Zemřelo mi dítě

miliharmi
24. bře 2008

Stalo se vám to také? Máte někdy pocit, že to zvládáte a jindy se pod tou bolestí hroutíte? Zkusme si spolu psát, nejlépe rozumí ten, kdo to sám zažil.

Jmenuji se Milena, před rokem mi zemřela dvouletá holčička na herpetickou encefalitidu. Občas se potřebuji z toho vypsat, stále to hodně bolí.

aninam
20. lis 2011

Je to silene.... Vim a zaroven nemohu rici, jak se citi rodice a prarodice....

aninam
20. lis 2011

Me nastava treti noc v mem zivote, kdy se mi kompletne pretocil zivot. Misto, abych pekla dort svemu prvorozenemu, tak jen vzpominam na ty chvilky, kdy jsme mohli byt tak kratce spolu..... Tahle noc pro me bude zrejme nejhorsi v mem zivote. Proc?

ursul
21. lis 2011

animam
☹ vzdy je to tazke. aj vianoce aj vsetky sviatky aj vsetko...

mlastov
21. lis 2011

@aninam ...soucítím, taky se bojím mikuláše, vánoc, narozenin a svátků...každý den je prázdný, každý den mohla být nějaká rošťárna a není....

aninam
21. lis 2011

@mlastov ja mam nastesti uz dalsi zlaticko, ktere mirni tu bolest o svatcich, ale dnesni noc byla porodni - pred tremi lety jsem rodila sveho prvorozeneho s manzelem za zady a misto maleho uzlicku, zbyly jen slzy pro plac ☹

ursul
21. lis 2011

@aninam viem si predstavit tu uzkost ale asi nam uz neostava nic len tesit sa z toho co mame a smutit nad tym co sme stratili

aninam
21. lis 2011

@ursul krasna veta! a hodne pravdiva...

ursul
21. lis 2011

ved to ze je pravdiva ale bude tam stale to hnusne ale...

aninam
22. lis 2011

@ursul to uz nas nikdy neopusti... ☹

ursul
22. lis 2011

@aninam ved to ale malicky ti urcite robi radost

aninam
23. lis 2011

jj, to dela! Nemit ho, kde bych byla 🙂

pissskotka
23. lis 2011

STRAŠNÝ...jak to tu čtu lejou se mi slzy do očí....Hrozně moc je mi všech kterým se to stalo líto, vůbec si to neumím představit....Musí to být příšerný, nepopsatelný pocit. Moc vám všem přeju jen štěstíčko do života a samé radosti..opravdu soucítím 😢 ☹

mars3000
23. lis 2011

z vlastni zkusenosti neumim rict,ale zazila jsem plno pribehu z detske onkologie... preji vam vsem mnoho stesti 🙂

ursul
23. lis 2011

@aninam URCITE TI TO ULAHCUJE 😉

aninam
23. lis 2011

Vzdyt i Nelka a Adamek tobe ne? 🙂

ursul
23. lis 2011

to ano jeden pubertak a skvrnatko mam to zurivovesele 😠 😀

katuscakzms
23. lis 2011

pridajte sa 11.decembra a zapalte sviecku- http://www.dlouhacesta.cz/cz/aktuality/11.12.20... vsetky deti ...

romcame
24. lis 2011

ahojky je to týden co mi zemřela dcerka ☹ ☹ ☹

mars3000
24. lis 2011

to je strasne ☹ ☹ ☹

tamulik
24. lis 2011

@romcame Uprimnú sústrasť. A veľmi veľa síl na naučenie sa s tým žiť. ☹
@katuscakzms určite sa pripojím aj ja. nech našim anjelikom v nebíčku trošilinka svieti svetielko od nás.

mircalla
24. lis 2011

@mlastov @gogoska123 nevidim do toho, ani sa nechcem do vas miesat, to by som si nedovolila. ale nejako mam pocit, ze k sebe stale patrite ze bolo by uzasne, keby ste boli zase spolu a mali dietatko
Nehnevajte sa, ze som to napisala. Velmi Vam fandim. Aj vsetkym ostatnym zelam len stastie.

miliharmi
autor
24. lis 2011

@romcame Moc s tebou cítím, také jsem přišla o dcerku, napíšeš nám víc? Kolik bylo holčičce a jak se jmenuje?

mlastov
24. lis 2011

@veruska007 ted jsem ten link vložit......

ined77
24. lis 2011

ahoj všem,
ráda bych vám všem popřála hodně sil a štěstí.
občas sem nakukuju a je mi docela líto, že v době, kdy jsme přišli o našeho chlapečka jsme ještě neměli internet....určitě by mi ty první nejkrušnější dny a měsíce hodně pomohlo mít o tom s kým mluvit.
tomáška jsme ztratili 13.7.2007...zemřel ještě u mě v bříšku, byl to 39tt.
dnes už má 2 sourozence, ale není dne kdy bych na něj nevzpomněla.
skláním se přede všemi maminkami a tatínky, kterým zemřelo děťátko ...někdy mám pocit, že tím, že jsme se s tomáškem vlastně ''neznali'' mi to život ulehčil....dá-li se to tedy tak nazvat.
přeji vám všem ze srdce co nejvíce štěstí.

katuscakzms
24. lis 2011

@romcame uprimnu sustrast...drz sa a kedykolvek sa tu vyrozpravaj....my sme tu.....jedna pre druhu a vsetky pre vsetkych....pomaha to 😉

ursul
24. lis 2011

@romcame je mi to velmi luto ☹

vafle
24. lis 2011

je moc dobře že tady jste aspoň si můžeme uvědomit jak jsou naše problémy malicherné...je mi to moc líto a je mi z toho smutno
přeju vám všem ať se vám daří

miliharmi
autor
24. lis 2011

Článek na idnes celkem dobrý, ale ta diskuse. 😠 😀 Doufám, že to někoho nezraní, ale já se podobným řečem některých všeználků fakt už jenom směju, ani mě to neuráží, jen se směju jejich hlouposti.

mlastov
24. lis 2011

@miliharmi no diskuze pod článkem je opravdu tragická a bohužel popisuje naší společnost..... kdo nezažil, nikdy nepochopí, co to je ztratit své dítě.....Marečkovi a všem andílkům rozsvtím dnes svíčku - doufám, že ty svinstva ti naši andílci nečtou a klidně si hrají na nebezkých oblázcích.....