Zemřelo mi dítě

miliharmi
24. bře 2008

Stalo se vám to také? Máte někdy pocit, že to zvládáte a jindy se pod tou bolestí hroutíte? Zkusme si spolu psát, nejlépe rozumí ten, kdo to sám zažil.

Jmenuji se Milena, před rokem mi zemřela dvouletá holčička na herpetickou encefalitidu. Občas se potřebuji z toho vypsat, stále to hodně bolí.

kveronika
19. črc 2012

@luznicarka ja viem, ze to nie je koniec sveta, aj ked si niekedy prajem aby bol. Len som si nemyslela, ze nam sa moze nieco take stat. Ja som sa cele tehu nebala, bola som si ista, ze urcite sme v poriadku. Ked mi pred porodom vsetci vraveli, ze nech to vsetko dobre dopadne, tak som sa divila, ze preco mi to praju, ze urcite vsetko dobre dopadne. Viem, ze su aj horsie osudy ako moj. Az ked sa to cloveku stane, uvedomi si, aka je to tragedia. A tiez, kolko ich je dookola. ☹

@gogoska123 dakujem. Ano pomaha mi pisat o tom. Pri pisani si mnohe veci viac uvedomujem, take co ani neviem pomenovat. Pisem aj Ondrikovi dennik (chcela som uz pocas tehu, len nikdy nebol cas ☹ ) a spominam na to krasne obdobie. Aj ked sme boli spolu kratko, vela som od neho dostala a na to nikdy nezbudnem. On mi naozaj dal neskutocny pokoj a harmoniu. Teraz si uvedomujem, ze ten pokoj nebol zo srdca ale z maternice - od neho. 🤐

luznicarka
19. črc 2012

@kveronika To je normální taky sem si myslela že mě se to stát nemůže teĎ už si nic takovýho nemyslím. A když někdo říká že je těhu tak přeju vždy živé a zdravé dítě a všichni na mě koukaj jak z jara , ale já vim svý 🙂 kčemu je dítěti a tobě že je zdravý když nežije že ☹ a sem šíleně vděčná za ty svý dva zdravý bobíky 🙂. NEboj brzo se to trochu ustálí a jakmile budeš v pořádku psychicky tak už pak otěhotníš sama od sebe ani nebudeš vědít jak jo bude to další těhotenství stres já si ho do 24tt nepřipouštěla a od toho týdne sem se bála až do 36 tt a pak už sem byla celkem v klidu a dva týdny na to měš zavřeli do porodky a pak mě další tejden vyvolali porod. Pro jistotu .

misinn
19. črc 2012

Ahojte maminky anjelikov, nemala som doteraz velmi cas napisat, ale 1.7.2012 sa nam cisarskym rezom narodil nas druhorodeny syncek Risko 🙂 vypytal sa na svet o 3 tyzdne skor, posledne tyzdne tehu som uz bola v strese aby vsetko dobre dopadlo a nastastie mame zdraveho chlapceka. konecne sa uz aj my mozeme tesit z dietatka 😵
Vsetkym vam prajem ktore sa snazite este o dalsie babatko aby sa vam podarilo otehotniet a narodilo sa vam zdrave a krasne dietatko 🙂
tu je fotka nasho Riška 🙂

radusv
19. črc 2012

@misinn obrovská gratulace je nádherný 😵 užívej si ten nejkrásnější a nejvzácnější titul - maminka 🙂

luznicarka
19. črc 2012

@misinn krásný moc gratuluju 🙂

gogoska123
20. črc 2012

@misinn Velká gratulace k malému krasavci! Přeju mu do života jen samé štěstí, zdraví a lásku a Vám, ať Vám dělá jen samou radost!

tamulik
20. črc 2012

@misinn gratulujem, je nadherny 🙂 .

lucisa
20. črc 2012

@misinn Už jsem gratulovala přes maminku, tak teď ještě jednou přímo tobě - obrovská gratulace, moc vám to přeju, užívej si s broučkem, ať je vaším sluníčkem😉

misinn
20. črc 2012

@radusv
@luznicarka
@lucisa
@tamulik
@gogoska123 dakujeme vam, velmi sa z neho tesime 😵 😵

anajka1974
20. črc 2012

...a zase zly den,dnes by mala moja dcerka narodeniny,od rana na nu myslim,plač mi zviera hrdlo nedokažem ,to prekonat tak strašne mi chyba a to je anjelikom už skoro6 rokov,stale ju vidim ako male 5rocne dievčatko ,...

luznicarka
20. črc 2012

@anajka1974 jaj znám to minulý pátek sem měla to samé myslela sem že žalem puknu. Drž se bude zase líp 😉

hankamisa
20. črc 2012

chvíli jsem tu nebyla a pěkně to tu přibívá,dočítat nestíhám.všem co mají trápení posílám veliké objetí.

já jsem dnes po delší době zase na dně.tatkovi zemřel bratr a dnes měl pohřeb.mnohem horší než samotný pohřeb mého strejdy byl pohled na jeho vnuka pepíčka,který je o 2 dny starší než byla naše holčička.říkala jsem si ,že to zvládnu,ale nedala jsem to ani po 8 letech.vydržela jsem i posezení na které jsem kvuli pepíčkovi nechtěla ale tetu by to mrzelo.nemohla jsem jí říci,že je to kvuli němu.stejně by to nepochopila po tolika letech.pořád chodil a chtěl si nějak hrát ,a každý pohled na něj byl utrpením.za co nás živote trestáš,vždyt už té tíhy je moc.kdo ji má unést.v lednu umřel tatky strejda,v dubnu tatky teta,ted jeho bratr.a do toho se tatka s mamkou stará o těžce nemocnou skoro 90 letou maminku.a aby toho nebylo málo tak té manželce od strejdy co měl dnes pohřeb zemřel před měsícem bratr.proč,proč,proč?vím odpověd se nikdy nedovím.

hankamisa
20. črc 2012

všem nově narozeným miminkům,hodně štěstí a hlavně zdraví do života.

abbey1
20. črc 2012

@misinn Zo srdiečka vám to nádherné šťastíčko prajem. 😉

abbey1
20. črc 2012

My sme mali smutné dni. 18.7. má sláviť narodeniny náš Filipko i maminka. Filipko by mal už 15, vybavovali by sme prvý občiansky. Miesto toho, sme zasa len niesli kytičky na hroby. Je to strašné i po rokoch. Spomienky sú stále veľmi živé. ☹
Ale to vy všetky poznáte. 😒

monika15
21. črc 2012

@abbey1 drz sa.. .hoc to bude viacej rokov ale ty ako mamina nikdy nezabudnes......

monika15
21. črc 2012

@kveronika
neboj sa.... bude vsetko dobre....
ja si to ani neviem predstavit ze co prezivas.... ani ti uz nepisem nic :((((
ale bude dobre len treba verit.....
urcite ti to druhe babo nenahradi to prve ale mas pravo byt stastna.... a zazit krasny pocit....
vela sil !!!!!!!

waldnerka27
21. črc 2012

@misinn gratuluju k mimču

ivigirl
24. črc 2012

ahoj všem, nezlobte se, že vstupuji, ale našla jsem krásný obrázek, stvořený pro maminky andílků.....

leeenka26
24. črc 2012

Ahojte, ja tiez pridam fotku mojho maleho, som si uvedomila, ze som sa s nim ani nepochvalila a to uz bude mat skoro 3 mesiace 😉

luznicarka
24. črc 2012

@leeenka26 moc krásnej chlapeček moc Vám to sluší 🙂

ursul
24. črc 2012

@misinn blahoželam 🙂

kris2008
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
waldnerka27
25. črc 2012

@leeenka26 gratuluju

katkapapacova
28. črc 2012

☹ Malicka sviecocka v okne mi plapola. spomienky na teba syncek moj este vzdy zabolia.Vsrdiecku mojo sa skryvas hoc v nebicku uz tri rocky sladko si spinkas.do nebicka ti zasielam pusinku na licka,na male rucicky od tvojej sestricky,ty si nas anjelik milucky malicky.chybas nam Adamko, mamka,ocko a Terinka
tak dnes su to tri roky no od rana mam pocit akoby to boli tri dni ☹

zuzulkaba
29. črc 2012

Ahojte,mne sa môj Lukasko narodil predcasne 12.6.2012 v 30 tt a v týchto dňoch nás už mali prepustit z nemocnice.Zial nečakane nás pred 2 týždňami opustil a ja mám pocit,že ta bolest nikdy neprejde...Nikdy som ani len nepremyslala,že by sa to mohlo stať,bol síce malicky pri narodeni,ale ukazkovy.Az teraz si človek uvedomi,aký je život krehky a nic nie je iste...

afrika
29. črc 2012

@zuzulkaba mrzí ma Tvoja bolesť, veľmi 😔

miky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kris2008
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
miky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz