Zemřelo mi dítě

miliharmi
24. bře 2008

Stalo se vám to také? Máte někdy pocit, že to zvládáte a jindy se pod tou bolestí hroutíte? Zkusme si spolu psát, nejlépe rozumí ten, kdo to sám zažil.

Jmenuji se Milena, před rokem mi zemřela dvouletá holčička na herpetickou encefalitidu. Občas se potřebuji z toho vypsat, stále to hodně bolí.

anta
20. kvě 2010

Holky, to je fakt hnus, ale nebojte, boží mlýny melou pomalu, tohle se nedělá, je mi líto, jaký jsou lidi svině, že dokážou zneužít takové situace, v jaké jste se ocitly vy, maminky, plivla bych jí do ksichtu 😝 😝 😝
Omlouvám se, že je můj příspěvek tak ostrý, ale tohle mě rozhodně nenechává chladnou, jak se někteří lidi (dá-li se jim tak říkat) neštítí takových hnusáren. 😠 😠 😠
Vám, maminky, posílám spoustu sil a věřte, že vás mám pořád v hlavě, jste bojovnice a moc vás stále obdivuji 😉

iwusska
20. kvě 2010

natalia otvor si svoj fotoblog a vpravo uplne dole mas nastavenia tak klikni na to a potom na fotoblog verejne nepristupny....uplne dole mas emailovu adresu tak ked ho budes chciet niekomu ukazat, zak hodis tento link

lenkavano
20. kvě 2010

jo tak už vím o co se jedná ,dost mě to tenkrát vzalo ten příběh a ještě jsem ho vyprávěla manželovi jaká to je tragedie.teda holky já vůbec nevím co na to říct.......to je bestie 😔

anta
20. kvě 2010

To je nějakej chorej mozek tohle. Je to opruz a člověku je z toho špatně ☹

hadimrska
20. kvě 2010

No tak to je fakt super, to snad ani možný, takový lidi ☹

lucenek
20. kvě 2010

mno......tak to je síla...jediné vysvětlení na to mám sociopatka s chorobným nutkáním vyvolávat ve svou osobu extrémní lítost......
to je brutál..
vrtá mi hlavou že se ta hyeana ani neštítí dát do alba fotky živého dítěte a vydávat ho za své zesnulé..... 😝 😝 😝

iwusska
20. kvě 2010

ja chodim do jednej uzamknutej temy ktoru som zalozila, ale pred tym, ked bola verejna, tak k nam tato osoba dosla dokonca s dvomi rozlicnymi nickmi a spravila si z nich najlepsie kamaratky....ona musi mat bezhranicnu predstavivost....len aby sa jej to raz nevratilo 😖

diddi
20. kvě 2010

ahojte,vo volnej diskusii,tema schizofrenicky sa pise,kto je lujzatko.....ja som tam prispela s tym,ze som citala jej pribeh....fakt nemam slov na tuto standu!!!

iwusska
20. kvě 2010

diddi videla som ta v tej teme....tak vysvitlo, ze takto si krati dlhu chvilu 15-rocna standa / prepacte za vyraz / 😖

lucenek
20. kvě 2010

holky co to je standa???? 😲 😅 😕

radusv
20. kvě 2010

třeba je opravdu nemocná.... ale je to fakt nechutný, když si uvědomím, že jste ji tady dodávaly sílu a ke všemu ještě ukradla cizí fotky

iwusska
20. kvě 2010

lucenek soplave decko...

kocicinka
20. kvě 2010

Mě na tom příběhu Lujzatka nesedělo víc věcí, věk byl jednou z nich. I ty fotky byly takové neautentické. Hned mě napadlo, že tady něco nehraje. Jenom jsem si říkala, že tohle vylhat a napsat to sem by asi někdo neudělal. No, jak vidno, tak udělal... 😖
Ale asi to bude fakt o diagnóze. Někde jsem o tom i četla v odborné literatuře, občas chodí hromadné maily v tomto duchu.....

nety
20. kvě 2010

Já jen doufám že už jí bude znemožněn přístup na koně. Jenže ona se bohužel může přihlásit odjinud . Někde holky řešej že ona snad chodí vypomáhat do školky, je jí 15. Pokud admimi znají IP odkud se přihlašuje, at kontaktují rodiče nebo sociálku, tohle není normální.

bufina
20. kvě 2010

Je to fakt hrozný, by mně zajímalo co je to teda za dítě na těch fotkách. Ale bylo třeba zvláštní že při té údajné autonehodě bylo dítě v autosedačce na místě mrtvý a jim se nic nestalo.

tatiana1985
20. kvě 2010

dievcata ,inak, este existuje jej fotoalbum??? si neviem predstavit ze by tam dala foto mojej malej 😒 😒

magimary
20. kvě 2010

jasne, že existuje 😒 😖 :
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/lujzatko5/

tatiana1985
20. kvě 2010

paaaneboze 😒 😒 😖

este sa chcem opytat, ako sa na to prislo? ze sa take nieco stalo?? 😖

vsak to neni normalna osoba, to je porucha osobnosti riadna 😠

lucenek
20. kvě 2010

bufi z vlastních pracovních zkušeností tohle bohužel možné je......a řeknu ti že i banální nehody jako je převrácení auta na bok ve 40km rychlosti vedou ke smrti dítěte byť poutaného v sedačce 😢
iwes dík za překlad

bufina
20. kvě 2010

Tak to je něco. Je mně jasný že ani autosedačka nedokáže při nehodě zázraky, ale až takhle jsem to teda nečekala.

fiallinka
20. kvě 2010

holky, to je fakt drsné - ale říkám si, že ta holka je asi opravdu nemocná, takže to ani nebudu komentovat.

lucenek
20. kvě 2010

ono nejde o sedačku, ale o souhru blbých náhod, které kdybyb nebyly, nemuselo by to tak dopadnout.
Upřímně když poprvé napsala sem Aninam,. taky jsem si říkala, bože...jestli je to pravda (prvn ítéma, které je dávno smazáno), ale pak vše zapadalo do sebe diagnoza projevy....navíc můj obor, takže zpočátku si myslím, že jsme byla snad jediná, která Aninam věřila...spoustu holek mi psalo IP jestli je to opravdu pravda, opravdu možné...a ano...aninam jako laik mi popsala vše co do sebe lékařsky zapadá...takže já pak neměla vůbec pochyb......
Ani promiň , že se k tomu takto vracím....

dzio2
20. kvě 2010

to toje strasne , preboha ☹ ukradnut identitu a takto ju zneuzit 😠 a este takto

aninam
20. kvě 2010

Luci, vubec nevadi! A sama mas v ruce i moje papiry z porodu....

Je mi hrozne uzko, ale ne z toho, ze me mozna pred rokem a pul nikdo neveril, ale z toho jak dokazi byt lide bezcitni. Dnes mam po nekolika mesicich opet slazy v ocich a to proto, ze nekdo dokaze zneuzit zdrave dite k tomu, aby si snad "predstavil" jak se citi rodice mrtveho ditete? Tohle bych neprala ani sve uhlavni nepritelkyni, aby se potkala tvari v tvar se smrti vlastniho decka. Tohle nejde popsat, jak se clovek citi, tohle se musi prozit, ikdyz radeji at lide kolem me na tehle cele planete prozivaji neco naprosto jineho nez je tohle! Chodim sem a procitam a vzdy, kdyz se obevi novy pribeh je mi uzko a rikam si, proc dalsi mimco, proc dalsi dite.... Tech proc je ve vzduchu trochu moc a tim spise se ptam PROC tohle nekdo dela? PROC si vymysli neco, co neni pravda a tim spise smrt sveho ditete? PROC neni rada, ze se ji tohle nestalo? Dala bych vsechno "zlato" sveta za zivot meho syna!!!

lucisa
20. kvě 2010

sorry, že sem lezu, ale nedá mi to, tohle není normální, kráva puberťácká...... 😝 😝 😝 😠 😠

iwusska
20. kvě 2010

aninka ja som nechcela, aby si mala opat slzy v ociach...len som chcela upozornit, ake hyeny sem mozu doliezt 😔
daj Lukaskovi za mna velky boztek a nech je zdravucky 🤐 🤐 🤐 🤐

aninam
20. kvě 2010

omlouvam se za chyby, ale tohle pisi v slzach.... Jeste, ze me Luky spinka, musim se zklidnit do dalsiho kojeni. On je na tohle dost citlivy, pak mi spatne bumba a "zlobi".

aninam
20. kvě 2010

iwus, tohle neovlivnis, vzdy si nekdo dokaze svest po cizi bolesti, tim nemyslim tebe! Jsem rada, ze jste tohle "vypatraly"!

petikd
20. kvě 2010

Ahojte,náhodou som si trochu prečítala aj dávnejšie vašu tému a tiež som čítala príbeh tej osoby a ešte som aj doma vravela,aké to má ťažké ☹ 😠 😠 😠 rozum sa zastavuje nad takým konaním a hned si idem aj ja upraviť fotoblog

Ináč vás veľmi obdivujem,za to čo ste si prežili 😢 ste silné baby a dúfam,že v živote budete už iba šťastné aj s vašimi rodinami,myslím na vás.Neviem čo to je prežiť to čo vy,ale v rodine nám tiež zomreli malé detičky,medzi nimi aj mojej mame ☹ Prajem vám veľa sily a veľa radosti do života 😉

traktor
20. kvě 2010

kebyze si vymysli, ze ma kocik, vybaciku..bla bla bla znackovu, pochopim...ale toto sa neda chapat...zvlast ked jej pribeh ma fakt dostal...toto nie je zena, matka...je to chudera...a vam ostatnym, co ste ozaj prisli o svoje poklady, prajem vela sil...