Zemřelo mi dítě

miliharmi
24. bře 2008

Stalo se vám to také? Máte někdy pocit, že to zvládáte a jindy se pod tou bolestí hroutíte? Zkusme si spolu psát, nejlépe rozumí ten, kdo to sám zažil.

Jmenuji se Milena, před rokem mi zemřela dvouletá holčička na herpetickou encefalitidu. Občas se potřebuji z toho vypsat, stále to hodně bolí.

aninam
30. črc 2009

titkovamiriam: To musi byt hrozne.... Mam spoluzacku a ta opustila sve miminko v jeho pul roce, nador na mozku - neoperovatelna zalezitost....

nikollette
30. črc 2009

Dadka, veru hrozné 😢

Aninam a ten chlapček vyzerá byť zdravy, ma 3 apol roka, beha, bycikluje, vyzera uplne normálne.. takze o to horsie,on to vníma, vidí smutných rodičov, ako plakavajú a čo ja viem čo, ze chce ist sa von hrat no nemoze, lebo svieti slniecko,(ani na slnko nemoze) tak place pri dverach, ze kazdy vecer sa smaminkou modlia, aby sa stal zázrak, v ktorý už nik nedufa, ani lekári nik.. ze začína mať flaky na telicku, ze to sú prvé príznaky, alebo že mu zabieha očko občas... ze vraj sa blíži smrť.. a inak vyzera uplne normlany.. ze oni sa tesia kazdemu rano, ked ich syncek vstane, ze este zije..to musi byt hrozne, ked vidia ako papá, hraje sa, smeje sa,a haldia na neho, s pocitom ze ktorykolvek den, sa uz nemusí zobudiť 😔 😔 😔 😢 😢 😢

titkovamiriam
30. črc 2009

toto bolo sialene- mlada zdrava zena rodila tri dni a nakoniec im aj tak zomrela aj ked ju dva razy hned operovali 😲 😲 😲 .

dada78
4. srp 2009

dnes je rok, čo som nastúpila s Romankom na Onkológiu 😢 spolu s mojím srdiečkom aj nebíčko plače 😢 😢

bambi09
4. srp 2009

dadka,neplač,Romankovi je dobre s anjelikmi,určite to veľmi bolí a vždy bude,ale raz sa stretnete 😔
ja vás občas čítam,aj si s vami poplačem a veľmi vás obdivujem,teším sa každej dobrej správe a novému prírastku tu u vás 🙂
držte sa,ženičky,ste veľmi silné a statočné...

jana.sun
4. srp 2009

Dadi, drž se 😔
Romankovi posíláme pohlazení do nebíčka 😔

anta
4. srp 2009

Holčinky, nakukuji sem občas, myslím na Vás a Vaše andělíčky, jim posílám pusinku do nebíčka 😔

nikollette
4. srp 2009

Dadka prajem veľa síl, Romankovi je už dobre, a z nebička vás teraz sleduje...
Určite by nechcel aby si smútila, aj ked je to určite veľmi smutné a emotívne, keď sa to v tebe vynorí 😔

dgm
4. srp 2009

Holky, vsechny pribehy tady jsou moc smutne, moje slova to ani nepopisou , jak moc bych vam vyjadrila uprimnou soustrast a klid pro vase deti... mam sice uz deti velke, ale vloni bylo u nas taky obdobi, kdy jsme bojovali, zatim je vsechno v poradku, verim ve stesti a v dobry konec i do budoucna ...
U nekolika prispevku tady jsem zahledla i diagnozu leukemie, nasla jsem na toto tema dost zajimavy clanek, koho se to tyka nebo kdo by mel zajem, ta si to proctete, porad se da bojovat, ikdyz jinak, nez jste zvykle ... Hodne stesti.

fajn
4. srp 2009

Dada je mi to líto,ale věř že je tam určitě Románkovi dobře a dohlídne na to aby Martínek byl zdravej a šikovnej kluk. Jsou si stráááááááááááááááááááááááááášně podobní,hlavně tam kde se usmívají

geminis
4. srp 2009

Ahoj holky,
taky občas navštívím toto téma a všem zde stále držím pěstičky.
Ráda bych vám podstoupila kontakt na webové stránky pro rodiče, co ztratili to nejcennější, své dítě.
Na celém projektu a uvedených webových stránkách pracovala velmi dlouho moje virtuální kamarádka, která nešťastnou shodou okolností přišla o svého syna, dvojčátko. Jak sama říká, oplatila mu tím aspoň částečně lásku, kterou jí on dal během svého, bohužel tak krátkého, života.
Snad pomůže a podá pomocnou ruku, což je cílem celého projektu. I když bych si za sebe moc přála, ač to zní paradoxně, aby nebyli žádní rodiče, co by tuto pomoc potřebovali.
Všem přeji především a hlavně zdraví! Opatrujte se.
http://www.ajonisunasedeti.sk/

aninam
6. srp 2009

Tak jestli Vas to zajima, tak v nasem pripade s malym nam "dali za pravdu". Revizni komise (coz je uroven policie a statniho zastupitelsti) rozhodla v nasi veci podat navrh na zahajeni disciplinarniho rizeni proti MUDr. Radce Gregorove pred senatem Cestne rady okresniho sdruzeni Ceske lekarske komory ve Strakonicich (Čestnou radu OS ČLK lze považovat za quasi stavovský soud prvého stupně.). Takze mam fakt radost, ona snad ta spravedlnost (tuk tuk, abych to nezakrikla) EXISTUJE!!!

nikollette
6. srp 2009

Aninam držím palce!!!

sarinkam
6. srp 2009

Ani,chodím ,,kontrolovat,, Tvoje TT 🙂 , a mam radost, že pokracujes. 😉

bambi09
6. srp 2009

aninam,držím palce,nech sú potrestaní,čo sú za všetko zodpovední 😠 😠 😠 aj keď vám to malého nevráti,aspoň nech je spravodlivosti učinené zadosť...
a my sme mali tiež mať dvojičky,pri prvom a takisto ten syndróm miznúceho dvojčaťa,ale neboj,to jedno bude šikovné za dvoch,aspoň u nás to tak je 🙂 🙂 😉 držím palce 😉
pekný deň všetkým 🙂

anta
6. srp 2009

Ani, to je neuvěřitelné, že se vám to povedlo dotáhnout takhle daleko, moc držím palečky, ať ten boj ustanete! Buďte silní! 😉 Gratulace k těhu, doufám, že se vám jako 2v1 dobře daří 🙂

lucenek
6. srp 2009

Ani úplně mám husinu jak to tady čtu, to je super......... 🙂

sue
6. srp 2009

Ani, blahoželám a držím palce... nech je ten svet aspoň trošku spravodlivejší ako sa mi zdá 😔

simona55
6. srp 2009

cawko bambi .to istesom mala aj ja pri prvom utzv mali byt dvojicky ale po tyzdni ze vraj jedno zmizlo.to sa mi nechcelo verit to bolo v tomto tehu co mam davidka.

bambi09
6. srp 2009

simonka,to sa stáva,Bohužiaľ ☹ tiež som netušila,že aj také je,taký syndróm 😕
my sme najprv spracovali šok,že dvojčatá do podnájmu,nič sme nemali a potom nám bolo smutno,že už to nie je pravda,ale tak syn sa vydaril,tak už to neriešime 🙂 🙂 😉
ani,aj to vaše bude šikulka,uvidíš 🙂 🙂 😉

aninam
6. srp 2009

Holky dekuju za vasi podporu. Ja verim, ze ted vse dobre dopadne. Byla jsem na dvojcata pripravena a dokonce jsem si je prala a oni se povedli. Nicmene mam jasno v tom, ze chci zdrave dite, proto radeji jedno a ciperne a zdrave nez dve a jedno znich.......ani nechci pomyslet, malem jsem to prozivala.....

dada78
6. srp 2009

geminis, pozrela som si tú stránku, čo si odporučila a veľmi sa mi páči táto myšlienka odtiaľ:

Zavŕšením procesu smútenia je snaha nájsť zosnulému dieťaťu nové miesto vo vašom živote, vo vašej rodine. Vysporiadať sa zo stratou neznamená, že už nikdy nebudete prežívať bolesť, ale že budete schopný milovať svoje dieťa spôsobom, ktorý vám nebude brániť, aby ste sa znovu tešili zo života.

ani. držím palce 😉

anta
7. srp 2009

Teď jsem to četla, jé Ani, já netušila, že jsi v prvopočátku čekala dvě dětičky, teď čekáš jedno, to bude silné a zdravé, ale musíš se šetřit! 😉 🙂

pi1nk
7. srp 2009

Innesko, hodně sil dneska a andílkovi posílám do nebíčka obrovskou pusu.

Jste tady většina komu se stalo co Innesce, nám...... asi se potřebuju svěřit a vylít zlost - náš Peťulka umřel proto, že v porodnici byla bakterie zákeřná, velmi vzácná.... umřel 28.11.08 v lednu Peťulkův strýc napsal na diskuzi té porodnice sic anonym, že ať si maminky dávají pozor, že tam jsou úmrtí miminek ... následně se omluvil, že se nechtěl dotknout personálu - no mezitím pan primář té porodnice na diskuzi napsal, že miminka neumřela u nich, ale po převozu na jiné pracoviště s VROZENOU INFEKCÍ!!! Nebyla to pravda jen proto, aby ta porodnice nepřišla o pacientky- asi tak to napsal- náš koblížek, kdybych se rozhodla jít do jiné lepší porodnice by žil!! Nedávám vinu sobě, ale jim - věděli, že tam mají infekci a nic nepodnikli, nic!! rodili, operovali....
Za poslední dva dny rto na mě padá a proč? Porodnice poslala na strýce Peťulky kriminálku prý se cítí dotčeni a ukřivděni?!Oni kteří nepodnikli nic proti infekci, navíc se k tomu postavili, tak že to sváděli na sanitku, mě atd... se cítí dotčeni!
Potřebovala jsem to ze sebe dostat není to fér- oni jsou na vině a vyšetřují někoho kdo koblížka miloval místo toho, aby nesli zodpovědnost oni...uznaly ano byla tam infekce je nám to líto!!! ...........

bambi09
7. srp 2009

pi1nk,tak to je fakt hrozné,to nemajú štipku hanby v sebe 😠 😠 😠
je mi ľúto,čo sa vám stalo,nosíš v sebe tak dlho dieťatko,ktoré miluješ,všetko je oka potom kvôli tomu,že v nemocnici majú bordel sa stane niečo tak strašné,Bože,to čo je za svet??? ☹ ☹ 😖
prajem všetkým veľa síl bojovať
Inneska,myslím na Teba a na Tvojho anjelika 😔 😔

aleachim
7. srp 2009

pi1nk, jestli jsem pochopila správně, tak Peťulkuv strýc je teď vyšetřován, že napsal pravdu a tím měl poškodit dobré jméno nemocnice? Buď v klidu, tomu se nic nestane, neboť neudělal nic, za co by se měl stydět. Nakonec by bylo dobré, kdyby se toho chytli novináři, aby o tom, jak se v nemocnici chovají dozvěděli všichni. Ale chápu, že to považuješ za nehoráznost. Však každý normální člověk by se kál, že kvůli bordelu umřelo malé miminečko a oni tohle ........... v téhle společnosti už není vůbec žádná morálka a úcta k život. Drž se!!!

majsan
7. srp 2009

ahoj inesska malemu posielam do nebicka veeeeeelku pusinku a objatie.

inneska
7. srp 2009

babulky dakujem...dakujem, že ste si spomenuli na môjho anjelika paťka, ktorý je už rok v nebíčku...

ani...tak to je moc dobré, že sa to v tvojom prípade pohlo nejakým smerom a niečo sa bude diať a dúfam, že zodpovedný za to budú potrestaný...

pink...je mi moc lúto, že sa to takto vyvýja a som znechutená z prístupu lekárov..oni budú mať vždy svoju pravdu...dúfam, že to pre pre vás dopadne dobre, držím palčeky...potom napíšem IP 😉

miliharmi
autor
7. srp 2009

pi1nk, to je mi nesmírně líto a věřím, že tě to moc bolí. Bohužel dost lékařů je takových, že nepřipustí svou chybu a svědomí je nehryže, radši si to nějak omluví, než by přiznali chybu. Jsou i výjimky, ale dost mě znechucuje, jak jsou si jistí, že na ně nikdo z laiků nemůže, protože jim nic nedokáže a oni se mezi sebou přidrží.
Anina to udělala moc dobře, že na nic nečekala a hned trvala na vyšetřování, dokud to bylo ještě dost včas, aby se nedalo mnoho zakrýt. Musím říct, že jsem moc ráda, že se aspoň některá z nás odhodlala. Doufám Ani, že vyjde pravda najevo.
pi1nk, chudák tvoje miminko, je to hnusný, viď, když víš, kdo za to může a oni to prostě nepřiznají, ani se neomluví, nic, vždyť co, umřelo dítě, to se stává, to je osud, my za nic nemůžeme.

aninam
7. srp 2009

Inneska: zapalila jsem svicku za maleho Patka .....

Pink: nesmite se dat, na nas to take zkouseji......sef nemocnice rikal, ze tam k pochybeni nedoslo....musite hazet argumenty, ktere jsou v jejich dokumentaci, jejich fakta!! Neboj, spravedlnost existuje a kdyz ne ta pozemska, tak ta nadpozemska urcite!!! Nasim andilkum je urcite dobre........