Zemřelo mi dítě

miliharmi
24. bře 2008

Stalo se vám to také? Máte někdy pocit, že to zvládáte a jindy se pod tou bolestí hroutíte? Zkusme si spolu psát, nejlépe rozumí ten, kdo to sám zažil.

Jmenuji se Milena, před rokem mi zemřela dvouletá holčička na herpetickou encefalitidu. Občas se potřebuji z toho vypsat, stále to hodně bolí.

andy2306
1. lis 2009

peti-ja jsem si prohlížela vaše video předevčírem.nemohla jsem usnout a pořád na ondráška musela myslet,na vás-na všechny,co vám je takhle zle...!tohle by se nemělo stávat,todle ne!

jerryjanka
1. lis 2009

peťa - bolesť a rana v srdci zostáva - navždy-
len čas to trocha otupí - ale ondrašek ti musí zostať v srdiečku - bol predsa tvoj milovaný synček - ale určite prídu aj pekné chvílky - chce to čas.

andraa
1. lis 2009

peti mě se dnes taky moc po Maxíčkovi stýská, dnes mám taky velkou krizi

tadeas06
1. lis 2009

Mám kamaradky ale přesně jak píšete nemužou se mnou sdilet moji bolest tak jak to mužu sdilet s vamii kterych se to dotyka.Pošlu i naši fotku jen jěště nevim jak na to v počitači.chodím po bytě a stále citim meho Tadika a mluvime spolu rano maminko mam hlad chtěl bych kuličky s mlekem a ja měla nastartovany den ted tu nad všim pláču nemužu jet ani nakoupit srdce sevřené jinak ja po bytě chodim

andy2306
1. lis 2009

to je hrozné-ten strach mi nedovolí si to ani představit,jak ti je-protože mám strach,že ucitim tu hroznou nesnesitelnou bolest.cítím s tebou.je mi to moc líto-ale komu by tohle pomohlo... ☹

tadeas06
1. lis 2009

dnes tu bude spat se mnou kamaradka ktera vše se mnou citi ale ma dvě děti a mě zustala prazdna naruč fakt bezmoc.rano si jedu povidat s psychologem jezdim tam každy všední den

ludka77
1. lis 2009

Plačem tu ako blázon, hrdlo mám zovreté a pri srdiečku ma strašne tlačí, tadeas06 strašne mi je to ľúto, keď niečo také strašná čítam tak mám strach, strach z toho čo bude keď už aj moja malinká bude šalieť a lietať kade tade, naozaj jedno odskočenie na WC a čosi také, veľa sily!! 😢

Petatesarova krásne a zároveň smutné video, aj ja som 22.12 😢

dievčatá budte silné

diapozitiv01
1. lis 2009

babulky drzte sa,
my sme tiez boli na Maximkovom hrobceku, boze ako mi chyba,dnes by uz pasol koniky 😔

livia76
1. lis 2009

maminky myslím že všetky maminy, ktoré sem-tam prečítajú príspevky z vašej stránky na vás a vašich anjelikov dnes pomysleli, keď zapaľovali sviečky svojim najbližším ☹ Posielam vám veľa sily v tento a aj ostatné dni v roku-držte sa

monalisatko
1. lis 2009

Ahojte maminy.
Ja som bola na cintoríne včera a tiež som pre vaše anjelíky zapálila sviečku. Chcela som povedať svojej 4 ročnej dcérke, že to je pre krásnych anjelikov, ale hrdlo som mala tak zovreté a v očiach slzy, že som to nedokázala. Neodvážim si ani predstaviť tú bolesť čo prežívate. Neprejde deň, aby som na všetkých vašich anjelikov nemyslela. Prajem vám veľa sily a ktoré túžite po druhom bábätku, nech sa vám to čo najskôr podarí.

Tadeas06 - chcela by som ti niečo napísať, čo by ti aspoň troška zmiernilo bolesť, ale neviem či niečo vôbec existuje. Posielam ti aspoň silné objatie a božtek pre Tadeáška do nebíčka.

Všetky máte môj obrovský obdiv.

magimary
1. lis 2009

posielam Vám všetkým Hrdinským Maminkám pohladenie, objatie a zapálenú sviečku u nás na cintoríne a modlitbu všetkých nás-aj našich detí za vaše deti... 😔 -špeciálne pre vaše detičky, -pre Vašich anjelikov...
myslíme na Vás stále a modlíme sa, aby Vám Vaše utrpenie zmiernil samotný príhovor vašich anjelikov u Najmocnejšieho... 😔

sue
1. lis 2009

My sme taktiež dnes pálili sviečočku za Vašich anjelov 😢 priznám sa slzy sa mi kotúľali po lícach,keď môj synátor hovoril "sviečočka pre anjelikov" ...hneď som si predstavila ako by ste vy veľmi chceli,keby aj vaše detičky tak pobiehali a veselo džavotali 😢 je mi strašne ľúto,že musíte prechádzať tým čím prechádzate 😢 😢 😢 veľa sily prajem 😢 😢 😢 a anjelikom...verím, že vám je dobre tam kde ste, že sa spolu veselo hráte a čakáte kým sa stretnete so svoimi rodičmi 😔

miliharmi
autor
1. lis 2009

Děkuji všem, kdo myslí na naše děti, které nás predešly do nebe, za všechny svíčky, které pro ně hoří.

Milenečko, holčičko moje, každý den na Tebe myslím, každý den Ti posílám svou lásku, dokážu žít dál jen díky tomu, že věřím na budoucí setkání s Tebou, bez téhle naděje bych už chtěla jen nebýt, nic nevědět, nežít tenhle život plný bolesti a trápení. Ale věřím, že Bůh tomu všemu dává smysl, že nic neskončilo a proto má cenu jít dál a bojovat, nevzdávat to, jít dál tak, abych si mohla jednou s Tebou odpočinout v laskavé náruči Boží. Někdy je to tak těžké, někdy mám pocit, že už nemůžu dál, že to nezvládnu, že končím, ale s pomocí Boží i Tvou jdu dál, protože mám naději a protože Bůh je ten, kdo se postaví nad prachem a dá znovu povstat všem, kdo nesou v srdci víru, naději a lásku. Počkej na mě, já dojdu Domů, za Tebou, k Bohu.
Milovaný Pane, Ty který otevíráš lidská srdce, aby mohla spatřit, co se tělesnýma očima spatřit nedá, dej mi prohlédnout ve chvílích, kdy se můj vnitřní zrak kalí bolestí a zármutkem, dej mi vidět neviditelné, dej mi nahlédnout tam, kde přebývá moje dceruška, do toho pravého Domova. Učiň to prosím i pro všechny ostatní bolavé maminky na téhle diskusi. Amen

sasulec
1. lis 2009

pre anjelikov..
sedi anjel v okienku
pozera na maminku
slzicka sa v ocku blisne
na dusicke smutok stisne
co by anjel za to dal
keby mamku len objal
nieco mu vsak nedovoli
nedociahne,nepovoli
slzicku si z licka zotre
a odleti tamto hore.. 😔

ivuu
1. lis 2009

Zítra všem andílkům na celičkém světě zapálím svíčku ☹ ☹
svírá mě neskutečná bolest jen při pouhé představě....nevím co napsat ,slzy se mi kutalí po tvářích a marně přemýšlím jak zmirnit Vaši neskutečnou bolest.. 😔
posílám aspon virtuální pohlazení...plné lásky pro Vás a Vaše maličké andílky...........

sasulec
1. lis 2009

Venovane pre vsetkych anjelikov,ako aj moju sestricku Alexandru,ktora zomrela ako babo v 9 mesiacoch bola by o dva roky starsia
nasledne Boh daroval zivot mne,tak dakujem Saska, za prilezitost zit 😔

majacska
1. lis 2009

zajtra idem zapalit sviecku na hrob mojho krtneho synceka, ktory zomrel ako 10 mesacny 😔

izina
1. lis 2009

Peťa hrobeček nemá, ale půjdeme na hřbitov za mou babi a dědou. Svíčku dáme nejen jim, ale Peťovi i ostatním andílkům

dada78
2. lis 2009

Peti, veru aj na mňa to doľahlo, normálne mi bolo celkovo zle, od žalúdka aj bolesť hlavy, ale to nič proti bolesti v srdci. Ozaj je to ako na húpačke, niekedy som zmierená s tým,že Romankovi je dobre a chce, aby sme boli šťastní,preto nám poslal Maťka, ale predsa len to bolo moje malé zlatíčko, ktoré by som strašne rada objala a vybozkávala... všetku lásku čo by som dávala jemu, dvojnásobím pri Martinkovi, veď Romanko vie,že to je aj pre neho.

Tiež myslím na všetkých ostatných anjelikov a ich maminky a zase dnes zapálime sviečky 😔

andy2306
2. lis 2009

dada78,a co se stalo tvému malému,jestli se můžu zeptat?je mi z toho smutno.
myslím na vás holky- ☹

jittuss
2. lis 2009

Ahoj holky,
zapálím dnes svíčičku za všechny vaše andílky.
Buďte silné......

danciacik
2. lis 2009

Ahojte. Ja vás už veľmi dlho čítam. Neodvážim sa tu veľmi písať, lebo ku vám nepatrím. Ale strašne to s vami prežívam. Mne zomrel braček, teraz by mal 27 rokov ja som ho nepoznala, žil len 3 dni vinou lekárov. Stále sa k tomu vraciam. Mojej mamke povedali že už viac detí nebude môcť ja no ale asi sa stal zázrak a prišla som ja. Niekedy mi je z toho smutno, že radšej mohol ostať žiť on ale som vďačná že som tu.
Vám chcem len popriať veľa veľa síl. A veľmi vás obdivujem.

andy2306
2. lis 2009

už mi doma taky hoří svíčky-dvě-jedna za naše pozůstalé co máme v rodině-a druhá za vaše děti 😉

andy2306
2. lis 2009
https://www.youtube.com/watch?v=oi-5uMm4JU0

posílám všem andělíčkům do nebíčka písničku-přišla mi taková nebeská, 😔 maminky,budte silné,zvlášt dnes! zasloužíte obdiv jedna vedle druhé...

anta
2. lis 2009

Maminky, dnes je smutný svátek, posílám vám vzpomínku, andílkům hubinku, hodně sil a energie, držte se, vím, že jste silné 😔 Ať opustí vás strach, andílci, ať setřou si z křídel prach... Není dne, kdybych na vás nemyslela a nejedna slza mi za vás z oka ukanula 😔

sasulec
2. lis 2009

Andy velmi pekna pesnicka 😉

aninam
2. lis 2009

Tento mesic by malemu byl rok. 18. listopadu jdu na dalsi kontrolu do poradny pro tehotne, minuly rok jsem tento den nastupovala do nemocnice a ani nevedela, ze se mi zmeni cely zivot........

Dia, maly by dneska krasne sedel a minimalne lezl po ctyrech, mozna chodil za rucicky..... Ach ty vzpominky....

janka2110
2. lis 2009

andy nadherna pesnicka a aj slova...
aninam ja viem spomienky je strasne tazke nieco napisat..kedze som tuto situaciu nezazila a dufam ze ani nezazijem.ja len verim ze vsetko dobre dopadne a budes stastna....ja mam termin o par dni skor ako ty.musime verit ze nase babatka budu zdrave a uzijeme si snimi vela radosti 🙂

babulka123
2. lis 2009

ahojte.. stojim nad Ninkou ktora spinka v postielke , spokojne dudluje .. a placem..

myslim na kazdu jednu z vas.. zelam vam aby vas v zivote stretlo uz len stastie, laska, usmev a z celeho srdca vam posielam to najvacsie objatie na svete.. ste neskutocne silne zeny... ani si len predstavit nieco take ze by sa Ninke nieco stalo...

myslime na vas.. aj na vase deticky...

andy2306
2. lis 2009

ta písnička patřilav šem-rodičům malých andělíčků,samotným dětem,co odešli a nemohli se svými rodiči zůstat,ale taky těm,co o svůj život třeba ted někde bojují.....i na ty bysme měli dnes myslet!je to hrozně smutné....vařím,pouštím si tu píšničku,se k dnešní náladě hodí-a bečím u toho! ☹