Zemřelo mi dítě

miliharmi
24. bře 2008

Stalo se vám to také? Máte někdy pocit, že to zvládáte a jindy se pod tou bolestí hroutíte? Zkusme si spolu psát, nejlépe rozumí ten, kdo to sám zažil.

Jmenuji se Milena, před rokem mi zemřela dvouletá holčička na herpetickou encefalitidu. Občas se potřebuji z toho vypsat, stále to hodně bolí.

lena13
24. črc 2010

@magdalenka1 to jsi krasne napsala az se mi chce z toho brecet 😔
hanicce moc drzim palce at se u ni stane zazrak a adelka s nimi muze odejit domu...

breberuska
24. črc 2010

holky, čtu o haničce, to jsou neuvěřitelné zrávy! Hansed, držím palce ještě 10x víc než doposud🙂
lucenek, u nás byla ageneze ledvin a řekli nám, že bude žít maximálně pár hodin po porodu a pak dojde k totálnímu selhání organismu ☹

lucenek
24. črc 2010

@breberuska jj už si vybavuju sem to zkonila ☹

aninam
24. črc 2010

holky prominte, ale hazi me zpet jak to tu ctu a zivot Lukyho me utika pod rukama, na Honzika vzpominam s laskou a uctou a mam ho stale v srdci a nikdy nezapomenu... Ceka nas soud v srpnu.

aninam
24. črc 2010
aninam
24. črc 2010

@miliharmi ja davam svou lasku Honzulkovi pres sveho druheho syna Lukaska! Prijde mi, jako bych se ted vzbudila ze "spatneho" snu a slunce se zase vice rozzarilo, teprve pred par dny mi doslo, ze Luky prezil sveho brasku a je tu se mnou....moc se o neho bojim a mozna az prehnane!

lena13
24. črc 2010

@aninam jaky je krasny chlapecek ten vas lukasek 😵

aninam
24. črc 2010

Taky sem dam fotky z dnesniho hrani si s Lukym 🙂
Vim, ze to sem nepatri, ale musim se pochlubit 🙂

aninam
24. črc 2010

Treba to tu nekomu da kuraz k tomu, aby vedel, ze zit by se melo dal....vzdy je pro co!!!

hadimrska
24. črc 2010

Koukám a taky moc Hansed a Adélce držím palce, moc moc. 🙂

miliharmi
autor
24. črc 2010

@aninam No jo, je opravdu nádherný brouček. 🙂

miliharmi
autor
24. črc 2010

Já tohle právě nedokážu přenést lásku k Milence na Tomíka. Tomík má v mém srdci svůj obrovský díl lásky, ale nedokážu na něj přenést tu lásku, co cítím k Milence. Máš určitě velké štěstí, že ti to jde. Lukášek je roztomilka. 🙂

aninam
24. črc 2010

@miliharmi to vis, ze taky bojuju.... Ted jsme meli obdobi, kdy jsem si Lukyho "bala" pripustit k telu a malem jsem ho i odstavila od prsa, pritom to kojeni je takove krasne.... Nicmene mi asi doslo, ze nechci, aby mi zivot Lukaska plynul pod rukami! Chci ho s nim prozivat, abych mela na co vzpominat....

hansed
24. črc 2010

Ahoj holky, dneska mě pustili domů, jsem celá rozlámaná, od pondělka 9 h mi vyvolávali porod, povedlo se až ve čtvrtek v 15,20. Malá měla 3160 g a 50 cm a když mi v pátek řekla pediatrička, že se chová jako normální zdravé miminko, tak jsem myslela, že spadnu z postele.... doteď jsem z toho s manželem v šoku, ale začínám si pomalu uvědomovat, že ten maličký uzlíček je opravdu náš a když půjde vše OK, tak si ji odneseme domů..... je to obrovská bojovnice, snad to vybojuje do konce.... ani jsem nevěřila, že to dopadne takhle......
Holky, moc vám děkuji za podporu, kterou jste mi daly, jste skvělé 😉

danciacik
24. črc 2010

Nehnevajte sa, že som vám tu vpadla, ale sledovala som príbeh Hansed a chcem ti len povedať, že vám hrozne držím palce, nech je všetko v poriadku. Veľmi vám držím palce.

aninam
24. črc 2010

@hansed obrovske gratulace a preji at vsechny vysledky dopadnou dobre a vase zlaticko mate ve sve naruci!!!

ivetinka
24. črc 2010

všechny vás moc zdravím.hansed :jak sem nikdy nepíšu i když vás čtu pravidelně,tak musím napsat,že jsem šťastná jak vám to dopadlo a držím pěsti a´t je vše jen dobré.až mám slzy v očích 😅 .je krásná
ps pro všechny :často u vašich příběhů brečím a je mi všech moc líto.ivča

staninka77
24. črc 2010

Ahojky děvčata.
Moc se omlouvám že sem takhle vpadám.
Ale musím taky něco napsát k tomu.
Včera jsem náhodou na tuhle dizkuzi zašla.
A příběh mně docela taky zajímá jak dopadne.
Hansed se snad rozhodne dobře třeba si z malou užívají a nebo se sní loučí i když človíček nemá tak velou vuli určitě se sní rozloučí a my toomu musíme věřit a držet jí moc palečky aby tu strašnou strátu nějak zaplnila novím životem brzo hned třeba po šestinedělí.
Znám jednu osubku bohužel minulej rok taky musela ukončit ve 23.tt.Malej byl hodně postiženej a dnes se raduje z malé holčičkly hned po šestinedělí otěhotněla a je štastná že jí má.
A tu radost taky moc přeji.
Budu na vás všechny myslet čím ste prošly je hrozné a nikomu tuhle strátu nepřeji jen at máte zdravá miminka a děti.
Přeje Staňa.

nellygray
24. črc 2010

@hansed narazila jsem na tuto diskuzi a na tvé povídání náhodou, neznám tě, ale obdivovala jsem tvou sílu a moc jsem na tebe myslela. Smekám před tebou. Strašně moc vám s manželem přeju, aby váš příběh měl šťastný konec. A gratuluju k narození krásné holčičky. 🙂

benjik
24. črc 2010

@hansed taktéž jsem k vám nakoukla jen kvůli hansed a mooooc gratuluju a přeju honě štěstí.

paolin
24. črc 2010

@hansed taky občas nakouknu do této diskuze a tvůj příběh...něco neuvěřitelného...strašně moc vám přeji, ať vše dopadne!! držte se holky!!

hansed
24. črc 2010

Adélku teď čekají různá vyšetření, taky rezonance pod narkózou, uvidíme, jak to dopadne, snad dobře..... víme, že bude mít nějaké postižení, ale doufáme, že úplně malé..... snad to dopadne dobře 😉

bufina
24. črc 2010

@hansed Tak to je naprosto úžasný, gratuluju a přeju ať všechno dobře dopadne. Maličká je krásná.

lucisa
24. črc 2010

@hansed já tuhle diskusi čtu pravidelně, většinou se slzami v očích, ale Haničko, tvůj příběh, to je něco neuvěřitelného. Velký malý zázrak, strašně moc a moc tobě i manželovi přeju, aby Adélka vše vybojovala a vy se radovali jako většina rodičů ze svého dítěte.
Hodně štěstí 😉 !!!!!!

beatrice.h
24. črc 2010

@hansed Jsi moc silná a statečná žena - Adélka to určitě zvládne.... je nádherná a má chuť i sílu bojovat.... nečetla jsem Tvůj příběh - nevím, kde jej hledat - ale věřím, že to určitě zvládnete a budete se z holčičky moc moc radovat. 🙂

evatk
24. črc 2010

@hansed moc vám držím palce, zabrousila jsem sem náhodou tento týden a je neuvěřitelné, co si některé maminky musí zkusit, moc vás obdivuju, že jste vůebc schopné o tom psát, už jsem se tu i rozbulila, fakt, my co máme zdravé děti, musíme si toho vážit, ani nevíme, jaké máme štěstí!
hani ještě jednou držím palce, ať všechno dobře dopadne

permonik7
24. črc 2010

@hansed Držte se, Hani, myslím na Tebe, manžela a Adélku🙂 Je nádherná 😵

magdalenka1
24. črc 2010

@hansed obrovská gratulace a držím pěsti na obou rukách i nohách, ať už nyní slyšíte jen samé pozitivní věci, protože za poslední měsíce jste si užili dost a dost těch špatných. Malá je fakt krásňoučké miminko a jak tak sama spinká v postýlce bez hadiček a podobných věcí, tak všichni tady věříme, že to zvládne na jedničku. A ty si teď dokup miminkovské věci, které jsi nenakupovala, užívej si mateřskou dovolenou a dej si novou hlášku do profilu....to s tím odvozem do porodky vyměň třeba za něco jako....zažila jsem obrovský zázrak jménem Adélka 😀 A ať ji máte brzo doma!

k.ate
24. črc 2010

@hansed přidávám se k těm, kteří sledují váš příběh a držím pěsti, ať je malá co nejvíc v pořádku... Vážně je to zázrak, že to takhle dopadlo... 🙂 Budeme držet pěsti dál, ať je všecho OK.

sunny1981
24. črc 2010

@hansed Ahoj Hani, nikdy jsem sem nepsala, ale teď musím.Jsi neuvěřitelně silná žena a bojovnice.A Adélka se rozhodla bojovat s Tebou a pro Tebe, pro vás!!!
Z celého srdce vám s mojí malou holčičkou držíme palečky, ať se vám ten těžký boj povede! 😉