Zemřelo mi dítě

miliharmi
24. bře 2008

Stalo se vám to také? Máte někdy pocit, že to zvládáte a jindy se pod tou bolestí hroutíte? Zkusme si spolu psát, nejlépe rozumí ten, kdo to sám zažil.

Jmenuji se Milena, před rokem mi zemřela dvouletá holčička na herpetickou encefalitidu. Občas se potřebuji z toho vypsat, stále to hodně bolí.

gogoska123
9. črc 2012

@waldnerka27 Ahoj, je mi strašně líto, co se ti přihodilo, ani to nedokážu vyjádřit slovy, máš to neskutečně těžké, život se s tebou nemazlí a máš můj velký obdiv za to, jak se s tím pereš. Pevně věřím, že ještě jedno děťátko mít budeš, i když tvou dcerku ti nenahradí, dá ti nový smysl života! Drž se!

kris2008
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kris2008
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ursul
9. črc 2012

@waldnerka27 je to strasne čo sa ti stalo..nikdy nezabudneš..len sa stym naučiš nejakym sposobom žit..drž sa budem na teba mysliet..ked sa budes citit sama napiš..

kris2008
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
luznicarka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzanaj54
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzanaj54
10. črc 2012

teraz sme boli prvykrat na kratkej dovolenke - predlzenom vikende. Doteraz som si to nevedela predstavit. A teraz, ked som si povedala, ze uz som pripravena, ze bude super, oddychneme si, zmenime prostredie aj myslienky...nestalo sa tak. Myslienky ma prepadli hned ked sme dorazili na miesto a nedali mi dychat kym sme neodisli. Vsade boli stastne rodinky s malymi detmi a mozno milionkrat za tie 4 dni som si povedala, ze takto to predsa nemalo byt, ze to malo byt uplne inak. Tam mi to cele prislo luto este viac. To vsetky dovolenky uz budu taketo?!

waldnerka27
10. črc 2012

@gogoska123 ☹ zvykla sem si už chodím jen do práce a do práce a zase do práce

waldnerka27
10. črc 2012

@ursul ahoj díky :( bez ní tu na světě něco chybí....

janet24
11. črc 2012

ursul
11. črc 2012

@waldnerka27 ☹ to je jasne

ursul
11. črc 2012

@zuzanaj54 moja zlata je mi to luto ☹ ☹

ined77
12. črc 2012

Zítra je to 5 let co ti dotlouklo srdíčko, zítra je ten den co jsi se narodil.Chybíš mi , každý den mi chybíš a i když máš dva nádherné sourozence, přeci nejsem celá.
Miluji tě Tomášku z celého srdce, tvoje maminka☹.
39tt.13.7.2007:-(

waldnerka27
12. črc 2012

@ined77 to je hruza ,moc mě to mrzí

zuzanaj54
12. črc 2012

@ined77 ☹ je to nespravodlive. V den, ked vacsina mamin je tym najstastnejsim clovekom, si ty musela byt tym najnestastnejsim ☹ mrzi ma to. Myslim na vas, na teba aj na Tomaska a posielam objatie.

abbey1
12. črc 2012

@zuzanaj54 Až také kruté časom dovolenky nebudú, ale my sme sapráve vrátili a aja som si tam často povedala, že Filipko by išiel na raft, skúsil by to či ono. Ako by si to tam s nami užíval, poškuloval po babách. Tie spomienky a ľútosť zostanú, len nebudú tak strašne bolestivé. ☹

miky
13. črc 2012

@ined77 to je smutné výročí, držte se!

luznicarka
13. črc 2012

@ined77 Vzpoměla sem si na Tebe máme dneska stejné výročí 5 let smutný výročí od doby kdy se narodila Eliška která už bohužel nežila je mi smutno.
Moc se mi poTobě stýská Eliško sluníčko moje milovaný 😢 😢

ined77
13. črc 2012

@waldnerka27
@zuzanaj54
@miky ..mockrát děkuji!!....já vím, že tahle bolest s tou vaší je nesrovnatelná...je mi líto každého zmařeného dětského života...dnes ještě víc než obvykle ☹.

@luznicarka ...i já si na tebe vzpomněla 😔 .
posílám hodně sil pro tento smutný den! ☹

luznicarka
13. črc 2012

@ined77 díky i tobě hodně sil pro dnešek 😔 budiž nám útěchou že máme ještě 2 krásný a zdravýd ěti, který sice tu díru po prvním mimču nezacelý ale pomůžou jí líp snášet 😔

ined77
13. črc 2012

@luznicarka ...svatá pravda, díky nim člověk nemá moc času sám na sebe.jen teď když spali to na mě padlo 😔 .

luznicarka
13. črc 2012

@ined77 tak na mě to padne až večír když budou oba spát teď je Vítek vzhůru ☹

ined77
13. črc 2012

@luznicarka ..jj, to na mě taky☹, MM je navíc v práci...

luznicarka
13. črc 2012

@ined77 ten můj odjíždí na závody až do neděle ☹

ined77
13. črc 2012

@luznicarka ...MM sice doma bude přes noc, ale zítra v 6h. ráno jde opět do práce a vrátí se opět v noci, v neděli jde "až" na 9h. a taky až do noci, takže v podstatě jakoby doma ani nebyl 😝 .

luznicarka
13. črc 2012

@ined77 Mě hlavně přijde že chlapi jakoby to vůbec nevnímal, že je něco jinak ☹

leeenka26
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
liave
13. črc 2012

@zuzanaj54 ☹ dovolenky budu teraz velmi tazke ...uz len myslienka na to co vsetko by uz tvoje dievcatko mohlo skusat bude pre teba neznesitelna...ako vsetko vsak casom zacnes prijmat tak ako to je...kedy to vsak bude to nevieme nikto ☹

@luznicarka
@ined77 zienky je mi luto vasich bolavych srdc a posielam do nebicka modlitbicku xxx

@abbey1 ☹ objatie

@waldnerka27 vela sil prajem na tieto letne dni ktore by mali byt vasim najkrajsim casom,prazdnin a dovoleniek ☹ vela vela sil a vieru ze bude lepsie a ze este ti niekto utrie slzu z tvojich lic ☹ je mi velmi smutno

@ursul xxx

babulky mozno to sem nepatri no chcem vam venovat jednu pesnicku...ja ju vzdy pocuvam ked mi je smutno za nasou Liuskou...pri tejto rozpravke som si vzdy poplakala a uvedomovala ze mne uz moju dceru nikto nikdy neprivedie spat ☹ chybas lijka!strasne moc...ta diera v srdci stale krvaca a nieje zaplnena..ked tak obrovskou boestou ☹

https://www.youtube.com/watch?v=H_0Y4aSY1hM
luznicarka
13. črc 2012

Víte co holky čer ví proč to mi dneska moc pomohlo a hlavně ta krásná písnička poslední od Zuzky Navarový je krásná a je v tom i ta životní prvda čert ví proč se nám todle stalo ☹. Asi tak pře hodinou mi bylo hodně zle myslela sem že bolestí exploduju k tomu sem tu sama . NAštěstí sem měla kamarádku na na skypu a moc mi pomohlo povídání s ní

https://www.youtube.com/watch?v=O8b1waae_8o