Zemřelo mi dítě

miliharmi
24. bře 2008

Stalo se vám to také? Máte někdy pocit, že to zvládáte a jindy se pod tou bolestí hroutíte? Zkusme si spolu psát, nejlépe rozumí ten, kdo to sám zažil.

Jmenuji se Milena, před rokem mi zemřela dvouletá holčička na herpetickou encefalitidu. Občas se potřebuji z toho vypsat, stále to hodně bolí.

lena13
4. čer 2010

siw tj krasne rozhodnuti,neni dulezite ,ze tam nebude,jeho duse je stejne porad jen a jen s vami a jeho dcerou.netrap se tvoji snachou jak se rika bozi mlyny melou pomalu,ale rychle i na ni jednou dojde rada.......drz se siwamka

atrami
4. čer 2010

@siwama, mrzí ma, že máš takéto trápenie 😢

bronia13
5. čer 2010

@mm1 dakujem veldmi pekne 😉

bronia13
5. čer 2010

@siwama dakujem za gratulacie.
poznam tvoj pribeh a ked si sa k nam pridala tak som ti aj odpialsa ale asi si nepametas lebo vela dievcat ti odpisovalo.
takze idete dat urobit hrob na Cechach ako normalne na cintorine ci ako?
a na tie pozostalosti to musite ist na SK ci kde sa to bude riesit?

dada78
5. čer 2010

@bronia13 už Ste s princeznou doma ? daj jej pusinku od nás 😉 Maťko mal včera rok, strašne rýchlo utieklo bábätkovské obdobie,už je batoľa. Romanko mu na víkend vybavil krásne počasie, budeme v nedeľu grilovať, nech mi nikto nehovorí, že to neni tak, skrátka bráško má príma brášku 😵 tuším tu fotky nikto nevkladal, ale aby bolo aj trošku nádeje tak dám pár.
Dnes ideme Romankovi zaniesť kvetinky na hrob, zasadila som mu Voskovky a Sirôtky, snáď tie bláznivé dažde skončili a ostanú také krásne ako sú teraz 😉

ani3012
5. čer 2010

jéj zlatúšik ! aký je krásny !
Už chodí? Moja Evička mala tiež v piatok rok,ale ešte minulý týždeň 😵
@dada78

lena13
5. čer 2010

dadenka martinkovi prejeme spozdenim krasne narozeninky a plno pusinek 😵

iwusska
5. čer 2010

dadulka dodatocne Martinkovi vsetko najlepsie k narodeninkam cmuuuuuk 😵 zlatusik, aky je krasny...a zajtra prijemnu grilovacku, aj my sa chystame 😵 a aj Romankovi do nebicka jeden velikansky cmuk 🤐 🤐 🤐

dada78
5. čer 2010

@ani3012 prejde sám niekoľko krokov, ale radšej sa ešte pridržiava za jednu ruku, taký je opatrný 😉
Ďakujeme za všetky pusinky 😉

bronia13
5. čer 2010

@dada78 vseyko naj naj k narodeninam 😀 poriadne to oslavte!to je super ze bude krasne pocasie.twn cas leti co ? nedavno boli ty nase babetka no nie....

bronia13
5. čer 2010
iwusska
5. čer 2010

Broni aky je Sebastianko fesacisko 😵 mat tak o 35 rokov menej no neviem neviem 😀 ste nadherna rodinka 😵

ani3012
5. čer 2010

@dada78 som chcela vedieť,či malá už dobehla zameškané a ako vidím,tak sme taký zlatý stred.Aj mala sa tak opatrne púšťa.

ani3012
5. čer 2010

@iwusska ja som kukala aj na manžela ,že aký je sympoš 😵
a pekné od pána farára,že prišiel 🙂

bronia13
5. čer 2010

@ani3012
@ani3012
dakujem 😉

hej hej pan farar no deacon to je nas rodiny kamarat, chodime do kostola do jeho farnosti a na nasu pocest tam vystavil Slovensku zastavu a to sme jediny co tam chodime. Velmi dobry clovek je. Hocikedy nas vezme do restiky zo segrou na obed a pokecame spolu, netvari sa ako farar ale skor kamos. Taky dobracisko rozdal by sa.

ani3012
5. čer 2010

@bronia13 a tak by to malo byť všade,nie?

bronia13
5. čer 2010

@ani3012 hej hej vsade by mali byt taky farary ako je on, on nam nam velmi pomaha. no nielen nam ale vela ludom. a my zase jemu sa tiez snazime.

no uz som doma z nemocnice, tu drzia po cisarskom len 3-4 dni, ja som bola 4, podla mna dost malo na taku zavaznu operaciu. po normalnom porode 2 dni. no ale viem ze v Anglicku a Holandsku myslim ze este v ten den pustaju domov takze sa nemozem stazovat, a doma to je zase 5 dni co niekedy ani netreba a mamicky by boli najradsej doma zo svojimi ratolestam. Ja keby som nevidela drobca 5 dni by som sa zblaznila, tuna ku mne chodil vzdy s niekym na par hodin denne tak som si ho trosku uzila, ale keby som ho nemohla vidiet 5 dni tak sa asi pytam domov.

ani3012
6. čer 2010

@bronia13 ja som asi zase citlivejšia na bolesť,lebo ja keď som chcela ísť na WC,tak akoby za trest.Strašne ma to bolelo a veru som sa divila,že ako to iné maminky zvládnu aj o bábätko sa starať.Ale možno,keby som ju mala pri sebe,tak by som tú bolesť až tak nevnímala
Mliečko sa ti už rozbehlo?

bronia13
6. čer 2010

@ani3012 ani uz sa citim trosku lepise a to WC ani mi nespominaj to je fakt za trest, hrooooza, berem aj nejake tabletky na to a nic moc ti poviem.
mlieko sa mi pomaly rozbieha dufam ze to bude lepsie, kojim a aj pumpujem aby sa rozbehlo, no uvidime... musim si kupit este tie caje na to, poslem manzela dufam ze to najde 😉 😀

lussy23
6. čer 2010

Prosím vás, neviete o nejakej slovenskej stránke, kde sú takéto príbehy? Už tu raz bol link, ale neviem kde.

lucenek
6. čer 2010

lussy myslím,že tohle není četba senzací, holky to mají jako soukromou diskuzi a jetřeba mít na to heslo.....jako mě přijde ujetý hehel chci si to přečíst...... 😅 😝

Broničko tobě zpětně taktéž gratulace k nádherné sašence, at vám holčina dělá jen samou radost

zezulicka
6. čer 2010

lucenek - treba se lussy stalo totez a chce se s nekym podelit apod., tak snad neni treba hned takto odsuzovat 😝

lussy myslis toto? http://www.anjeliky.sk/

lucenek
6. čer 2010

zezulicka většinou to holky, co toto prožijou písnou jinak, nějakej pátek to tady znám....
a jeden příspěvěk mluví za vše 😝

zezulicka
6. čer 2010

ja nepisu, jen ctu, tuhle diskuzi znam bohuzel od zacatku ☹

bronia13
7. čer 2010

toto je nasa Sasenka

mihouk
7. čer 2010

@bronia13, tak toto je veeeeeelmi kraaaaaaasna Sasenka, este raz prajeme vsetko dobre. Posielame pusinky vsetkym trom 🙂 🙂 🙂

radusv
7. čer 2010

Broni Sašenka je nádherná moc moc moc 😵
jsem ráda, že jste obě v pořádku a doma

holky prosím některé věci se dají psát přece do interní pošty od toho tady je a ne přes diskuzi, přijde mi, že spousta maminek už ani nepíše viz. Animan atd. 😒

gabtcha
7. čer 2010

Broni, mas krasnou rodinku! Jses moc sikovna! Tak se pekne za tou velkou louzi stale radujte!🙂

Jinak souhlasim s Radusv.

iwusska
7. čer 2010

broni nadherna babika 😵 len sa drzkajte a budte zdravucke 😵
inak aj ja suhlasim s radusv a gabtcha 😖

gogoska123
7. čer 2010

@bronia13 Krásná holčička 😀 Mám velikou radost, Broni!