Zemřelo mi dítě

miliharmi
24. bře 2008

Stalo se vám to také? Máte někdy pocit, že to zvládáte a jindy se pod tou bolestí hroutíte? Zkusme si spolu psát, nejlépe rozumí ten, kdo to sám zažil.

Jmenuji se Milena, před rokem mi zemřela dvouletá holčička na herpetickou encefalitidu. Občas se potřebuji z toho vypsat, stále to hodně bolí.

aninam
16. črc 2009

Porod budu resit az nastoupim na materskou, bud me odrodi muj gynekolog, nebo kontaktuju Pisek ci Budejovice. Ale na tohle zacnu myslet az ve 3 trimestru, jinak bych si to tehotenstvi neuzila 🙂 Je to moc krasny pocit....

lienocka235
16. črc 2009

ani... gratulem k tehu.. tesim sa s tebou.. 😵 😵 😵

whoknows
16. črc 2009

ahoj holky, občas k vám nakouknu a přečtu si co je u vás nového a tak, a chtěla jsem jen říct že mám obrovskou radost že aninam čeká mimí.
přeju ti abyste byli oba zdraví a aby sis těhulkování opravdu užila 🙂

jakoubka
16. črc 2009

aninam-moc gratuluji 🙂 přeji bezstarostné těhulkování a ať máš v první jarní den broučka nebo berušku u sebe 🙂 😵

inneska
16. črc 2009

ahojte babulky, tak sme doma aj s eričkom 🙂 https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

a moc moc dakujeme za veliké gratulácie 😵 😵 😵

ani...tebe z celého srdiečka gratulujem 😉 😉 😉 😉

majsan
16. črc 2009

inneska maly je nadherny a som taka stastna ze ste obaja v poriadku.a ze si konecne stastna.aky si mala porod? rodila si cisarsky? pis pis moja.boze taka som rada posielam vam obom silne objatie a erickovi bostek 🙂

sklenicka24
16. črc 2009

anim: přeji jen to nej a šťastný konec těhulkování. Pořádně si to užij 😀 😀 😀 😀

janetina
16. črc 2009

anim gratulujem k fazuliatku, teda to bolo hupshups krasne sa Ti to vydarilo ako si chcela 🙂 🙂 🙂

miliharmi
autor
16. črc 2009

Ahoj Innesko, Eriček je moc krásné miminko, vypadá takový silný a spokojený, přeju hodně zdravíčka.
Po svých zkušenostech jsem raději negratulovala hned, říkala jsem si, raději až budou v pořádku doma a už jste tu, takže velká gratulace. 😵

nikollette
16. črc 2009

Ineska Eriček ja nadherný bambulo 🙂 🙂 🙂 🙂 vsetko dobre vám prajem..
Ani tebe gratulujem, a velmi ti to prajem...

petras
16. črc 2009

Ineska, Eriček je nádherný, a je moc podobný bráškovi. Přeji Vám moc a moc štěstíčka i zdravíčka.

Ani - Tobě budu celé těhotenství držet pěstičky 😉

anta
16. črc 2009

Innes, ahoj, máš doma teda další kus chlapáka, je moc nádherný a krásně spokojeně se usmívá, super, moc moc gratuluji a hodně hodně zdravíčka, moc si ho užívejte i s manželem, zasloužíte si to! 😉

aninam
16. črc 2009

Vsem dekuji.....

Ineska, Erik je krasny, uzasny.......at vam dela jen a jen radost a to urcite bude!!

inneska
16. črc 2009

babulky, ešte raz vám dakujem, aj za erička 🙂

rodila som spontánne, na 6 deň po TP ...takže o 8h vyvolávačka, o 11h CTG a vyšetrenie, tak ma rovno poslali o 2 poschodia nižšie, na pôrodnicu...kontrakcie boli slabunké, tak mi bolo dobre, na pôrodnom sále som bola sama, tak bolo dobre, mm prišiel o 13,30h, potom ma zase vyšetrili, vraj som na 6 prstov otvorena(podla iného dokiho len na 4prsty), a pichli mi vodu, napichli oxík,silné kontrakcie prišli o 15h, zapýtala som epi, prišli až po pol hodke, vyšetrili a miesto epi som dostala hlášku, že už rodíme tak som začala tlačiť, ako o dušu...erik dal riadne zabrať, už som ku koncu nestačila so silami, tak mi ešte sestrička pomáhala tlačiť na brucho, aby vyšiel...
ale potom už bolo dobre...hlavne tá úlava 🙂

dada78
16. črc 2009

ineska, ešte raz gratulujem, som veľmi rada, že Ste obaja v poriadku a doma 🙂 teda mala si čo robiť takého poriadneho chlapaka, ale ako si písala, Ty rodíš poriadných Slovákov 😉
Eričko sa krásne usmieva 🙂

septim
16. črc 2009

kapp

septim
16. črc 2009

🙂 😵 ggggggggggvfztffz

septim
16. črc 2009

vvv

moniska24
16. črc 2009

Ahojky občas sem nakouknu a jste všechny moc silné ženy.Když jsem koukla poprvý řvala jsem jak malá holka.

inneska gratuluju ke krásnému chlapečkovy ať vám dělá jen samou radost 🙂

aninam tobě gratuluji k těhotenství

Ještě jednou jste opravdu velmi silné ženy a ať máte v životě jen samý štěstí

majsan
16. črc 2009

no tak to si mala co robit taky chlapisko. 😀 moj mal 3445 gr ale dal mi zabrat len som sa modlila aby som nepretahovala aby nevazil viac ale keby mal tolko ako tvoj ...ale hlavne ze si to zvladla a ste obaja v poriadku

lena13
16. črc 2009

Inneska Ericek je nadherny jeste jednou moc gratuluji. 😵

Ani tobe taky mooooc gratuluji k tehu 😵

inneska
17. črc 2009

ešte raz moc veliká vdaka, hlavne nech je zdravučký, srdiečko je v poriadku, boli sme na kardio 😎

lena13
17. črc 2009

jeeeeeee tak tj super Inneska,ze uz malyho vysetrily 😵

petatesarova
17. črc 2009

Innes,malý je nádherný,krásně se na té fotce směje 🙂 😉
Moc vám to přeju...

justynas
17. črc 2009

Ahoj ,tak jsem se rozhodla vam napsat.Bohuzel patrim mezi vas!!!!Nikdy by me to nenapadlo ,ale uz je to tak.Umrela nam desetimesicni Justynka.Boli to porad uvnitr strasne moc.Ale vim ,ze zivot musi jit dal a tak se snazim byt silna a nedavat tu bolest na sobe tolik znat.Dnes jsem se poprve dostala na stranky Andilku....a uplne me rozhodilo kolik jich tam je!!! ☹ Tohle neni fer!!!!

majsan
17. črc 2009

ahoj justynas je mi to velmi luto co sa ti stalo je to velmi smutne ☹

majsan
17. črc 2009

a co sa stalo preco malinka zomrela? ja stale placem ked pribudne dalsi anjelik 😢

justynas
17. črc 2009

Tynka se narodila jako zdrave miminko v terminu 3400g a 50 cm.Byla uplne zdravucka a pekne prospivala.Bohuzel kolem 4mesice zacala malo papat a motoricky vyvoj se jakoby zastavil.Ze dne na den skoncila na jipu v Ostrave.Pak zacly problemy se srdickem ..nasledoval prevoz do Prahy ..nikdo mi nebyl schopen rict co se deje.Pry nejaka metabolicka vada.A pak uz to bylo jen horsi moje krasna holcicka se mi menila pred ocima ...jako by se vracela zpet..uz jen lezela neusmala se ,neotocila se za mym hlasem...postupne to bylo horsi a horsi..Na detskem ARO v Motole lezela 4 mesice.Posledni mesic uz jsme to vsichni vedeli ...meli jsme se na to pripravit ..neslo ji pomoci.Kdyz to prislo ...i pres to jak jsme na to byli pripraveni ,tak me to dostalo na kolena.Neni nic horsiho v zivote matky...prezit a divat se jak jeji dite umira.Diagnoza prisla az po narizene pitve.Geneticka vada pri dalsim tehu riziko 25procent.

majsan
17. črc 2009

😢 😢 😢 boze moj .ja som prisla o babo este v tehu a tiez ma to polozilo.teraz mam skoro rovneho synceka a keby mu nieco bolo zabilo ma to.prajem ti vela vela sil a hlavne aby si nasla stasticko aby ti mala justynka poslala braceka alebo sestricku na ktorych by davala pozor.

justynas
17. črc 2009

🙂 Dekuju...moc bychom si prali dalsi mimi ,ale mam strach zatim.Kazdopadne kdyby prislo tak budem stastni