Zemřelo mi dítě

miliharmi
24. bře 2008

Stalo se vám to také? Máte někdy pocit, že to zvládáte a jindy se pod tou bolestí hroutíte? Zkusme si spolu psát, nejlépe rozumí ten, kdo to sám zažil.

Jmenuji se Milena, před rokem mi zemřela dvouletá holčička na herpetickou encefalitidu. Občas se potřebuji z toho vypsat, stále to hodně bolí.

miliharmi
autor
22. kvě 2010

@zojana ahoj 🙂

zojana
22. kvě 2010

miliharmi ahoj...si tu? ako sa máte? čo je nove? detičky počuvaju? 🙂

selina.liana
24. kvě 2010

dakujem babulky

bronia ved aj mne malá v 2007 ale na večer. je to ťaqžké veru moc

ani sa mi veriť nechce že nás je tu toľko ktorým zomrelo dieťa ☹

lussy23
24. kvě 2010

Ahojte. Sem tam sem zájdem a je to smutné=, že musia zomierať i malé deti ☹ prajem vám veľa síl a Anjelikom do nebíčka posielam pusinky. Selina, smiem vedieť, čo sa stalo Vašej malej? ☹

gogoska123
24. kvě 2010

Ahoj holky, co se týče té holčiny, co měla tisíc nicků a vymýšlela si další tisíc příběhů...už bych to neřešila, myslím, že tohle téma má spíš pomáhat maminkám, co přišly o děti, ne řešti člověka, který za to ani nestojí.
Mně osobně se to také dotklo, že si vůbec vymyslí něco tak příliš citlivého jako je smrt dítěte, ale myslím, že přesně o ten rozruch a pozornost jí jde, tak jí tím nedělejme radost. A co se týče zamčení/nezamčení tématu, já osobně jsem pro to, aby bylo stále veřejné, není se přeci za co stydět a komu toto téma vadí sem vůbec chodit nemusí. Naopak si myslím, že přibývá lidí, co sem chodí, aby vyjádřili podporu, možná i spousta rodičů, co přišli o dítě si tady čtou, jen nemají odvahu nebo potřebu sem cokoliv psát.

siwama
24. kvě 2010

Ahoj holky, nebojte, ono se jí to jednou vymstí. A pak teprve pozná, že není nic horšího na světě, než se podívat dítěti do rakve.
Když se mrtvého dítěte dotkne a ucítí ten neskutečný chlad, prázdnotu, zoufalství........
A pak se podívá do hrobu, kde spinká její dítě, kterému dala život. Já ještě odvedla Jířu do školky, do školy, na střední, dokonce i na radnici, zapila s ním moje první vnouče. A dnes?? Jen pláču a zapaluji Jiříkovi svíčku. Strašně moc to bolí, navíc okolnosti ještě přitěžují mému smutku.
A nějaká pubertální hyena si bude vymýšlet???? Neskutečné!!!!
Já tu zase dnes bulím od rána. Filip se po 5ti měsících u nás stěhuje. Sehnal práci!!! Tak si říkám, mám 4 děti, Jiřík mi zemřel, Fífa má práci a musí za prací, Danča čeká rodinku a nakonec zbyla doma jen Halinka. ☹

bronia13
26. kvě 2010

par dni sa to tu rozprudilo a teraz uz nik nepise??? ☹ no nic to ja som len prisla mrknut, uz len 5 dni a som v nemocnici, aj sa tesim aj sa bojim lebo viem co ma caka po cisarskom.... mesiac by som nemala soferovat auto a tu bez auta budem stratena takze doma trcat cely cas este ze mam tu kamosky na okoli co pridu pozriet a dobrych susedov.... takze to hadam nebude take ako si to predstavujem......

ani3012
26. kvě 2010

@bronia13 a ty ešte stále nič? Som si minule všimla,že si v nemocnici,tak som si myslela,že už 🙂

radusv
26. kvě 2010

Broni ahoj, diskuzi neustále sleduju a vypadá to, že už se to tu uklidnilo, což je dobře...
přeji ti spoustu štěstí ať vše dobře dopadne a jste s miminkem v pořádku, budu se těšit na zprávy o tobě 😉

bronia13
26. kvě 2010

nie nie mam to naplanovane na 31 maja o 7:30 rano u vas bude 14:30 po obede = ja budem rodit cisarskym znovu, tak uvidime co to bude ked to bude.... ale neboj nic dam vediet .ked porodim, berem zo sebou laptop, je tam len WiFi ale ked kamoska rodila v druhom meste mala na izebe aj pocitac = dobre co? ja nebudem mat ale na chodbe su 2 k pouzitu ci pacientom alebo navstevam....
@ani3012

ani3012
26. kvě 2010

@bronia13 sa tak tešíííím ! 😵 😵 😵 😵
A držíme päste!!! 🙂

gabtcha
26. kvě 2010

@bronia13 tez na Tebe myslim a tesim se, ze tu bude dalsi zdrave miminko🙂 !!

gogoska123
26. kvě 2010

@bronia13 drž se, budu na tebe moc myslet a těším se na zprávičku o zdravém mimískovi 😀

iwusska
26. kvě 2010

@bronia13 straaaasne ti drzim palceky 😵 😵 😵 tesim sa na spravy od teba cmuk 🤐

lenkavano
26. kvě 2010

Broni taky budu držet všechny prstíky a neboj vše dobře dopadne. 🙂 😵

dada78
26. kvě 2010

@bronia13 tešíme sa na drobčeka a budeme na Vás oboch myslieť 😉

alica007
27. kvě 2010

Bronia ty budes mat babo tak Ti drzim palce aby to dobre dopadlo

bronia13
27. kvě 2010

hej hej uz za chvilu mam planovany cisarsky na pondelok dufam ze ma to nechyti skor - dufam!!!!!

ale nebojte nic dam vediet a aj foto hodim a podrobnosti...

emily76
27. kvě 2010

babulky, mate moj obdiv, ake ste silne, odhodlane, nadherne... vsak co ine asi zostalo... mne odisli do neba 3 deticky.. potratila som... a neviem a ani si nedokazem predstavit ake to pre matku je, ked vidi vyrastat svoje dieta a naraz je koniec... prepracte, viem, ze tu nehladate lutost... a toboz falosnu.. citala som si pribeh Milenky... a nedokazem na to mysliet bez slz a smutku... velmi velmi Vam vsetkym zelam, aby ste uz v zivote zazivali len krasne veci

gabtcha
27. kvě 2010

@emily76 diky za podporu! Ja jsem sveho synka zazila jen 6 tydnu, ale moc by me zajimalo, jak by vyrustal, jaky by mel hlas, po kom by byl, jak by pracoval se svym tatinkem v dilne, chtel-li by atd. A ted je v nebicku s tvymi 3 detickami a dalsimi a je jim tam urcite dobre. Verim, ze se jednou vsichni se svymi detmi znovu shledame, to je takova moje nadeje🙂

lizatko1009
27. kvě 2010

gabtcha 😔 😔 😔 bol nadherny, placem 😢 😢

bronia13
27. kvě 2010

@gabtcha ahojky, akurat so si pozrela fotky Karlika tak som sa riadne doplakala ako vzdy ked vidim fotky takychto krasnych nevinych malinkych deticiek co za nic nemozu a su v nebicku. Karlik bol nadherny ta fotka cislo 9 je super, pzoant ze by bol mali nezbednik 😉 ale teraz urcite santi v nebicku spolu s nasoiu Emmuskou a dalsimi anjelikmi. Bol taky malinky ale nie az taky ako nasa Emmuska ta mala 1.1 kg a nraodila sa v 27tt - kedy sa narodil Karlik?

musit to byt velmi tazke pre teba lebo sa to stalo este len nedavno, nam sa to stalo vyze 2,5 roka a stale to boli... ale uz trosku menej. drzim ti palce aby si to lahsie znasala...

ahojky

gabtcha
27. kvě 2010

@bronia13 fotka 9 je nase taky nejoblibenejsi🙂 Nas Karlik se narodil v terminu, dokonce 2 dny po terminu 16.2. Stale nemame vysledky z nemocnice, cekame na ne kazdym dnem...sic nam to Karlika nevrati:( Celkem na Tebe dost myslim a budu hlavne v pondeli, pokud vse pujde jak ma a detatko vydrzi do pondelka. Pamatuju si, ze jsi resila jmeno , zda dat po Emmusce, ci ne, jako druhe jmeno. Ja Ti tehdy napsala, ze bych to nedelala a sama bych pritom jmeno Karlik chtela dat znovu (ac prvne jsem moc nechtela, to vybral manzel;) ale ted se mi tak libi!! Ale vim, ze dalsi detatko bude jine a Karlik na nas ceka v nebicku a bude dohlizet na nas a na sve sourozence. Ale asi jako druhe jmeno by mi to nevadilo dat, jen nevim, jak by to pozdeji bralo to dite samotne, by se necitilo jakoze ma nahradit toho, co tu byl... jejda, jsem se rozepsala...vy to jiste mate uz rozhodnute🙂 , tak hlavne by bylo zdrave a covece, za tyden!!za tyden uz si budete koukat z oci do oci!!! Moc fandim vsem maminkam andilku, co maji dalsi deti!!! a take nam, co na ne cekaji.... 🙂

iwusska
28. kvě 2010

mamulky ako sa daju pozriet fotky, ked nemate fotoblogy?
broni veeelmi na vas myslim a budem drzat v pondelok vsetky palce...uz len par dni a budes si moct svoj pokladik vystiskat 😵
gabtcha drzkaj sa 🤐

ani3012
28. kvě 2010

@iwusska musíš kliknúť na profil a to ťa presmeruje na cz koníka a tam môžeš pozrieť

iwusska
28. kvě 2010

@ani3012 dakujem 😵 a vsetko najlepsie Evicke k prvemu rociku 😉

ani3012
28. kvě 2010

😵 😵 aj ja ďakujem

oxan
30. kvě 2010

bronka drz sa zajtra vsetky tu urcite budeme na teba myslliet a hned sa ozvi......

lussy23
30. kvě 2010

Gabtcha - tiež sa pridávam , bol krásny. Bronia, držím palce!

bronia13
30. kvě 2010

no dakujem, uz to na mna ide mozno aj dens pojdem uz do nemocnice, neviem ci to vydrzim, tu je 5 rano a nespim skoro celu noc co sa necitim dobre a vcera cely den tak uvidm, este skusim zdriemnut a ak nie tak pojdem..... dam vedeit ako vsetko dopadlo.....