Zemřelo mi dítě

miliharmi
24. bře 2008

Stalo se vám to také? Máte někdy pocit, že to zvládáte a jindy se pod tou bolestí hroutíte? Zkusme si spolu psát, nejlépe rozumí ten, kdo to sám zažil.

Jmenuji se Milena, před rokem mi zemřela dvouletá holčička na herpetickou encefalitidu. Občas se potřebuji z toho vypsat, stále to hodně bolí.

lucisa
19. bře 2010

Zprávička (včera čerstvá, ale koník nešel):
Aninam včera zdárně po 8 hod. porodila krásného syna Lukáška, 3.530 g, 51 cm.

magimary
19. bře 2010

blahoželááááááááááááááááááááááááááám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a tešíme sa všetci na fotky 😵 😵 😵

janula34
19. bře 2010

ooooobrovska gratulacia Aninam. 🙂 🙂 🙂

diapozitiv01
19. bře 2010

Vsetko len to naj do Lukaskovho zivota 😉

boze je to super, Anim uz ma pri sebe svojho Lukaska.

lenkavano
19. bře 2010

ani moooooooc gratuluju a přeju zdravíčko ,štěstíčko a spokojenost. 😵

petras
19. bře 2010

Ani,moc a moc gratuluji,moc jsem na celou Tvojí rodinu myslela 🙂 Už se těším na fotečky

aleachim
19. bře 2010

ani, hodně štěstí, jsem moc ráda, že to dopadlo dobře.

babi1
19. bře 2010

Ani, srdečne gratulujem, prajem celej rodinke veľa zdravíčka a nech vám vaše slniečko každý deň poteší srdiečko 🙂

deina
19. bře 2010

Ani, zo srdca blahozelam a prajem vela stastia a najma zdravia.

petreva
19. bře 2010

ANI, také moc moc blahopřeju!! Přeju co nejpevnější zdraví,hodně moc spokojenosti a radosti!!!

iwusska
19. bře 2010

Anicka velmi som na teba myslela a drzala palce......som stastna, ze mozes k sebe pritulit zdraveho synceka, nech ste zdravucki 😵 😵 😵 😵 este raz srdecne gratulujem, cmuuuuuuuuuk

lena13
19. bře 2010

Aniiiiiiiii moc gratuluji,vcera me kun nesel 😀 ,tesim se na fotecky.

Broniiii 😎 ted budu sledovat tebe 😀 😀 😀

cernovlaska
19. bře 2010

Ani,obrovská gratulka,přeji hodně štěstíčka,zdravíčka a lásky a ať vás v životě provází jen sluníčko 😵 🙂 🙂

crysmile
19. bře 2010

Ani, gratulujem, vela vela zdravicka prajeme 🙂

nety
19. bře 2010

Ani moc Ti gratuluji,hodně zdravíčka,štěstíčka🙂)Jujda mám takovou radost 🙂 🙂 🙂

radusv
19. bře 2010

Ani moc a moc gratuluji a přeji Lukáškovi hodně zdravíčka a štěstíčka 🙂 🙂 🙂

hadimrska
19. bře 2010

Taky se přidávám ke gratulaci, a těším se na fotečky.

luciferek
19. bře 2010

Ani, moc, moc, moc gratulujeme 🙂 🙂 🙂 , přejeme hlavně zdravíčko, štěstíčko a spoustu náááádherných chvil s Lukáškem 😉 . Moc na Vás myslíme, užívejte si to štěstí, moc si to zasloužíte 🙂 , papa

jaja0110
19. bře 2010

Gratulujeme k marcovej rybicke a prajeme jej vela vela zdravicka a mamine vela energie do najblizsich dni 🙂 🙂 🙂

sunea
19. bře 2010

Velka gratulacia a vela stastia do dalsich dni, az som dojata 😉

janulkama
19. bře 2010

Ani prajem Vám len to najsamlepšie,nech ste zdravučký,šťastný...veľmi Vám to prajem 🙂 🙂 🙂 🙂

bronia13
19. bře 2010

lenka 13 - dakujem, uz sa nevime dockat, este 11tt wow - dnes som bola u doktora a som na hranici cukrovky takze si musim davat pozor, no co uz narobim no nie?

bronia13
19. bře 2010

lenka 13 - dakujem, uz sa nevime dockat, este 11tt wow - dnes som bola u doktora a som na hranici cukrovky takze si musim davat pozor, no co uz narobim no nie?

barcaa
19. bře 2010

Aninam - také od nás veliká gratulace, přejeme hlavně kupu zdraví.

emanka
19. bře 2010

Ani, tiež gratulujem.....a veľa veľa zdravia a želám 🙂 🙂 🙂

jakoubka
19. bře 2010

Aničko-moc ,moc gratuluji.Hodně zdravíčka a kopu radosti z Lukáška 😵

daluri
19. bře 2010

Ani, sem tam nakukuji a strašně moc Ti gratuluji k narození Lukáška a přeji hlavně hodně zdraví a štěstí!! 😉

petul.a
19. bře 2010

Ahojky, občas vám sem nakouknu - a vidím, že nejsem sama, kdo nakukuje, přestože se ho ústřední téma (upřímně - zaplaťpánbůh) netýká, a tak i sleduju těhulky mezi vámi. Takže i já se připojuju k dlooooooooooouhé řadě gratulantů, malého Lukáška vítám mezi námi a přeju, ať je jen zdravý a spokojený 😲 🙂 🙂 🙂 🙂

capy
20. bře 2010

😵 😵 😵 aninam gratulujeme 😵 😵 😵

pepibubu
20. bře 2010

Ani, myslela jsem na tebe celý dva dny co nešel koník. Moc ti gratuluju, máš svý štěstíčko u sebe a je to tak správně. Jizva na srdíčku zůstane, ale Lukášek ti nedovolí se trápit. Užívejte sï a mějte se co nejlíp.

atrami
20. bře 2010

aninam,
gratulujem.Prajem veľa zdravíčka. 🙂 🙂