Zemřelo mi dítě

miliharmi
24. bře 2008

Stalo se vám to také? Máte někdy pocit, že to zvládáte a jindy se pod tou bolestí hroutíte? Zkusme si spolu psát, nejlépe rozumí ten, kdo to sám zažil.

Jmenuji se Milena, před rokem mi zemřela dvouletá holčička na herpetickou encefalitidu. Občas se potřebuji z toho vypsat, stále to hodně bolí.

nikollette
3. kvě 2009

Inneska aj paťulko bol prenádehrný chrústik 😔 😔 😔 anjelik majinký!!!!!

inneska
3. kvě 2009

práve sa mi stalo niečo, čo nikdy nepochopím...čoho sú ludia schopní...

napísala mi jedna maminka anjelika(synček jej zomrel v novembri, tak odvtedy si píšeme), že sa jej ozvala jedna mamina, že jej zomrela dcérka a napísala jej svoj príbeh...tak mi ho preposlala, lebo sa jej zdá, že je dosť podobný tomu môjmu...neverila som vlastným očiam...tá dotyčná jej poslala okopírovaný MOJ príbeh!!!(mám ho na mamaaja.sk a na anjeliky.sk)len môjho 2,5 mesačného paťka zamenila za 13 mesačnú stelu...inak nechala všetko od dátumu úmrtia, ilavskej nemocnice, ešte nechala aj tú istú vrodenú srdcovú vadu...a ešte je aj takisto tehotná ako ja, 30tt..
proste mi to nejde do hlavy, ako niekto toto môže...privlasniť si niečie nešťastie a nechať sa potom lutovať...

nikol...všetky maličké detičky sú krásne, hlavne pre maminy, to jej je vždy to najkrajšie na svete 🙂

nikollette
3. kvě 2009

inneska to vazne????????
a co ak mala podobny pribeh len sa jej nechcelo to opisovat.. ale to asi nie.. no to je vazne vrchol 😕 😕 😒

inneska
3. kvě 2009

nikol...aj keby sa mi stal takmer rovnaký príbeh, tak ho napíšem vlastnými slovami...a primár v IL nemocnici vravel, že paťko bol druhý taký prípad, čo tam mali...prvý bolo 6 týždňové dievčatko(nie 13 mesačné a bolo prevážané do TN nemocnice)takže určite nie...
neverím na 2 navlas rovnaké príbehy...

dada78
4. kvě 2009

inneska, ani veriť tomu nemôžem 😕 😕 😕 stáva sa, že niekto sa chváli úspechom alebo majetkom hoc ho ani nemá, ale že si prvilastní smutný príbeh a pritom ani nevie, čo všetko si zažila, ako to moc bolí ... to je ozaj vrchol všetkej drzosti 😠 pripadá mi to choré, veď my by sme radšej mali zdravé detičky, aby boli s nami a mohli by sme si ich vyobijímať a hrať sa s nimi ...

nikollete, daj Christoperkovi od nás pusinku, aj on je nádherný chlapček 😉

janetina
4. kvě 2009

joooj to je teda nehumanne 😠 ...citam Vas teda skoro kazdy dnicek a myslim na Vasich anjelikov ale aby niekto cielene sa nechal lutovat okopirovanym pribehom to je neeticke ☹ 😒 😠
inak Vam vsetkym mamickam anjelikov klobuk dolu co ste si pretrpeli .....ja mam synceka s malickou vadou na srdiecku a tiez sa hrozne bojim....ale jemu to zistili hned pri narodeni na screeningu...tak chodime na kontroly....hadam sa nam zahoji. Ale to co ste zazili Vy si neviem ani len predstavit....vzdy ked som nahnevana ci unavena si pomyslim na Vase deticky ako by ste ich mali pri sebe a hned som fit 😉 a mam energiu pre synceka. Drzim vsetkym snazilkam dalsie hlavne zdravucke babetka...to je to najdolezitejsie v zivote! NEch ich uz od zrodu opatuju Vasi anjelikovia

miliharmi
autor
4. kvě 2009

Už jsem se s něčím podobným setkala, nějaká žena tvrdila, že umírá na rakovinu a má 3 malé děti a pak se ukázalo, že to vůbec není pravda.
Je to divné, ale asi si vůbec neuvědomují, že nechat se litovat je pro ně příjemné jen proto, že se jim to nestalo. Kdyby jen tušily, jaká je to bolest a že projevy lítosti jsou jen slabá náplast, pod kterou to stejně strašně bolí, tak by to nedělaly. Kolikrát mnohé maminky andílků ta bolest tak zlomí, že musí zápasit s potřebou z ní jakýmkoliv způsobem utéct a ono to nejde, je to tak bolavé, že bych to nikomu nepřála a je hloupé si s tím zahrávat.

prasiatko30
4. kvě 2009

inneska - tak to je fakt tuha kava ak si ta pani privlastnila tvoj nestastny pribeh 😖 😖 ale vieme ze a taketo zeny su - a su vacsinou dost labilne a narusene - vsak su zname aj pripady zien so syndromom munchausen ale voci vlastnym detom - cize vyvolavaju choroby vlastnym detom aby ony boli brane ako obetave matky a decko chodi po doktoroch s roznymi problemami ktore im tieto "super"mamicky vyvolavaju a casto to konci aj tragicky - takze pokial si len privlastnila ten pribeh tak to je este ta lahsia stranka veci i ked velmi velmi neprijemna 😒

prasiatko30
4. kvě 2009

a inneska aby som nezabudla - gratulujem k tehotenstvu dufam ze ide vsekto ako po masle a malicky anjelik na vas oboch pekne dohliada 😵 a prajem bezproblemovy porod a aby bolo malinke zdrave

majula
4. kvě 2009

Ahojte...všetkým Vám prajem len to najlepšie, tehulkám, netehulkám aj snažilkám, nech sa Vám v živote už len darí, zo srdca Vám to želám. A tej dotyčnej čo si privlastnila "príbeh" innesky prajem, aby sa jej v živote raz nestalo podobné niečo, keď má potrebu robiť takéto veci...podľa mňa to je určite nejaká narušená žena, veď toto normálny človek nemôže urobiť. Tak ešte raz všetko dobré a držte sa 😉

inneska
4. kvě 2009

ani ja som tomu nemohla uveriť...bolo to od slova do slova okopírované...moje slová, ktoré som každé jedno napísala cez slzy v očiach a velkou bolesťou v srdci a niekto si to takto privlastní a necháva sa lutovať...asi to vážne nemá v hlave v poriadku...

janet...a tvojmu synčekovi robili nejaký skríning srdiečka? môjmu paťkovi nie, asi preto sa na to neprišlo...alebo to odflákli a preto to takto dopadlo...

prasiatko..moc ti dakujem, a verím, že paťulko dáva na nás pozor...hlavne na svojho bračeka, stále ho o to prosím, a zatial mu to ide 🙂

majula..aj tebe dakujeme a takisto prajeme, aby ti nikolasko robil samú radosť 😉

janetina
4. kvě 2009

ineska...joj teraz si spominam ze ho tam poslala detska hned po narodeni, ze sa jej to selestilo, screening robili len na mozog...tam mame cystu 😔 a ladvinky....on nema ziadne priznaky srdciarov zatial a tiez je velmi kludny. Mojej znamej na srdiecko zomrel najprv manzel, potom si zobrala jeho brata a aj ten zomrel a myslim ze aj jedneho anjelika ma....dve deturence ziju ale maju tiez chybne srdiecka a myslim ze cnieco je neoperovatelne. Ked ju stretnem slzy sa mi tisnu do oci...raz sme na kardiologii aj plakali. Sesternica robila na kardiocentre v Ba a ona ma nastrasila ze on si to sam tak reguluje ze je kludny kvoli srdiecku...tak neviem ci aj to je priznak 😕 . V auguste ideme na kontrolu tak dufam ze bude ok a dierky / mame 2 jednu dobru a druhu zlu/ /ktore sa mali uzatvorit sa uzatvorili.

janetina
4. kvě 2009

casto sa stazujeme ze nas vsade strasia po narodeni babetka ze vsak mu nic nie je ale je to dobre ked posielaju na odborne vysetrenia mnohym anjelikom by to zachranilo zivot
este raz prajem vsetkym len vela dobreho a zle nech sa okolo Vas uz nikdy ani len nepriblizi.. 😔

nikollette
4. kvě 2009

dadka dám, a dakujeme.. môj maly je este stale žltý ☹ ☹ mal silnu žltacku, stale mu pretrvava ☹ dnes sme boli na kramaroch.. este aj ocko mu karpavie a slzí ☹ dali nam nato ATB.. a ked nepomoze tak preplach.. starsne sa toho bojim, snad ho nebudu trapit a nebude to nutne 😒 och zufala som... aj chudokrvny je.. na sono pecene musime ist, na geneticke testy kvoli dlhej žltacke, a štvrtok zase na kramare na neurologiu ☹ kvoli tomu ze bol vytahovany pri porode vakuumextrakciou, tak preventivne posielaju take deticky na sono hlavicky a tak... aj my toho máme dost...
Baby strasne vela na Vás myslim, aj na vasic anjelikov.......... 😔

Ineska, no hrozne ako to nejaka žena mohlo urobit 🙄 😖

astrane
4. kvě 2009

Nikolette-průplachu očička se bát nemusíš...nebolí atrvá jen oár vteřin,to malej zvládne levou zadní 😉
Hlavně aby všechno ostatní bylo ok....

aninam
5. kvě 2009

Je to hamba, kdo tohle provede. Ani netusi, co clovek musi projit a prozivat a kdyby............tak by bylo vsechno jinak....

dada78
5. kvě 2009

nikollette, držím palce nech Vám tá žltačka čím skôr prejde, neboj ten preplach robia veľa detičkám,radšej nech je pod kontrolou doktorou, akoby mali niečo prehliadnúť.

janetine, máš pravdu, radšej chodiť po vyšetreniach, ako potom oplakávať anjelikov 😔

inuska, verím tomu, že naši druhý synčekovia budú mať tých najlepších anjelikov 😉

bublinkajasminka
5. kvě 2009

inneska - prepáčte kočky že sem zasahujem do vašej témy, ja vás pravidelne čítam ale nikdy neprispejem ale toto mi nedá....len kvôli tomu že niekto si vymyslel príbeh a zobral tvoj príbeh? poznám jednu psycho... z tejto stránky, žiaľ nemôžem ju menovať lebo nechcem aby ma vypli ale ona si vymyslela príbeh že jej zomrelo dievčatko a podobalo sa na moju yasminku, vypisovala mi ip-čky že vyzerala ako moja a celý jej príbeh bol vymyslený!!! nakoniec sa sama priznala a vyhodili sme ju z témy....a len preto ma zaujíma či to zase nerobí ona, lebo ona je schopná všetkého....prepáčte že vám sem zasahujem....
vaši anjelikovia boli krásni, úžasní a myslím na nich aj na vás 🙂

inneska
5. kvě 2009

janet...paťko mal samotné srdiečko v poriadku, preto ho doktor počul čisto a nebolo mu nič podozrivé a tak nás nikde neposlal...proste mal zúženú aortu a po uzavretí duktusu nastal kolaps, ktory jeho teličko nezvladlo, resp. tá aorta nezvládala odvádzať nahromadenú krv...

bublinka...možno by to mohla byť aj ona, neviem...skús pozrieť sem, to by malo byť to zomrelé dievčatko, dole má dalšie fotky, pozri na Cesta za našim druhým šťastím, mala by tam byť aj ona...a ešte je vraj aj v 30tt(skoro ako ja)http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?...
fotky sa dajú stiahnuť z netu kedy kolvek a akékolvek...

bublinkajasminka
5. kvě 2009

innes - tak to bude neaká iná asi podľa fotos ale to tiež musí byť psycho niečo také by som si nikdy nedokázala vymslieť ☹

nikollette
5. kvě 2009

Ineska citaa som na MMb, pribeh tej akoze pani "karin" a opsiuje to co ty... ze sa nehnabííííííí 🙄 🙄 🙄 😠

janetina
5. kvě 2009

vsak asi dala aj tie foto seba ako inej osoby je to choreee 😝 a nehumanne...je mi z nej nanic 😝 😝 😝 😝 😝

kika86
5. kvě 2009

Ahojte.
Innes, to je neskutocne nechutne, co napisala pani "karin" 😠 Absolutne mi nejde do hlavy ako toto moze niekto urobit, ved to je maximalne chore...
Nemam ani slov... 🙄 🙄 🙄

Drzte sa kočky, prajem vam vela stasticka!

alca22
5. kvě 2009

Ahojky, strašně Vás obdivuji že zvládáte v životě takové neštěstí. Nikdo si to neumí představit než se mu to stane. Já mám ročního chlapečka. 5 dní po porodu mu byla zjištěna novorozenecká sepse. Byl apatický, vysoké horečky. Okamžitě na JIP a podávání kapaček. Těch pár dní nejistoty jestli se to nezhorší byly nekonečné. Nakonec nic hrozného nepřišlo a mi si po 3 týdnech po porodu odvezli Petříčka domů. Neumím si představit, že bychom si ho odvezli domů a sepse se mu projevila až doma. Mohlo to dopadnout úplně jinak. Přeji Vám v životě už jen chvíle plné štěstí. 🙂

motylek
6. kvě 2009

Paní Karin = hovado, které si nevidí do huby. Taky jsem četla na MMB ,,její,, příběh. Zvracím z ní.

amelie001
6. kvě 2009

Milé maminky,
strašně vás obdivuju za to jak jste statečné,docela mě šokovalo to co jsem tady četla,co se stalo Innesce.No je to hrůza,že mezi námi žijí takový lidé.Je to ostuda,přiživovat se na cizím neštěstí.
Držím pěsti!!!
Katka

kaciska
6. kvě 2009

😠 😠 to mě zůstává rozum stát,nepochopím to....
INES-hodně sil,přeju zdravé miminko a štastnou a spokojenou rodinu..... 🙂

inneska
6. kvě 2009

babulky, ste moc zlaté a ďakujem vám 🙂

tá žena je asi psychicky chorá a mala by sa liečiť...

nejdem sa ňou viacej zaoberať, teraz sa pripravujem a zároveň moc moc teším na našeho druhého pokladíka, tak si nebudem kaziť radosť z takejto pochybnej ženy...

alca...tak nech ti tvoj peťko robí len samú radosť a ste moc moc šťastní 😉

lena13
6. kvě 2009

omluvam se,ze sem pisu,taky pravidelne vas ctu a muzu rict,ze vas vsechny do jedne obdivuju jak jste dokazaly vyporadat s osudem.. 😔
jen js se chtela zeptat innesky,ja nemuzu najit tu svinku co si vzala tvuj pribeh za svuj,jako fotky js nasla ,ale ten pribeh ...muzes mi poradit,prosim.

moc na vas myslim holciny a preji vam jen uz zdrave deticky a at jste stastna tak treba jako ja ze sve holcicky 😵

kacenka24
6. kvě 2009

Ďakujem všetkým mamičkám, ktoré na nás mamičky-anjelikov myslia. Vďaka za každú myšlienku a modlitbu za naše detičky.