Zemřelo mi dítě

miliharmi
24. bře 2008

Stalo se vám to také? Máte někdy pocit, že to zvládáte a jindy se pod tou bolestí hroutíte? Zkusme si spolu psát, nejlépe rozumí ten, kdo to sám zažil.

Jmenuji se Milena, před rokem mi zemřela dvouletá holčička na herpetickou encefalitidu. Občas se potřebuji z toho vypsat, stále to hodně bolí.

denisocka
21. kvě 2010

baby, s adminkami nema nič spoločne, oni ju pomohli " odhaliť "

iwusska
21. kvě 2010

selina.liana "poznam" tvoj smutny pribeh z anjelikov...tvoja bambulka je nadherna 😔 😔
daluri ahoj...je to hrozne, teraz tu zacne kazdy kazdeho upodozrievat 😖 aj koli takymto chorym mozgom ako je dotycna osoba, mame my uzamknutu temu 😖

dzio2
21. kvě 2010

baby je to strasne co spravila ta baba , urcite je chora , mala by sa liecit , ale podla mna , nic v zlom , mal by niekto otvorit novu temu ohladom jej ,a to preto ,aby baby na tejto teme mali troska sukromia a venovali sa nadalej svojim radostiam aj starostiam 🙂 nech sa to riesi na tej novej teme , je to iba napad , urcite , ze rozhodnutie je navas

daluri
21. kvě 2010

Dzio, mám stejný názor..tady ta téma si nezaslouží propírání takové osoby!

dzio2
21. kvě 2010

presne tak daluri , ta chora osoba si nezasuluzi aby sa este aj prenu baby trapili ☹

dzio2
21. kvě 2010

uz som zalozila temu , nech mate klud 🙂 , zelam vam vela sil , dufam ze sa nehnevate zato , ze som zalozila temu mala som pocit ze to je spravne

bejbypd
21. kvě 2010

babulky je mi strasne moc luto,ze vobec existuju taki ludia a o to viac ze ublizuju aj tam,kde uz bolo ublizene az privelmi...je mi len luto,ze sa na vsetko neprislo skor...hlavne kvoli vam...julia dakujem ti,ale je to hlavne zasluha skvelych bab z prilis mladych maminiek,ktore patrali,kde sa len dalo a vsetko ich doviedlo k tej 15 rocnej ani neviem ako ju nazvat,nechcem byt vulgarna...ja som sa zasluzila len na odhaleni natalie z tehotnych nastrocnych,ktora tu ludi takisto tahala za nos,no na simonu,ktora spravila toto vsetko to naozaj nema...je mi z toho smutno a mrzi ma to babulky

dada78
21. kvě 2010

baby ja som ani spať nemohla poriadne, je mi strašne ľúto, že teraz sa budeme viac báť čosi aj napísať, aby to niekto nezneužil 😢

iwusska
21. kvě 2010

suhlasim s dzio, uz toho bolo dost na temu dotycnej osoby, maminky anjelikov sa zbytocne trapia 😖

dzio2
21. kvě 2010

zamkli mi ju pisala som DANU tak uvidim

iwusska
21. kvě 2010

dzio a aky si dala nazov?

dzio2
21. kvě 2010

lujzatko ludska hyena

mihouk
21. kvě 2010

Broni, myslela som to tak, ze ak s vsetky budeme blokovat fotoalbumy, kvoli ochrane pred takymito ludmi, tak ani obycajny ludia sa k nim nedostanu. Dufam ze sa ti dari dobre, uz len zopar dni. Sledujem tvoj pribeh uz nejaku dobu, tak som zvedava, vzdy sa potesim novemu babusku (Prepac, vyznieva to, akoby som bola nejaky spion...)

iwusska
21. kvě 2010

dadulka daj za mna boztek Martinkovi 🤐 🤐 🤐 🤐 a Romanko je taky nadherny, ze nemam slov 😔 😔

dada78
21. kvě 2010

mihouk, máš pravdu s tým zamykaním, vždy som sa pokochala novými bábätkami, napr. keď sme len čakali naše už sme sa tešili že termín pred nami už má skoro všetky porodené ...

dada78
21. kvě 2010

iwusska, ďakujem 🙂

daluri
21. kvě 2010

Holky tady v té témě už o tom nepište, to se fakt nehodí..je to tu o něčem jiném..tak mějme trochu úcty 😒

selina.liana
21. kvě 2010

iwuska dakujem

môžem sa opýtať čo sa tu vlastne stalo?

hadimrska
21. kvě 2010

🙂 Selina, četla jsem si tvůj příběh, moc smutný ☹ , krásňoučká holčička. Posílám jí pusinky. Koukám že máte další princeznu 🙂
No jedna ani pro ni nemám jméno, ze sebe dělala chudinku a lhala a napsala sem, že přišla o děťátko, no asi psychopatka či co.

mihouk
21. kvě 2010

Daluri, aj mna to napadlo. Uz sa tej osobe velovalo viac nec dost, takze musi byt spokojna.

Vratme tuto temu tym pre ktore bola vytvorena, anjelikom a ich mamickam 🙂

baradisk
21. kvě 2010

srdcko pises at se nerozciluju ale takova krava co tohle dokaze vyplivnout z pusy je u me normalni svine.vy tu prozivate nebo jste prizili peklo a takova nana si to bude vymejslet?????????ja uz bych ted tady malo komu verila az by se tu objevila nova holcina,ja uz bych si rikala jezis neni to zas ona!!!!!a ja nevim proc ale jak tu pisete ze ji je 15 let,me to tak nepripada me to prijde na dospelou osobu.,hokky drzte se a vsem vam preju uz jen to dobry v zivote.

ariadna
21. kvě 2010

ahojte neda aby som vam nenapisala aj ked tuto temu som necitalavyse roka ked ma moja mama vycihla jak knucim nad pocitacom a nevedela som prestat tak radsej necitam lebo si predstavujem co vsetko by sa mohlo stat mojej nelke.len vam chcem vyslovit uprimnu sustrast moj obdiv ako ste vobec takym peklom mohli prejst.
a k tomu netvorovi co tu zavadza ludi specialne v takejto teme dockas sa...kazdemu sa vrati vsetko zle tak cakaj lebo boh nie je nahlivy ani zabudlivy.

iwusska
21. kvě 2010

babulky ja viem ze chcete dobre, ale nechajme tuto temu maminkam anjelikov a nie nejakej uchylnej osobe...ak vas mozem poprosit, uz to nechajte tak, venovalo sa jej pozornosti az az...

lekno
21. kvě 2010

ak chcete, tak si radšej pozrite tému: "otázky pre adminov", tam o nej píšu...
a tu to už uzavrite 😉

aleachim
21. kvě 2010

souhlasíms iwusska, protože pozornost je přesně to, proč to tyhle osoby dělají. Je to v podstatě nemoc☹.

bronia13
21. kvě 2010

selina - no tak si ma rozplakala, to je velmi smutny pribeh, preco neprisli na to ked si bola tehotna? mne dcerka zomrela 25.10 ale v 2007 a stale je to tazke tak viem cim si prechadzas. kludne sa tu pripoj, mne to velmi pomaha sa tu vykecat, doplakat a tak...

bronia13
21. kvě 2010

mihouk - nie preco ako spion, keby som nechela o sebe dat vediet tak nepisem na MK - mna tiez zauimaju ludske pribehy a kludne ma "sleduj" 😉 ved tema je otvorena a keby nechcem ze by nieco o mne vedel tak nepisem no nie!!!

dada78
21. kvě 2010

selina,Tvoj príbeh mi pripomenul posledné dni strávené s Romankom, veľmi krásne si to opísala, na tých posledných 10dní sa nedá zabudnúť,aj keby si ako moc chceli,myslím na tú bolesť,bezmocnosť,obrovitánský strach o malého ...kto nemusel zažiť a nemusel čakať na to že dokedy, bol ušetrený veľa bolesti 😢 😢 😢 😢

tarantula5
21. kvě 2010

@dzio2 Ahoj ,ako sa vola ta nova tema na podvodnicku Simonu?Dakujem

murinka
21. kvě 2010

prepacte ze otravujem ale chcela by som aj ja vyjadrit svoj nazor.je mi luto co sa tu stalo ☹ no na niekoho urobit dojem tym ze napisem ze mi umrelo dieta je to silne kafe 😔 o mrtvych len s uctou-hlavne o detickach ☹ ako moze zit taky clovek?podla mna je to chora zena ktora nemoze mat deti a takymto sposobom si to ,,kompenzuje,,...kto vie ci si teraz neprispieva dalej aj tu a v duchu si vravi:,,Aké ste hlúpe a naivne...,, 😔