Zemřelo mi dítě

miliharmi
24. bře 2008

Stalo se vám to také? Máte někdy pocit, že to zvládáte a jindy se pod tou bolestí hroutíte? Zkusme si spolu psát, nejlépe rozumí ten, kdo to sám zažil.

Jmenuji se Milena, před rokem mi zemřela dvouletá holčička na herpetickou encefalitidu. Občas se potřebuji z toho vypsat, stále to hodně bolí.

simka9122008
31. kvě 2010

Gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeem Broni veľa zdravíčka vám obom 🙂

lenkavano
31. kvě 2010

ani Bronia má holčičku Sasenku. 🙂

lizatko1009
31. kvě 2010

krasa gratulujem 😅 😅

iwusska
31. kvě 2010

ty si to prezradila 😀 ano ma Sasenku / Alexandru/, ze je krasna a ma vela ciernych vlaskov 😵 😵 😵

lenkavano
31. kvě 2010

iwuska bylo mi tu líto holek co Bronie držely palečky a ted tu jen čekají na info.

lucisa
31. kvě 2010

broni, obrovská gratulace k dcerce (vyšel mi tip 😉 ), všem hlavně zdravíčko a ať jste šťastní!!!!!!!!!!!!!!

dada78
31. kvě 2010

broni, malá Sašenka je prekrásna, gratulujem !!!!!!

lucisa
31. kvě 2010

Já chci malou prďolku taky obdivovat,
@dada78 kde jsi ji viděla?

radusv
31. kvě 2010

Broni moc a moc ti gratuluji k Sašence a přeji jí hlavně štěstíčko a zdravíčko, to ostatní jí z celého srdce určitě dáte 😵

dada78
31. kvě 2010

@dada78 na FB 😉

juliagregor
31. kvě 2010

Broni gratulujem 🙂

dada78
31. kvě 2010

@lucisa to patrilo Tebe, Bronka určite napíše 😉

lucisa
31. kvě 2010

@dada78 to mě napadlo 😀 , už se mi to taky stalo, že jsem si odpověděla.

díky, já si počkám...... vydržela jsem to pár měsíců, sledovat jak po mnoha bolestech vykoukne u vás štěstíčko, tak to ještě pár dní vydržím.

ani3012
31. kvě 2010
oxan
1. čer 2010

ale je to odveci......sa tesime a nic nenapise....nech sa nehneva....

traktor
1. čer 2010

broni gratulujem...citam ta od zaciatku, tak ti prajem vela stastia a uz len samu radost z detickami....a uzivaj si...a su dolezitejsie veci ako sa tu ozvat teraz...nech si to teraz v klude uziva, vsak ona sa ozve 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

gogoska123
1. čer 2010

broni, obrovská gratulace a přeju vám oběma spoustu štěstíčka a zdravíčka v celém životě!!! 😀

ani3012
1. čer 2010

@oxan ty si asi nerodila cisárskym však? Ja som sa babám tiež neozvala a to som bola 1,5m od počítača(čo mi bolo nanič)

kristi
1. čer 2010

moc a moc gratulujeme 😵

atrami
1. čer 2010

@bronia13, gratulujeme. Z celého srdca prajeme celej rodinke veľa zdravíčka!!

diddi
1. čer 2010

Po spinalke sa musi 24hod.lezat vo vodorovnej polohe,nesie sa pohnut,inak ma zena na druhy den neskutocnu bolest hlavy a anesteziologovia jej musia prefuknut miesto vpichu epiduralky - do chrbta....takze Brona urcite hned po porode nenapise...vidim v teme USA4,ze si volali,pisali sms....to sa este da,ale pisat na compe urcite nie...dnes poobede nasho casu,ju pravdepodobne len postavia a budu "ucit chodit"....pojde za malou,zacnu s masazou prsnikov,kvoli rychlemu rozbehnutiu mlieka,v 3hod.intervaloch....takze najskor v noci nasho casu sa mozno ozve.

dada78
1. čer 2010

@oxan na FB dal fotku určite jej manžel

bronia13
1. čer 2010

ahojky idem hodit aj tu foto a zajtra napisem ako vsetko dopadlo ok 😉

radusv
1. čer 2010

Broni je nádherná až se mi chce brečet dojetím 😵

bronia13
1. čer 2010

uz som dala fotky sem na MK 😉 dam viacej zajtra. mam dost velke bolwsti po sekcii. ahojky

leopolda
1. čer 2010

@bronia13 ,moc gratuluji k narození dcery. je úžasná.

cuchre
1. čer 2010

broni, gratulujem 🙂 nech ste zdrave a stastne

diddi
1. čer 2010

@bronia13 Sasenka je nadherna 😵 krasne dlhe vlasky 😉 ....gratulujeme!!!...odpocivaj,pytaj si injekcie proti bolesti...asi ti davaju infuziu na stiahnutie maternice....este dnes to bude boliet,vsetko sa vo vnutri dostava spat,na povodne miesto...zmensujes sa 😉 a zajtra bude lepsie,kazdy den sa to bude zlepsovat....zena zabudne na bolest,ked drzi svoje dieta v naruci 😵

anta
1. čer 2010

Broni, i já se přidávám s gratulací k narození zdravé a krásné holčinky, je to teda kus ženský! Moc zdravíčka a štěstíčka celé vaší rodince přeji 🙂

mihouk
1. čer 2010

@bronia13, gratulujeme Saska je kraaaaasna, prajeme vela zdravia a pohody. XXX