne piš.

misina01
22. říj 2020

@lenkazub co se malému stalo? Našemu synovi bylo 5 měsíců a mám pocit, ze už nikdy nebudu moct zit dal.. nemyslim na nic jinyho... mluvím s nim nahlas, pisu dopisy, palim svíčky, brecim.

misina01
23. říj 2020

Toužila jste některá z vás po miminku, když jste přišli o dítě? Nebo jsem divná? ☹ manzel nechce a mě to hrozné trapi. Rikal, ze už další dítě proste nechce...

lenkazub
24. říj 2020

@misina01 ty jsi zažila ještě něco horšího než já. Preci jen máš na něj vzpomínky za celých 5 měsíců.... Našemu synovi praskla hlavní ceva do mozku, měl masivní krvácení do mozku. I kdyby to přežil tak by byl totální ležák, neslyšel by, nemluvil by, neviděl by. Maximálně by prý vydával skreky.... Je mi to tak líto co se ti stalo. Vydrž. Jen čas trochu bolest otupi, ale bude to trvat a nikdy se s tím nesmiris. Já mám dodnes urnicku s Ondrou doma. První měsíce jsem byla tak vysinuta, že když jsme někam jeli tak jsem chtěla s sebou brát i urnu, protože jsem Ondru nechtěla nechávat samotného doma.... Myslím na tebe 😗😗😗

lenkazub
24. říj 2020

@misina01 manžel se asi boji další bolesti. Ano, nám se před 3 měsíci narodil syn Oliver (úplná kopie Ondry) jsem ráda, že i přes ten strach jsem nakonec svolila mít další miminko. Manžel chtěl hned jak se to stalo další miminko ale já jednak nemohla, byla jsem po cs a za druhé jsem se bála. Jsou to dva roky co se nám to stalo a jsou to 3 měsíce co se nám narodil nás úžasný syn. Ale na Ondru nikdy nezapomenu.

lenkazub
24. říj 2020

@misina01 klidně s ním mluv. Brec, povídej si o tom pokud máš potřebu nebo se naopak zavri. Dělej to co ti bude pomáhat tu bolest ze sebe dostat. Já se naopak zavřela doma a nevychazela jsem. Nikoho jsem nechtěla vidět. Uzavřela jsem se do sebe. Chodila jsem jen k psychologovi. Těžké pro mě bylo to oznámit našemu staršímu synovi. Řekla jsem mu to snad až po měsíci kdy si všiml že už neodsavam mlíčko pro naše miminko.
Do teď jsem jiná než jsem byla dřív.